11. - 12.05.2019 - 2. kolo České ROLLO ligy 2019

FINÁLNÍ propozice najdete v záložce ke stažení -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
12:00 Dlouhý závod - Přípravka 1,2km DZPrip 8 Výsledky
12:15 Dlouhý závod - Žáci 6,9km DZZci 24 Výsledky
12:45 Dlouhý závod - Kadeti 13,8km DZKad 20 Výsledky
14:00 Dlouhý závod - Ženy, Ultraveteráni 18,4km DZZ 43 Výsledky
15:30 Dlouhý závod - Junioři, Masters, Veteráni 27,6km DZJMV 38 Výsledky
16:30 Dlouhý závod - Senioři 27,6km DZS 41 Výsledky
08:45 Časovka 1.kolo přípravky, žáci CPZ_1 29 Výsledky
09:05 Časovka 2.kolo přípravky, žáci CPZ_2 29 Výsledky
09:30 Časovka 1.kolo Junioři, Juniorky, Kadeti, Kadetky CKJ_1 21 Výsledky
09:55 Časovka 2.kolo Junioři, Juniorky, Kadeti, Kadetky CKJ_2 21 Výsledky
10:20 Časovka 1.kolo Ženy, Ultraveteráni CZU_1 24 Výsledky
10:45 Časovka 2.kolo Ženy, Ultraveteráni CZU_2 24 Výsledky
11:10 Časovka 1.kolo Muži masters, veteráni CMV_1 28 Výsledky
11:35 Časovka 2.kolo Muži masters, veteráni CMV_2 28 Výsledky
12:00 Časovka 1.kolo Muži senioři CS_1 21 Výsledky
12:25 Časovka 2.kolo Muži senioři CS_2 21 Výsledky
13:00 Časovka součet kol přípravky, žáci CPZ_S 29 Výsledky
13:01 Časovka součet kol Junioři, Juniorky, Kadeti, Kadetky CKJ_S 21 Výsledky
13:02 Časovka součet kol Ženy, Ultraveteráni CZU_S 24 Výsledky
13:03 Časovka Součet kol Muži masters, veteráni CMV_S 28 Výsledky
13:04 Časovka součet kol Muži senioři CS_S 21 Výsledky
13:30 Štafety mladí SM 10 Výsledky
13:30 Štafety Ženy SSZ 4 Výsledky
14:00 Štafety Muži SSM 10 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
11.05.2019 14:36 BAKEŠOVÁ Tereza Ž 2006 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
13.05.2019 10:13 BAKEŠOVÁ_CENKOVÁ Gajdoš M 1919 Česká republika kostka racing 4 Ano Ne
28.04.2019 21:11 BARÁK Václav M 1990 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
30.04.2019 21:26 BARTŮNĚK Ladislav M 1983 Česká republika KOBRA Ano Ne
11.05.2019 14:36 BAŠIČOVÁ Adéla Ž 2004 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
28.04.2019 13:54 BAXA Jáchym M 2007 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
25.04.2019 13:44 BAXA Kryštof M 2004 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
29.04.2019 14:54 BEJBL Ondřej M 1980 Česká republika COCONi Ano Ne
11.05.2019 18:44 BENEŠ Martin M 2000 Česká republika Sokol Kunvald Ano Ne
11.05.2019 16:16 BEZCHLEBA Petr M 1978 Česká republika Ano Ne
13.05.2019 10:13 BÍLOVKÝ_ONDERKA Uličný M 1900 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
30.04.2019 12:16 BÍLOVSKÁ Monika Ž 2009 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
13.05.2019 10:13 BÍLOVSKÁ_KRÁČMAROVÁ_MÍŠA Kadlecová_Míša M 1919 Česká republika M+M+M Ano Ne
30.04.2019 12:01 BÍLOVSKÝ Lukáš M 2001 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
16.04.2019 08:01 BORDOVSKÝ Jan M 1983 Česká republika Bokolobka Tým Ostrava Ano Ne
06.05.2019 17:01 BOSTL Adam M 2008 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
06.05.2019 17:04 BOSTL Denis M 2011 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
06.05.2019 16:53 BOSTL Jakub M 1982 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
02.05.2019 09:18 BOUDA Jan M 1988 Česká republika KK Tachov Ano Ne
29.04.2019 18:18 BROŽ Martin M 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
30.04.2019 19:56 BŘÍZA Martin M 1976 Česká republika Lázně Slatinice Ano Ne
05.05.2019 18:51 BURIAN Jan M 1971 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
05.05.2019 18:52 BURIAN Jan M 1999 Česká republika KK Tachov Ano Ne
11.05.2019 14:36 CENEK Tomáš M 2007 Česká republika Kostka racing Ano Ne
12.05.2019 23:58 CENKOVÁ Ema Ž 2005 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
07.05.2019 07:34 ČERNÁ Nela Ž 2007 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
11.05.2019 14:36 ČERNOCH Oskar M 2007 Česká republika Kostka racing Ano Ne
13.05.2019 10:13 ČERNOCH_CENEK Kráčmarová_Anička M 1919 Česká republika kostka racing 1 Ano Ne
29.04.2019 21:48 ČIMBORA Radek M 1980 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
28.04.2019 20:01 DLOUHÁ Daniela Ž 2006 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
03.05.2019 09:44 DONÁT Jaroslav M 2013 Česká republika KOBRA Ano Ne
03.05.2019 09:42 DONÁT Martin M 1978 Česká republika KOBRA Ano Ne
14.04.2019 16:07 DRAPÁČ Radek M 1973 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
14.04.2019 16:11 DRAPÁČOVÁ Tereza Ž 2008 Česká republika Pivovar Svijany Ano Ne
02.05.2019 12:32 DVOŘÁKOVÁ Michaela Ž 1973 Česká republika Tsunami Ano Ne
05.05.2019 20:27 FANTA Martin M 1975 Česká republika Ano Ne
13.05.2019 10:13 FETEROVÁ_MARTÍNKOVÁ Trojancová M 1900 Česká republika coconi Ano Ne
29.04.2019 10:58 FETTEROVÁ Edita Ž 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
11.05.2019 14:36 FIŠEROVÁ Martina Ž 1977 Česká republika Tsunami Ano Ne
13.05.2019 10:13 FIŠEROVÁ_DVOŘÁKOVÁ Chroboková M 1900 Česká republika tsunami Ano Ne
29.04.2019 09:17 FLAŠKA Jiří M 1951 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
04.05.2019 07:57 FOŘT Martin M 1993 Česká republika Ano Ne
26.04.2019 20:52 FOŘTOVÁ Petra Ž 2002 Česká republika Bez pedálů Ano Ne
24.04.2019 18:35 FRANCOVÁ Monika Ž 1970 Česká republika BoKolobka tým Ostrava Ano Ne
06.05.2019 17:08 FRIMLOVÁ Adéla Ž 1992 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
13.05.2019 10:13 FRYMLOVÁ_ADÉLA Přívara_Daniel_Havel_Lukáš M 1900 Česká republika yedoo s adélkou Ano Ne
01.05.2019 22:19 FRYZOVÁ Kristina Ž 1987 Česká republika BoKolobka Tým Ostrava Ano Ne
11.05.2019 14:36 GAJDOŠ Matěj M 2009 Česká republika Kostka racing Ano Ne
29.04.2019 09:36 GRAMMEROVÁ Terezie Ž 2009 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
11.05.2019 18:44 HÁJEK Jaroslav M 1982 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
28.04.2019 19:24 HÁJEK Ondřej M 2009 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
28.04.2019 19:28 HÁJKOVÁ Kateřina Ž 2005 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
06.05.2019 15:33 HANEL Lukáš M 1981 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
24.04.2019 08:17 HEKERLE Vítězslav M 1978 Česká republika BKG Ano Ne
24.04.2019 08:11 HEKERLOVÁ Katka Ž 1986 Česká republika BKG Ano Ne
16.04.2019 01:03 HERCIK Jakub M 2003 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
16.04.2019 01:05 HERCIK Matěj M 2006 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
16.04.2019 00:58 HERCIK Zdeněk M 1976 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
13.05.2019 10:13 HERCÍK_ZDENĚK_HERCÍK_JAKUB Hercík_Matěj M 1900 Česká republika unikosy Ano Ne
16.04.2019 01:07 HERCIKOVÁ Anna Ž 2009 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
28.04.2019 23:54 HROMÁDKO Jan M 1954 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
28.04.2019 19:31 HRYZBIL Filip M 2005 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
28.04.2019 19:21 HŘIVNA David M 2005 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
13.05.2019 10:13 HŘIVNA_DAVID,_HRYZBIL_FILIP Koutná_Tereza M 1919 Česká republika 1 kk lipník 1. Ano Ne
29.04.2019 18:13 CHMELÍK Jiří M 1979 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
11.05.2019 14:36 CHOROBOKOVÁ Kateřina Ž 1981 Česká republika Tsunami Ano Ne
04.05.2019 21:49 JANÁK Petr M 1966 Česká republika CHRTI Holoubkov Ano Ne
11.04.2019 21:13 JANDOVÁ Kateřina Ž 1979 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
02.05.2019 19:49 JARŮŠEK Michal M 1982 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
13.05.2019 10:13 JARUŠEK_MICHAL Bostl M 1900 Česká republika yedoo s michalem Ano Ne
11.05.2019 14:36 JURČÁKOVÁ Lucie Ž 2007 Česká republika Kostka racing Ano Ne
13.05.2019 10:13 JURČÁKOVÁ_KORYTÁŘOVÁ Vršanová M 1919 Česká republika kostka racing 3 Ano Ne
28.04.2019 13:58 KADLEC Martin M 1981 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
28.04.2019 14:06 KADLEC Matyáš M 2014 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
28.04.2019 14:00 KADLECOVÁ Martina Ž 1983 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
28.04.2019 14:04 KADLECOVÁ Michaela Ž 2011 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
13.05.2019 10:13 KADLECOVÁ_PEŠTOVÁ Štemberová M 1900 Česká republika psp - kk ženy Ano Ne
16.04.2019 17:34 KILLAROVÁ Denisa Ž 1996 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
29.04.2019 16:15 KISLINGER Radek M 1977 Česká republika JAFIDUTO 1984 Ano Ne
29.04.2019 16:09 KISLINGEROVÁ Ivana Ž 1965 Česká republika JAFIDUTO 1984 Ano Ne
27.04.2019 21:24 KNOTEK Jan M 1996 Česká republika Ano Ne
27.04.2019 21:27 KNOTEK Josef M 2001 Česká republika Ano Ne
29.04.2019 21:32 KOCMANOVÁ Alena Ž 1983 Česká republika BKG Ano Ne
23.04.2019 16:33 KOLÁČEK Ondřej M 1993 Česká republika BoKolobka Tým Ostrava Ano Ne
13.05.2019 10:13 KOLÁČEK_ŠVAJDA Müller M 1900 Česká republika bokolobka Ano Ne
11.05.2019 18:44 KOPECKÝ Aleš M 1993 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
11.05.2019 14:36 KORYTÁŘOVÁ Karolína Ž 2007 Česká republika Kostka racing Ano Ne
02.05.2019 19:31 KOŠVANCOVÁ Jarmila Ž 1964 Česká republika CHRTI Holoubkov Ano Ne
11.05.2019 14:36 KOUTNÁ Tereza Ž 2006 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
05.05.2019 08:32 KOZEL Michal M 1980 Česká republika BoKolobka Tým Ostrava Ano Ne
23.04.2019 21:23 KRÁČMAR Vlastimil M 1974 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
23.04.2019 21:27 KRÁČMAROVÁ Anna Ž 2009 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
23.04.2019 21:25 KRÁČMAROVÁ Lenka Ž 1984 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
23.04.2019 21:28 KRÁČMAROVÁ Michaela Ž 2012 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
29.04.2019 22:52 KRČMA Miroslav M 1974 Česká republika BKG Ano Ne
29.04.2019 14:31 KREČMER Filip M 2009 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
29.04.2019 14:35 KREČMEROVÁ Tereza Ž 2004 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
25.04.2019 09:43 KUBÍK Mikuláš M 2004 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
13.05.2019 10:13 KUBÍK_KUBÍKOVÁ Baxa_Kryštof M 1919 Česká republika psp - kk kadeti Ano Ne
25.04.2019 09:39 KUBÍKOVÁ Anděla Ž 2007 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
28.04.2019 19:40 KULE Aleš M 1984 Česká republika CHRTI Holoubkov Ano Ne
23.04.2019 14:49 KULKA Michal M 1982 Česká republika Třista60 Ano Ne
30.04.2019 11:57 LABSKÁ Tereza Ž 2000 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
13.05.2019 10:13 LABSKÁ_LEGÁTOVÁ Zbožková M 1900 Česká republika dragons Ano Ne
30.04.2019 12:09 LEGÁT Pavel M 1969 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
03.05.2019 09:01 LEGÁTOVÁ Alena Ž 1996 Česká republika KOBRA Ano Ne
30.04.2019 12:11 LEGÁTOVÁ Petra Ž 1999 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
05.05.2019 14:21 LIBSCHER Petr M 2005 Česká republika Bokolobka Tým Ostrava Ano Ne
05.05.2019 14:45 LIBSCHEROVÁ Lenka Ž 2008 Česká republika Bokolobka Tým Ostrava Ano Ne
30.04.2019 13:57 LIŠKOVÁ Ivana Ž 1960 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
11.05.2019 14:36 MACUROVÁ Bára Ž 2006 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
13.05.2019 10:13 MACUROVÁ_BAŠIČOVÁ Steiger M 1919 Česká republika kostka racing 2 Ano Ne
29.04.2019 18:07 MACHÁČEK Lubomír M 1959 Česká republika Tsunami Ano Ne
28.04.2019 21:41 MAIXNER Radoslav M 1973 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
25.04.2019 05:47 MAKOVIČKA Petr M 1962 Česká republika COCONI Ano Ne
23.04.2019 13:48 MANDELÍK Ladislav M 1992 Česká republika BKG Ano Ne
11.05.2019 14:37 MARTÍNKOVÁ Eliška Ž 2003 Česká republika COCONI Ano Ne
13.04.2019 17:48 MATYÁŠ Roman M 2002 Česká republika Třista60 Ano Ne
11.05.2019 18:44 MEJSNAR Petr M 1981 Česká republika BKG Ano Ne
13.05.2019 10:13 MICHAL_KULKA_JAN_PAVEL Roman_Matyáš M 1900 Česká republika třista60 Ano Ne
05.05.2019 22:07 MORÁVKOVÁ Anet Ž 2001 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
24.04.2019 18:36 MÜLLER Ondřej M 1987 Česká republika BoKolobka tým Ostrava Ano Ne
01.05.2019 08:42 NAVRÁTIL Jakub M 1985 Česká republika BKG Ano Ne
06.05.2019 16:41 NEUGEBAUER David M 1985 Česká republika BKG Ano Ne
30.04.2019 15:10 ODVÁRKA Jan M 1957 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
30.04.2019 13:11 ODVÁRKA Jaromír M 1955 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
05.05.2019 18:40 OLŠAR Matyáš M 1999 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
30.04.2019 12:08 ONDERKA Alois M 1969 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
30.04.2019 12:03 ONDERKOVÁ Eliška Ž 2002 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
11.05.2019 14:36 ONDERKOVÁ Vladislava Ž 1968 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
30.04.2019 12:06 Onderková Vlaďka Ž 1968 Česká republika SKK Lipnik dragons Ano Ne
23.04.2019 21:20 ONDRUŠKA Jan M 2004 Česká republika BKG Ano Ne
23.04.2019 21:10 ONDRUŠKA Vladimír M 1976 Česká republika BKG Ano Ne
23.04.2019 21:18 ONDRUŠKOVÁ Jana Ž 1977 Česká republika BKG Ano Ne
30.04.2019 12:14 Patera Vláďa M 1983 Česká republika SKK Lipnik dragons Ano Ne
11.05.2019 18:44 PATERA Vladimír M 1983 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
11.05.2019 18:44 PAVEL Jan M 1998 Česká republika Třista60 Ano Ne
28.04.2019 21:11 Pavel junior Miloš M 2001 Česká republika Bez Pedálů Ano Ano
28.04.2019 21:05 PAVEL Miloš M 1972 Česká republika Bez Pedálů Ano Ne
11.05.2019 16:16 PAVEL Miloš_junior M 2001 Česká republika Bez Pedálů Ano Ne
13.05.2019 10:13 PAVEL_MILDA_PAVEL_MILDA_ST. Jiří M 1900 Česká republika bez pedálů Ano Ne
30.04.2019 19:50 PELC Miroslav M 1965 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
17.04.2019 08:54 PELC Tomáš M 1989 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
13.05.2019 10:13 PELC_BARÁK Theiner M 1900 Česká republika ultima A Ano Ne
25.04.2019 09:28 PEŠTA Petr M 1975 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
13.05.2019 10:13 PEŠTA_ŠMÍD Provod M 1900 Česká republika psp - kk muži Ano Ne
25.04.2019 09:36 PEŠTOVÁ Kamila Ž 2007 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
26.04.2019 09:24 PEŠTOVÁ Markéta Ž 1975 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
13.05.2019 10:13 PEŠTOVÁ_PÍCL Baxa_Jáchym M 1919 Česká republika psp - kk plzeň žáci Ano Ne
25.04.2019 13:47 PÍCL Kryštof M 2007 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
30.04.2019 07:57 PLACHÝ Jiří M 1967 Česká republika Bez pedálů Ano Ne
23.04.2019 13:04 PODEŠVOVÁ Karla Ž 1977 Česká republika BKG Ano Ne
25.04.2019 09:31 PROVOD Ladislav M 1968 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
28.04.2019 19:53 PŘIBYLOVÁ Amalie Ž 2007 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
29.04.2019 13:33 PŘÍVARA Daniel M 1983 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
23.04.2019 12:41 PYTELA Vlastimil M 1971 Česká republika BKG Ano Ne
23.04.2019 14:10 PYTELOVÁ Veronika Ž 1976 Česká republika BKG Ano Ne
11.05.2019 16:16 RAK František M 1975 Česká republika BKG Ano Ne
28.04.2019 21:18 RAKOVÁ Daniela Ž 2007 Česká republika BKG Ano Ne
28.04.2019 21:22 RAKOVÁ Magdaléna Ž 2005 Česká republika BKG Ano Ne
28.04.2019 18:31 REMEŠ Pavel M 1970 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
29.04.2019 14:43 SEDLÁŘ Tomáš M 2004 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
11.04.2019 21:07 SEEMANN David M 1962 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
13.05.2019 10:13 SEEMANN_DAVID_BOSTL_ADAM Bostl_Denis M 1900 Česká republika yedoo s davidem Ano Ne
25.04.2019 22:46 SCHÖNOVÁ Lucie Ž 1988 Česká republika Hanácký Mushers Club Ano Ne
11.05.2019 14:35 SLIVINECKÝ Vojta M 2010 Česká republika Ano Ne
29.04.2019 14:47 SLOVÁKOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
30.04.2019 12:26 ŚMIAŁKOWSKI Rafał M 1974 Česká republika Husse Team Ano Ne
11.05.2019 14:36 STEIGER Alexander M 2006 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
11.05.2019 14:37 STRAŠÁKOVÁ Monika Ž 1973 Česká republika BKG Ano Ne
11.05.2019 14:36 SUCHÁ Anežka Ž 2011 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
11.05.2019 16:16 SUCHÝ Jiří M 1974 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
11.05.2019 14:36 SUCHÝ Matěj M 2008 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
02.05.2019 00:23 SŮRA Tomáš M 1982 Česká republika Tsunami Ano Ne
01.05.2019 07:17 ŠAFÁŘ Václav M 1983 Česká republika Lázně Slatinice Ano Ne
04.05.2019 13:30 ŠANC Petr M 1980 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
11.05.2019 14:36 ŠEBESTOVÁ Viktorie Ž 2005 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
27.04.2019 08:05 ŠEFCOVÁ Eva Ž 1964 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
27.04.2019 08:37 ŠEFCOVÁ Kateřina Ž 2000 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
28.04.2019 13:52 ŠMÍD Jindřich M 1987 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
25.04.2019 13:48 ŠTEMBEROVÁ Lenka Ž 1978 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
28.04.2019 21:36 ŠTĚPÁNEK Michal M 1980 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
06.05.2019 14:33 ŠVAJDA Přemysl M 1976 Česká republika Bokolobka tým Ostrava Ano Ne
16.04.2019 17:36 ŠVÉDA Jakub M 1994 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
28.04.2019 15:24 THEINER Ondřej M 1994 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
29.04.2019 16:15 TROJANCOVÁ Pavla Ž 1987 Česká republika COCONi Ano Ne
11.05.2019 14:36 TŘÍSKOVÁ Anna Ž 2005 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
30.04.2019 12:20 ULIČNÝ Luboš M 1985 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
30.04.2019 12:20 ULIČNÝ Luboš M 1985 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
03.05.2019 11:42 ULMANOVÁ Adéla Ž 1988 Česká republika Mushing team Ostrava Ano Ne
28.04.2019 10:20 VACULA Kryštof M 2012 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
28.04.2019 09:59 VACULA Štěpán M 2007 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
13.05.2019 10:13 VACULA_ŠTĚPÁN_HÁJEK_ONDRA Třísková_Anna M 1919 Česká republika 1 kk lipník 2. Ano Ne
23.04.2019 13:05 VESELÝ Jan M 1974 Česká republika BKG Ano Ne
29.04.2019 07:54 VESELÝ Jan M 1974 Česká republika BKG Ano Ne
13.05.2019 10:13 VRAMEROVÁ_TEREZA_DLOUHÁ_DANIELA Vacula_Kryštof M 1919 Česká republika 1 kk lipník 3. Ano Ne
11.05.2019 14:36 VRŠANOVÁ Julie Ž 2008 Česká republika Kostka racing Ano Ne
29.04.2019 14:37 VYBÍRALOVÁ Věra Ž 1973 Česká republika Kostka Racing team Ano Ne
29.04.2019 15:25 WERNER Pavel M 1980 Česká republika Bokolobka tým Ostrava Ano Ne
30.04.2019 12:13 ZBOŽKOVÁ Andrea Ž 2001 Česká republika SKK Lipnik Dragons Ano Ne
11.05.2019 14:36 ŽABA Martin M 1958 Česká republika COCONi Ano Ne
29.04.2019 21:22 ŽEMLÍK Boleslav M 1991 Česká republika BKG Ano Ne
02.05.2019 23:13 ŽENÍŠEK Michal M 1987 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
05.05.2019 23:00 ŽENÍŠEK Pavel M 1962 Česká republika Maxičky Ano Ne
06.05.2019 20:51 Ženíšek Pavel M 1962 Česká republika Maxičky Ano Ano

FINÁLNÍ propozice najdete v záložce ke stažení

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo České ROLLO ligy 2019

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ  -  VYSOČINA ARÉNA

sobota 11.5.2019 dlouhý závod,  neděle 12.5.2019 časovka + štafety

Pořadatel: SPORTOVNÍ KLUB KOLOBĚHU LIPNÍK NAD BEČVOU - LIPENŠTÍ DRACI

PREZENTACE: Vysočina aréna   11.5.2019  od 10.00 hod do 12.00 hod  -  klubovna na stadionu                                                                                                       

TRAŤ: okruh 2300 m uzavřená.

Povrch tratě:  Asfalt – pěkná kvalita, převýšení okruhu cca 27 m.

 KATEGORIE: přípravka (2012-2010),  žáci (2009 – 2007), kadeti (2006 – 2004), junioři (2003 – 2001), senioři (2000 – 1980), masters (1979 – 1970), veteráni (1969 – 1960), ultraveteráni (1959 a starší)

 

Název Ke stažení
PROPOZICE Vysočina aréna 2019
Výsledky 2. kolo České ROLLO ligy 2019 DLOUHÝ ZÁVOD
Výsledky 2. kolo České ROLLO ligy 2019 ČASOVKY
Výsledky 2. kolo České ROLLO ligy 2019 ŠTAFETY
Vysledky-Rolliga-2Kolo-Dlouhy-zavod-ZJ-ZS-ZM-ZV-ZU-MU-casy-na-kola.pdf
Vysledky-Rolliga-2Kolo-Dlouhy-zavod-MJ-MM-MV-casy-na-kola.pdf
Vysledky-Rolliga-2Kolo-Dlouhy-zavod-MS-casy-na-kola.pdf
Vysledky-Rolliga-2Kolo-Dlouhy-zavod-SLOUCENO-MS-MJ-MM-MV-casy-na-kola.pdf
Zpět
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.