24.08.2019 - DTB serie - K3 Kelečský terénní triatlon 2019

HOBBY_(0,3/23/3) - Jednotlivci

Podrobnější informace zde: K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON Podrobnější informace zde: MeTermo - K3 KELEČSKÝ TRIATLON ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 120 JANÍČEK Marek Česká republika CYKLOSPORT HRANICE 1979 01:14:37
2 155 TVRDOŇ David Česká republika Sk Němetice 1978 01:15:03 00:00:26
3 163 ZICH Radek Česká republika KVP Přerov 1984 01:18:08 00:03:31
4 167 ŽERAVÍK Vojtěch Česká republika Tj Sigma Hranice 1995 01:18:13 00:03:36
5 101 BENEŠ Daniel Česká republika Sintesi Racing 1981 01:18:23 00:03:46
6 129 KREJČIŘÍK Ervín Česká republika Cyklosporthranice 1976 01:18:47 00:04:10
7 106 DEDEK Aleš Česká republika AD team 1975 01:18:57 00:04:20
8 166 ŽERAVÍK Pavel Česká republika Ústí u Hranic 1997 01:20:52 00:06:15
9 153 ŠANDA Vojtěch Česká republika Zlín 2001 01:21:06 00:06:29
10 122 KABELÁČ Jiří Česká republika Valašské Mezičíčí 1990 01:22:08 00:07:31
11 145 PUNGE Oliver Česká republika SK Přerov 2003 01:22:17 00:07:40
12 157 URBANČÍK Martin Česká republika SK Oceláci Ostrava 1974 01:23:11 00:08:34
13 113 GERHARD Miroslav Česká republika Vivatsport 1985 01:24:07 00:09:30
14 151 STRNADLŮ Petřík Česká republika Kunst 1983 01:24:52 00:10:15
15 103 BOUDA Ivo Česká republika Frenštát pod Radhoštěm 1967 01:25:30 00:10:53
16 158 VALENTA Michal Česká republika Olomouc 1993 01:26:36 00:11:59
17 126 KOVAŘÍK Jiří Česká republika HC PINK PANTHERS Rakov 1987 01:26:50 00:12:13
18 152 SVÁČEK Martin Česká republika Vivatsport 1981 01:27:08 00:12:31
19 130 KUČA Jiří Česká republika SKI klub Hranice 1970 01:28:21 00:13:44
20 114 HAVRÁNEK Aleš Česká republika Zbrašov 1975 01:28:48 00:14:11
21 121 JUŘENA Petr Česká republika Uherské Hradiště 1989 01:29:13 00:14:36
22 177 PROCHÁZKA Petr Česká republika Lipník nad Bečvou 1989 01:30:04 00:15:27
23 150 STANĚK Karel Česká republika HOBÍK 1964 01:31:16 00:16:39
24 133 MIČKAL Jaroslav Česká republika Robe 1982 01:31:18 00:16:41
25 168 BAROŠ Jiří Česká republika TJ Valašské Meziříčí 1962 01:31:19 00:16:42
26 107 DOBEŠ David Česká republika 1980 01:31:21 00:16:44
27 148 SKÝPALA Miroslav Česká republika Skypi Valmez Team 1977 01:31:24 00:16:47
28 110 FAVERO Marco Česká republika Embex 1999 01:31:53 00:17:16
29 117 HRADIL Daniel Česká republika VKV-Bike 1978 01:32:20 00:17:43
30 172 HRABOVSKÝ Ondřej Česká republika HC Oznice 1986 01:32:47 00:18:10
31 160 VYBÍRAL Josef Česká republika Kelč 1966 01:33:32 00:18:55
32 142 PISKLÁK Radoslav Česká republika cardio 1977 01:33:34 00:18:57
33 164 ZUBÍČEK Petr Česká republika Ratiboř 1977 01:33:40 00:19:03
34 128 KREJČÍŘ Daniel Česká republika Kateřinice 1981 01:33:56 00:19:19
35 118 HŮVROVÁ Lucie Česká republika Olomouc 1987 01:34:23 00:19:46
36 138 ORAL Jakub Česká republika Univerzita Tomáše Bati Zlín 1995 01:34:46 00:20:09
37 156 TVRDOŇOVÁ Jana Česká republika Sk Němetice 1984 01:36:17 00:21:40
38 141 PETRICK Pauline Německo GHOST Germani 1995 01:36:17 00:21:40
39 176 VESELSKÁ Renata Česká republika Drahotuše 1990 01:36:33 00:21:56
40 169 FLAJAR Josef Česká republika Kelč 1972 01:36:49 00:22:12
41 137 NOVÁK Jakub Česká republika Slawex runners 2001 01:37:05 00:22:28
42 124 KOVAŘČÍK Daniel Česká republika Poličná 1979 01:37:40 00:23:03
43 154 ŠMÍDOVÁ Kateřina Česká republika Olomouc 1984 01:38:15 00:23:38
44 162 MRLÍK Vít Česká republika Malenovice Zlín 1995 01:38:37 00:24:00
45 143 PLESNIK Jarek Česká republika Kelč 1969 01:39:14 00:24:37
46 115 HAVRANOVÁ Mirka Česká republika Valašské Mezičíčí 1984 01:39:27 00:24:50
47 139 PALIČKOVÁ Alena Česká republika Hranice 1981 01:39:39 00:25:02
48 108 DUCHOŇ Jakub Česká republika Zlín 1998 01:40:31 00:25:54
49 119 JANČA Roman Česká republika MEGACORP 1984 01:41:06 00:26:29
50 161 WIESNEROVÁ Michaela Česká republika Kunovice 1989 01:42:03 00:27:26
51 125 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Česká republika Poličná 1978 01:42:59 00:28:22
52 109 DUCHOŇ Josef Česká republika Zlín 1964 01:46:41 00:32:04
53 131 LACINA Pavel Česká republika Libhošť 1975 01:47:00 00:32:23
54 104 BULLA Martin Česká republika Embex 1969 01:47:26 00:32:49
55 112 FOF Rostislav Česká republika Oloumouc 1961 01:47:49 00:33:12
56 170 DEDKOVÁ Blanka Česká republika AD team 1977 01:47:58 00:33:21
57 171 BUREŠ Petr Česká republika AD team 1973 01:49:16 00:34:39
58 147 RYŠKA Stanislav Česká republika Kelč 1996 01:50:33 00:35:56
59 165 ZŮBKOVÁ Kristýna Česká republika KotVa team 1993 01:50:52 00:36:15
60 111 FIALA Ctirad Česká republika ŠTĚPANOV 1968 01:50:56 00:36:19
61 127 KRČMÁŘOVÁ Anna Česká republika Žulová 2003 01:51:04 00:36:26
62 149 SLANINOVA Barbora Česká republika BMPG 1978 01:51:10 00:36:33
63 175 SVOZIL Petr Česká republika Přerov 1955 01:52:55 00:38:18
64 123 KOTLOVÁ Kateřina Česká republika KotVa team 1986 01:53:00 00:38:23
65 132 LÍZNAR Karel Česká republika Kelč 1980 01:54:13 00:39:36
66 173 VLČKOVÁ Ivana Česká republika Kelč 1966 01:54:40 00:40:03
67 134 MICHALČÍK Tomáš Česká republika Chropyně 1994 01:57:30 00:42:53
68 159 VIČAROVÁ Helena Česká republika WU-SHU Kuřim 1975 02:00:12 00:45:35
69 174 ROMSY Lucie Česká republika MEGACORP 1979 02:00:51 00:46:14
70 140 PETRICK Hana Německo GHOST Germani 1968 02:04:55 00:50:18
71 136 MICHÁLEK Zdenek Česká republika FOFR TÝM 1968 02:05:05 00:50:28
72 116 HORČICOVÁ Helena Česká republika Olé! 1979 02:25:19 01:10:42
DNF 102 BLOKEŠ Jan Česká republika Hranice 1992 00:07:28
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.