30.03.2019 - CityTrail Pod lampami 2019

CityTrail pod lampami 3km

CityTrail Pod lampami 30.3.2019 více informací na CityTrailPodlampami _______________________________________________________________________________________________________________________...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 16 KVASNICA Miroslav Česká republika 1986 00:12:29
2 28 PŘISTÁLOVÁ Veronika Česká republika 1984 00:12:55 00:00:25
3 18 KYPRÝ Jan Česká republika WINNERS Nový Šaldorf 1974 00:12:58 00:00:29
4 32 SOUČEK Tomáš Česká republika Rabbits Znojmo 1989 00:13:26 00:00:57
5 36 ŠVESTKOVÁ Soňa Česká republika 1988 00:13:30 00:01:01
6 52 VESELÝ Jiří Česká republika 1993 00:13:45 00:01:16
7 26 PLÁNSKÝ Jaroslav Česká republika WINNERS Nový Šaldorf 1973 00:13:46 00:01:17
8 20 MELÁNOVÁ Hana Česká republika 1993 00:13:55 00:01:26
9 35 ŠÍSTEK Petr Česká republika 1987 00:14:02 00:01:33
10 38 TESAŘ Miroslav Česká republika Znojmo 1969 00:14:31 00:02:02
11 14 KREJČÍ Miloslav Česká republika Turtles Znojmo 1966 00:14:46 00:02:16
12 49 TICHÝ Josef Česká republika FitnessMB 1978 00:14:50 00:02:20
13 31 SMOLKOVÁ Romana Česká republika 1979 00:15:07 00:02:38
14 12 KOVÁŘ Čestmír Česká republika 1979 00:15:17 00:02:48
15 41 TOMÁŠEK Lukáš Česká republika 1982 00:15:27 00:02:57
16 11 JEŽKOVÁ Jitka Česká republika Winners 1984 00:15:34 00:03:04
17 22 ONDRÁK Jiří Česká republika 1975 00:15:34 00:03:05
18 55 CHRÁSTA Vladan Česká republika 1979 00:15:52 00:03:23
19 44 HAMZA Jiří Česká republika 1992 00:16:01 00:03:31
20 37 TESAŘ Jaroslav Česká republika 1988 00:16:12 00:03:42
21 83 BARTŮŇKOVÁ Světlana Česká republika Rabbits Znojmo 1976 00:16:12 00:03:43
22 29 RŮŽIČKOVÁ Zuzana Česká republika 1983 00:16:40 00:04:10
23 46 JELINEK Roman Česká republika 1978 00:16:57 00:04:28
24 25 PLÁNSKÁ Kateřina Česká republika WINNERS Nový Šaldorf 1978 00:17:09 00:04:40
25 54 ANTOŠOVÁ Jana Česká republika 1985 00:17:12 00:04:43
26 53 VYORÁLKOVÁ Alena Česká republika 1980 00:17:14 00:04:45
27 42 TOMÁŠKOVÁ Kateřina Česká republika 1990 00:17:17 00:04:47
28 19 MALČOVÁ Michaela Česká republika Winners 1967 00:17:17 00:04:48
29 81 AMBROZEK Radim Česká republika 1978 00:17:18 00:04:48
30 17 KYPRÁ Alena Česká republika Winners Nový Šaldorf 1975 00:17:36 00:05:07
31 10 JEŽEK Pavel Česká republika 1982 00:17:43 00:05:14
32 89 JAKŠOVÁ Markéta Česká republika 1987 00:18:03 00:05:34
33 40 TICHÝ Aleš Česká republika 1980 00:18:06 00:05:37
34 48 SZABÓ Anna Česká republika 1975 00:18:14 00:05:45
35 23 PASTRŇÁKOVÁ Zuzana Česká republika Endorfinky 1988 00:18:16 00:05:47
36 15 KUBÍKOVÁ Petra Česká republika Endorfinky 1994 00:18:16 00:05:47
37 82 AMBROZKOVA Ivana Česká republika 1980 00:18:49 00:06:19
38 87 ELLEROVÁ Alena Česká republika 1975 00:19:12 00:06:42
39 50 VANČUROVÁ Jana Česká republika 1974 00:19:12 00:06:43
40 13 KOVÁŘOVÁ Milada Česká republika 1980 00:20:18 00:07:48
41 84 BINDEROVÁ Kateřina Česká republika 1997 00:20:55 00:08:25
42 21 NOVÁKOVÁ Zuzana Česká republika 1978 00:21:22 00:08:53
43 39 TESAŘ Pavla Česká republika 1988 00:22:29 00:10:00
DNS 43 BARABÁŠOVÁ Adéla Česká republika 1998 01:09:55
DNS 85 ČERMÁK Bedřich Česká republika Turtles Znojmo 1999 01:09:55
DNS 86 ČERMÁKOVÁ Věra Česká republika Turtles Znojmo 1978 01:09:55
DNS 88 GROIS Jan Česká republika 1980 01:09:55
DNS 45 HELLMAN Daniel Česká republika 2004 01:09:55
DNS 24 PECENOVÁ Štěpánka Česká republika 1998 01:09:55
DNS 47 PECHURA Miroslav Česká republika 1988 01:09:55
DNS 27 PLHÁKOVÁ Tereza Česká republika 1983 01:09:55
DNS 30 SLOUPOVÁ Barbora Česká republika 1995 01:09:55
DNS 33 SVOBODOVA Simona Česká republika 1984 01:09:55
DNS 34 SVOBODOVÁ Tereza Česká republika 1980 01:09:55
DNS 51 VESELÁ Hana Česká republika 1982 01:09:55
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.