18.05.2019 - Třanovická desítka 2019

TŘANOVICKÁ DESÍTKA 18. 5. 2019 TRT Třanovičtí přespolní žraloci z.s. TERMÍN: sobota 18. května 2019 od 9:30 hodin více informací na www.tranovicka10.cz ______________________________________...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
11:00 Třanovická desítka 10km 126 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
09.03.2019 21:44 ANDRÝSKOVÁ Radmila Ž 1980 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 BAJTEK Rostislav M 1983 Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně Ano Ne
18.05.2019 14:04 BARTOŇEK Petr M 1985 Česká republika Ano Ne
12.04.2019 14:29 Bartusková Tereza Ž 1993 Česká republika Ano Ne
03.05.2019 13:26 BENKOVÁ Gabriela Ž 1976 Česká republika Ano Ne
15.05.2019 19:45 BLAHA Ondřej M 1986 Česká republika Coffee Bean Runners Ano Ne
18.05.2019 14:04 BOHMOVÁ Lenka Ž 1981 Česká republika Ano Ne
14.05.2019 11:46 BORIS Radek M 1991 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 BROŽ Vlastimil M 1976 Česká republika Ano Ne
12.04.2019 09:10 BYRTUSOVÁ Kristýna Ž 1992 Česká republika Šnečči Ano Ne
12.04.2019 08:58 BYSTRZYCKÁ Eva Ž 1992 Česká republika Šnečči Ano Ne
10.05.2019 06:16 CIENCIALOVÁ Martina Ž 1972 Česká republika Ano Ne
16.05.2019 12:51 COUFALOVÁ Jana Ž 1997 Česká republika Ano Ne
18.02.2019 08:53 CZYLOK Pavel M 1977 Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně Ano Ne
08.05.2019 18:42 ČECH Martin M 1982 Česká republika Ano Ne
08.05.2019 18:44 ČECHOVÁ Lenka Ž 1983 Česká republika Ano Ne
08.04.2019 12:38 DELINA Daniel M 1980 Česká republika 1. Běžecký Jablunkov Ano Ne
01.05.2019 14:05 DELINOVA Darina Ž 1991 Česká republika Ano Ne
02.05.2019 20:37 DRŠŤAK Vlastimil M 1970 Česká republika TEAM lightBIKE Ano Ne
09.02.2019 15:59 DURCZKOVÁ Nikola Ž 1975 Česká republika Ano Ne
04.05.2019 17:56 DVOŘÁK Roman M 1983 Česká republika Ano Ne
16.04.2019 16:24 FÁČEK Miroslav M 1966 Česká republika SK Zahrada Ano Ne
08.05.2019 22:21 FIKOCZEK Ondřej M 1990 Česká republika Ano Ne
14.05.2019 16:15 Filipcová Aneta Ž 1998 Česká republika Ano Ne
29.03.2019 12:30 FLAŠA David M 1989 Česká republika DYCKY A JEDINĚ ABSTINENČNÍ REPRE Ano Ne
01.03.2019 08:29 FOUSEK Václav M 1976 Česká republika Ano Ne
05.03.2019 17:42 Fujakova Katerina Ž 1985 Česká republika Ano Ne
15.05.2019 21:43 GAURA Adam M 1996 Česká republika Ano Ne
15.05.2019 21:49 GAURA Michal M 2000 Česká republika Ano Ne
18.03.2019 06:47 GLOGAR Josef M 1995 Česká republika Hopliti Ano Ne
10.02.2019 14:43 HANÁK Filip M 1992 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 HECZKO Filip M 1990 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 HELCEL Richard M 1972 Česká republika Ano Ne
10.05.2019 14:09 HORÁK Vojtěch M 1994 Česká republika Ano Ne
25.04.2019 01:25 HORNIAKOVÁ Zita Ž 1973 Česká republika TudleNudle Ano Ne
18.05.2019 14:04 HRADÍLEK Pavel M 1970 Česká republika Ano Ne
18.03.2019 12:39 HVOLKA Petr M 1975 Česká republika Kilpi Racing Team Ano Ne
18.05.2019 14:04 HÝŽA Michal M 1983 Česká republika Ano Ne
12.05.2019 19:37 CHODURA Pavel M 2001 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 CHOVANEC Petr M 1973 Česká republika Ano Ne
01.05.2019 14:06 IRELAND Kieran M 1989 Česká republika Ano Ne
07.03.2019 19:17 JANEČKA Jan M 1986 Česká republika Běžecký Klub Kubánkov Ano Ne
05.05.2019 20:59 JANÍKOVÁ Iveta Ž 1980 Česká republika Ano Ne
01.02.2019 07:22 JOCHYMEK Marian M 1983 Česká republika Synek od splawu Ano Ne
12.05.2019 15:33 JORNÍČEK Petr M 1965 Česká republika Ano Ne
01.05.2019 19:52 JUŘICOVA Katerina Ž 1980 Česká republika Ano Ne
04.03.2019 08:59 JUŘÍČEK Roman M 1982 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 KAHÁNEK Dalibor M 1969 Česká republika Ano Ne
30.04.2019 12:35 KAISER Belinda Ž 1976 Česká republika BlackDog Ano Ne
22.02.2019 11:56 KAMINSKÁ Simona Ž 1968 Česká republika Ano Ne
27.02.2019 08:08 KAPUTOVÁ Veronika Ž 1991 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 KILAROVÁ Jana Ž 1973 Česká republika MK Seitl Ano Ne
11.05.2019 19:28 KLIMA Jiri M 1989 Česká republika Ano Ne
14.05.2019 08:22 KLUS Vlasta M 1965 Česká republika Ano Ne
04.05.2019 20:19 KNĚŽÍK Aleš M 1976 Česká republika Šneci v běhu Ano Ne
04.05.2019 20:18 KNĚŽÍKOVÁ Jaroslava Ž 1977 Česká republika Šneci v běhu Ano Ne
08.02.2019 13:12 Kohut Michal M 1979 Česká republika Ano Ne
09.02.2019 08:54 KOHUT Tomáš M 1977 Česká republika Ano Ne
06.05.2019 09:17 KOCH Jakub M 2000 Česká republika Ano Ne
14.04.2019 11:55 KONDERLA David M 1979 Česká republika Jahůdky Ano Ne
18.05.2019 14:04 KOŘENEK Martin M 1984 Česká republika Ano Ne
04.05.2019 13:45 KOTŮLEK Jan M 1985 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 08:39 KOŽUSZNIK Marek M 1974 Česká republika Beerclub "Na Kopečku" Ano Ne
18.05.2019 14:04 KOŽUSZNIKOVÁ Ewa Ž 1990 Česká republika Ano Ne
16.05.2019 20:46 KUBICZEK Zdeněk M 1969 Česká republika TRT Třanovičtí přespolní žraloci Ano Ne
26.04.2019 14:05 KUBÍN Zdeněk M 1964 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 KUDĚLKA Oldřich M 1956 Česká republika Ano Ne
29.04.2019 09:40 KUPKA Michal M 1973 Česká republika Ano Ne
09.05.2019 19:34 KUZNIKOVÁ Sylvie Ž 1977 Česká republika Ano Ne
05.03.2019 19:58 KYTNAR Aleš M 1989 Česká republika Ano Ne
14.03.2019 08:13 LACH Jiří M 1993 Česká republika Ano Ne
05.05.2019 22:41 LIPKA Renata Ž 1989 Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně Ano Ne
28.03.2019 07:08 LUBEROVÁ Lenka Ž 1972 Česká republika Ano Ne
25.04.2019 07:40 LYŽBICKÁ Lucie Ž 1992 Česká republika Šnečči Ano Ne
18.05.2019 14:04 MAGNUSKOVÁ Hana Ž 1986 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 MALCZYK Romana Ž 1973 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 METZOVÁ Martina Ž 1971 Česká republika Ano Ne
06.05.2019 18:42 MIKULOVÁ Natálie Ž 1980 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 MITRENGA Adam M 1997 Česká republika SDM Třanovice Ano Ne
24.04.2019 12:45 MOLITOR David M 1973 Česká republika Ano Ne
18.03.2019 13:31 Ociepková Monika Ž 1988 Česká republika Ne Ne
06.05.2019 17:49 OCHMAN Roman M 1975 Česká republika Třanovičtí přespolní žraloci Ano Ne
18.05.2019 14:04 OSTRUSZKA Michal M 1992 Česká republika Ano Ne
24.04.2019 22:34 PANÁČEK Tomáš M 1978 Česká republika Focus Ano Ne
07.05.2019 10:32 PAVLIS Tom M 2002 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 PETERKOVÁ Lucie Ž 1984 Česká republika Ano Ne
28.04.2019 14:34 PIETRZYK Rostislav M 1977 Česká republika Ano Ne
04.02.2019 13:11 PLATOŠ Radek M 1979 Česká republika Run Magazine Team Ano Ne
13.05.2019 18:14 POSPÍŠIL Petr M 1979 Česká republika Ano Ne
07.04.2019 22:44 PROBOSZOVÁ Veronika Ž 1990 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 PŘIKRYL Tomáš M 1975 Česká republika Ano Ne
11.04.2019 23:31 PÚPALOVÁ Veronika Ž 1983 Česká republika Ano Ne
03.03.2019 22:38 RAJCA David M 1977 Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně Ano Ne
24.04.2019 12:43 RECMANOVÁ Věra Ž 1987 Česká republika Ano Ne
15.05.2019 20:05 RICHTER Libor M 1962 Česká republika Ano Ne
15.05.2019 20:07 RICHTEROVÁ Věra Ž 1968 Česká republika Ano Ne
05.02.2019 18:33 ROMAN Marek M 1981 Česká republika Ano Ne
12.04.2019 20:51 Romankova Pavla Ž 1991 Česká republika Ano Ne
01.02.2019 08:15 RYBICKI Jacek M 1984 Česká republika Ano Ne
03.05.2019 11:28 RYBICKI Witold M 1984 Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně Ano Ne
07.05.2019 15:43 RYLKO Zuzanna Ž 1986 Česká republika Ano Ne
17.02.2019 23:24 RYLKOVÁ Klára Ž 1996 Česká republika Ano Ne
27.02.2019 16:23 RYLKOVÁ Magdaléna Ž 1991 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 RYŠKA Tomáš M 1976 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 SEBERA Radek M 2000 Česká republika Ano Ne
03.03.2019 11:33 SEFČÍKOVA Gabriela Ž 1978 Česká republika Ano Ne
21.03.2019 09:16 SIKORA Tomáš M 1978 Česká republika NVPP / BSvČT Ano Ne
18.05.2019 14:04 SKULINA Lukáš M 1990 Česká republika SDM Třanovice Ano Ne
18.05.2019 14:04 SLONKA Jan M 1968 Česká republika Ano Ne
09.05.2019 09:02 SMEJKAL Ladislav M 1964 Česká republika TudleNudle Ano Ne
13.04.2019 17:04 STAREČEK Petr M 1968 Česká republika Ano Ne
18.02.2019 10:33 Svoboda Aleš M 1984 Česká republika Ano Ano
18.02.2019 10:27 SVOBODOVÁ Kateřina Ž 1987 Česká republika Ano Ne
16.05.2019 09:22 SVOBODOVÁ Martina Ž 1988 Česká republika Ano Ne
01.05.2019 21:10 ŠEBESTOVÁ Lucie Ž 1983 Česká republika Ano Ne
04.04.2019 21:15 ŠEBKOVÁ Kristýna Ž 1992 Česká republika Ano Ne
06.03.2019 13:29 ŠTĚPÁNOVÁ Monika Ž 1978 Česká republika Ano Ne
05.02.2019 18:53 TOMAN David M 1979 Česká republika Ano Ne
17.04.2019 19:03 TURKOVÁ Renáta Ž 1983 Česká republika Ano Ne
09.02.2019 15:47 VALA David M 1971 Česká republika Ano Ne
09.02.2019 15:53 VALOVÁ Elena Ž 1975 Česká republika Ano Ne
15.02.2019 20:37 VASICEK Jiri M 1967 Česká republika Ano Ne
13.05.2019 12:02 VAŠKOVÁ Petra Ž 1988 Česká republika Ano Ne
02.05.2019 14:58 VÉBR Dominik M 1994 Česká republika Ano Ne
10.05.2019 09:22 VEJMOLA Luboš M 1969 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 VONDRA Bedřich M 1956 Česká republika Ano Ne
06.04.2019 16:20 WACLAWIK Andrzej M 2003 Česká republika TJ TŽ Třinec Ano Ne
10.03.2019 17:35 WOJTYLA Tomas M 1977 Česká republika Ano Ne
14.05.2019 18:45 WROBEL Tomász M 1973 Česká republika Ano Ne
01.02.2019 19:02 ZNISZCZOL Ondrej M 1984 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 ŽAJDLÍK Filip M 1977 Česká republika Ano Ne
09.05.2019 16:17 ŽVAK Lukáš M 1981 Česká republika Ano Ne
18.05.2019 14:04 ŽYLKA Miroslav M 1976 Česká republika Ano Ne

TŘANOVICKÁ DESÍTKA 18. 5. 2019
TRT Třanovičtí přespolní žraloci z.s.
TERMÍN: sobota 18. května 2019 od 9:30 hodin

více informací na www.tranovicka10.cz

__________________________________________________________________________________________

MÍSTO STARTU A CÍLE: obec Třanovice (okres Frýdek - Místek), u obecního úřadu č. p. 250 MAPA GOOGLE
TRATĚ: Tratě vedou po hlinito-štěrkových, lesních, polních a asfaltových cestách v katastru obce Třanovice a Dolní Domaslavice.


ČASOVÝ HARMONOGRAM DNE:
9:15 – 10:45 Registrace na místě do hlavního závodu + převzetí startovního setu
9:15 – 9:50 Registrace do dětských závodů
10:00 – 10:45 Start dětských závodů
11:00 START hlavního závodu 10 km - limit pro dokončení závodu = 90 minut
11:10 Zahájení pochodu 5 km - limit pro dokončení pochodu = 75 minut
12:45 – 13:15 Vyhlášení výsledků – hlavní závod 10 km
13:15 – 13:45 Tombola
13:45 – 14:00 Ukončení sportovního programu
15:00 Zahájení kulturního programu MAJ FEST

STARTOVNÉ:
Registrace předem do hlavního závodu 10 km (platí pro elektronické registrace uhrazené do 17. 5. 2018)
150,- Kč

Číslo bankovního účtu: 2301559421/2010
Banka: Fio banka, a.s.
Jako variabilní symbol (VS) platby uvádějte vždy číslo registrace!

Registrace na místě do hlavního závodu 10 km (platba pouze v hotovosti)
200,- Kč

Dětské běhy a Pochod 5 km
Dobrovolné startovné
Registrace on-line bude uzavřena 15. 5. 2019, poté již bude možná pouze registrace na místě.
Pouze pro závodníky registrované on-line do 12. 5. 2019 budou k dispozici startovní čísla se jménem. Ostatní registrovaní on-line (do 15.5.2019) dostanou na místě startovní číslo bez jména.
V případě, že platba nebude do 15. 5. 2019 uhrazena a neodešleme potvrzení o přijaté platbě, bude možné uhradit startovné na místě, avšak vždy ve výši odpovídající „Registraci na místě“ a v hotovosti. Doporučujeme tedy provést úhradu nejpozději 12. 5. 2019, v případě, že Vaše platba přijde po 15. 5. 2019, můžeme po Vás vyžadovat uhrazení na místě, protože vaše platba již neprojde evidencí.

PŘIHLÁŠKY:
Registrace mužů a žen do hlavního závodu probíhá elektronicky přes online registrační formulář. Každý účastník je povinen zadat platný email, na který mu budou zaslány pokyny pro platbu. Platbu je třeba provést pod zaslaným variabilním symbolem na účet pořadatele nejpozději do 15. 5. 2019. Registrací účastník souhlasí s pravidly
závodu. Posledním dnem on-line registrace je 15. 5. 2019. Ostatní kategorie mimo hlavní závod procházejí registrací přímo na místě.

STARTOVNÍ SET – HLAVNÍ ZÁVOD:
- startovní číslo
- čip pro měření času
- dárkové předměty od partnerů běhu
Startovní set je určen POUZE pro závodníky v hlavním závodě!
Děti, které se zaregistrují na místě, obdrží pouze vratné startovní číslo.
Pro pochod bude vydávána karta pro potvrzení průchodu kontrolními body pro děti do 15ti let – pro účastníky pochodu nepovinné. Každé dítě s potvrzenou kartou na všech kontrolních místech obdrží v cíle malou odměnu.

PŘEVZETÍ STARTOVNÍHO BALÍČKU: Na místě závodu od 9:30 do 10:45 pro všechny kategorie HLAVNÍHO BĚHU.

Kategorie v hlavním závodě:
1. muži A (ročníky narození 2004 – 1985)
2. muži B (ročníky narození 1984 – 1969)
3. muži C (ročníky narození 1968 – a dříve)
1. ženy A (ročníky narození 2004 – 1985)
2. ženy B (ročníky narození 1984 – 1969)
3. ženy C (ročníky narození 1968 a dříve)

V každé kategorii budou vyhlášena první 3 místa a také budou vyhlášena první 3 místa celkově v kategorii MUŽI a první 3 místa celkově v kategorii ŽENY.
Závodníci ve věku od 15 do nedovršených 18 let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce. Formulář bude k dispozici na registračním místě závodu.

CELKOVÁ KAPACITA HLAVNÍHO ZÁVODU JE OMEZENA NA 200 běžců dohromady ve všech kategoriích!


web: www.tranovicka10.cz mail: info@tranovicka10.cz mobil: +420 728 900 658

Název Ke stažení
Propozice Třanovická desítka
Tranovice-18.5.2019---absolutni-v02.pdf
Tranovice-18.5.2019---kategorie-v02.pdf
Tranovice-18.5.2019---pohlavi-v02.pdf
Zpět
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.