09.06.2019 - Veselské In-line závody - 11.ročník

Podrobnější informace zde: http://www.inlineveseli.cz/ ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
12:00 01_H1_Žákyně B 166m 01H1 4 Výsledky
12:01 02_H2_Žákyně B 166m 02H2 4 Výsledky
12:02 03_H3_Žákyně B 166m 03H3 4 Výsledky
12:02 03S_HS_Žákyně B 166m Souhrn 03H3S 12 Výsledky
12:03 04_H1_Žákyně A 500m 04H1 5 Výsledky
12:05 05_H2_Žákyně A 500m 05H2 4 Výsledky
12:06 06_H3_Žákyně A 500m 06H3 4 Výsledky
12:06 06S_H3S_Žákyně A 500m Souhrn 06H3S 13 Výsledky
12:07 07_H1_Kadetky 500m 07H1 6 Výsledky
12:08 08_H2_Kadetky 500m 08H2 5 Výsledky
12:09 09_H3_Kadetky 500m 09H3 5 Výsledky
12:09 09S_H3S_Kadetky 500m Souhrn 09H3S 16 Výsledky
12:10 10_SF1_Žáci C 166m 10SF1 4 Výsledky
12:11 11_SF2_Žáci C 166m 11SF2 4 Výsledky
12:11 11_SF2S_Žáci C 166m Souhrn 11SF2S 8 Výsledky
12:15 12_SF1_Žákyně B 166m 12SF1 5 Výsledky
12:16 13_SF2_Žákyně B 166m 13SF2 5 Výsledky
12:17 13S_SFS_Žákyně B 166m Souhrn 13SF2S 12 Výsledky
12:21 14_SF1_Žákyně A 500m 14SF1 5 Výsledky
12:24 15_SF2_Žákyně A 500m 15SF2 5 Výsledky
12:24 15S_SFS_Žákyně A 500m Souhrn 15SF2S 13 Výsledky
12:33 16_SF1_Kadetky 500m 16SF1 5 Výsledky
12:36 17_SF2_Kadetky 500m 17SF2 5 Výsledky
12:36 17S_SFS_Kadetky 500m Souhrn 17SF2S 16 Výsledky
12:39 18_SF1_Kadeti 500m 18SF1 4 Výsledky
12:42 19_SF2_Kadeti 500m 19SF2 3 Výsledky
12:42 19S_SFS_Kadeti 500m Souhrn 19SF2S 7 Výsledky
12:53 20_SF1_Masters muži 20SF1 5 Výsledky
12:54 21_SF2_Masters muži 21SF2 4 Výsledky
12:55 21_SFS_Masters muži Souhrn 21SF2S 9 Výsledky
13:00 22_FA_Žákyně D 166m 22FA 3 Výsledky
13:03 22_FB_Žáci D 166m 22FB 2 Výsledky
13:06 23_F_Žákyně C 166m 23F 6 Výsledky
13:09 24_F_Žáci C 166m 24F 6 Výsledky
13:12 25_F_Žákyně B 166m 25F 4 Výsledky
13:15 26_F_Žáci B 166m 26F 4 Výsledky
13:18 27_F_Žákyně A 500m 27F 4 Výsledky
13:21 28_F_Žáci A 500m 28F 5 Výsledky
13:24 29_F_Kadetky 500m 29F 4 Výsledky
13:27 30_F_Kadeti 500m 30F 4 Výsledky
13:30 31_F_Dorostenky, Juniorky, Seniorky 1000m 31F 4 Výsledky
13:33 32_F_Dorostenci, Junioří, Senioři 1000m 32F 2 Výsledky
13:36 33_F_Masters muži 33F 4 Výsledky
15:00 34_Žáci D, Žákyně D 500m 34 5 Výsledky
15:05 35_Žákyně C 500m 35 6 Výsledky
15:10 36_Žáci C 500m 36 8 Výsledky
15:20 37_Žákyně B 1000m 37 12 Výsledky
15:25 38_Žáci B 1000m 38 4 Výsledky
15:30 39_Žákyně A 2000m 39 13 Výsledky
15:40 40_Žáci A 2000m 40 5 Výsledky
15:50 41_Kadetky 3000m 41 16 Výsledky
16:00 42_Kadeti 3000m 42 7 Výsledky
16:10 43_Dorostenky, Dorostenci, Juniorky, Seniorky, Senioři Eliminace 43 7 Výsledky
16:20 44_Masters Eliminace 44 9 Výsledky
16:30 45_Dobbin Sprint Žáci D / Žákyně D 45 5 Výsledky
16:40 46_Dobbin Sprint Žáci C / Žákyně C 46 14 Výsledky
16:50 47_Dobbin Sprint Žáci B / Žákyně B 47 16 Výsledky
17:00 48_Dobbin Sprint Žáci A / Žákyně A 48 18 Výsledky
17:10 49_Dobbin Sprint Kadeti / Kadetky 49 23 Výsledky
17:30 50_Dobbin Sprint_Dorostenci, Junioří, Senioři 50 7 Výsledky
17:40 51_Dobbin Sprint Masters 51 9 Výsledky

Filtruj

01_H1_Žákyně B 166m 02_H2_Žákyně B 166m 03_H3_Žákyně B 166m 03S_HS_Žákyně B 166m Souhrn 04_H1_Žákyně A 500m 05_H2_Žákyně A 500m 06_H3_Žákyně A 500m 06S_H3S_Žákyně A 500m Souhrn 07_H1_Kadetky 500m 08_H2_Kadetky 500m 09_H3_Kadetky 500m 09S_H3S_Kadetky 500m Souhrn 10_SF1_Žáci C 166m 11_SF2_Žáci C 166m 11_SF2S_Žáci C 166m Souhrn 12_SF1_Žákyně B 166m 13_SF2_Žákyně B 166m 13S_SFS_Žákyně B 166m Souhrn 14_SF1_Žákyně A 500m 15_SF2_Žákyně A 500m 15S_SFS_Žákyně A 500m Souhrn 16_SF1_Kadetky 500m 17_SF2_Kadetky 500m 17S_SFS_Kadetky 500m Souhrn 18_SF1_Kadeti 500m 19_SF2_Kadeti 500m 19S_SFS_Kadeti 500m Souhrn 20_SF1_Masters muži 21_SF2_Masters muži 21_SFS_Masters muži Souhrn 22_FA_Žákyně D 166m 22_FB_Žáci D 166m 23_F_Žákyně C 166m 24_F_Žáci C 166m 25_F_Žákyně B 166m 26_F_Žáci B 166m 27_F_Žákyně A 500m 28_F_Žáci A 500m 29_F_Kadetky 500m 30_F_Kadeti 500m 31_F_Dorostenky, Juniorky, Seniorky 1000m 32_F_Dorostenci, Junioří, Senioři 1000m 33_F_Masters muži 34_Žáci D, Žákyně D 500m 35_Žákyně C 500m 36_Žáci C 500m 37_Žákyně B 1000m 38_Žáci B 1000m 39_Žákyně A 2000m 40_Žáci A 2000m 41_Kadetky 3000m 42_Kadeti 3000m 43_Dorostenky, Dorostenci, Juniorky, Seniorky, Senioři Eliminace 44_Masters Eliminace 45_Dobbin Sprint Žáci D / Žákyně D 46_Dobbin Sprint Žáci C / Žákyně C 47_Dobbin Sprint Žáci B / Žákyně B 48_Dobbin Sprint Žáci A / Žákyně A 49_Dobbin Sprint Kadeti / Kadetky 50_Dobbin Sprint_Dorostenci, Junioří, Senioři 51_Dobbin Sprint Masters
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
09.06.2019 17:51 ANDĚL Jakub M 2010 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 ANDĚL Marek M 2013 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 ANDĚL Michal M 1981 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 BALOGHOVÁ Natália Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 BENEDIK Miroslav M 1964 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 BÍLKOVÁ Berenika Ž 2008 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:52 BÍLKOVÁ Karolína Ž 2004 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 BLAHOVÁ Eva Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 BŮŽEK Patrik M 2007 Česká republika LUIGINO.cz Ano Ne
09.06.2019 17:51 CEĽUCH Ondrej M 2011 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:52 ČERMÁK Jakub M 2003 Česká republika MORAVSKÝ PÍSEK Ano Ne
09.06.2019 17:51 DANIŠOVÁ Aneta Ž 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 DANIŠOVÁ Ema Ž 2009 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 DOSTÁLOVÁ Adéla Ž 2007 Česká republika Bruslárna.CZ Ano Ne
09.06.2019 17:51 FIALOVÁ Aneta Ž 2005 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 FORSTOVÁ Jesika Ž 2006 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 FROLKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 FROLKOVÁ Markéta Ž 2013 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 GÁKOVÁ Barbora Ž 2006 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 GEBAUEROVÁ Kateřina Ž 2005 Česká republika LUIGINO.cz Ano Ne
09.06.2019 17:51 GYURIOVÁ Ema Ž 2005 Slovensko RKIC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 HANZELKA Kryštof M 2011 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 HANZELKOVÁ Viktorie Ž 2006 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 HLAVÁČ Štěpán M 2011 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 HLAVÁČOVÁ Anna Ž 2014 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 HOŘÁK Jan M 2005 Česká republika BZK Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 IRŠA Martin M 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 JUNGOVÁ Kristýna Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 JURČEK Tobiáš M 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 KARABA Jakub M 2011 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 KLASOVSKÝ Patrik M 2005 Slovensko RKIC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 KODÝMOVÁ Edita Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 KODÝMOVÁ Simona Ž 2005 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:52 KORVASOVÁ Lucie Ž 2003 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:52 KORVASOVÁ Veronika Ž 2003 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 KOTRCH Michal M 2011 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:52 KOTRCHOVÁ Lucie Ž 1983 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KOTRCHOVÁ Monika Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KOVAŘÍK Jakub M 2006 Česká republika Bruslárna.cz Ano Ne
09.06.2019 17:51 KOVAŘÍK Luděk M 2012 Česká republika Bruslárna.cz Ano Ne
09.06.2019 17:51 KOVAŘÍK Luděk M 1973 Česká republika Bruslárna.cz Ano Ne
09.06.2019 17:51 KRIŠICOVÁ Nikola Ž 2010 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUČKA Jan M 1974 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUČKA Martin M 2008 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUČKOVÁ Elen Ž 2012 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUDLÁČKOVÁ Eliška Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUDLÁČKOVÁ Kristýna Ž 2005 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUDLÍKOVÁ Justýna Ž 2006 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 KUNSTMÜLEROVÁ Nina Ž 2007 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 KVASNIČKOVÁ Adéla Ž 2008 Česká republika LUIGINO.cz Ano Ne
09.06.2019 17:51 LACKOVÁ Olívia Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 LINHARTOVÁ Karolína Ž 2011 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 LINHARTOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 LOPRAIS Jakub M 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 MARTONOVÁ Laura Ž 2007 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 MAXIMILIÁN Jung M 2009 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 MOSNÁČEK Martin M 2007 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 NAGYOVÁ Sophia Ž 2009 Slovensko RKIC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 NÉMETH Silvestr M 1961 Česká republika TEMPISH Inline Team Ano Ne
09.06.2019 17:51 NERADOVÁ Anna Ž 2012 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 NERADOVÁ Ema Ž 2010 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 NOVÁČEK Ivan M 2011 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 NOVÁČEK Ondřej M 2006 Česká republika Bruslárna.CZ Ano Ne
09.06.2019 17:51 NOVÁČEKOVÁ Deana Ž 2012 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 ONUŠKOVÁ Zoja Ž 2009 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 PAPOUŠEK Marek M 1977 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 PAPOUŠKOVÁ Lucie Ž 2014 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 PAPOUŠKOVÁ Marta Ž 2009 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 PAROULEK Patrik M 2006 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 PAROULEK Samuel M 2009 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 PĚNČÍKOVÁ Andrea Ž 2006 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 PĚNČÍKOVÁ Katrin Ž 2006 Česká republika In-line akademie Ano Ne
09.06.2019 17:51 PŇOVSKÁ Julie Ž 2011 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 POTOMA Leonard M 2011 Slovensko Skating Club Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 PRACHÁROVÁ Johana Ž 2007 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 PRACHÁROVÁ Monika Ž 2007 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 PROCHÁZKA Marek M 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 RAJSKÝ Lumír M 1973 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 ROZENBAUMOVÁ Amálie Ž 2005 Česká republika RTS Praha Ano Ne
09.06.2019 17:51 RYŠAVÁ Magdaléna Ž 2012 Česká republika Ano Ne
09.06.2019 17:52 SALČÁKOVÁ Eliška Ž 2002 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 SAUER Zdeněk M 1964 Česká republika TEMPISH Inline Team Ano Ne
09.06.2019 17:51 STRNADOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
09.06.2019 17:51 STUCHLÍK Radek M 1981 Česká republika Universal USU Team Ano Ne
09.06.2019 17:51 ŠTEFAN Maximilián M 2013 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 ŠTOFIROVÁ Emma Ž 2008 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 TOMEČKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:52 UHERKA Marian M 1999 Česká republika SSC Otrokovice Ano Ne
09.06.2019 17:51 VARSAMISOVÁ Sára Ž 2007 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 VARSAMISOVÁ Thea Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
09.06.2019 17:51 VÍROSTKO Lukáš M 2005 Slovensko RRTC Košice Ano Ne
09.06.2019 17:51 ŽOČKOVÁ Kristýna Ž 2005 Česká republika KSB Benátky Ano Ne

Podrobnější informace zde:

http://www.inlineveseli.cz/

 

Název Ke stažení
Propozice In-Line Veselí
Výsledky_Víceboj_Inline_Veselí_2019
Výsledky_2.kolo_Inline_Veselí_2019
Zpět
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.