24.08.2019 - DTB serie - K3 Kelečský terénní triatlon 2019

SPORT_(0,8/23/5) - Jednotlivci

Podrobnější informace zde: K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON Podrobnější informace zde: MeTermo - K3 KELEČSKÝ TRIATLON ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 51 HRADIL Pavel Česká republika Titat trilife 1998 01:33:15
2 59 POSPÍŠILÍK Vojtěch Česká republika AD TEam 1988 01:33:58 00:00:42
3 5 BOČEK Jakub Česká republika Novatop Lapierre 1987 01:35:04 00:01:48
4 46 VRBA Ivo Česká republika Rocktechnik triatlon 1980 01:35:31 00:02:15
5 9 DUŘPEK Martin Česká republika ALARM INSTAL TEAM Vsetín 1987 01:36:33 00:03:17
6 7 ČÁŇ Daniel Česká republika Vivat sport Valašské Meziříčí 1993 01:38:18 00:05:02
7 47 ZAJÍČEK Petr Česká republika Rocktechnik Triatlon 1974 01:39:13 00:05:57
8 12 HEČKO Martin Česká republika Valachbajk team 1987 01:41:00 00:07:44
9 35 PITRUN Miroslav Česká republika MeTermo 1981 01:41:21 00:08:05
10 55 BLÁHA Tomáš Česká republika Hranice 1986 01:41:29 00:08:13
11 56 DOKOUPIL Petr Česká republika Brno 1977 01:43:13 00:09:57
12 32 OPÍCHAL Tomáš Česká republika GHOST RACE 1970 01:44:03 00:10:47
13 20 KOCIÁN Robert Česká republika Titan Trilife 1988 01:45:16 00:12:00
14 10 HÁJEK Pavel Česká republika Zlinská 50 1983 01:45:37 00:12:21
15 57 KOLÁŘ David Česká republika Písek 1990 01:47:45 00:14:29
16 14 HOŘÍNEK Martin Česká republika Ostrava 1981 01:49:51 00:16:36
17 40 ŠÍBAL Jan Česká republika Rocktechnik Triatlon Hranice 1976 01:52:22 00:19:06
18 52 ŠIMÁČEK Jan Česká republika Hranice 1992 01:53:02 00:19:46
19 50 ZELA Ondřej Česká republika Sokol Paršovice 1979 01:54:08 00:20:52
20 49 SEEMAN Radek Česká republika SK Moravské Přístroje 1979 01:56:16 00:23:00
21 13 HLAVICA Karel Česká republika Vivatsport 1973 01:56:45 00:23:29
22 15 HOŠŤÁLEK Marek Česká republika Tomíno 1969 01:56:57 00:23:41
23 54 ČECHMÁNKOVÁ Olga Česká republika AD Team 1981 01:57:28 00:24:12
24 22 KROČIL Jan Česká republika Valmez 1992 01:57:55 00:24:39
25 48 ŽABÍČEK Václav Česká republika Rocktechnik Triatlon 1967 01:58:14 00:24:58
26 21 KOUKOL Filip Česká republika Slušný oddíl 1995 01:58:55 00:25:39
27 31 OHERA Tomáš Česká republika 1969 01:59:18 00:26:02
28 18 HUDEČEK Stanislav Česká republika Chlupatí knedlíci 1987 01:59:48 00:26:32
29 23 KROČIL Tomáš Česká republika Valmez 1996 01:59:58 00:26:42
30 24 KUČERA Jakub Česká republika Zlín 1996 02:00:18 00:27:02
31 58 ŠMÍD Martin Česká republika Kroměříž 1971 02:01:31 00:28:15
32 38 SOFKA Petr Česká republika Olomouc 1978 02:01:39 00:28:23
33 53 STRYČEK Ludvík Česká republika Friendly fitness 1983 02:01:46 00:28:30
34 42 TOPIČ Karel Česká republika Vivatravel.cz 1978 02:02:11 00:28:55
35 6 BRÁZDOVÁ Veronika Česká republika Valachbajk team 1990 02:03:26 00:30:10
36 33 PEKAŘ Martin Česká republika Zlínská 50 1980 02:03:39 00:30:23
37 16 HRABOVSKÝ Libor Česká republika TJ Oznice 1979 02:04:24 00:31:08
38 29 MLEJNEK Matěj Česká republika 1995 02:05:08 00:31:52
39 19 CHVATÍK Zdeněk Česká republika Kelč 1986 02:05:40 00:32:24
40 44 VIKI Jan Česká republika Kalda Team 1988 02:05:50 00:32:34
41 34 PEKAŘOVÁ Olga Česká republika Zlinská 50 1984 02:05:51 00:32:35
42 37 ROZEHNAL Petr Česká republika 1974 02:09:53 00:36:37
43 2 ANDRÝSEK Václav Česká republika Drahotuše 1997 02:10:15 00:36:59
44 39 SVOBODA Roman Česká republika X-TRAIL RychloHrad 1973 02:13:00 00:39:44
45 1 ANDRÝSEK Jiří Česká republika Drahotuše 1968 02:13:14 00:39:58
46 4 BLAŽEK Jaroslav Česká republika Pegas Rally Team 1981 02:14:21 00:41:05
47 17 HRADILOVÁ Pavlína Česká republika Klub Biatlonu Vsetín Bobrky 1975 02:15:35 00:42:19
48 41 ŠVAJKA Pavel Česká republika Olé! 1977 02:16:08 00:42:52
49 30 ODEHNALOVÁ Lucie Česká republika Ostrava 1981 02:17:03 00:43:47
50 43 TOPIČ Michaela Česká republika Vivatravel.cz 1984 02:18:50 00:45:34
51 45 VLČEK Ondřej Česká republika Chlupatí knedlíci 1985 02:24:10 00:50:54
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.