25.12.2019 - Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO

Podrobnější informace zde: Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
10:00 Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO 10,58km 10km 250 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
27.12.2019 12:05 ACHRER Eduard M 2003 Česká republika TJ ZNOJMO Ano Ne
27.12.2019 12:05 ALEXOVÁ Lucie Ž 1977 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ANTOŠ Jiří M 1986 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 AUEROVÁ Veronika Ž 1994 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BAČÁKOVÁ Bohdana Ž 1974 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BALÍK David M 1998 Česká republika Trstěnice Ano Ne
27.12.2019 12:05 BARTUNĚK Marek M 1998 Česká republika Ethic Sport Ano Ne
27.12.2019 12:05 BARTŮŇKOVÁ Světlana Ž 1976 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 BEDNAŘÍK Pavel M 1968 Česká republika Cykloklub Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 BĚTÍK Karel M 1997 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BIELÁKOVÁ Anna Ž 1996 Česká republika Pohořelice Ano Ne
27.12.2019 12:05 BÍLEK Marek M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BLÁHA Daniel M 2002 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BLAŽEK Patrik M 1993 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BOBEK Josef M 1949 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 BOUDNÝ Pavel M 1983 Česká republika Ethic Sport Ano Ne
27.12.2019 12:05 BŘEZNA Jiří M 1966 Česká republika Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 BŘEZNOVÁ Ivana Ž 1969 Česká republika Třebíč 1 Ano Ne
27.12.2019 12:05 BŘEZNOVÁ Radka Ž 1999 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 BUDIN Jan M 1971 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BUDÍN Ondřej M 2005 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 BUDÍNOVÁ Helena Ž 1974 Česká republika Havraníky Ano Ne
27.12.2019 12:05 BUDÍNOVÀ Jana Ž 1975 Česká republika 2bWinner Ano Ne
27.12.2019 12:05 BULÍN Jakub M 1992 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 BULÍN Jindřich M 1967 Česká republika TJ Sokol Plaveč Ano Ne
27.12.2019 12:05 BULÍN Patrik M 1998 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 BULÍNOVÁ Jitka Ž 1970 Česká republika TJ Sokol Plaveč Ano Ne
27.12.2019 12:05 BULÍNOVÁ Jitka Ž 1993 Česká republika Turtles Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 BURÝŠEK Ivo M 1959 Česká republika FINBIKE BRNO Ano Ne
27.12.2019 12:05 BYSTŘICKÁ Anežka Ž 1978 Česká republika Jaroslavice Ano Ne
27.12.2019 12:05 BYSTŘICKY Petr M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČABALA Vojtěch M 1993 Česká republika Rabbits Znomo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČERMÁK Bedřich M 1974 Česká republika Turtles Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČERMÁK Bedřich M 1999 Česká republika Turtles Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČERMÁKOVÁ Věra Ž 1978 Česká republika Turtles Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČERNÁ Karolína Ž 2000 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČERNÝ Jaroslav M 1946 Česká republika Důchodci MB Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČERNÝ Pavel M 1995 Česká republika SDH Mikulovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČIBERA Beata Ž 1988 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČÍHAL Vavřinec M 1977 Česká republika 116 KG Neběhá! Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČÍHAL Vojtěch M 2005 Česká republika PK Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČÍŽEK Ondřej M 2005 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ČÍŽEK Richard M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 DABERGER Tomáš M 1990 Česká republika Florbal Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 DABERGEROVÁ Martina Ž 1969 Česká republika Florbal Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 DANIELOVIČ Leo M 1958 Česká republika Hradiště Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 DAVID Petr M 1997 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 DUBA Martin M 1977 Česká republika Dyje Ano Ne
27.12.2019 12:05 DUBOVSKÝ Jakub M 1985 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 DUFEK Pavel M 1978 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 DUNDA Pavel M 2004 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 DURAJKA Antonin M 1969 Česká republika Dyjákovičky Ano Ne
27.12.2019 12:05 DVOŘÁK Leoš M 1971 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 DVOŘÁK Michal M 1987 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 DVOŘÁKOVÁ Sabina Ž 1992 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 FIALA Luboš M 1962 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 FILA Martin M 1981 Česká republika TJ SUCHOHRDLY Ano Ne
27.12.2019 12:05 FILA Roland M 1972 Česká republika Šachový oddíl Haiva Tasovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 FILOVÁ Anna Ž 1996 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 FORMANOVÁ Lucka Ž 1990 Česká republika Spinning and Fitness Ano Ne
27.12.2019 12:05 FRIČ Jáchym M 2002 Česká republika Opti - Project Ano Ne
27.12.2019 12:05 FUČÍKOVÁ Hana Ž 1977 Česká republika Černín Ano Ne
27.12.2019 12:05 FÜRST Jan M 1961 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 GONČÁR Jiří M 1957 Česká republika Líšeň Ano Ne
27.12.2019 12:05 GRABNER Barbara Ž 1972 Česká republika LC Werbeprofi Ano Ne
27.12.2019 12:05 GRABNER Herwig M 1969 Česká republika LC Werbeprofi Ano Ne
27.12.2019 12:05 GRABNER Sophie Ž 1998 Česká republika LC Werbeprofi Ano Ne
27.12.2019 12:05 GRULICH Ondřej M 2001 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 HÁJEK Michal M 1988 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 HALBRŠTAT Petr M 1967 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 HAMŠÍKOVÁ Romana Ž 1975 Česká republika ŠAK Židlochovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 HEBENSTREIT Sabine Ž 1978 Česká republika Lauftreff Retz Ano Ne
27.12.2019 12:05 HERZIG Martin M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 HLAVSA František M 1947 Česká republika AC Moravská Slávia Brno Ano Ne
27.12.2019 12:05 HLOBEŇ Adam M 2001 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 HNANÍČEK Josef M 1986 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 HOLČAPEK František M 1968 Česká republika Mikulovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 HORÁČEK Kamil M 1977 Česká republika Argyšáci Ano Ne
27.12.2019 12:05 HRDINA Tomáš M 1979 Česká republika AC Moravská Slávia Brno Ano Ne
27.12.2019 12:05 HRNČÍŘ Ivo M 1980 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 HRUBÝ Josef M 1992 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 HRUBÝ Karel M 1974 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 CHRÁSTA Vladan M 1979 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 CHUDOBA Jaroslav M 1976 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 JAHODA Stanislav M 1977 Česká republika Opti - project s.r.o. Ano Ne
27.12.2019 12:05 JANUŠKA Ivan M 1958 Česká republika Šanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 JELÍNEK Tomáš M 1993 Česká republika FCC SK Únanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 JEŽEK Pavel M 1982 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 JIROVSKÁ Monika Ž 1971 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 JOURA Marek M 1996 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 JURICOVA Alena Ž 1973 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KALDOVÁ Vendula Ž 1974 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 KLIMEŠOVÁ Zdenka Ž 1963 Česká republika Kuřim Ano Ne
27.12.2019 12:05 KLUSÁČEK Pavel M 1956 Česká republika Rokytnice nad Rokytnou Ano Ne
27.12.2019 12:05 KŇAZOVČÍK Aleš M 1974 Česká republika Havraníky Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOCIÁN Viktor M 1968 Česká republika PSK Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOHOUTEK Tomáš M 1976 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOCHÁNEK Bohuslav M 1967 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOLÁČEK Josef M 1995 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOLAŘÍK Pavel M 1969 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOMENDA Dušan M 1991 Česká republika TJ Těšetice Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOMENDA Jiří M 1997 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOPEČEK Martin M 2002 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOŠÁREK Jakub M 1998 Česká republika FCC SK Únanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 KOVÁŘ Aleš M 1980 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KRATOCHVÍL Pavel M 1960 Česká republika Atletic Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 KREMLÁČEK Ondřej M 1999 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 KREMLÁČEK Vladimír M 1990 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 KREMLÁČKOVÁ Anna Ž 2000 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 KŘEPELA Luděk M 1964 Česká republika Skalice Ano Ne
27.12.2019 12:05 KŘIVÁNEK Jiří M 1985 Česká republika Ethic Sport Ano Ne
27.12.2019 12:05 KŘÍŽ Tomáš M 2000 Česká republika Konrad Tools Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUBIŠ Marek M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUBIŠOVÁ Monika Ž 1977 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUČERA Jan M 1981 Česká republika Alfa Tri Team Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUČEROVÁ Jana Ž 1971 Česká republika Rohatec Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUČEROVÁ Petra Ž 1980 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUDA Lubomír M 1977 Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUCHAŘOVÁ Simona Ž 1996 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUCHTÍK Pavel M 1987 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUCHTÍK Petr M 1984 Česká republika Vysokohorské sproty Brno Ano Ne
27.12.2019 12:05 KUNERT Marek M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KVASNICA Miroslav M 1986 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 KYPRÝ Jan M 1974 Česká republika Winners Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 LENGÁL Lukáš M 1978 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 MACINKA Jan M 1969 Česká republika CaK Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 MALINOVÁ Radka Ž 1979 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 MAN Martin M 1991 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 MAREČEK Tomáš M 1981 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 MAREK Pavel M 1988 Česká republika Kozlov Ano Ne
27.12.2019 12:05 MARTÍNKOVÁ Kristýna Ž 1990 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 MATULA Antonín M 1967 Česká republika TJ Ano Ne
27.12.2019 12:05 MEDEK Ivo M 1963 Česká republika TJ Hodonice Ano Ne
27.12.2019 12:05 MELUZÍN Ondřej M 2001 Česká republika - Ano Ne
27.12.2019 12:05 MIKOLÁŠ Zdeněk M 1949 Česká republika KLM - Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 MIŠÁK Milan M 1963 Česká republika Brno Ano Ne
27.12.2019 12:05 MLEJNEK Luboš M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 MORLEY Adam M 1970 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 MOTÁLEK Petr M 1961 Česká republika TJ spartak Třebíč-spolek Ano Ne
27.12.2019 12:05 MUSIL Dominik M 1990 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 MUSIL Radek M 1978 Česká republika Clowns Ano Ne
27.12.2019 12:05 NACHTNEBLOVÁ Kristina Ž 1972 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 NEKULA Pavel M 1984 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 NEMČOKOVÁ Dana Ž 1977 Česká republika Sněhuláci Ano Ne
27.12.2019 12:05 NĚMEC Bedřich M 1964 Česká republika Hornice Ano Ne
27.12.2019 12:05 NESNÍDALOVÁ Andrea Ž 1989 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 NEUSCHL Marek M 1978 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 NEVORAL Tomáš M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 NIČ Miloslav M 1969 Česká republika Maratón klub Kladno Ano Ne
27.12.2019 12:05 NOVÁČEK Josef M 1958 Česká republika SDH Čučice Ano Ne
27.12.2019 12:05 NOVÁČEK Roman M 1993 Česká republika Čučice Ano Ne
27.12.2019 12:05 NOVOSAD Miroslav M 1974 Česká republika Šanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 NOVOTNÁ Gabriela Ž 2000 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 ONDRÁK Jiří M 1975 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ORAVEC Radek M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ORTH Milan M 1961 Česká republika Stará Břeclav Ano Ne
27.12.2019 12:05 PAPAJ Martin M 1983 Česká republika Tasovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 PÁVEK Jan M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 PAVLÍČEK Tomáš M 2005 Česká republika Šanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 PETR Ivo M 1984 Česká republika Stromasky Ano Ne
27.12.2019 12:05 PICHL Vojtěch M 1989 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 PILAŘ Josef M 1951 Česká republika Orel Únanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 PLAČEK Aleš M 1984 Česká republika Tavikovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 PODZIMEK František M 1981 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 PODZIMEK Karel M 1957 Česká republika TK Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 POKORNÝ Lubomír M 1986 Česká republika Honem, honem! Ano Ne
27.12.2019 12:05 POKORNÝ Lubomír M 1955 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 POKORNÝ Ondřej M 2001 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 POKORNY Pavel M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 POP Miroslav M 1976 Česká republika KST Sokol Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 PROCHAZKA Dušan M 1972 Česká republika Tj spartak Ano Ne
27.12.2019 12:05 PROCHÁZKA Milan M 1966 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 PROCHÁZKOVÁ Nikola Ž 2002 Česká republika Tj spartak Ano Ne
27.12.2019 12:05 PŘEMYSL Zdeněk M 1986 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 PŘIBYL Jan M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 PŘISTÁLOVÁ Veronika Ž 1984 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 PŮČEK Petr M 1997 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 RAABOVÁ Lucie Ž 1981 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ROTREKL Michal M 1995 Česká republika - Ano Ne
27.12.2019 12:05 ROŽNOVSKÝ Jan M 1993 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 RŮŽIČKOVÁ Zuzana Ž 1983 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 RÝZNAR Václav M 1977 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SALÁT Daniel M 1996 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SCHLESINGER Filip M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SCHLESINGER Hana Ž 1986 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SCHUCHOVÁ Milena Ž 1992 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SIVERA Tomáš M 2000 Česká republika Únanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 SIVILA Shannon Ž 1997 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 SKOPAL Ladislav M 1988 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 SKOUMAL Marek M 1968 Česká republika EIKA Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 SMATRYČENKA Sjarhej M 1977 Česká republika Brno Ano Ne
27.12.2019 12:05 SMRČKOVÁ Marie Ž 1981 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SOURAL Lukáš M 1982 Česká republika VSK UNI BRNO Ano Ne
27.12.2019 12:05 SPÁČAL Josef M 1995 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODA Jaromír M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODA Jiří M 1980 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODA Matěj M 2000 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODA Matyáš M 2001 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODA Petr M 1983 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODOVÁ Alena Ž 1991 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODOVÁ Eliška Ž 2002 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODOVÁ Hana Ž 1995 Česká republika Plazením vpřed Ano Ne
27.12.2019 12:05 SVOBODOVÁ Tereza Ž 1999 Česká republika Spartak Praha 4 Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠEBELOVÁ Lucie Ž 1988 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠINKOVIČ Irena Ž 1981 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠPAČEK Jan M 1977 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠPAČEK Robert M 1968 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠRÁMEK Ondřej M 1997 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠŤÁVA Milan M 1974 Česká republika TJ Sárinka + Adélka Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠTEINOCHR Ladislav M 1981 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠTĚRBA Petr M 1975 Česká republika TJ Znojmo kanoistika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠTULA Daniel M 2003 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠTURALA Tomáš M 1982 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠUBA Petr M 1974 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠVESTKA Tomáš M 1997 Česká republika PRT Ano Ne
27.12.2019 12:05 ŠVESTKOVÁ Soňa Ž 1988 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 TESAŘ Martin M 1988 Česká republika FK Práče Ano Ne
27.12.2019 12:05 TESAŘ Miroslav M 1969 Česká republika Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 TIMA Jiří M 1957 Česká republika Corso Ano Ne
27.12.2019 12:05 TISCHLER René M 1967 Česká republika PSK Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 TKADLEC Petr M 1987 Česká republika FK Práče Ano Ne
27.12.2019 12:05 TKADLEC Stanislav M 1985 Česká republika FK Práče Ano Ne
27.12.2019 12:05 TOMAN David M 1977 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 TOMAN Tomáš M 2004 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 TOUFAR Pavel M 1983 Česká republika Dobšice Ano Ne
27.12.2019 12:05 TUNKA Martin M 1993 Česká republika Únanov Ano Ne
27.12.2019 12:05 URBÁNEK Ivan M 1984 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 VACEK Vladimír M 1951 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 VÁCLAVEK Miloš M 1980 Česká republika SK Lesonice Ano Ne
27.12.2019 12:05 VÁCLAVEK Vladimír M 1981 Česká republika Moravské budějovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 VAJBAR Marek M 1989 Česká republika Team Forman Cinelli Ano Ne
27.12.2019 12:05 VALA Václav M 1980 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
27.12.2019 12:05 VALÁŠKOVÁ Jana Ž 1965 Česká republika BBK Fitness Ano Ne
27.12.2019 12:05 VÁVRA Jakub M 1992 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 VERČIMÁK Libor M 1976 Česká republika Atlanta Team Ano Ne
27.12.2019 12:05 VERČIMÁK Miroslav M 1977 Česká republika Atlanta Team Ano Ne
27.12.2019 12:05 VÍDEŇSKÝ Jiří M 1947 Česká republika KD Moravské Budějovice Ano Ne
27.12.2019 12:05 VÍDEŇSKÝ Zdeněk M 1992 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 VILCHES Václav M 1990 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 VYKLICKÝ Miroslav M 1991 Česká republika TJ Těšetice Ano Ne
27.12.2019 12:05 WAGNER Richard M 1957 Česká republika Hollabrunn Ano Ne
27.12.2019 12:05 WEITER Aleš M 1972 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 WOLCZYK David M 1983 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZEJDA Ivo M 1956 Česká republika AC Moravská Slávia Brno Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZEJDA Ondřej M 1996 Česká republika Hostim Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZELENÁ Irena Ž 1976 Česká republika Atletic Třebíč Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZELGER Markus M 1979 Česká republika Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZIMMERMANN Marek M 1996 Česká republika TJ Těšetice Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZUSER Maximilian M 2004 Česká republika LT Gmünd Ano Ne
27.12.2019 12:05 ZUSER Wolfgang M 1967 Česká republika LT Gmünd Ano Ne

Podrobnější informace zde:  Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO

Název Ke stažení
Propozice Vánoční běh
Vysledky-Vanocni-beh-ELETROKOV-ZNOJMO-10-58km.xlsx
Zpět
 
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.