3.ročník terénního triatlonu Sport trasa A PLAVÁNÍ 800 m – KOLO 23 km – BĚH 5,7 km Hobby trasa B PLAVÁNÍ 300 m – KOLO 23 km – BĚH 3 km Dětské závody 2 – ...
Poř. | St.č. | Jméno | Stát | Oddíl | Ročník | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | BOČEK Jakub | Novatop Lapierre | 1987 | 01:32:30 | ||
2 | 22 | MALEŇÁK Filip | Alfa-Helicopter Triatlon Team | 1990 | 01:32:51 | 00:00:21 | |
3 | 13 | KLAKURKA Václav | AD Team | 1983 | 01:34:50 | 00:02:20 | |
4 | 50 | STEHLÍK Petr | Alfa Triteam | 1989 | 01:36:43 | 00:04:13 | |
5 | 53 | SLÁNSKÝ René | Běhatlon Valašské Klobouky | 1972 | 01:37:39 | 00:05:09 | |
6 | 39 | ŠČERBA Marek | Monttime Felt | 1969 | 01:37:45 | 00:05:15 | |
7 | 48 | FOLTYS Jiří | TT Opava | 1976 | 01:38:12 | 00:05:42 | |
8 | 46 | BLÁHA Tomáš | Hranice | 1986 | 01:38:58 | 00:06:28 | |
9 | 26 | OPÍCHAL Tomáš | GHOST RUBENA RACE | 1970 | 01:39:38 | 00:07:08 | |
10 | 2 | FLANDERKA Michal | Kunovice-Loučka | 1989 | 01:40:01 | 00:07:31 | |
11 | 29 | PEKAŘ Martin | Lukov | 1980 | 01:42:01 | 00:09:31 | |
12 | 18 | BENEŠ DANIEL | Sintesi Racing | 1981 | 01:43:25 | 00:10:55 | |
13 | 51 | BENEŠ Pavel | Cinelli | 1986 | 01:43:59 | 00:11:29 | |
14 | 17 | DUDA Daniel | HUP na kolo | 1979 | 01:45:19 | 00:12:49 | |
15 | 5 | HÁJEK Pavel | Lukov | 1983 | 01:45:56 | 00:13:26 | |
16 | 40 | VIKI Jan | Kalda team | 1988 | 01:46:19 | 00:13:49 | |
17 | 43 | ZELA Ondřej | Sokol Paršovice | 1979 | 01:47:47 | 00:15:17 | |
18 | 12 | CHVATÍK Zdeněk | Valašské Méziříčí | 1986 | 01:48:05 | 00:15:35 | |
19 | 9 | HOŘÍNEK Martin | Ostrava | 1981 | 01:48:28 | 00:15:58 | |
20 | 8 | HONS Petr | Valasske Mezirici | 1983 | 01:48:39 | 00:16:09 | |
21 | 15 | KONEČNÝ Martin | FLeK | 1979 | 01:48:47 | 00:16:17 | |
22 | 7 | HANZELKA Petr | Drahotuše | 1977 | 01:48:51 | 00:16:21 | |
23 | 28 | PAVLŮSEK Petr | Kateřinice | 1968 | 01:49:48 | 00:17:18 | |
24 | 4 | GOČALTOVSKÝ Ladislav | Rocktechnik triatlon Hranice | 1960 | 01:50:47 | 00:18:17 | |
25 | 47 | PETR Smahel | Kelč | 1986 | 01:51:05 | 00:18:35 | |
26 | 36 | STANĚK Martin | Cykloklub Oslavany | 1987 | 01:52:58 | 00:20:28 | |
27 | 45 | FIALA Jakub | Prostějov | 2000 | 01:54:49 | 00:22:19 | |
28 | 49 | ČECHMÁNKOVÁ Olga | AD Team | 1981 | 01:56:35 | 00:24:05 | |
29 | 16 | KRUTÍLKOVÁ Petra | Forman Kids | 2000 | 01:56:52 | 00:24:22 | |
30 | 20 | KULICHOVÁ Pavla | Zapro team | 1991 | 01:59:05 | 00:26:35 | |
31 | 23 | STRÝČEK Ludvík | Bílovec | 1983 | 02:00:01 | 00:27:31 | |
32 | 6 | HANOUSEK Kamil | RBK Blansko | 1974 | 02:01:38 | 00:29:08 | |
33 | 10 | HRABOVSKÝ Libor | Oznice | 1979 | 02:01:46 | 00:29:16 | |
34 | 42 | VYSTRČILOVÁ Věra | Fyziomovement | 1979 | 02:03:16 | 00:30:46 | |
35 | 32 | POSPISIL David | Moraviaman Otrokovice | 1975 | 02:03:48 | 00:31:18 | |
36 | 178 | KOLÁČEK Aleš | Slavíč | 1976 | 02:04:05 | 00:31:35 | |
37 | 30 | PEKAŘOVÁ Olga | Lukov | 1984 | 02:04:09 | 00:31:39 | |
38 | 52 | ANDRÝS Zbyněk | Skalička | 1985 | 02:05:34 | 00:33:04 | |
39 | 27 | ORAL Jakub | Elite Athlete | 1995 | 02:07:41 | 00:35:11 | |
40 | 11 | HRADIL Daniel | Kelč | 1978 | 02:11:20 | 00:38:50 | |
41 | 33 | POTĚŠIL Tomáš | Oznice | 1982 | 02:11:33 | 00:39:03 | |
42 | 3 | GOČALTOVSKÁ Kateřina | Rocktechnik triatlon Hranice | 1965 | 02:14:51 | 00:42:21 | |
43 | 19 | KULICH Tomáš | Zapro team | 1986 | 02:18:01 | 00:45:31 | |
44 | 14 | KOLOMAZNIKOVA Erika | Otrokovice | 1989 | 02:30:56 | 00:58:26 | |
45 | 21 | KVASNIČKOVÁ Kristýna | Tlumačov | 1995 | 02:31:29 | 00:58:59 | |
DNS | 24 | MAREČEK Franta | Hranice | 1972 | |||
DNS | 25 | NAVRÁTIL Michal | The Cooling Birds | 1974 | |||
DNS | 31 | PEŠKOVÁ Lucia | Bratislava | 1983 | |||
DNS | 34 | RANDÝSEK Dušan | Hranice | 1971 | |||
DNS | 35 | RIEČIČIAR Juraj | Dolnolhotský triatlon | 1975 | |||
DNS | 37 | STRNADEL Petr | sokol Opatovice | 1992 | |||
DNS | 38 | ŠÍBAL Jan | Rocktechnik Triatlon Hranice | 1976 | |||
DNS | 41 | VINKLÁREK Milan | TJ Sokol Opatovice | 1988 | |||
DNS | 44 | ZICH Radek | Olomouc | 1984 |