18.08.2018 - RUSAVSKÁ 50ka

Trasa A 50km

http://rusavska50ka.com/ XV. ročník závodu horských kol FORCE Rusavská 50ka konaný pod záštitou hejtmana Zlínského kraje pana Jiřího Čunka a starosty obce Rusava pana Bohumila Škarpicha. NENÍ DŮ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 3 BRENES Gregory Itálie WILIER FORCE 7C 1988 01:38:57
2 5 REBEGLIATI Marco Itálie WILIER FORCE 7C 1990 01:41:09 00:02:12
3 2 FOJTÍK Ondřej Česká republika FORCE KCK 1977 01:42:42 00:03:45
4 1 DEBERTOLIS Massimo Itálie WILIER FORCE 7C 1975 01:43:46 00:04:49
5 478 HRADIL Jiří Česká republika FORCE KCK Zlín 1986 01:44:57 00:05:59
6 9 FOJTÍK Jan Česká republika 1988 01:45:43 00:06:45
7 10 SKALICKÝ Pavel Česká republika Kolovna KM - BT Morkovice 1992 01:47:56 00:08:58
8 6 ŠÍBL Radoslav Česká republika 4EVER Cyklobulis 1980 01:48:23 00:09:25
9 7 VÁCLAVEK Lukáš Česká republika Kolovna KM-BT Morkovice 1991 01:48:49 00:09:51
10 476 STRNKA Tomáš Česká republika BT Sazovice 1984 01:50:06 00:11:09
11 378 KRČMA Michal Česká republika OD Morava Holešov 1988 01:50:22 00:11:24
12 449 KRESTA Jan Česká republika Amenity - Extrem Sport 1997 01:51:02 00:12:04
13 4 CARBALLO Jonathan Itálie WILIER FORCE 7C 1982 01:51:23 00:12:25
14 224 NERADIL Vojtěch Česká republika TUFO CZ Otrokovice 2001 01:51:33 00:12:36
15 263 PONÍŽIL Radek Česká republika Sfinx Holešov 1981 01:51:43 00:12:45
16 438 GREMLICA Jakub Česká republika 1993 01:52:28 00:13:31
17 108 CHOVANEC Filip Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNE 1993 01:52:47 00:13:49
18 8 VOLEK Jaromír Česká republika SK Bagbike 1980 01:53:37 00:14:39
19 190 MALÝ Jakub Česká republika VRV Team 2001 01:54:01 00:15:04
20 513 SKYBA Zdeněk Česká republika KCK FORCE Zlín 1999 01:54:58 00:16:00
21 455 TVAROG Martin Česká republika 2000 01:55:00 00:16:02
22 550 KRÁL Jakub Česká republika Cyklo Kolárna 1984 01:55:52 00:16:54
23 556 ČIŽMÁŘ Jan Česká republika Castelli HC Bike Zlín 1977 01:56:01 00:17:04
24 261 PONÍŽIL Karel Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2001 01:56:05 00:17:07
25 471 HELCEL Martin Česká republika MH Biky 1988 01:56:07 00:17:09
26 459 ŠTVLER Roman Česká republika 1979 01:56:45 00:17:48
27 332 TRTEK František Česká republika Bike and Ride Nivnice 1984 01:56:45 00:17:48
28 146 KONEČNÝ Radim Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1982 01:57:02 00:18:04
29 53 DAREBNÍK Libor Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1981 01:57:09 00:18:11
30 238 OVESNÝ Pavel Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1975 01:57:09 00:18:11
31 501 SLAVÍK_JIŘÍN Slavík_Dušan Česká republika OD MORAVA 1900 01:57:42 00:18:44
32 548 ZATLOUKAL Aleš Česká republika Kola Koblížek 1991 01:57:50 00:18:52
33 494 ČERNOCKÝ Martin Česká republika Endeka Bassta Team 1986 01:58:13 00:19:15
34 159 KŘIVÁNEK Tomáš Česká republika Cyklosport Unite 1994 01:58:14 00:19:16
35 298 SOVADINA Martin Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1978 01:58:28 00:19:31
36 64 DUBOVECKÝ Andrej Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 01:58:42 00:19:45
37 148 KOPEČEK Vladan Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1979 01:58:53 00:19:55
38 191 MALÝ Matěj Česká republika VRV Team 2000 01:59:04 00:20:06
39 482 VINKLÁREK František Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2001 01:59:35 00:20:38
40 456 SLÁMA Michal Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 1992 02:00:03 00:21:05
41 22 BARTÁK Radim Česká republika Kolovna KM-BT Morkovice 1980 02:00:06 00:21:09
42 505 STUDÝNKY David Česká republika SK Skivelo neslyšících Olomouc 1976 02:00:28 00:21:31
43 353 VRUBEL Radek Česká republika Cykloklub Rohálov 1994 02:00:56 00:21:58
44 544 LINHART Petr Česká republika Team Kolovna 1991 02:00:57 00:21:59
45 115 JANOŠ Rudy Česká republika OD Morava Holešov 1971 02:00:57 00:21:59
46 66 DUSÍK Martin Česká republika BullRider 1974 02:01:10 00:22:12
47 477 KLOUPAR Karel Česká republika CK Salaš 1978 02:01:33 00:22:35
48 70 FLANDERKA Michal Česká republika 1989 02:02:34 00:23:37
49 277 ŘÍHA Marek Česká republika 1988 02:02:36 00:23:39
50 374 MALÝ Petr Česká republika Maloch Racing Team 1995 02:02:47 00:23:49
51 356 VUKELIČ Jakub Česká republika Force KCK Zlín 1995 02:02:56 00:23:58
52 458 FORMÁNEK Adam Česká republika TUFO Cyklozákladna Otrokovice 1999 02:03:10 00:24:12
53 203 MIKLÍK Pavel Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1976 02:03:16 00:24:19
54 473 TICHOVSKÁ Martina Česká republika Forride.cz 1986 02:03:23 00:24:25
55 493 KAŠPÁREK Jiří Česká republika TJ Sokol Jinačovice 1980 02:03:44 00:24:46
56 479 MLČÁK Jan Česká republika Cyklosport Hranice 1998 02:03:50 00:24:53
57 483 CHALUPA Martin Česká republika Cyklosport Chropyně 1980 02:03:53 00:24:55
58 187 MAKOVICKÝ Martin Česká republika Eagle-sc, Orel jednota Zlín 1981 02:04:20 00:25:22
59 268 PRÄSENS Oldřich Česká republika MTB Břeclav 1964 02:04:34 00:25:36
60 379 DOLEŽEL Jaroslav Česká republika Bike Team Sazovice 1974 02:04:54 00:25:56
61 139 KLEMENT Jiří Česká republika DRESSME.CZ 1988 02:05:48 00:26:51
62 364 ZELENKA David Česká republika IrisRiderz 1984 02:06:06 00:27:08
63 480 OBRUČA Jaroslav Česká republika OVM 1978 02:07:06 00:28:08
64 527 NOVÁK Jan Česká republika Česká Spořitelna Accolade Cycling Team 1996 02:07:15 00:28:17
65 156 KRESTA Marek Česká republika Kresta racing 1990 02:07:29 00:28:32
66 547 PODSEDNÍK Marek Česká republika MP Color 1985 02:07:49 00:28:52
67 439 HUDEČEK Dalibor Česká republika Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team 2000 02:07:54 00:28:57
68 71 FOJT Milič Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1972 02:07:57 00:29:00
69 399 SOVJÁK Břetislav Česká republika Česká Spořitelna - Accolade 1965 02:08:07 00:29:10
70 196 MAREK Jaroslav Česká republika QUICK-STEP 1976 02:08:44 00:29:47
71 18 BALCÁREK Vít Česká republika Cykloteam MXM Hulín 2002 02:08:45 00:29:48
72 276 ŘÍHA Aleš Česká republika STS Chvojkovice-Brod 1990 02:08:48 00:29:50
73 246 PEKAŘ Martin Česká republika Lukov 1980 02:08:49 00:29:51
74 105 HRUŠKA Radim Česká republika NANY BIKE ZLÍN 1975 02:08:49 00:29:52
75 228 NOVÁK Michael Česká republika 1992 02:08:50 00:29:53
76 522 GRACLA Tomáš Česká republika 1987 02:08:51 00:29:54
77 251 PIECHACZEK Jan Česká republika 1985 02:09:03 00:30:05
78 106 CHOLEČEK Jiří Česká republika Force Zlín 1979 02:09:12 00:30:14
79 432 MEZIHORÁK Roman Česká republika Fryšták 1964 02:09:15 00:30:17
80 51 ČTVRTLÍK Jaroslav Česká republika Kolex Valašské KLobouky 1972 02:09:44 00:30:47
81 295 SONDOR Jozef Česká republika 1980 02:09:51 00:30:53
82 562 POSPÍŠILOVÁ Radka Česká republika Kolovna KM - BT Morkovice 1990 02:09:51 00:30:53
83 540 KELÍŠEK Tomáš Česká republika 1977 02:10:25 00:31:27
84 104 HRTOŇ Aleš Česká republika ENDEKA BASSTA team 1967 02:10:28 00:31:31
85 280 SALAČ Petr Česká republika AMENITY – EXTREM SPORT TEAM 1959 02:10:41 00:31:43
86 152 KOUBEK Petr Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1960 02:10:52 00:31:55
87 467 KNAPKOVÁ Denisa Česká republika Supgirls 1998 02:10:55 00:31:57
88 117 JASANSKÝ Petr Česká republika Novatop-Lapierre 1985 02:10:55 00:31:57
89 561 SÝKORA Karel Česká republika ČS Specialzed Junior MTB Team 1999 02:10:59 00:32:01
90 199 MENŠÍK Jan Česká republika Kolovna KM 1977 02:11:22 00:32:24
91 168 KUŠNÍR Ondřej Česká republika BIKE SPORT servis Opava 1999 02:11:40 00:32:42
92 292 SOJÁK Martin Česká republika Sportbar Baďa Lobodice 1972 02:11:42 00:32:44
93 555 ŠIDLÍK Karel Česká republika Rouno Wings 1975 02:11:45 00:32:48
94 553 NAJDEK Rasťa Česká republika CK Rakova 1979 02:12:19 00:33:21
95 398 SÝKORA Pavel Česká republika 1967 02:12:29 00:33:31
96 567 VÁLEK Jaromír Česká republika Kroměřížské Bajker 1982 02:13:08 00:34:11
97 474 ŠTĚPÁNEK Martin Česká republika FORRRIDE.CZ 1973 02:13:33 00:34:35
98 237 OVESNÝ František Česká republika Kolex Valašské Klobouky 1972 02:13:33 00:34:36
99 431 KADRNÁL Martin Česká republika SKP Holešov 1972 02:13:45 00:34:47
100 48 ŠEVČÁK Karel Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1970 02:14:15 00:35:17
101 392 RUBEŠ Matěj Česká republika TJ Sokol Pozděchov 1976 02:14:17 00:35:19
102 312 ŠEVČÍK Kamil Česká republika KolovnaKM 1990 02:14:58 00:36:00
103 153 KREJČÍ Lukáš Česká republika Cykloklub Rohálov 1993 02:15:11 00:36:14
104 526 SKŘÍVÁNKOVÁ Lucie Česká republika Supgirls 1991 02:15:14 00:36:17
105 558 MACHÁŇOVÁ Sabina Česká republika Bike Centrum Olomouc 1992 02:15:20 00:36:22
106 14 BADURA Lukáš Česká republika 1983 02:15:35 00:36:37
107 42 BUČEK Petr Česká republika Novatop- Lapierre 1968 02:16:00 00:37:02
108 303 STOKLÁSEK Tomáš Česká republika GHOST Team 1995 02:16:11 00:37:14
109 365 ZEMAN Lukáš Česká republika BIKE SPORT servis Opava 1992 02:16:13 00:37:15
110 144 KONEČNÝ Martin Česká republika FLeK 1979 02:16:22 00:37:24
111 552 ZATLOUKAL Lukáš Česká republika Kola Koblížek 1985 02:17:04 00:38:06
112 40 BŘEZINA Petr Česká republika QUICK-STEP 1962 02:17:08 00:38:10
113 524 ŽÁK Marek Česká republika Zvonek Sport Valašské Klobouky 1977 02:17:09 00:38:12
114 291 SMEKAL Karel Česká republika 1985 02:17:11 00:38:14
115 560 ZEMANOVÁ Katka Česká republika Asana Control a.s. 1984 02:17:17 00:38:19
116 112 JAMBOR Michal Česká republika QUICK-STEP 1983 02:17:28 00:38:31
117 215 NÁBĚLEK Aleš Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1973 02:17:31 00:38:34
118 61 DOVRTĚL David Česká republika CYKLO ŽOPY 1993 02:17:38 00:38:41
119 41 BUCŇÁK Ondřej Česká republika Kolovna KM - BT Morkovice 1991 02:17:42 00:38:44
120 427 MATELA Michal Česká republika Fryšták 1973 02:17:44 00:38:46
121 549 KREJČÍŘ Marek Česká republika Bike Triatlon Morkovice 1985 02:17:45 00:38:47
122 491 ONDRA Jaromír Česká republika 1978 02:17:47 00:38:49
123 39 BŘEŇ Jan Česká republika Squash Viktoria Brno 1984 02:17:49 00:38:51
124 158 KROPÁČEK Jan Česká republika Slečinky Napajedla 1983 02:18:03 00:39:06
125 457 HADÁMEK Pavel Česká republika BabylonBike Litultovice 1971 02:18:30 00:39:32
126 338 VALD Jiří Česká republika Ekodrill Rymice 1973 02:18:33 00:39:35
127 84 HÁJEK Josef Česká republika 1980 02:18:42 00:39:44
128 98 HOLOTÍK Jiří Česká republika Tajfun - Team 1992 02:18:45 00:39:47
129 469 KARCHŇÁK Jiří Česká republika KAR Sport 1968 02:18:53 00:39:55
130 420 NEDOMA Jan Česká republika Štrof Team 1956 02:18:53 00:39:56
131 164 KUČNÁ Svatava Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 1995 02:19:16 00:40:18
132 536 MLÝNEK Petr Česká republika 1986 02:19:17 00:40:20
133 309 ŠARMAN Petr Česká republika SK Hasiči Zlín 1979 02:19:24 00:40:27
134 537 FRKAL Miroslav Česká republika Novatop Opava 1956 02:19:52 00:40:55
135 229 NOVOTNÁ Martina Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1988 02:19:54 00:40:56
136 46 KAROL Marek Česká republika Canyon racing team 1977 02:20:03 00:41:05
137 435 ŠOLC Jan Česká republika JCK 1989 02:20:38 00:41:40
138 316 ŠKODA Ladislav Česká republika (TÜV SÜD) 1977 02:20:40 00:41:43
139 328 TOMEČEK Petr Česká republika RBT Slimáci 1971 02:20:43 00:41:46
140 21 GRYGERA Zdeněk Česká republika JUVE 1980 02:21:05 00:42:08
141 395 SVÍZELA Tomáš Česká republika 4EVER Cyklobulis 2000 02:21:22 00:42:24
142 13 ADAMÍK Lukáš Česká republika KORYČANY BIKERS 1982 02:21:41 00:42:43
143 305 SUCHÁNEK Zdeněk Česká republika 1987 02:21:42 00:42:44
144 178 MACÁK Miroslav Česká republika MTB Team Broken Nový Bydžov 1989 02:22:13 00:43:15
145 272 ROSMANIT Aleš Česká republika BIKE TEAM OPAVA 1971 02:22:16 00:43:19
146 242 PAVELKA Jan Česká republika www.lonelyrider.cz 1987 02:22:22 00:43:25
147 173 LESKOVJAN Tomáš Česká republika 1976 02:22:52 00:43:55
148 86 HÁJEK Pavel Česká republika Lukov 1983 02:22:54 00:43:57
149 247 PENKO Peter Slovinsko 1977 02:22:59 00:44:02
150 208 MIŠEJE Ivan Slovensko Bonpari 1979 02:23:02 00:44:05
151 546 MIKULA Jan Česká republika 1990 02:24:01 00:45:04
152 287 SLEZÁČEK Tomáš Česká republika Stevens racing 1976 02:24:08 00:45:11
153 323 ŠVUB Zdeněk Česká republika FORCE KCK ZLÍN 1972 02:24:33 00:45:36
154 171 LAUCKÝ Pavel Česká republika Kola Kobližek 1983 02:24:36 00:45:39
155 58 DOLEŽEL Michal Česká republika 1989 02:24:37 00:45:39
156 167 KUREČKA Ludvík Česká republika 1996 02:24:43 00:45:46
157 387 KOLAŘÍK Miroslav Česká republika Slečinky Napajedla 1978 02:24:56 00:45:58
158 341 VARHANÍČEK Lukáš Česká republika Kroměřížské bajker 1990 02:25:03 00:46:05
159 313 ŠIMARA Petr Česká republika OD MORAVA (TÜV SÜD) 1977 02:25:12 00:46:15
160 430 BLÁHA Tomáš Česká republika Hranice 1986 02:25:23 00:46:25
161 143 KOLÁŘ Zdeněk Česká republika MANOBIKE 1986 02:25:35 00:46:38
162 226 NEUMANN Tomáš Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 02:25:40 00:46:42
163 123 JURÁK Vlastimil Česká republika 1973 02:25:45 00:46:47
164 92 HELIS_LUDĚK Helis_Jakub Česká republika Hellangis 1900 02:25:57 00:47:00
165 100 HORÁK David Česká republika 1993 02:26:07 00:47:10
166 391 RUBEŠ Michal Česká republika 1974 02:26:08 00:47:11
167 311 ŠESTÁK Jan Česká republika Kroměřížské bajker 1959 02:26:10 00:47:12
168 521 RYCHTER Aleš Česká republika 1.Sportovní Přerov 1988 02:26:23 00:47:25
169 256 PODĚBRADSKÝ Jiří Česká republika QUICK-STEP 1984 02:26:36 00:47:38
170 402 CETKOVSKÝ Petr Česká republika 1982 02:26:41 00:47:44
171 342 VAŠÍČEK Milan Česká republika Ricoh 1962 02:26:47 00:47:50
172 563 SPUSTA Ondřej Česká republika Masparti 1982 02:26:56 00:47:58
173 198 MĚCHURA Roman Česká republika Příště Už Nepojedu Kolo Tým 1972 02:27:11 00:48:13
174 286 SKÝVA Josef Česká republika 1968 02:27:22 00:48:24
175 73 FORET Vladimír Česká republika HELLANGIS 1969 02:27:43 00:48:46
176 433 ČEPICA Vojtěch Česká republika 1991 02:27:44 00:48:47
177 360 VYKOUKAL Petr Česká republika Bike team Píchači 1971 02:27:51 00:48:53
178 54 DĚDEK Hynek Česká republika Batman-bike Zlín 1986 02:27:59 00:49:02
179 413 KOŇAŘÍK Kamil Česká republika Top Real Invest 1980 02:28:01 00:49:03
180 489 MIKOŠKA Aleš Česká republika Uherské Hradiště 1981 02:28:06 00:49:09
181 63 DRAGAN Tomáš Česká republika HC Gators 1980 02:28:09 00:49:12
182 393 PATÁK Michal Česká republika Bike Team Sazovice 1976 02:28:28 00:49:30
183 472 HELCEL Martin Česká republika MH Biky 1968 02:28:53 00:49:56
184 207 MINAŘÍK Tomáš Česká republika Zapro Team 1978 02:28:55 00:49:58
185 554 FUSEK Petr Česká republika 1991 02:29:32 00:50:34
186 162 KUČERA Ivo Česká republika Force KCK 1978 02:29:42 00:50:44
187 85 HAJEK Mila Česká republika Hajci 1974 02:29:54 00:50:56
188 240 PÁTEK Jan Česká republika 1998 02:30:00 00:51:02
189 43 BURGET Miloslav Česká republika 1.MtB Opatovice 1961 02:30:00 00:51:02
190 78 GEREK Tomáš Česká republika STRAVA - Life behind bars 1983 02:30:02 00:51:05
191 151 KORÁB Pavel Česká republika MTB Ivaň (TÜV SÜD) 1966 02:30:04 00:51:06
192 434 JANDA Michal Česká republika Potápěči Holešov 1976 02:30:04 00:51:06
193 347 VELIMSKÝ David Česká republika QUICK-STEP 1971 02:30:06 00:51:08
194 545 CENEK Jiří Česká republika Drásal Team Holešov 1979 02:30:17 00:51:20
195 254 PÍTR Michal Česká republika TimTam 1979 02:30:18 00:51:20
196 320 ŠTÁGL Luboš Česká republika 1984 02:30:38 00:51:40
197 450 LOVEČEK Daniel Česká republika Power Bike Porr 1977 02:30:49 00:51:52
198 202 MICHNA Roman Česká republika RTS Brno 1974 02:30:50 00:51:53
199 573 ŠMÍD Martin Česká republika www.ecolove.cz 1971 02:30:56 00:51:58
200 135 KARAS Vit Česká republika 1994 02:31:14 00:52:16
201 217 NÁBĚLKOVÁ Kateřina Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1974 02:31:18 00:52:21
202 56 DOHNALEK Radek Česká republika 1975 02:31:51 00:52:53
203 289 SMAZIL Martin Česká republika Cobram Bike Team 1981 02:31:53 00:52:55
204 394 PATÁK Kamil Česká republika Bike Team Sazovice 1976 02:32:01 00:53:03
205 134 KARAS Josef Česká republika 1997 02:32:15 00:53:17
206 219 NAVRÁTIL Milan Česká republika sportovnisrdce.cz 1971 02:32:22 00:53:24
207 503 ŠEVČÍK Martin Česká republika Vysočany 1972 02:32:33 00:53:35
208 533 MACHARÁČEK David Česká republika Nany Bike Zlín 1994 02:32:41 00:53:43
209 283 SKOPAL Jiří Česká republika Nany Bike Zlín 1969 02:32:42 00:53:44
210 507 ŽIBŘID Pavel Česká republika INS Atelier Náchod 1973 02:32:45 00:53:47
211 451 KOLÁŘ Michal Česká republika Bitter 5 Superior Cyklofit 1975 02:32:45 00:53:47
212 531 SLANÝ Petr Česká republika Bratříkovice 1974 02:32:51 00:53:53
213 225 NETUŠIL Marek Česká republika MALVAS/Bobulova cyklo skupina 1973 02:32:56 00:53:58
214 96 HOLEC Radek Česká republika CEMEX bike team/BCS 1974 02:32:57 00:53:59
215 55 DIRBÁK Martin Česká republika Elem bike Zlín 1999 02:32:58 00:54:00
216 497 DOSOUDIL Petr Česká republika Sám za sebe 1967 02:33:03 00:54:05
217 107 CHOLEČEK Olda Česká republika (TÜV SÜD) 1979 02:33:04 00:54:06
218 569 SLÍVA Petr Česká republika 1986 02:33:07 00:54:10
219 523 SVRČINA Hynek Česká republika SKMP Ostrava 1979 02:33:15 00:54:18
220 91 HELIS Luděk Česká republika Hellangis 1972 02:33:18 00:54:20
221 525 LAVIČKA David Česká republika Ghost team 1973 02:33:25 00:54:28
222 386 KRHOVSKÝ Bohumil Česká republika 1965 02:33:27 00:54:30
223 362 VYSLOUŽIL Jan Česká republika NightMares 1981 02:33:28 00:54:31
224 25 BENECH Vladimír Česká republika 1980 02:33:30 00:54:33
225 414 DRÁBEK Martin Česká republika VLKSTAR 1985 02:33:32 00:54:34
226 492 KOŘISTKA Evžen Česká republika 1957 02:33:43 00:54:45
227 218 NAŇÁK Milan Česká republika NANY bike Zlín 1969 02:33:58 00:55:00
228 194 MANIŠ Martin Česká republika SKP Zlín 1990 02:33:58 00:55:00
229 163 KUČERA Rostislav Česká republika 1998 02:34:23 00:55:25
230 302 STOKLÁSEK Robert Česká republika 1973 02:34:42 00:55:44
231 344 VECKO Martin Česká republika QUICK-STEP 1979 02:34:51 00:55:54
232 470 SOHR Ladislav Česká republika Eagle-SC, Orel Jednota Zlín 1988 02:35:02 00:56:04
233 440 ROMAŇÁK Jan Česká republika 1992 02:35:11 00:56:14
234 99 HOLZNEROVÁ Petra Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1972 02:35:14 00:56:16
235 160 KŘÍŽEK Jakub Česká republika 1988 02:35:23 00:56:26
236 230 NOVOTNÝ Jan Česká republika Natvrdo 1986 02:35:35 00:56:37
237 317 ŠMÍD Marek Česká republika relaxpillow.cz 1992 02:35:37 00:56:39
238 325 TESAŘ Karel Česká republika ENDEKA BASSTA team 1981 02:35:45 00:56:47
239 243 PAVLÍK Libor Česká republika 1969 02:35:47 00:56:49
240 441 PEZOVÁ Hana Česká republika Bottecchia CZ Cyklo 1962 02:35:55 00:56:57
241 181 MAČALA Daniel Česká republika QUICK-STEP 1977 02:36:06 00:57:08
242 417 KAŠKA Michal Česká republika Valachbajk Team 2002 02:36:20 00:57:23
243 496 BŘEOZVSKÝ Matúš Česká republika Brose Cycling Team 1991 02:36:20 00:57:23
244 140 KNIRSCH Vojtěch Česká republika 1988 02:36:24 00:57:27
245 481 HASÍK Vítězslav Česká republika 1973 02:36:25 00:57:27
246 206 MINÁŘ Daniel Česká republika 1978 02:36:26 00:57:29
247 290 SMEJKAL Jan Česká republika 1993 02:37:34 00:58:37
248 27 BENEŠ Milan Česká republika 1964 02:37:44 00:58:46
249 564 SLÍVOVÁ Kateřina Česká republika 1974 02:37:58 00:59:01
250 363 ZATLOUKAL David Česká republika Bobulova cykloskupina 1978 02:37:59 00:59:01
251 288 SLOVENČÍKOVÁ Iveta Česká republika 1989 02:38:03 00:59:06
252 44 BURY Vladislav Česká republika Sunny Bike 1953 02:38:08 00:59:10
253 34 BINDEROVÁ Petra Česká republika Head Bike TJ Opava 2003 02:38:10 00:59:12
254 75 GALATÍK Prokop Česká republika 1985 02:38:12 00:59:14
255 204 MIKULÁŠTÍK Petr Česká republika Bike team Police 1981 02:38:25 00:59:27
256 81 HAJDA Jiří Česká republika BATA Kojetín 1968 02:38:50 00:59:52
257 82 HAJDA Pavel Česká republika BATA Kojetín 1972 02:38:50 00:59:53
258 252 PIKNA Marek Česká republika 1986 02:38:55 00:59:57
259 11 ADÁMEK Jan Česká republika 1967 02:38:58 01:00:00
260 361 VYMĚTAL Pavel Česká republika 1960 02:39:17 01:00:19
261 68 FEHÉR Jaroslav Česká republika 1994 02:39:25 01:00:28
262 397 PÁNÍK Radek Česká republika 1974 02:39:40 01:00:42
263 83 HAJEK Jiri Česká republika Hajci 2002 02:39:59 01:01:01
264 174 LIŠKA Ladislav Česká republika 1970 02:40:16 01:01:18
265 352 VRÁNA Jiří Česká republika 1976 02:40:18 01:01:21
266 343 VÁVRA Michal Česká republika Cyklosport Chropyně 1971 02:40:20 01:01:22
267 47 CAHA Martin Česká republika Všetulské bajk tým 1981 02:40:28 01:01:30
268 136 KARLÍK Pavel Česká republika 1993 02:40:32 01:01:35
269 176 LORENC Marek Česká republika FORCE 1974 02:40:38 01:01:40
270 169 KUTŇÁK Ota Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1956 02:40:43 01:01:45
271 368 ZICHÁČEK Jaroslav Česká republika Tajfun - team 1975 02:40:51 01:01:53
272 209 MLČÁKOVÁ Eva Česká republika Příště už nepojedu kolotým 1982 02:41:00 01:02:02
273 103 HROCH Zbyněk Česká republika SPEDOS TEAM 1966 02:41:22 01:02:25
274 428 DOLEŽELOVÁ Martina Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1985 02:41:32 01:02:34
275 24 BEDNAŘÍK Pavel Česká republika CT Hvozdná 1968 02:41:32 01:02:35
276 264 POSPISIL David Česká republika FLeK 1975 02:41:37 01:02:39
277 271 PUMPRLA Libor Česká republika Truhlářství Pumprla 1975 02:41:41 01:02:44
278 337 VACULÍK Radim Česká republika Continental sport team 1976 02:41:47 01:02:49
279 310 ŠEDA Pavel Česká republika 1984 02:42:11 01:03:13
280 557 PAVLÍKOVÁ Kateřina Česká republika Bike Centrum Olomouc 1991 02:42:11 01:03:13
281 113 JANČÍK Vratislav Česká republika Bike Triatlon Morkovice 1981 02:42:14 01:03:16
282 464 KONDRÁDY Martin Česká republika 1980 02:42:50 01:03:53
283 210 MOŘKOVSKÝ Libor Česká republika FESTA BIKE TEAM 1991 02:43:12 01:04:14
284 535 VESELÝ Ondřej Česká republika 1977 02:43:12 01:04:15
285 400 SÝKORA Vlastimil Česká republika 1974 02:43:13 01:04:16
286 125 JURČA Filip Česká republika Festa bike team 1992 02:43:14 01:04:16
287 330 TOPIČ Patrik Česká republika JUNIORKA 1979 02:43:18 01:04:20
288 446 SKŘÍČEK Roman Česká republika Aspot Hulín 1968 02:43:37 01:04:39
289 498 ŠKUBALA Ondřej Česká republika 2000 02:43:52 01:04:54
290 281 SCHUBERT Jaroslav Česká republika 1972 02:43:56 01:04:59
291 345 VEČEŘ Michal Česká republika 1984 02:44:05 01:05:07
292 359 VYBÍRAL Zdeněk Česká republika Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1973 02:44:07 01:05:09
293 216 NÁBĚLKOVÁ Adéla Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2001 02:44:09 01:05:11
294 499 JURÁŇ Luděk Česká republika Rusava Bike Team 1976 02:44:10 01:05:12
295 142 KOHÚT Miroslav Česká republika bikecentrum Olomouc 1954 02:44:14 01:05:16
296 282 SIMON Ladislav Česká republika FESTA BIKE TEAM 1992 02:44:15 01:05:17
297 284 SKOVAJSA Michal Česká republika CYKLOGAT 1974 02:44:22 01:05:24
298 33 BINDER Petr Česká republika Head Bike TJ Opava 1974 02:44:27 01:05:30
299 131 KALÁČEK Pavel Česká republika 1977 02:44:43 01:05:45
300 484 STRUHELA Vít Česká republika Rafkarna Idea Cycling Team 1981 02:46:10 01:07:12
301 445 KOVAŘÍK Zdeněk Česká republika 1962 02:46:38 01:07:40
302 31 BICANEK Radim Česká republika 1975 02:46:47 01:07:49
303 119 JASENSKÝ Ondřej Česká republika 1992 02:46:58 01:08:00
304 367 ZHÁNĚL Petr Česká republika HE-CENTRUM HOLEŠOV 1981 02:47:02 01:08:04
305 510 GAVLAS Alexandr Česká republika 1985 02:47:16 01:08:18
306 307 SVOBODA Roman Česká republika X-TRAIL RychloHrad (TÜV SÜD) 1973 02:47:35 01:08:37
307 384 VALACH Ladislav Česká republika Podhostýnští Vrchaři 1967 02:47:35 01:08:38
308 500 KOLAJA Martin Česká republika Rusava Bike Team 1986 02:48:01 01:09:03
309 26 BENEŠ Jan Česká republika 1991 02:48:03 01:09:06
310 511 RESCH Karel Česká republika 1981 02:48:14 01:09:16
311 186 MAJERSKY Roman Česká republika MS Hradisko 1972 02:48:16 01:09:18
312 350 VOJÁČEK Jan Česká republika Na Pohodu sport team 1973 02:48:16 01:09:19
313 147 KONVIČNÝ Jaroslav Česká republika SPEDOS TEAM 1957 02:48:17 01:09:19
314 52 DALECKÝ Jiří Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1974 02:48:31 01:09:33
315 69 FILIP Milan Česká republika 2000 02:48:34 01:09:36
316 551 ZEMENE Břetislav Česká republika Nemile 1977 02:49:00 01:10:02
317 180 MACKOVÍK Dušan Česká republika Pilana Market (TÜV SÜD) 1969 02:49:02 01:10:04
318 327 TICHÝ Tomáš Česká republika KEPORKAK!!! 1997 02:49:05 01:10:07
319 172 LAZNICKA Robert Česká republika Krcala tym 1963 02:49:07 01:10:09
320 122 JIROUT Aleš Česká republika QUICK-STEP 1976 02:49:11 01:10:13
321 408 KOVÁŘ Martin Česká republika RTB Slimáci 2000 02:49:14 01:10:16
322 149 KOPEČNÝ Petr Česká republika 1982 02:49:20 01:10:23
323 260 POLNICKY Adam Česká republika 1977 02:49:21 01:10:23
324 415 KAŠKA Roman Česká republika 1976 02:49:24 01:10:26
325 301 STEIN Pavel Česká republika 1985 02:49:24 01:10:26
326 126 JUŘICA Libor Česká republika T.J. Sokol Chomýž 1990 02:49:29 01:10:31
327 258 PODOLA Michal Česká republika T.J. Sokol Chomýž 1989 02:49:32 01:10:34
328 321 ŠTEFEK Alan Česká republika alltraining.cz 1971 02:49:41 01:10:43
329 381 HOLOUBEK Vladimír Česká republika 1981 02:49:42 01:10:44
330 529 MATĚJÍČEK Marek Česká republika Rokytnice 1987 02:49:51 01:10:53
331 466 MARTINEC Tomáš Česká republika 1973 02:50:00 01:11:02
332 150 KOPYTKO Michal Česká republika KEPORKAK!!! 1996 02:50:23 01:11:25
333 248 PETERKA Martin Česká republika QUICK-STEP 1971 02:50:35 01:11:38
334 101 HOŘÁK Martin Česká republika QUICK-STEP 1972 02:50:43 01:11:45
335 339 VALERIÁN Marek Česká republika QUICK-STEP 1973 02:50:51 01:11:53
336 388 SLAVÍK Robin Česká republika 1988 02:51:00 01:12:02
337 269 PŘIKRYL Jindřich Česká republika Juvacyklo 1976 02:51:12 01:12:15
338 227 NOVÁK Martin Česká republika 1978 02:51:37 01:12:39
339 401 MIKLÍK Pavel Česká republika Bike Team Sazovice 1952 02:51:55 01:12:57
340 559 BANEČKA Pavel Česká republika BT Sazovice 1987 02:52:29 01:13:31
341 89 HAVLÍČEK Milan Česká republika HELLANGIS 1969 02:52:33 01:13:35
342 448 HANÁK David Česká republika 1979 02:52:54 01:13:56
343 542 ŽUJA Vlastimil Česká republika 1988 02:53:08 01:14:11
344 20 BARFUS Miroslav Česká republika CYKLO ŽOPY 1958 02:53:11 01:14:14
345 127 JUŘÍK Josef Česká republika 1977 02:53:27 01:14:29
346 165 KUKLA Radoslav Česká republika LUKO šlapeto tým 1976 02:53:45 01:14:48
347 211 MOZOLA Jindřich Česká republika Cyklo Žopy 1977 02:53:47 01:14:49
348 233 ODLOŽILÍK Pavel Česká republika 1983 02:54:12 01:15:14
349 518 MANA Jiří Česká republika Tenis Zlín 1975 02:54:17 01:15:19
350 495 VALÁŠEK Radek Česká republika Jedno tlačítko.cz 1987 02:54:44 01:15:46
351 259 POLÁŠEK Miroslav Česká republika 1982 02:54:48 01:15:50
352 377 BAČUVČÍK Radim Česká republika 1975 02:54:48 01:15:51
353 255 PLAČEK Rudolf Česká republika FORCE Vybitej blesk 1950 02:55:02 01:16:05
354 520 DOSTÁLEK Michal Česká republika 1976 02:55:11 01:16:13
355 74 FORMÁNEK Martin Česká republika HELLANGIS 1993 02:55:25 01:16:28
356 285 SKÝPALA Miroslav Česká republika ValMez Skypi Team 1977 02:55:41 01:16:43
357 570 KUČERA Miroslav Česká republika 1971 02:55:45 01:16:47
358 35 BLINKA Bronislav Česká republika 1966 02:55:45 01:16:48
359 462 MYNAŘÍK Tomáš Česká republika Pila Ratibor 1972 02:55:48 01:16:51
360 184 MACHARÁČEK Zdeněk Česká republika Rexite - Zambicos 1972 02:55:53 01:16:56
361 486 MUZIKANT Michal Česká republika Cobram Bike Team 1975 02:55:58 01:17:01
362 166 KUPEC Miloš Česká republika 1982 02:56:00 01:17:02
363 329 TOMEČEK Zdeněk Česká republika Držková 1964 02:56:06 01:17:09
364 179 MACEK David Česká republika Vizovice Bikers 1991 02:56:08 01:17:11
365 29 BERNAS Aleš Česká republika ADI bajk tým 1977 02:56:13 01:17:15
366 512 BAŠTINEC David Česká republika Ojko Hulín 1984 02:56:42 01:17:45
367 346 VELECHOVSKÝ Lukáš Česká republika QUICK-STEP 1984 02:56:50 01:17:53
368 205 MIKULÍK Daniel Česká republika 1973 02:57:27 01:18:29
369 421 MÉSL Roman Česká republika Fištróni 1981 02:57:31 01:18:33
370 424 SEKANINA Milan Česká republika Fištróni 1979 02:57:33 01:18:35
371 308 ŠÁCHA Ivo Česká republika 1971 02:57:37 01:18:40
372 396 BAMBUCH Miroslav Česká republika Sportovní srdce 1977 02:57:39 01:18:41
373 468 KARCHŇÁKOVÁ Kateřina Česká republika KAR Sport 1970 02:58:02 01:19:04
374 95 HLAVÁČ David Česká republika Myšárna 1980 02:58:20 01:19:22
375 460 SLEZÁK Vít Česká republika 1983 02:58:33 01:19:36
376 534 KADLČEK Josef Česká republika TK Sport Uherský Brod 1969 02:58:55 01:19:58
377 30 BEZDĚK Lukáš Česká republika Deathstones Bikes 1979 02:59:00 01:20:02
378 79 GERYK Jan Česká republika Zambicos Rexite / BCS 1975 02:59:05 01:20:08
379 490 KOLMAČKA Leoš Česká republika 1963 02:59:07 01:20:09
380 304 SUCHÁNEK Robert Česká republika 3XJ 1976 02:59:16 01:20:18
381 538 BAUER Martin Česká republika Agvio 1970 02:59:17 01:20:19
382 110 IŠTVÁNEK Matyas Česká republika 2001 02:59:18 01:20:20
383 333 TRUBELÍK Milan Česká republika 1974 02:59:40 01:20:42
384 541 HNÁTEK Robert Česká republika Hadák Crew 1986 02:59:46 01:20:48
385 182 MACH Dalibor Česká republika 1970 02:59:55 01:20:58
386 244 PECINA David Česká republika QUICK-STEP 1966 03:00:03 01:21:05
387 266 POSPÍŠILÍK Jiří Česká republika Dopiju a jedu Holešov 1978 03:00:30 01:21:32
388 49 ČABLA Jiří Česká republika 1979 03:00:34 01:21:37
389 175 LIŠKA Miroslav Česká republika 1983 03:00:44 01:21:46
390 419 VRTĚLKA Miroslav Česká republika ZaRychlov 1981 03:00:48 01:21:51
391 50 ČÁP Daniel Česká republika MTB Kozí chlívek 1974 03:00:51 01:21:54
392 197 MAREK Jiří Česká republika 1979 03:00:56 01:21:59
393 488 VAVRA Petr Česká republika Unite Holešov 1963 03:01:10 01:22:12
394 508 DÉDUCH Alexaner Česká republika 1985 03:01:12 01:22:14
395 279 SADIL Renda Česká republika Cyklo Žopy 1975 03:01:25 01:22:27
396 12 ADÁMEK Ladislav Česká republika V.I.K MouldPro Trek Team 1958 03:01:30 01:22:33
397 102 HOUŠŤ Miroslav Česká republika 1975 03:01:54 01:22:56
398 188 MÁLEK Tomáš Česká republika KEPORKAK!!! 1997 03:01:55 01:22:57
399 515 SIMERSKÝ Martin Česká republika BEEDA´S NO ZEE 1984 03:01:56 01:22:59
400 265 POSPÍŠIL Martin Česká republika QUICK-STEP 1970 03:02:07 01:23:09
401 385 BURDA Rostislav Česká republika Hulín 1954 03:02:22 01:23:25
402 234 ODSTRČIL Marek Česká republika 1992 03:02:23 01:23:25
403 36 BOČEK Vítězslav Česká republika Nábytkové studio Lazecký 1970 03:02:53 01:23:56
404 437 VÁCLAVÍK Libor Česká republika Kurovice 1979 03:03:25 01:24:28
405 532 ČERNÝ Martin Česká republika KNF Bike 1990 03:03:40 01:24:43
406 370 ZPĚVÁKOVÁ Magdalena Česká republika 1973 03:04:26 01:25:29
407 429 DOLEŽEL Patrik Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1976 03:04:28 01:25:31
408 543 PERŮTKA Karel Česká republika Sportovní klub Horní Lhota 1949 03:04:34 01:25:36
409 214 MRÁZEK Petr Česká republika Vesani 1984 03:04:35 01:25:37
410 502 MUSIL Radomír Česká republika Synové Výčepy Suchdol 1966 03:04:40 01:25:42
411 192 MANA Vladimír Česká republika 1970 03:04:41 01:25:44
412 249 PETRŮ Vlastimil Česká republika 1973 03:04:50 01:25:52
413 383 DOUBRAVSKÝ Marek Česká republika Bajk Tým Přílepy 1983 03:04:50 01:25:53
414 45 CABLÍK Martin Česká republika 1967 03:04:51 01:25:53
415 38 BRTNÍČEK Petr Česká republika Špica team Dřevohostice 1968 03:04:57 01:25:59
416 273 RYGAL Jiří Česká republika 1977 03:05:02 01:26:04
417 235 ODSTRČIL Petr Česká republika 1966 03:05:12 01:26:14
418 129 KADLEC Jiří Česká republika 1987 03:05:22 01:26:25
419 509 JUŘIČKA Marcel Česká republika 1973 03:05:35 01:26:38
420 220 NEDBAL Jiří Česká republika Deathstones Bikes 1987 03:05:39 01:26:41
421 539 KADLČÍK Rostislav Česká republika 1977 03:05:50 01:26:52
422 314 ŠIŠKA Pavel Česká republika NEKO PRUSINOVICE 1954 03:05:57 01:26:59
423 241 PAVELEK Jaromír Česká republika Mountaintime.cz 1964 03:06:01 01:27:04
424 17 BALCÁREK Pavel Česká republika 1976 03:06:11 01:27:13
425 80 GREGOR Stanislav Česká republika 1976 03:06:19 01:27:21
426 447 SKŘÍČEK Martin Česká republika Aspot Hulín 2000 03:06:33 01:27:35
427 371 ŽÁKOVČÍK Vojtěch Česká republika Dopiju a jedu Holešov 1970 03:06:40 01:27:42
428 145 KONEČNÝ Mira Česká republika Míškovice 1982 03:07:03 01:28:06
429 504 ZMEŠKAL Robert Česká republika 1970 03:07:05 01:28:08
430 453 ŠEFRÁNEK Dušan Česká republika 1963 03:07:30 01:28:33
431 130 KAĎŮREK Tomáš Česká republika tomytruhlarstvi 1979 03:07:34 01:28:36
432 465 ŠŤASTNÝ Pavel Česká republika 1982 03:07:43 01:28:45
433 300 SOVADINA Petr Česká republika cyklo žopy 1969 03:07:47 01:28:49
434 267 POSPÍŠILÍK Lukáš Česká republika 1981 03:07:48 01:28:51
435 200 MĚŘÍNSKÝ Zdeněk Česká republika 1981 03:08:07 01:29:09
436 372 ŽŮREK Vítězslav Česká republika CK favál 1975 03:08:28 01:29:30
437 116 JARKOVSKÝ_JAROSLAV Fux_Jakub Česká republika cyklosport Unite Holešov 1900 03:08:33 01:29:35
438 76 GARGULÁK_VLADIMÍR Holínek_Jiří Česká republika Vokurka a Jitrnice 1900 03:08:40 01:29:42
439 418 MARTINEC Stanislav Česká republika KOMA Team 1961 03:08:54 01:29:56
440 221 NĚMEC Zdeněk Česká republika SPEDOS TEAM 1980 03:08:56 01:29:58
441 461 BLÁHOVÁ Karolína Česká republika 2001 03:09:10 01:30:13
442 528 RAŠKA Miroslav Česká republika MONET+ 1976 03:10:14 01:31:16
443 274 RYCHLÍKOVÁ Jana Česká republika QUICK-STEP 1979 03:10:49 01:31:51
444 390 SPÁČILOVÁ_ŠALEROVÁ Věra Česká republika Cobram Bike Team 1976 03:10:57 01:31:59
445 485 MUZIKANT Alois Česká republika Cobram Bike Team 1973 03:11:11 01:32:13
446 354 VRUBEL Tomáš Česká republika 1965 03:11:17 01:32:19
447 195 MANIŠ Miloslav Česká republika Pletárna Duda Holešov 1964 03:11:27 01:32:29
448 212 MOŽÍŠ Jaroslav Česká republika Stříbrnice 1962 03:12:18 01:33:21
449 275 ŘÍČKA Jaroslav Česká republika 1968 03:12:26 01:33:28
450 326 TICHÁNEK Josef Česká republika SALTIC Climbing and trekking 1977 03:12:31 01:33:33
451 231 OCELKA Vojtěch Česká republika SALTIC Climbing and trekking 1959 03:12:31 01:33:33
452 114 JANEČKA Pavel Česká republika NEOTA CZ 1968 03:12:35 01:33:38
453 120 JAVORA Evžen Česká republika ZAMBICOS 1959 03:12:51 01:33:54
454 132 KANTOR František Česká republika šamanbike Brno 1957 03:13:00 01:34:02
455 183 MACHALA Petr Česká republika HC Bystřice pod Hostýnem 1970 03:13:22 01:34:24
456 355 VRUBEL Vít Česká republika 1957 03:13:22 01:34:24
457 319 ŠRÁMEK René Česká republika 1996 03:13:22 01:34:25
458 23 BAZALKA Miroslav Česká republika 1972 03:13:27 01:34:30
459 318 ŠRÁMEK Jiří Česká republika 1970 03:13:28 01:34:30
460 452 CHRISTOV Erik Česká republika 1995 03:13:30 01:34:33
461 124 JURÁŇ Michal Česká republika Cykloservis u Pavouka, Tišnpv 1968 03:13:35 01:34:37
462 57 DOLEŽEL Lukáš Česká republika 1990 03:13:50 01:34:52
463 15 BAKALA Jaroslav Česká republika EJ HEJ KEJ RACING TEAM 1985 03:14:43 01:35:46
464 77 GAZDA Tomáš Česká republika 1988 03:14:48 01:35:50
465 436 MIKULČÍK Petr Česká republika 1986 03:15:06 01:36:08
466 422 SÚKUP Radim Česká republika 1991 03:15:11 01:36:14
467 404 CETKOVSKÁ Tereza Česká republika 1987 03:15:17 01:36:19
468 389 KAŠÍK Martin Česká republika Cobram Bike Team 1978 03:15:18 01:36:21
469 97 HOLÍK Eduard Česká republika 1992 03:15:20 01:36:23
470 299 SOVADINA Pavel Česká republika T.J. Sokol Chomýž 1997 03:15:22 01:36:24
471 90 HELIS Ladislav Česká republika HELLANGIS 1964 03:15:23 01:36:26
472 128 JUŘÍK Petr Česká republika QUICK-STEP 1974 03:15:36 01:36:38
473 60 DORNIČÁK Lukáš Česká republika 1994 03:15:39 01:36:41
474 454 SLONKA David Česká republika KCK Zlín 1987 03:15:41 01:36:44
475 475 SEDLÁŘ Michal Česká republika Eagle s.c. Jednota Orel Zlín 1983 03:15:53 01:36:55
476 201 MICHÁLEK Tomáš Česká republika Force kck Zlín 1981 03:15:58 01:37:00
477 416 KAMAS Patrik Česká republika 1973 03:16:34 01:37:36
478 16 ČAJÁNEK Petr Česká republika 1975 03:16:35 01:37:38
479 67 DVOŘÁK Milan Česká republika QUICK-STEP 1977 03:16:41 01:37:44
480 222 NĚNIČKA Martin Česká republika 1984 03:17:13 01:38:15
481 516 KOPP Milan Česká republika MONET+ 1985 03:17:49 01:38:51
482 253 PISKA Břetislav Česká republika Všetulské bajk tým 1981 03:17:50 01:38:52
483 250 PICEK Zbyněk Česká republika KAPA TEAM 1981 03:18:14 01:39:16
484 463 MYNAŘÍK Martin Česká republika Pila Ratibor 1966 03:19:42 01:40:44
485 376 PEŘINA Martin Česká republika 1972 03:21:38 01:42:40
486 403 DOLEŽAL Pavel Česká republika 1982 03:22:27 01:43:30
487 189 MÁLEK Tomáš Česká republika 1972 03:22:37 01:43:39
488 406 KAMAS Patrick Česká republika 2001 03:23:14 01:44:16
489 519 RAŠKA Jiří Česká republika 1979 03:23:22 01:44:24
490 442 DOLEŽEL Zdeněk Česká republika Nestle Holešov 1956 03:24:45 01:45:47
491 382 HRADECKÝ Rostislav Česká republika Bajk Tým Přílepy 1981 03:25:26 01:46:28
492 405 JANEČEK Pavel Česká republika 1981 03:25:45 01:46:47
493 62 DOVRTĚL Zdeněk Česká republika CYKLO ŽOPY 1963 03:25:46 01:46:48
494 155 KREJČIŘÍK Vít Česká republika 1983 03:25:50 01:46:52
495 380 KOLÁŘ Petr Česká republika 1980 03:26:04 01:47:06
496 571 PETRŮ Vlastislav Česká republika Dinaz 1986 03:26:04 01:47:06
497 565 MĚLUCH Tomáš Česká republika 1980 03:26:18 01:47:21
498 32 BILÍK Jan Česká republika TJG 1976 03:26:28 01:47:30
499 487 KOLÁŘ Rudolf Česká republika Cyklosport Chropyně 1963 03:27:09 01:48:12
500 425 MELKA Lukáš Česká republika Fištróni 1980 03:27:16 01:48:18
501 407 PÁTEK Lubomír Česká republika Bike Team Sovadina 1958 03:28:48 01:49:51
502 349 VLČEK Rostislav Česká republika CYKLO ŽOPY 1976 03:29:07 01:50:09
503 294 SOLDÁN Tomáš Česká republika CYKLO ŽOPY 1977 03:29:07 01:50:10
504 193 MANIŠ Jaroslav Česká republika Cobram Bike Team 1969 03:30:04 01:51:06
505 444 LABANC Petr Česká republika Canyon Racing Team 1970 03:30:09 01:51:11
506 340 VAŇATKA Jaroslav Česká republika QUICK-STEP 1963 03:33:00 01:54:03
507 566 GROSS Peter Česká republika 1982 03:33:15 01:54:17
508 572 DLABAČ Jiří Česká republika Dinaz 1962 03:35:05 01:56:08
509 65 DUBSKÝ Michal Česká republika QUICK-STEP 1981 03:35:10 01:56:13
510 223 NERADIL Josef Česká republika Roštění 1953 03:35:31 01:56:33
511 411 GAŠPAŘÍK Pavel Česká republika Jízdní Kola Friesse KM 1967 03:37:07 01:58:09
512 293 SOLÁR Peter Slovensko Bonpari 1977 03:37:25 01:58:27
513 236 ONDREJOVIČ Peter Slovensko Bonpari 1981 03:37:25 01:58:27
514 322 ŠVEC Pavol Slovensko Bonpari 1984 03:37:26 01:58:28
515 161 KUBIŠOVÁ Veronika Česká republika Holešovští Pokalíšci 1993 03:37:37 01:58:40
516 335 ULLÍKOVÁ Pavla Česká republika MTB Team Broken Nový Bydžov 1988 03:38:24 01:59:26
517 568 GÖTZ Oliver Česká republika 2004 03:41:15 02:02:17
518 185 MACHATÝ Tomáš Česká republika QUICK-STEP 1982 03:43:13 02:04:16
519 154 KREJČÍ Petr Česká republika 1976 03:43:22 02:04:25
520 296 SONNTAG Robert Česká republika CYKLO ŽOPY 1973 03:45:17 02:06:19
521 306 SVOBODA Pavel Česká republika 1984 03:45:24 02:06:26
522 324 TEPLÝ Jan Česká republika 1982 03:45:58 02:07:00
523 315 ŠIŠKA Robert Česká republika 1981 03:46:39 02:07:41
524 213 MRÁZEK David Česká republika T.J. Sokol Chomýž 1999 03:47:25 02:08:27
525 358 VYBÍRAL Pavel Česká republika NaPohodu sport team 1974 03:47:52 02:08:54
526 59 DOLEŽELOVÁ Jitka Česká republika 1966 03:48:11 02:09:13
527 514 NEUBAUER Tomáš Česká republika 1999 03:48:33 02:09:36
528 72 FORET Daniel Česká republika HELLANGIS 2001 03:51:37 02:12:40
529 331 TROJČÁK Tomáš Česká republika 1981 03:52:47 02:13:49
530 94 HERMAN Tomáš Česká republika 1984 03:56:36 02:17:38
531 517 MARCANÍK Lukáš Česká republika MONET+ 1985 03:57:05 02:18:07
532 137 KAROL Milan Česká republika EJ HEJ KEJ RACING TEAM (TÜV SÜD) 1981 04:02:59 02:24:02
533 93 HELISOVÁ Veronika Česká republika Hellangis 1994 04:05:31 02:26:33
534 336 VÁCLAVÍK Karel Česká republika 1955 04:25:47 02:46:49
535 133 KARAFFA Marek Česká republika 1977 04:30:48 02:51:51
536 426 MIKULČÍK Pavel Česká republika SRAM Team 1982 04:32:18 02:53:20
537 443 DOLEŽELOVÁ Irena Česká republika Nestle Holešov 1961 04:32:53 02:53:56
538 423 PLOCH Petr Česká republika CYKLO ŽOPY 1987 04:33:46 02:54:48
539 257 PODOLA Libor Česká republika T.J. Sokol Chomýž 1994 04:36:58 02:58:00
540 369 ZICHÁČEK Jaroslav Česká republika Prusinovice 1956 04:57:19 03:18:22
541 373 STRATIL Jiří Švýcarsko Holešovští Pokalíšci 1959 05:40:55 04:01:57
DNF 109 INGR Adam Česká republika 1969 02:49:23 01:10:25
DNF 239 PÁNEK Martin Česká republika QUICK-STEP 1977 04:04:22 02:25:24
DNF 19 BARBOŘÍKOVÁ Romana Česká republika 1982 00:07:44
DNF 28 BERÁNKOVÁ Hana Česká republika 1978 00:07:26
DNF 37 BRÁZDIL Zdeněk Česká republika Rexite zambicos Zlín 1973 00:05:02 04:13:06
DNF 410 CSÉFALVAY Lukáš Česká republika Všetulské Bajk Tým 1984 00:05:30 04:13:06
DNF 88 HANOUSEK Dušan Česká republika (TÜV SÜD) 1969 02:16:46
DNF 118 JASENSKÝ Dominik Česká republika 1996 00:06:58
DNF 530 KNOFLÍČEK Jiří Česká republika KNF Bike 1962 00:06:24 04:13:06
DNF 157 KROČA Michal Česká republika 1981 00:04:13 04:13:06
DNS 412 KUKUČKA Ondřej Česká republika 1981 02:46:25
DNF 232 OČADLÍK Daniel Česká republika T.J. Sokol Chomýž 1995 00:06:25
DNF 245 PECL Jiří Česká republika MBT Kozí Chlívek 1970 00:06:59 04:13:06
DNF 262 PONÍŽIL Karel Česká republika 1974 00:07:05 04:13:06
DNF 409 SLEZÁK Tomáš Česká republika SLIM TEAM 1981 00:07:30 04:13:06
DNF 297 SOUSEDÍK Marek Česká republika STRAVA - Life behind bars 1980 00:04:06 04:13:06
DNF 375 VALÁŠEK Pavel Česká republika Kula Team 1950 00:06:26 04:13:06
DNF 351 VRABČEK Lukáš Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 00:04:56 04:13:06
DNF 366 ZERÁKOVÁ Helena Česká republika Tišnov bikers 1958 00:06:51 04:13:06
DNF 506 ŽÁČEK Michal Česká republika Amenity Extrem Sport 1970 00:05:01 04:13:06
DNS 87 HAMPEJS Radomír Česká republika 1988
DNS 111 JAKUBEC Tomáš Česká republika Frog´s MTB Team 1977
DNS 121 JÍLEK Richard Česká republika Bike Team Porsche Olomouc 1972
DNS 138 KATRŇÁK Tomáš Česká republika Italia Brno 1973
DNS 141 KOHÚT Lukáš Česká republika HO Lokomotiva Brno 1985
DNS 170 KVĚTOŇ Štěpán Česká republika ZPS-MECHANIKA a.s. (TÜV SÜD) 1977
DNS 177 LYSONĚK Marek Česká republika ZPS-MECHANIKA a.s. (TÜV SÜD) 1978
DNS 270 PUCHAR Jiří Česká republika ANGLASS s.r.o. (TÜV SÜD) 1977
DNS 278 ŘIHOŠEK Martin Česká republika 1975
DNS 334 UHŘÍK Luděk Česká republika EjKejEj team 1994
DNS 348 VESELÝ Petr Česká republika 1986
DNS 357 VYBÍRAL Martin Česká republika 1989
© 2018 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.