28.09.2018 - DTB serie - MTB Polický okruh 2018

Hlavní závod 3 okruhy

Závod horských kol - POLICKÝ OKRUH - 7. ročník Memoriál Ley Menšíkové Termín závodu:   pátek 28.9.2018 Dětský závod:      13:00 hod. vyhlášení výsledků 14:30 hod. Hlavní závod:       ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 329 DUBČÁK Pavel Česká republika 4Ever Cyklo Bulis 2003 00:31:05
2 326 VYKOPAL Bronislav Česká republika 1971 00:33:04 00:01:59
3 304 ŠIGUT David Česká republika Kohouti SK Pržno 2003 00:33:07 00:02:01
4 314 TVRDOŇ David Česká republika 1978 00:33:51 00:02:45
5 318 VALUCH Martin Česká republika BESKYD BIKE 1977 00:34:24 00:03:19
6 317 ČTVRTLÍK Jaroslav Česká republika Kolex Valašské KLobouky 1972 00:35:19 00:04:13
7 516 LIŠKA Daniel Slovensko CK Spartak Tlmače 1999 00:35:49 00:04:44
8 315 MACHÁŇOVÁ Sabina Česká republika Bikecentrum Olomouc 1992 00:37:02 00:05:56
9 319 KREJČIŘÍK Ervin Česká republika 1976 00:38:13 00:07:08
10 308 BURGET Miloslav Česká republika 1961 00:38:42 00:07:36
11 322 POLÁŠEK Mojmír Česká republika 1971 00:39:17 00:08:12
12 336 KUČNÁ Svatava Česká republika 1995 00:39:36 00:08:30
13 316 EINŠPIEGEL Jaroslav Česká republika 1968 00:40:47 00:09:42
14 327 NEVŘELA Miroslav Česká republika 1965 00:41:24 00:10:19
15 310 KRUTÍLKOVÁ Kateřina Česká republika Forman Kids 2003 00:41:37 00:10:32
16 309 NOVÁK Jakub Česká republika 2001 00:43:09 00:12:04
17 330 PISKLÁK Radoslav Česká republika cardio 1977 00:43:47 00:12:42
18 321 PLESNÍK Jaroslav Česká republika 1969 00:43:56 00:12:50
19 19 MAREČEK Tomáš Česká republika Břííídil 1978 00:44:11 00:13:06
20 324 VYBÍRAL Josef Česká republika 1966 00:44:29 00:13:23
21 332 MENŠÍK Lukáš Česká republika 2000 00:44:30 00:13:25
22 325 HAVRAN Václav Česká republika 1970 00:45:48 00:14:42
23 311 KRUTÍLKOVÁ Petra Česká republika Forman Kids 2000 00:46:11 00:15:06
24 323 POLÁŠKOVÁ Lenka Česká republika 1975 00:47:51 00:16:46
25 303 KURFÜRST Miroslav Česká republika 1973 00:48:04 00:16:58
26 333 ŠÁLEK Přemysl Česká republika 1974 00:49:00 00:17:54
27 312 KRUTILEK Zdeněk Česká republika 1976 00:49:40 00:18:34
28 313 TVRDOŇOVÁ Jana Česká republika 1984 00:50:29 00:19:23
29 300 KRUTÍLEK Ondřej Česká republika 2003 00:51:20 00:20:14
30 307 PEKAŘOVÁ Olga Česká republika Lukov 1984 00:51:56 00:20:51
31 328 BAMBUŠEK Zbyněk Česká republika 1976 00:51:57 00:20:52
32 335 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Česká republika Poličná 1978 00:52:41 00:21:35
33 305 KOCMÁNEK Jiří Česká republika SDH Kladeruby XC Bike Team 1968 00:53:14 00:22:09
34 334 ROHANOVÁ Pavlína Česká republika mamča:-) 1972 00:55:40 00:24:34
35 320 MACÍČEK Miroslav Česká republika DODO team Kopřivnice 1961 00:57:37 00:26:32
36 301 KRUTÍLEK Petr Česká republika 1977 01:00:25 00:29:19
37 306 MÁLEK Jan Česká republika SDH Kladeruby XC Bike Team 1978 01:01:53 00:30:48
38 331 MENŠÍK Petr Česká republika 1974 01:03:40 00:32:34
DNF 302 MIKALA Pokludová Česká republika Štramberk 1983 00:04:14
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.