18.05.2019 - Třanovická desítka 2019

Třanovická desítka

TŘANOVICKÁ DESÍTKA 18. 5. 2019 TRT Třanovičtí přespolní žraloci z.s. TERMÍN: sobota 18. května 2019 od 9:30 hodin více informací na www.tranovicka10.cz ______________________________________...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 119 WROBEL Tomász Česká republika 1973 00:36:56
2 87 GAURA Adam Česká republika 1996 00:37:00 00:00:04
3 16 FLAŠA David Česká republika DYCKY A JEDINĚ ABSTINENČNÍ REPRE 1989 00:38:53 00:01:57
4 22 HVOLKA Petr Česká republika Kilpi Racing Team 1975 00:39:15 00:02:18
5 102 ŽAJDLÍK Filip Česká republika 1977 00:39:31 00:02:35
6 85 BLAHA Ondřej Česká republika Coffee Bean Runners 1986 00:39:36 00:02:39
7 88 GAURA Michal Česká republika 2000 00:39:49 00:02:53
8 110 HELCEL Richard Česká republika 1972 00:40:38 00:03:42
9 49 OCHMAN Roman Česká republika Třanovičtí přespolní žraloci 1975 00:42:01 00:05:05
10 91 KUBICZEK Zdeněk Česká republika TRT Třanovičtí přespolní žraloci 1969 00:42:16 00:05:20
11 52 PIETRZYK Rostislav Česká republika 1977 00:42:28 00:05:32
12 9 DELINA Daniel Česká republika 1. Běžecký Jablunkov 1980 00:42:37 00:05:41
13 121 CHOVANEC Petr Česká republika 1973 00:42:48 00:05:52
14 101 OSTRUSZKA Michal Česká republika 1992 00:43:52 00:06:56
15 6 CZYLOK Pavel Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně 1977 00:43:53 00:06:57
16 15 FIKOCZEK Ondřej Česká republika 1990 00:44:06 00:07:10
17 103 POSPÍŠIL Petr Česká republika 1979 00:44:08 00:07:12
18 27 JORNÍČEK Petr Česká republika 1965 00:44:42 00:07:46
19 84 RYBICKI Witold Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně 1984 00:45:15 00:08:19
20 24 JANEČKA Jan Česká republika Běžecký Klub Kubánkov 1986 00:45:27 00:08:31
21 77 WACLAWIK Andrzej Česká republika TJ TŽ Třinec 2003 00:45:50 00:08:54
22 120 COUFALOVÁ Jana Česká republika 1997 00:45:56 00:08:59
23 39 KOŽUSZNIK Marek Česká republika Beerclub "Na Kopečku" 1974 00:46:15 00:09:19
24 56 RAJCA David Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně 1977 00:46:21 00:09:24
25 122 KAHÁNEK Dalibor Česká republika 1969 00:46:25 00:09:29
26 61 RYLKOVÁ Magdaléna Česká republika 1991 00:46:30 00:09:34
27 89 CHODURA Pavel Česká republika 2001 00:46:54 00:09:58
28 11 DRŠŤAK Vlastimil Česká republika TEAM lightBIKE 1970 00:47:00 00:10:03
29 109 PŘIKRYL Tomáš Česká republika 1975 00:47:29 00:10:33
30 113 BAJTEK Rostislav Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně 1983 00:47:38 00:10:42
31 53 PLATOŠ Radek Česká republika Run Magazine Team 1979 00:47:54 00:10:58
32 100 BROŽ Vlastimil Česká republika 1976 00:48:07 00:11:11
33 29 JUŘÍČEK Roman Česká republika 1982 00:48:09 00:11:13
34 14 FÁČEK Miroslav Česká republika SK Zahrada 1966 00:48:18 00:11:22
35 118 KOŘENEK Martin Česká republika 1984 00:48:41 00:11:45
36 20 HORÁK Vojtěch Česká republika 1994 00:48:42 00:11:46
37 117 ŽYLKA Miroslav Česká republika 1976 00:49:06 00:12:09
38 51 PAVLIS Tom Česká republika 2002 00:49:10 00:12:14
39 17 FOUSEK Václav Česká republika 1976 00:49:16 00:12:19
40 21 HORNIAKOVÁ Zita Česká republika TudleNudle 1973 00:49:16 00:12:20
41 64 SMEJKAL Ladislav Česká republika TudleNudle 1964 00:49:16 00:12:20
42 38 KOTŮLEK Jan Česká republika 1985 00:49:29 00:12:33
43 81 KUPKA Michal Česká republika 1973 00:49:49 00:12:53
44 32 KLIMA Jiri Česká republika 1989 00:49:52 00:12:55
45 95 VÉBR Dominik Česká republika 1994 00:50:29 00:13:32
46 18 GLOGAR Josef Česká republika Hopliti 1995 00:50:44 00:13:48
47 65 STAREČEK Petr Česká republika 1968 00:50:45 00:13:49
48 78 WOJTYLA Tomas Česká republika 1977 00:50:46 00:13:50
49 26 JOCHYMEK Marian Česká republika Synek od splawu 1983 00:51:18 00:14:21
50 125 HECZKO Filip Česká republika 1990 00:51:58 00:15:02
51 99 RICHTER Libor Česká republika 1962 00:52:08 00:15:12
52 97 RICHTEROVÁ Věra Česká republika 1968 00:52:10 00:15:14
53 115 SKULINA Lukáš Česká republika SDM Třanovice 1990 00:52:23 00:15:27
54 63 SIKORA Tomáš Česká republika NVPP / BSvČT 1978 00:52:25 00:15:29
55 80 ŽVAK Lukáš Česká republika 1981 00:52:40 00:15:44
56 82 RYBICKI Jacek Česká republika 1984 00:53:23 00:16:26
57 127 HRADÍLEK Pavel Česká republika 1970 00:53:53 00:16:57
58 107 PETERKOVÁ Lucie Česká republika 1984 00:54:05 00:17:08
59 116 RYŠKA Tomáš Česká republika 1976 00:54:16 00:17:20
60 114 SEBERA Radek Česká republika 2000 00:54:21 00:17:24
61 111 MITRENGA Adam Česká republika SDM Třanovice 1997 00:54:21 00:17:25
62 30 KAISER Belinda Česká republika BlackDog 1976 00:54:21 00:17:25
63 75 VASICEK Jiri Česká republika 1967 00:54:32 00:17:36
64 48 MOLITOR David Česká republika 1973 00:54:49 00:17:53
65 50 PANÁČEK Tomáš Česká republika Focus 1978 00:54:57 00:18:01
66 112 KILAROVÁ Jana Česká republika MK Seitl 1973 00:55:01 00:18:05
67 104 MAGNUSKOVÁ Hana Česká republika 1986 00:55:20 00:18:24
68 10 DELINOVA Darina Česká republika 1991 00:55:27 00:18:31
69 108 KAMINSKÁ Simona Česká republika 1968 00:55:59 00:19:03
70 25 JANÍKOVÁ Iveta Česká republika 1980 00:56:13 00:19:17
71 83 VAŠKOVÁ Petra Česká republika 1988 00:56:33 00:19:37
72 35 KOHUT Tomáš Česká republika 1977 00:56:41 00:19:44
73 67 SVOBODOVÁ Kateřina Česká republika 1987 00:56:41 00:19:45
74 58 ROMAN Marek Česká republika 1981 00:57:01 00:20:05
75 1 ANDRÝSKOVÁ Radmila Česká republika 1980 00:57:05 00:20:08
76 71 TOMAN David Česká republika 1979 00:57:14 00:20:18
77 90 KLUS Vlasta Česká republika 1965 00:57:15 00:20:19
78 57 RECMANOVÁ Věra Česká republika 1987 00:57:25 00:20:29
79 44 LIPKA Renata Česká republika Běžecká skupina v Českém Těšíně 1989 00:57:44 00:20:48
80 126 SLONKA Jan Česká republika 1968 00:58:25 00:21:29
81 73 VALA David Česká republika 1971 00:58:57 00:22:01
82 42 KYTNAR Aleš Česká republika 1989 00:59:05 00:22:09
83 43 LACH Jiří Česká republika 1993 00:59:15 00:22:19
84 31 KAPUTOVÁ Veronika Česká republika 1991 00:59:20 00:22:24
85 33 KNĚŽÍK Aleš Česká republika Šneci v běhu 1976 00:59:22 00:22:26
86 54 PROBOSZOVÁ Veronika Česká republika 1990 00:59:24 00:22:28
87 86 BORIS Radek Česká republika 1991 00:59:24 00:22:28
88 93 BOHMOVÁ Lenka Česká republika 1981 00:59:26 00:22:29
89 66 KOŽUSZNIKOVÁ Ewa Česká republika 1990 01:00:05 00:23:09
90 69 ŠEBKOVÁ Kristýna Česká republika 1992 01:00:08 00:23:12
91 79 ZNISZCZOL Ondrej Česká republika 1984 01:00:34 00:23:37
92 5 CIENCIALOVÁ Martina Česká republika 1972 01:00:59 00:24:03
93 98 METZOVÁ Martina Česká republika 1971 01:01:26 00:24:30
94 7 ČECH Martin Česká republika 1982 01:02:23 00:25:27
95 3 BYRTUSOVÁ Kristýna Česká republika Šnečči 1992 01:03:14 00:26:17
96 105 MALCZYK Romana Česká republika 1973 01:03:42 00:26:46
97 41 KUZNIKOVÁ Sylvie Česká republika 1977 01:03:51 00:26:55
98 13 DVOŘÁK Roman Česká republika 1983 01:03:55 00:26:59
99 40 KUBÍN Zdeněk Česká republika 1964 01:03:56 00:27:00
100 60 RYLKOVÁ Klára Česká republika 1996 01:03:57 00:27:01
101 62 SEFČÍKOVA Gabriela Česká republika 1978 01:04:05 00:27:09
102 96 VONDRA Bedřich Česká republika 1956 01:04:09 00:27:13
103 8 ČECHOVÁ Lenka Česká republika 1983 01:04:15 00:27:19
104 19 HANÁK Filip Česká republika 1992 01:05:43 00:28:47
105 68 ŠEBESTOVÁ Lucie Česká republika 1983 01:06:09 00:29:13
106 37 KONDERLA David Česká republika Jahůdky 1979 01:06:30 00:29:34
107 72 TURKOVÁ Renáta Česká republika 1983 01:06:36 00:29:40
108 70 ŠTĚPÁNOVÁ Monika Česká republika 1978 01:06:37 00:29:40
109 55 PÚPALOVÁ Veronika Česká republika 1983 01:06:37 00:29:41
110 2 BENKOVÁ Gabriela Česká republika 1976 01:06:58 00:30:02
111 94 KUDĚLKA Oldřich Česká republika 1956 01:10:19 00:33:22
112 76 VEJMOLA Luboš Česká republika 1969 01:10:42 00:33:46
113 47 MIKULOVÁ Natálie Česká republika 1980 01:10:47 00:33:51
114 28 JUŘICOVA Katerina Česká republika 1980 01:11:32 00:34:36
115 74 VALOVÁ Elena Česká republika 1975 01:11:35 00:34:39
116 59 RYLKO Zuzanna Česká republika 1986 01:13:56 00:37:00
117 124 BARTOŇEK Petr Česká republika 1985 01:19:16 00:42:20
118 123 HÝŽA Michal Česká republika 1983 01:19:17 00:42:21
119 34 KNĚŽÍKOVÁ Jaroslava Česká republika Šneci v běhu 1977 01:24:47 00:47:50
120 46 LYŽBICKÁ Lucie Česká republika Šnečči 1992 01:28:36 00:51:40
121 4 BYSTRZYCKÁ Eva Česká republika Šnečči 1992 01:28:37 00:51:41
122 45 LUBEROVÁ Lenka Česká republika 1972 02:30:32
DNF 12 DURCZKOVÁ Nikola Česká republika 1975 02:29:47
DNF 23 IRELAND Kieran Česká republika 1989 02:29:47
DNF 36 KOCH Jakub Česká republika 2000 02:29:47
DNF 92 SVOBODOVÁ Martina Česká republika 1988 02:29:47
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.