28.04.2019 - Indiánský běh Wilsoňák 2019

Propozice Jde o běžecký závod (případně prokládán chůzí) po zpevněných cestách ve Wilsonově lese a na oválu v areálu Sokola – Pod lesem (Rosnička) Určen je všem nadšencům zdravého pohybu, dětem ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
09:00 St_žactvo ST 4 Výsledky
09:15 Ml_žactvo ML 12 Výsledky
09:30 Přípravka St. dívky PŘSTD 15 Výsledky
09:30 Přípravka St. hoši PŘSTH 8 Výsledky
09:40 Přípravka Ml. dívky PŘMLD 17 Výsledky
09:40 Přípravka Ml. hoši PŘMLH 8 Výsledky
09:50 Caparti CAP 13 Výsledky
10:30 Ženy Z 24 Výsledky
11:15 Muži M 23 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
28.04.2019 11:41 BOLEK David M 2012 Česká republika SK Speed Brno Ano Ne
28.04.2019 11:47 BOLEK Jan M 2013 Česká republika SK Speed Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 BUCHTA Jan M 1986 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
28.04.2019 11:46 BUKSOVÁ Karin Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 BULÍN Martin M 1985 Česká republika Přerov Ano Ne
28.04.2019 11:31 CENKOVÁ Barbora Ž 1990 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:30 CIZLER Jan M 2018 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 CIZLEROVÁ Markéta Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:47 ČERNOCH František M 2014 Česká republika žádný Ano Ne
28.04.2019 11:47 ČEVELA Robin M 2014 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:41 ČEVELA Viktor M 2012 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 DONAT Tomas M 1985 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 DONÁTOVÁ Kateřina Ž 1978 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 DUŠKOVÁ Daniela Ž 2015 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 DUŠKOVÁ Zuzana Ž 2011 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:30 FILIPOVÁ Barbora Ž 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 FILIPOVÁ Magdalena Ž 2012 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:29 FILIPOVÁ Vítězslava Ž 2009 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 FORMANOVÁ Ingrid Ž 1993 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 FRANC Jáchym M 2011 Česká republika Tesla Brno Ano Ne
28.04.2019 11:29 FRANC Kryštof M 2008 Česká republika Tesla Brno Ano Ne
28.04.2019 11:41 FRANCOVÁ Hedvika Ž 2010 Česká republika Tesla Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 FRANCOVÁ Martina Ž 1978 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 GABRIEL Livia Ž 2012 Česká republika VSK Univerzita Brno Ano Ne
28.04.2019 11:29 GABRIEL Victoria Ž 2007 Česká republika VSK Univerzita Brno Ano Ne
28.04.2019 11:30 GOCOVÁ Nikol Ž 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 GOCOVÁ Sára Ž 2013 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:30 HABARTOVÁ Linda Ž 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HANŽL Tomáš M 1980 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 HEMZAL Ondřej M 2011 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 HEMZALOVÁ Barbora Ž 2015 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HLADNÝ Marek M 1972 Česká republika Brno Ano Ne
28.04.2019 11:46 HOMOLKOVÁ Adéla Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HOMOLKOVÁ Markéta Ž 1984 Česká republika Koudelkov Ano Ne
28.04.2019 11:30 HOMOLKOVÁ Tatiana Ž 2017 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž 1994 Česká republika Střelka Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 HOŘÍNKOVÁ Jana Ž 1965 Česká republika Střelka Brno Ano Ne
28.04.2019 11:28 HOUDEK David M 2004 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 HRDINA Jaroslav M 1975 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 HRDINA Jonáš M 2012 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 HRDINOVÁ Anna Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HRDINOVÁ Lenka Ž 1982 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HRÚZ Matej M 1990 Česká republika Sanasport runners Ano Ne
28.04.2019 11:30 HUŠEK Jáchym M 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:29 HUŠKOVÁ Klára Ž 2008 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 HUŤKA Jiří M 1991 Česká republika Brno Řečkovice Ano Ne
28.04.2019 11:29 CHALOUPKA Kryštof M 2009 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:41 CHALOUPKOVÁ Martina Ž 2012 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:41 CHALOUPKOVÁ Renata Ž 2011 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:46 CHODUROVÁ Marika Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:28 JANČAŘÍK Tomáš M 2005 Česká republika SKOL Brno-VSK UNI Brno Ano Ne
28.04.2019 11:29 JANČAŘÍKOVÁ Karolína Ž 2008 Česká republika SKOL Brno-VSK UNI Brno Ano Ne
28.04.2019 11:30 JANKOVÁ Helena Ž 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 KALOVÁ Jitka Ž 1973 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:41 KALOVSKÁ Denisa Ž 2011 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:28 KELINA Olesia Ž 2004 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 KNAPCOVÁ Sofie Ž 2015 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 KNAPEC Lukáš M 2010 Česká republika Atletika Slavkov Ano Ne
28.04.2019 11:31 KONEČNÁ Kateřina Ž 1991 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:31 KONEČNÝ Daniel M 1993 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:29 KONEK Kristian M 2007 Česká republika AC Moravská Slávia Ano Ne
28.04.2019 11:46 KONKOVÁ Miriam Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 KOVACSOVA Timea Ž 1991 Česká republika Duck Team Ano Ne
28.04.2019 11:47 KRAJČÍK Matěj M 2013 Česká republika AHA Vyškov Ano Ne
28.04.2019 11:41 KRAJČÍKOVÁ Adéla Ž 2011 Česká republika AHA Vyškov Ano Ne
28.04.2019 11:29 KUČERA Kryštof M 2007 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:46 KYZLINKOVÁ Sára Ž 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:30 LANGOVÁ Natálie Ž 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 LOLEK ondřej M 1980 Česká republika Running zone Ano Ne
28.04.2019 11:29 LOLKOVÁ Gabriela Ž 2009 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 LUKAČIKOVÁ Táňa Ž 1993 Česká republika Meteor Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 MARŠÁLKOVÁ Veronika Ž 2003 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:47 MATYÁŠ Jan M 2014 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:41 MENŠÍK Matěj M 2011 Česká republika SK Tuřany Ano Ne
28.04.2019 11:47 MENŠÍK Šimon M 2014 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 MRÁČEK Štěpán M 1985 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 NEČAS Zdeněk M 1979 Česká republika NdB Ano Ne
28.04.2019 11:31 NEVĚČNÁ Kamila Ž 1978 Česká republika Brno - Lesná Ano Ne
28.04.2019 11:30 NEVĚČNÁ Laura Ž 2016 Česká republika Brno - Lesná Ano Ne
28.04.2019 11:31 NEVĚČNÝ Milan M 1976 Česká republika Brno - Lesná Ano Ne
28.04.2019 11:31 NEVRKLOVÁ Michaela Ž 1995 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:47 NOVOSAD Tobiáš M 2014 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:41 OLESIA Ivanna Ž 2011 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 OPLETAL Jan M 1994 Česká republika Triatlon Moravský Kras Ano Ne
28.04.2019 11:30 PAVLÍK Rudolf M 2017 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:46 PAVLÍKOVÁ Oldřiška Ž 2013 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 PELLOVÁ Gabriela Ž 1979 Česká republika Brno Ano Ne
28.04.2019 11:29 PEŇÁZOVÁ Charlotte Ž 2008 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 PETŘEK Zdeněk M 1958 Česká republika Sokol Bohuňovice Ano Ne
28.04.2019 11:41 POKORNÁ Helena Ž 2011 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 POKORNÝ Štěpán M 2010 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:30 POKORNÝ Tomáš M 2016 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 POKORNÝ Václav M 1978 Česká republika Papuče a lahváč Ano Ne
28.04.2019 11:47 PROCHÁZKA Matěj M 2014 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:31 PROCHÁZKOVÁ tereza Ž 1990 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 SADÍLKOVÁ Tereza Ž 2011 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 SEDLÁKOVÁ Adéla Ž 2012 Česká republika AHA Vyškov Ano Ne
28.04.2019 11:46 SEDLÁKOVÁ Šárka Ž 2015 Česká republika AHA Vyškov Ano Ne
28.04.2019 11:41 SCHWABOVÁ Ema Ž 2012 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:46 SCHWABOVÁ Viktorie Ž 2014 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 SLÁMA Jaroslav M 1990 Česká republika ENDEKA BASSTA team Ano Ne
28.04.2019 11:28 SMUTNÁ Sofie M 2006 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 SOBOTKA Martin M 1976 Česká republika Brno Ano Ne
28.04.2019 11:46 SPÁČILOVÁ Klaudie Ž 2013 Česká republika AHA Vyškov Ano Ne
28.04.2019 11:30 SPÁČILOVÁ Zoja Ž 2017 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 SRNEC Lukáš M 1990 Česká republika Židlochovice Ano Ne
28.04.2019 11:31 STEHLÍK Pavel M 1974 Česká republika VP Agro Ano Ne
28.04.2019 11:31 STŘIŽOVÁ Kristýna Ž 1992 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 STŘIŽOVÁ Tereza Ž 1990 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:30 SUCHÁNEK Mikuláš M 2017 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 ŠÍMA Michal M 1990 Česká republika TJ Šumperk Ano Ne
28.04.2019 11:31 ŠMARDA Dominik M 1995 Česká republika Pasr Ano Ne
28.04.2019 11:46 ŠOLCOVÁ Alžběta Ž 2015 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:46 ŠOLCOVÁ Anna Ž 2013 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:31 ŠOLCOVÁ Eva Ž 1984 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
28.04.2019 11:41 ŠVÁBENSKÁ Tína Ž 2012 Česká republika SK Speed Brno Ano Ne
28.04.2019 11:31 ŠVANCAROVÁ Kateřina Ž 2002 Česká republika SK Skol Brno Ano Ne
28.04.2019 11:29 UHŘÍKOVÁ Barbora Ž 2008 Česká republika ŠAK Židlochovice Ano Ne
28.04.2019 11:31 UHŘÍKOVÁ Gabriela Ž 1976 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:41 UHŘÍKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika ŠAK Židlochovice Ano Ne
28.04.2019 11:31 URBÁNEK Ivan M 1984 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 VALENTOVÁ Klára Ž 1973 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:31 VYKLICKÁ Hana Ž 1983 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 11:29 VYKLICKÝ Daniel M 2009 Česká republika Ano Ne

Propozice

Jde o běžecký závod (případně prokládán chůzí) po zpevněných cestách ve Wilsonově lese a na oválu v areálu Sokola – Pod lesem (Rosnička)

Určen je všem nadšencům zdravého pohybu, dětem i dospělým.
Na trať se vydává každý na svoji vlastní odpovědnost a pořadatel tudíž nenese odpovědnost při případných ztrátách na majetku či zdraví.
Trať není uzavřena, účastník je povinen dbát pokynů organizátorů.
Akce se koná za každého počasí.

Ročník: 5.

Kdy: 28. 4. 2019; registrace od 8.00, nejpozději 20 min. před startem dané kategorie

Starty kategorií:

  • 9.00 Starší žáci/žákyně r.n. 2004-2006 1,4 km
  • 9.15 Mladší žáci/žákyně r.n. 2007-2009 687 m
  • 9.30 Přípravka starší r.n. 2010-2012 229 m
  • 9.40 Přípravka mladší r.n. 2013-2015 100 m
  • 9.50 Caparti r.n. 2016 a mladší 50 m
  • 10.30 Juniorky r.n. 2001-2003 3,5 km
    • Ženy r.n. 1980-2000 3,5 km
    • Ženy Veteránky r.n. 1979 a starší 3,5 km
  • 11.15 Muži r.n. 1980-2000 7 km
    • Junioři 2001-2003 7 km
    • Muži Veteráni r.n. 1979 a starší 7 km

Kde: areál Pod lesem (Rosnička), Brno Žabovřesky

Startovné: Caparti zdarma; Přípravka, Ml. a St. žáci/žákyně 30,-; Junioři/ky, Muži, Ženy 70,- (při přihlášení a zaplacení do 24.4., později a na místě 100,-)

Vyhlášení výsledků: dětské kategorie v 10.00, ostatní po doběhu posledního běžce na trati 7 km

Občerstvení: voda/čaj a ovoce v prostoru cíle, polévka v restauraci Rosnička (http://restauracerosnicka.cz/)

Přihlášky: www.indiansky-beh.cz/prihlaska

Šatny: WC, šatny a sprchy k dispozici v areálu

Ceny: vždy první 3 v kategorii drobné věcné ceny, Caparti sladkost za doběh

Pořadatel: Ski Žabiny, z.s.

Kontakt: Filip Šolc 724 900 390    filip@indiansky-beh.cz

Název Ke stažení
Výsledky - Indiánský běh Wilsoňák 2019
Zpět
Rajhradské klášterní s.r.o. INSTALA - MONT s.r.o. Potraviny u Sedláčků Pizzeria Al Capone Sun Invent Ski Žabiny, z.s. BARNEX, s. r. o. Slavkovský pivovar s.r.o. KPK autoopravna, s.r.o. SanaSport Austerlitz Adventure, z.s. Město Rajhrad NejLes s.r.o.
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.