23.06.2018 - Veselské In-line závody - 10.ročník

PROPOZICE VESELKÝCH IN-LINE ZÁVODŮ Pořadatel: IN-LINE VESELÍ, z.s. Organizátor: IN-LINE VESELÍ, z.s. Ředitel závodu: Petra Korvasová, tel.: + 420 605 210 322 ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
12:00 01_H1_Žákyně B 166m 01H1 7 Výsledky
12:03 02_H2_Žákyně B 166m 02H2 5 Výsledky
12:06 03_H3_Žákyně B 166m 03H3 6 Výsledky
12:06 03S_HS_Žákyně B 166m Souhrn 03SH3S 18 Výsledky
12:09 04_SF1_Žákyně C 166m 04SF1 4 Výsledky
12:12 05_SF2_Žákyně C 166m 05SF2 4 Výsledky
12:12 05S_SFS_Žákyně C 166m Souhrn 05SSFS 8 Výsledky
12:15 06_SF1_Žáci B 166m 06SF1 3 Výsledky
12:18 07_SF2_Žáci B 166m 07SF2 3 Výsledky
12:18 07S_SFS_Žáci B 166m Souhrn 07SSFS 6 Výsledky
12:21 08_SF1_Žákyně A 500m 08SF1 6 Výsledky
12:24 09_SF2_Žákyně A 500m 09SF2 6 Výsledky
12:24 09S_SFS_Žákyně A 500m Souhrn 09SSFS 12 Výsledky
12:27 10_SF1_Žáci A 500m 10SF1 6 Výsledky
12:30 11_SF2_Žáci A 500m 11SF2 5 Výsledky
12:30 11S_SFS_Žáci A 500m Souhrn 11SSFS 11 Výsledky
12:33 12_SF1_Kadetky 500m 12SF1 6 Výsledky
12:36 13_SF2_Kadetky 500m 13SF2 6 Výsledky
12:36 13S_SFS_Kadetky 500m Souhrn 13SSFS 12 Výsledky
12:39 14_SF1_Kadeti 500m 14SF1 0 Výsledky
12:42 15_SF2_Kadeti 500m 15SF2 0 Výsledky
12:42 15S_SFS_Kadeti 500m Souhrn 15SSFS 0 Výsledky
12:45 16_SF1_Žákyně B 166m 16SF1 18 Výsledky
12:48 17_SF2_Žákyně B 166m 17SF2 4 Výsledky
12:48 17S_SFS_Žákyně B 166m Souhrn 17SSFS 8 Výsledky
13:00 18_F_Žákyně D 166m 18F 4 Výsledky
13:03 19_F_Žáci D 166m 19F 2 Výsledky
13:06 20_F_Žákyně C 166m 20F 4 Výsledky
13:09 21_F_Žáci C 166m 21F 4 Výsledky
13:12 22_F_Žákyně B 166m 22F 4 Výsledky
13:15 23_F_Žáci B 166m 23F 4 Výsledky
13:18 24_F_Žákyně A 500m 24F 4 Výsledky
13:21 25_F_Žáci A 500m 25F 4 Výsledky
13:24 26_F_Kadetky 500m 26F 4 Výsledky
13:27 27_F_Kadeti 500m 27F 5 Výsledky
13:30 28_F_Dorostenky, Juniorky, Seniorky 1000m 28F 8 Výsledky
13:33 29_F_Dorostenci, Junioří, Senioři 1000m 29F 8 Výsledky
13:36 30_F_Masters muži 30F 3 Výsledky
15:00 31A_Žákyně D 500m 31A 4 Výsledky
15:00 31B_Žáci D 500m 31B 2 Výsledky
15:05 32_Žákyně C 500m 32 8 Výsledky
15:10 33_Žáci C 500m 33 4 Výsledky
15:20 34_Žákyně B 1000m 34 18 Výsledky
15:25 35_Žáci B 1000m 35 6 Výsledky
15:30 36_Žákyně A 2000m 36 12 Výsledky
15:40 37_Žáci A 2000m 37 11 Výsledky
15:50 38_Kadetky 2000m 38 12 Výsledky
16:00 39_Kadeti 2000m 39 6 Výsledky
16:10 40_Dorostenky, Juniorky, Seniorky Eliminace 40 8 Výsledky
16:20 41_Dorostenci, Junioří, Senioři, Masters Eliminace 41 11 Výsledky
16:30 42_Dobbin Sprint Žáci D / Žákyně D 42 6 Výsledky
16:40 43_Dobbin Sprint Žáci C / Žákyně C 43 12 Výsledky
16:50 44_Dobbin Sprint Žáci B / Žákyně B 44 24 Výsledky
17:00 45_Dobbin Sprint Žáci A / Žákyně A 45 23 Výsledky
17:10 46_Dobbin Sprint Kadeti / Kadetky 46 18 Výsledky
17:20 47_Dobbin Sprint_Dorostenky, Juniorky, Seniorky 1000m 47 8 Výsledky
17:30 48_Dobbin Sprint_Dorostenci, Junioří, Senioři 1000m 48 8 Výsledky
17:40 49_Dobbin Sprint Masters 49 0 Výsledky

Filtruj

01_H1_Žákyně B 166m 02_H2_Žákyně B 166m 03_H3_Žákyně B 166m 03S_HS_Žákyně B 166m Souhrn 04_SF1_Žákyně C 166m 05_SF2_Žákyně C 166m 05S_SFS_Žákyně C 166m Souhrn 06_SF1_Žáci B 166m 07_SF2_Žáci B 166m 07S_SFS_Žáci B 166m Souhrn 08_SF1_Žákyně A 500m 09_SF2_Žákyně A 500m 09S_SFS_Žákyně A 500m Souhrn 10_SF1_Žáci A 500m 11_SF2_Žáci A 500m 11S_SFS_Žáci A 500m Souhrn 12_SF1_Kadetky 500m 13_SF2_Kadetky 500m 13S_SFS_Kadetky 500m Souhrn 14_SF1_Kadeti 500m 15_SF2_Kadeti 500m 15S_SFS_Kadeti 500m Souhrn 16_SF1_Žákyně B 166m 17_SF2_Žákyně B 166m 17S_SFS_Žákyně B 166m Souhrn 18_F_Žákyně D 166m 19_F_Žáci D 166m 20_F_Žákyně C 166m 21_F_Žáci C 166m 22_F_Žákyně B 166m 23_F_Žáci B 166m 24_F_Žákyně A 500m 25_F_Žáci A 500m 26_F_Kadetky 500m 27_F_Kadeti 500m 28_F_Dorostenky, Juniorky, Seniorky 1000m 29_F_Dorostenci, Junioří, Senioři 1000m 30_F_Masters muži 31A_Žákyně D 500m 31B_Žáci D 500m 32_Žákyně C 500m 33_Žáci C 500m 34_Žákyně B 1000m 35_Žáci B 1000m 36_Žákyně A 2000m 37_Žáci A 2000m 38_Kadetky 2000m 39_Kadeti 2000m 40_Dorostenky, Juniorky, Seniorky Eliminace 41_Dorostenci, Junioří, Senioři, Masters Eliminace 42_Dobbin Sprint Žáci D / Žákyně D 43_Dobbin Sprint Žáci C / Žákyně C 44_Dobbin Sprint Žáci B / Žákyně B 45_Dobbin Sprint Žáci A / Žákyně A 46_Dobbin Sprint Kadeti / Kadetky 47_Dobbin Sprint_Dorostenky, Juniorky, Seniorky 1000m 48_Dobbin Sprint_Dorostenci, Junioří, Senioři 1000m 49_Dobbin Sprint Masters
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
23.06.2018 21:44 ANTALOVÁ Marcelka Ž 2012 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 ANTALOVÁ Natália Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 ANTALOVÁ Natália Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 ANTALOVÁ Natália Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 BÁLINT Béla M 2004 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BÁLINT Kálmán M 2007 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BARÁTH Borbála Ž 2008 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BARÁTH Borbála Ž 2008 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BARÁTH Borbála Ž 2008 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BARÁTH Panna Ž 2009 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BARÁTH Panna Ž 2009 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BARÁTH Panna Ž 2009 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 BAZSÓ Kata Ž 2004 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:44 BERNÁTSKY Márton M 2002 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:44 BEZUCHA Vojtěch M 1996 Česká republika In-Line Mistřín Ano Ano
23.06.2018 21:43 BÍLKOVÁ Berenika Ž 2008 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 BÍLKOVÁ Berenika Ž 2008 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 BÍLKOVÁ Berenika Ž 2008 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 BÍLKOVÁ Karolína Ž 2004 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 BŮŽEK Patrik M 2007 Česká republika LUIGINO.cz Ano Ano
23.06.2018 21:43 ČEPKEOVÁ Lea Ž 2008 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 ČEPKEOVÁ Lea Ž 2008 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 ČEPKEOVÁ Lea Ž 2008 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 DANIŠOVÁ Aneta Ž 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 DANIŠOVÁ Ema Ž 2009 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 DANIŠOVÁ Ema Ž 2009 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 DANIŠOVÁ Ema Ž 2009 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 DOSTÁLOVÁ Adéla Ž 2007 Česká republika Bruslárna.cz Ano Ano
23.06.2018 21:43 FIALOVÁ Aneta Ž 2005 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 FROLKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 GAISBAUER Caro Ž 2004 Rakousko ÖISC Wien Ano Ano
23.06.2018 21:43 GEBAUEROVÁ Kateřina Ž 2005 Česká republika LUIGINO.cz Ano Ano
23.06.2018 21:43 GUZEJOVÁ Patrícia Ž 2007 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 GYURIOVÁ Ema Ž 2005 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 GYURIOVÁ Simona Ž 2003 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 HAMŠÍKOVÁ Daniela Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 HAMŠÍKOVÁ Daniela Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 HAMŠÍKOVÁ Daniela Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 HAMŠÍKOVÁ Laura Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 HANÁČEK Jakub M 2012 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 HANÁČKOVÁ Adéla Ž 2011 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 HANZELKA Kryštof M 2011 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 HANZELKOVÁ Viktorie Ž 2006 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 HASTÍK Kamil M 1977 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 HOŘÁK Jan M 2005 Česká republika BZK Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 IRŠA Martin M 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 JAČA Dominik M 2005 Slovensko Skating Club Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 JÍLEK Filip M 2010 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 JÍLEK Metoděj M 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 JUNG Maximilián M 2009 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 JUNGOVÁ Kristýna Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 JUNGOVÁ Kristýna Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 JUNGOVÁ Kristýna Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 JURČEK Tobiáš M 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 KARABA Jakub M 2011 Slovensko Skating Club Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 KLASOVSKÝ Patrik M 2005 Slovensko Skating Club Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 KLEMBARA Jakub M 1998 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 KMECOVÁ Jela Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 KMECOVÁ Jela Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 KMECOVÁ Jela Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 KMECOVÁ Zoja Ž 2010 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 KOČÍ Kateřina Ž 2007 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 KODÝMOVÁ Edita Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 KODÝMOVÁ Edita Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 KODÝMOVÁ Edita Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 KODÝMOVÁ Simona Ž 2005 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 KORVASOVÁ Lucie Ž 2003 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 KORVASOVÁ Veronika Ž 2003 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 KOTRCHOVÁ Lucie Ž 1983 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 KOTRCHOVÁ Monika Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 KOTRCHOVÁ Monika Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 KOTRCHOVÁ Monika Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 KUDLÁČKOVÁ Eliška Ž 2007 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 KUDLÁČKOVÁ Kristýna Ž 2005 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 LACKOVÁ Olívia Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 LACKOVÁ Olívia Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 LACKOVÁ Olívia Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 MAREŠ Lukáš M 2007 Česká republika KSBM Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 MARTONOVÁ Laura Ž 2007 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 MATUZ Levente M 2007 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 MATZ Isabella Ž 2010 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:43 MEZGOLITS Katharina Ž 2006 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:44 MILÁN Radek M 1976 Česká republika Inline Spělkov Ano Ano
23.06.2018 21:44 MILÁNOVÁ Sára Ž 2012 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 MILÁNOVÁ Viktorie Ž 2009 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 MILÁNOVÁ Viktorie Ž 2009 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 MILÁNOVÁ Viktorie Ž 2009 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:44 MÓRICZ Kristóf M 2010 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:43 MÓRICZ Máté M 2007 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:44 MOVČANOVÁ Euridika Ž 2000 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 NAGYOVÁ Sophia Ž 2009 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 NAGYOVÁ Sophia Ž 2009 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 NAGYOVÁ Sophia Ž 2009 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 NÉMETH Silvestr M 1961 Česká republika TEMPISH inline team Ano Ano
23.06.2018 21:44 NERADOVÁ Anna Ž 2012 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 NERADOVÁ Ema Ž 2010 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 NOVÁČEK Ondřej M 2006 Česká republika Bruslárna.cz Ano Ano
23.06.2018 21:43 ÖFERLBAUER Lara Ž 2008 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:43 ÖFERLBAUER Lara Ž 2008 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:43 ÖFERLBAUER Lara Ž 2008 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:43 ONTKO William M 2007 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 PAPOUŠKOVÁ Marta Ž 2009 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 PAPOUŠKOVÁ Marta Ž 2009 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 PAPOUŠKOVÁ Marta Ž 2009 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 PAROULEK Patrik M 2006 Slovensko Skating Club Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 PAROULEK Samuel M 2009 Slovensko Skating Club Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 PĚNČÍKOVÁ Andrea Ž 2006 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 PĚNČÍKOVÁ Katrin Ž 2006 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:44 PESENDORFER Jenny Ž 1998 Rakousko Steir.Rollsportverband Ano Ano
23.06.2018 21:44 PESENDORFER Kevin M 2001 Rakousko Steir.Rollsportverband Ano Ano
23.06.2018 21:43 PŇOVSKÁ Anna Ž 2008 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 PŇOVSKÁ Anna Ž 2008 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 PŇOVSKÁ Anna Ž 2008 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 PŇOVSKÁ Julie Ž 2011 Česká republika RTS Praha Ano Ano
23.06.2018 21:43 PODLIPSKÝ Jáchym M 2008 Česká republika Sokol Běchovice II Ano Ano
23.06.2018 21:43 PRACHOVSKÁ Nikol Ž 2006 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:43 PROCHÁZKA Marek M 2006 Česká republika Sokol Běchovice II Ano Ano
23.06.2018 21:43 REDŽEPOVIČ Oliver M 2009 Slovensko Skating Club Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 REINPRECHT Peter M 2003 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:43 SEPP Kristóf M 2007 Maďarsko KDE Szeged Ano Ano
23.06.2018 21:44 SCHEIN Maria Ž 1998 Rakousko Steir.Rollsportverband Ano Ano
23.06.2018 21:43 SCHÖLLNHAMMER Lisa Ž 2005 Rakousko Steir.Rollsportverband Ano Ano
23.06.2018 21:44 SCHWAIGER Lukas M 1998 Rakousko Steir.Rollsportverband Ano Ano
23.06.2018 21:43 STRNADOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ano
23.06.2018 21:43 SVOBODOVÁ Valentina Ž 2004 Česká republika In-line Akademie Ano Ano
23.06.2018 21:44 ŠÁROŠŠYOVÁ Milada Ž 2000 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:44 ŠIMKO Daniel M 2004 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 TOMEČKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 TÓTH Angéla Ž 2013 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:44 TÓTH Boldizsár M 2012 Rakousko UES Eisenstadt Ano Ano
23.06.2018 21:44 UHERKA Marian M 1999 Česká republika SSCOtrokovice Ano Ano
23.06.2018 21:44 VARGA Boris M 2000 Slovensko RKIC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 VARSAMISOVÁ Sára Ž 2007 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 VARSAMISOVÁ Thea Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 VARSAMISOVÁ Thea Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:43 VARSAMISOVÁ Thea Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ano
23.06.2018 21:44 VÍROSTKO Lukáš M 2005 Slovensko RRTC Košice Ano Ano
23.06.2018 21:43 WACHSWENDER Tanja Ž 2005 Rakousko Steir.Rollsportverband Ano Ano
23.06.2018 21:45 ZEZULA Filip M 1977 Česká republika Bruslárna.cz Ano Ano

PROPOZICE VESELKÝCH IN-LINE ZÁVODŮ

Pořadatel:                  

IN-LINE VESELÍ, z.s.

Organizátor:

IN-LINE VESELÍ, z.s.

Ředitel závodu:      

Petra Korvasová, tel.: + 420 605 210 322   

Hlavní rozhodčí:

Petr Korvas

Místo a čas konání:

in-line dráha o délce 166,66 m, šíře 6 m, klopení v zatáčkách 16%, povrch asfalt, adresa: U Stadionu, Veselí nad Moravou 48.9563367N, 17.3713931E

23. 6. 2018

Pravidla:      

Závodí se podle Soutěžního řádu ČSKB a podle mezinárodních pravidel C.E.C. v platné verzi a podle rozpisu tohoto závodu. Účastníci závodu jsou povinni mít na hlavě přilbu. Chrániče na ruce a nohy jsou doporučené.

Registrace k závodu:

JEN ON-LINE REGISTRACE  DO 17. ČERVNA 2018

FITNESS kategorie se přihlašují na místě v den konání závodů
tj. 23. června 2018 v čase 8.30 – 9.00 hod.

VESELSKÉ IN-LINE ZÁVODY prostřednictvím oficiálního přihlašovacího formuláře, který bude od 22. května ke stažení zde.

Startovné:

FITNESS kategorie – zdarma

Ostatní kategorie:
Registrace + platba startovného do 10.6.2018 
Kč 100,- (4 €)/závodník

Registrace + platba startovného od 11.6.2018 a na místě
Kč 200,- (8 €)/závodník

Číslo účtu:

Startovné uhradíte na účet vedený u KB, a.s. číslo: 115-1548770267/0100

Do poznámky uveďte vaše jméno, popřípadě název oddílu (v případě hromadné platby za celý oddíl)

Oprávnění ke startu

FITNES ZÁVOD – jen fitness brusle nad kotníky

VESELSKÉ IN-LINE ZÁVODY SPEED – otevřené pro všechny věkové kategorie bez rozdílu typu bruslí

Trénink:

Pátek 22.6. 2018 od 10:00-20:00h

Startovní číslo:

Bez startovního čísla a ochranné přilby nebude závodníkovi povolen start v závodu. Startovní číslo se umisťuje na levé stehno a na záda a po závodě se vrací pořadateli!!

Klasifikace:

Fitness závody: pouze jeden závod, podle věkové kategorie soutěží na předem dané trati, hodnotí se kluci, holky dohromady.

Veselské in-line závody:  Závodí se formou víceboje. V každém závodě své kategorie bruslař obdrží body dle umístění, vítězem se stává závodník s nejmenším celkovým součtem bodů ze všech závodů v dané kategorii. Při nerozhodném počtu bodů rozhoduje lepší umístění na nejdelší trati.

Dobbin sprint: závod na jedno kolo s letmým startem. Vyhodnoceni budou nejrychlejší bruslař/bruslařka v kategorii

O krále a královnu dlouhé a krátké dráhy: Do tohoto hodnocení budou zařazeni bruslaři, kteří se zúčastní v sobotu 23.6.2018 Veselských in-line závodů – 2 trati kategorie SPEED a v neděli 24.6.2018 Otrokovického in-line poháru v Otrokovicích – 2 trati kategorie SPEED.  V každém závodě své kategorie bruslař obdrží body dle umístění, vítězem se stává závodník s nejmenším celkovým součtem bodů ze všech 4 tratí v dané kategorii. Při nerozhodném počtu bodů rozhoduje lepší umístění na posledním závodě v Otrokovicích.

Protesty:

Protesty proti rozhodnutí rozhodčích musí být při dráhových závodech podány nejpozději 15 minut po oficiálním oznámení tohoto rozhodnutí.

Protest podává výhradně zástupce zainteresovaného oddílu. Protest

může být podán neformálně, ovšem vždy písemně a se zaplacením poplatku za podání protestu hlavnímu rozhodčímu ve výši Kč 500,-. Poplatek za podání protestu je navrácen pouze v případě, že je protest uznán. V opačném případě náleží poplatek organizátorovi závodu

Odpovědnost:

Organizátoři ani pořadatel nepřebírají odpovědnost za zranění a případné ztráty a poškození výstroje v době konání Veselských in line závodů. Účastníci startují na vlastní odpovědnost.

Předběžný program:

Sobota 23. června 2018

08.30 – 9.00

prezentace a vyzvednutí startovních čísel kategorie FITNESS

09.15 – 10.30

starty kategorií FITNESS, závodů na odrážedlech  a rodinné štafety GRAND PRIX LVA GENERALI

vyhlašování výsledků kategorií FITNESS ihned po dojezdu jednotlivé kategorie

09.00 – 11.00

prezentace a vyzvednutí startovních čísel závodních kategorií

11.00 – 11.45

rozbruslení

11.45

meeting trenérů a rozhodčích

12.00

start  závodů 

18.00

Vyhlašování výsledků Veselských in-line závodů

Organizátoři mají právo změnit program bez předběžného ohlášení v závislosti na počtu přihlášených a na podmínkách na sportovišti

Délky tratí pro jednotlivé kategorie

Veselské in-line závody:  Závodí se formou víceboje. V každém závodě své kategorie bruslař obdrží body dle umístění, vítězem se stává závodník s nejmenším celkovým součtem bodů ze všech závodů v dané kategorii. Při nerozhodném počtu bodů rozhoduje lepší umístění na nejdelší trati.

SPEED KATEGORIE

 

Ročník narození

1. trať/1st distance

2. trať/2nd distance

Žáci D/

2012- 2013

166 m

500 m

Žáci C/

2010 - 2011

166 m

500 m

Žáci  B/

2008 - 2009

166 m

1 000 m

Žáci A/

2006 - 2007

500 m

2 000 m

Kadeti/Kadetky

2004 - 2005

500 m

2 000 m

Dorost

2002 - 2003

1000 m

vyřazovací závod – počet závodníků
+ 4 kola
(upřesníme dle
počtu přihlášených účastníků)

Junioři/Juniorky

2000 - 2001

1000 m

Seniorky/Senioři

1989 - 1999

1000 m

Masters

1988 a starší

1000 m

 

FITNESS KATEGORIE – BRUSLÍME S ČPZP

Fitness závody: pouze jeden závod, podle věkové kategorie soutěží na předem dané trati, hodnotí se kluci, holky dohromady.

FINTESS 1

2012 a mladší

1 kolo

FITNESS 2

2010 - 2011

1 kolo

FITNESS 3

2008 - 2009

2 kola

FITNESS 4

2006 - 2007

3 kola

FITNESS 5

2005 a starší

6 kol

 

DOBBIN SPRINT

Dobbin sprint: závod na jedno kolo s letmým startem. Vyhodnoceni budou nejrychlejší bruslař/bruslařka v kategorii

 

Ročník narození

Žáci D/Žákyně D

2012- 2013

Žáci C/Žákyně C

2010 - 2011

Žáci  B/Žákyně B

2008 - 2009

Žáci A/Žákyně A

2006 - 2007

Kadeti/Kadetky

2004 - 2005

Dorost/Dorostenky

2002 - 2003

Junioři/Juniorky

2000 - 2001

Seniorky/Senioři

1989 - 1999

Masters

1988 a starší

 

RODINNÁ ŠTAFETA – GRAND PRIX LVA GENERALI

RODIČ/SOUROZENEC + DÍTĚ VE VĚKU DO 12 LET (2006 a mladší)

1 kolo + 1 kolo (dítě startuje)

 

 

O KRÁLE A KRÁLOVNU DLOUHÉ A KRÁTKÉ DRÁHY

O krále a královnu dlouhé a krátké dráhy: Do tohoto hodnocení budou zařazeni bruslaři, kteří se zúčastní v sobotu 23.6.2018 Veselských in-line závodů – 2 trati kategorie SPEED a v neděli 24.6.2018 Otrokovického in-line poháru v Otrokovicích – 2 trati kategorie SPEED.  V každém závodě své kategorie bruslař obdrží body dle umístění, vítězem se stává závodník s nejmenším celkovým součtem bodů ze všech 4 tratí v dané kategorii. Při nerozhodném počtu bodů rozhoduje lepší umístění na posledním závodě (2. trať) v Otrokovicích.

SPEED KATEGORIE

 

Ročník narození

1.trať
Veselí

2. trať
Veselí

1. trať
 Otrokovice

2. trať
 Otrokovice

Žáci D/Žákyně D

2012- 2013

166 m

500 m

200 m

500 m

Žáci C/Žákyně C

2010 - 2011

166 m

500 m

300 m

1000 m

Žáci  B/Žákyně B

2008 - 2009

166 m

1 000 m

500 m

1500 m

Žáci A/Žákyně A

2006 - 2007

500 m

2 000 m

500 m

3000 m

Kadeti/Kadetky
Cadets

2004 - 2005

500 m

2 000 m

500 m

½ hodinovka

Dorost/Dorostenky

2002 - 2003

1000 m

vyřazovací závod – počet závodníků
+ 4 kola
(upřesníme dle
počtu přihlášených účastníků)

500 m

Junioři/Juniorky

2000 - 2001

1000 m

500 m

Seniorky/Senioři

1989 - 1999

1000 m

500 m

Masters

1988 a starší

1000 m

500 m

Název Ke stažení
Výsledky_2018
Zpět
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.