25.08.2018 - DTB serie - K3 Kelečský terénní triatlon 2018

HOBBY_(0,3/23/3) - Jednotlivci

3.ročník terénního triatlonu Sport trasa A       PLAVÁNÍ 800 m – KOLO 23 km – BĚH 5,7 km Hobby trasa B       PLAVÁNÍ 300 m – KOLO 23 km – BĚH 3 km Dětské závody 2 –    ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 110 DUŘPEK Martin Česká republika ALARM INSTAL TEAM Vsetín 1987 01:10:36
2 113 LŮŠOVSKÝ Eda Česká republika Nový Hrozenkov 1981 01:14:14 00:03:38
3 158 TVRDOŇ David Česká republika SK Němetice 1978 01:15:22 00:04:46
4 120 JANÍČEK Marek Česká republika Cyklo sport Hranice 1979 01:15:26 00:04:50
5 152 STRNADEL Petr Česká republika Kunst 1983 01:19:33 00:08:57
6 180 KREJČIŘÍK Ervin Česká republika Cyklo sport Hranice 1976 01:20:17 00:09:41
7 115 GERHARD Miroslav Česká republika Vivatsport team 1985 01:20:27 00:09:51
8 162 VRBA Radim Česká republika Koryčany Bikers 1977 01:21:58 00:11:22
9 116 GRÉZL Lukáš Česká republika SK Alpaka Vyškov 1987 01:22:24 00:11:48
10 138 MICHÁLEK Martin Česká republika SK Alpaka Vyškov 1978 01:23:20 00:12:44
11 161 VRBA Drahomír Česká republika Koryčany Bikers 1976 01:24:13 00:13:37
12 174 ŽERAVÍK Pavel Česká republika Ústí 1997 01:24:46 00:14:10
13 130 KRUTÍLKOVÁ Kateřina Česká republika Forman Kids 2003 01:25:03 00:14:27
14 176 KABELÁČ Jiří Česká republika Valašské Meziříčí 1990 01:25:51 00:15:15
15 131 KUČA Jiří Česká republika SKI klub Hranice 1970 01:26:11 00:15:35
16 137 MIČKAL Jaroslav Česká republika ROBE lighting 1982 01:26:20 00:15:44
17 177 ZELA Jan Česká republika Sokol Opatovice 1990 01:26:43 00:16:07
18 140 MIKULÁŠTÍK Petr Česká republika Bike team Police 1981 01:26:49 00:16:13
19 175 VORÁČKOVÁ Adéla Česká republika Ostrava 1993 01:26:53 00:16:17
20 136 MARECEK Tomas Česká republika Břííídil 1978 01:27:47 00:17:11
21 145 PISKLÁK Radoslav Česká republika cardio 1977 01:28:56 00:18:20
22 118 HOŠEK Vojtěch Česká republika Rajnochovice 1988 01:28:57 00:18:21
23 107 DOBEŠ David Česká republika Bystřice pod Hostýnem 1980 01:29:06 00:18:30
24 142 NEVŘELA Mirek Česká republika Hranice 1965 01:29:08 00:18:32
25 151 SKÝPALA Mirek Česká republika ValMez Skypi Team 1977 01:29:17 00:18:41
26 170 HLAVICA Karel Česká republika Ski klub Val.Meziříčí 1973 01:30:18 00:19:42
27 160 VESELSKÁ Renata Česká republika Drahotuše 1990 01:30:45 00:20:09
28 163 VYBÍRAL Josef Česká republika Kelč 1966 01:31:08 00:20:32
29 125 KOVAŘČÍKOVÁ helena Česká republika poličná 1978 01:31:24 00:20:48
30 179 HAVRÁNEK Aleš Česká republika SSI Schafer 1975 01:31:32 00:20:56
31 167 JANČA Roman Česká republika Beskyd Bike MEGACORP 1984 01:33:28 00:22:52
32 124 KOVAŘČÍK daniel Česká republika poličná 1979 01:34:24 00:23:48
33 171 BAJČÍKOVÁ Ema Česká republika Ski klub Val.Meziříčí 2002 01:34:28 00:23:52
34 103 MLÁDENKA Dalibor Česká republika Skol Brno 1975 01:36:20 00:25:43
35 159 TVRDOŇOVÁ Jana Česká republika Kelč - Němetice 1984 01:37:25 00:26:49
36 119 HŮVROVÁ Lucie Česká republika Olomouc 1987 01:37:42 00:27:05
37 146 PLESNÍK Jaroslav Česká republika Kelc 1969 01:38:19 00:27:42
38 121 KAY_NOVÁKOVÁ Kateřina Česká republika Prostějov 1973 01:39:05 00:28:29
39 143 PALIČKOVÁ Alena Česká republika Hranice 1981 01:39:57 00:29:21
40 166 STRNADEL Petr Česká republika Kelč 1986 01:40:11 00:29:35
41 154 ŠIMKOVÁ Nela Česká republika Vyškov 1985 01:40:12 00:29:36
42 134 LÍZNAR Karel Česká republika Kelč 1980 01:41:05 00:30:29
43 129 KRUTÍLEK Zdenek Česká republika Nový Jičín 1976 01:41:22 00:30:46
44 109 DUCHOŇ Josef Česká republika Zlín 1964 01:42:33 00:31:57
45 132 KUČERA Jakub Česká republika Želechovice nad Dřevnicí 1996 01:43:06 00:32:30
46 149 RYŠKA Stanislav Česká republika Kelč 1996 01:43:17 00:32:40
47 153 ŠÁLEK Přemysl Česká republika mamča:-) 1974 01:43:55 00:33:18
48 112 FIALA Ctirad Česká republika ŠTĚPANOV 1968 01:45:44 00:35:07
49 169 BAMBUŠEK Zbyněk Česká republika Loučka Team 1976 01:45:57 00:35:21
50 148 ROHANOVÁ Pavlína Česká republika mamča:-) 1972 01:46:26 00:35:50
51 105 ČÍŽOVÁ Pavlína Česká republika Valašské Meziříčí 1978 01:47:18 00:36:42
52 173 FOF Rostislav Česká republika Olomouc 1961 01:47:56 00:37:19
53 168 FIALOVÁ Tereza Česká republika SRTG Praha 1992 01:48:49 00:38:13
54 141 MIZERA Jiri Česká republika Slusovice 1989 01:48:52 00:38:16
55 104 BLAŽKOVÁ Eva Česká republika Marttoni Freerun Zlin 1979 01:52:01 00:41:25
56 127 KRUTILEK Ondřej Česká republika Kunovice 2003 01:52:27 00:41:51
57 157 VIČAROVÁ Helena Česká republika WSHU Kuřim 1975 01:52:34 00:41:58
58 108 DUCHOŇ Jakub Česká republika Zlín 1998 01:54:59 00:44:23
59 144 PIREK Michal Česká republika AC Mroži 1981 01:56:01 00:45:25
60 172 VLČKOVÁ Ivana Česká republika Kelč 1966 01:56:01 00:45:25
61 139 MICHÁLEK Zdeněk Česká republika FOFR TÝM 1968 01:56:09 00:45:33
62 101 BAŤKOVÁ Veronika Česká republika Mattoni FreeRun Zlín 1982 01:56:26 00:45:50
63 165 ZEMCIKOVA Veronika Česká republika Mattoni FreeRun Zlin 1977 01:56:26 00:45:50
64 164 ZELÉNKOVÁ Kristýna Česká republika Valašské Meziříčí 1997 01:57:56 00:47:20
65 128 KRUTILEK Petr Česká republika Kunovice 1977 02:03:42 00:53:06
DNF 111 DZINGEL Dalibor Česká republika Havirov 1976 00:10:53
178 KOLÁČEK Aleš Česká republika Slavíč 1976
DNS 102 BEDNÁR Petr Česká republika AC Mroži 1981
DNS 106 DERYCH Jaromír Česká republika Ekoinvesta Racing Team 1981
DNS 114 FOLTÝNEK Marek Česká republika Klokočí 1989
DNS 117 HORÁČKOVÁ Markéta Česká republika Sportovní oddíl MŠ Soběchleby 1997
DNS 122 KLEMŠ Lukáš Česká republika Valašské Meziříčí 1980
DNS 123 KLÍMA Jiří Česká republika CK pemap Přerov 1987
DNS 126 KOZLOVSKÁ Jana Česká republika Janová 1989
DNS 133 KULÍŠEK Martin Česká republika TJ Máchovka 1985
DNS 135 MACEK Libor Česká republika MeTermo 1988
DNS 147 RANDÝSEK Franta Česká republika Hranice 2003
DNS 150 SKRIZALA Martin Česká republika HavRun 1984
DNS 155 ŠTAFOVÁ Eva Česká republika Hranice 1980
DNS 156 ŠVÁČEK Jan Česká republika Hranice 1992
© 2018 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.