18.08.2018 - RUSAVSKÁ 50ka

Trasa B 35km

http://rusavska50ka.com/ XV. ročník závodu horských kol FORCE Rusavská 50ka konaný pod záštitou hejtmana Zlínského kraje pana Jiřího Čunka a starosty obce Rusava pana Bohumila Škarpicha. NENÍ DŮ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 1150 RADEK Holec Česká republika Bikesport Team Mohelnice 1999 01:21:14
2 1119 KLÁR Martin Česká republika 1986 01:21:53 00:00:38
3 1153 ORAVEC Petr Česká republika CK Kudrna Pemap Přerov 1993 01:22:18 00:01:03
4 1133 KREJČÍ Michal Česká republika Valach Bajk Team 1975 01:23:31 00:02:16
5 1014 DŘEVOJÁNEK Jan Česká republika VALMEZBIKE 1975 01:24:56 00:03:41
6 1152 ZEMENE Jakub Česká republika Short Bike Academy Opletal 2003 01:25:14 00:03:59
7 1017 DUBČÁK Pavel Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2003 01:25:37 00:04:22
8 1124 MALEK Martin Česká republika CK BradloBike Brezová 1978 01:25:48 00:04:34
9 1024 HAFERA Stanislav Česká republika NAPOHODU!bike team Píšť 1983 01:27:51 00:06:36
10 1157 ŠIDLÍK Karel Česká republika BikePro Racing 2003 01:28:29 00:07:14
11 1020 FRYŠTACKÝ Pavel Česká republika Drásal Team Holešov 1980 01:28:34 00:07:19
12 1143 ŠIMEK Daniel Česká republika #288 TAJO-ELO 1986 01:29:33 00:08:18
13 1145 HRDLIČKA Radek Česká republika 1986 01:30:37 00:09:22
14 1052 PODOLA Lukas Česká republika Ghost team 1994 01:31:16 00:10:01
15 1105 MINAŘÍK Ondřej Česká republika Valachbajk Tým 1992 01:31:25 00:10:10
16 1083 URUBA Jan Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM (TÜV SÜD) 1994 01:31:30 00:10:15
17 1028 HLAVA Tomáš Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2002 01:32:28 00:11:13
18 1142 PETRŮ Martin Česká republika 2004 01:33:09 00:11:54
19 1084 VALUCH Martin Česká republika Beskyd Bike 1977 01:33:24 00:12:09
20 1049 NEČAS Miroslav Česká republika 1974 01:35:19 00:14:04
21 1032 HUSEK Karel Česká republika EDLINE MTB Team 1998 01:35:41 00:14:26
22 1107 ŠVAJDA Martin Česká republika MRB Sazovice s.r.o 1975 01:36:49 00:15:34
23 1001 BĚLUNEK Hynek Česká republika 1998 01:36:56 00:15:41
24 1144 LAKOTA Maxim Česká republika TUFO CZ Otrokovice 2003 01:37:48 00:16:33
25 1111 ORDÁŇ Petr Česká republika Cykloch 2003 01:38:48 00:17:33
26 1127 HOLUBEC Zdeněk Česká republika Kolovna KM-BT Morkovice 1975 01:38:56 00:17:41
27 1121 BUKOVAN Jaroslav Česká republika 1983 01:39:33 00:18:18
28 1148 LOUPANEC Petr Česká republika 4EVER Cyklobulis 2002 01:40:45 00:19:30
29 1099 LETEV Jakub Česká republika TuFo Cyklozákladna Otrokovice 2001 01:40:47 00:19:32
30 1160 NÁDVORNÍK Zdeněk Česká republika Cykloteam Kolárna 1962 01:41:39 00:20:24
31 1063 SIMEK Ludvik Česká republika 1986 01:42:19 00:21:04
32 1035 CHOVANEC Tomáš Česká republika 4ever CykloBulis 2004 01:42:31 00:21:16
33 1161 GOLD Tomáš Česká republika MTB Goldys 1973 01:42:40 00:21:26
34 1054 PRCHALOVÁ Libuše Česká republika 4Ever Cyklo Bulis 2001 01:44:18 00:23:03
35 1131 BLAHO Marek Česká republika VELOSVET cycling team 2000 01:45:06 00:23:51
36 1128 BORIK Štefan Česká republika Tatran Krásno 1986 01:46:13 00:24:58
37 1102 ZBRANEK Zdeněk Česká republika Valachbajk Tým 1962 01:46:16 00:25:01
38 1129 GLOVNIAK Robert Česká republika Svet Dveri 1978 01:46:21 00:25:06
39 1106 POSPÍŠILÍK František Česká republika Cyklo Team MXM Hulín 1992 01:47:12 00:25:58
40 1162 ZÁBOJNÍK Alda Česká republika Amenity Extrem Sport Team 1968 01:47:34 00:26:19
41 1004 BRTNÍČKOVÁ Michaela Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2003 01:47:39 00:26:25
42 1034 CHOLASTA Petr Česká republika 1972 01:48:42 00:27:27
43 1125 NECHVÁTAL František Česká republika HEFR Team 1953 01:49:05 00:27:51
44 1112 PEZA Zdeněk Česká republika Bottecchia CZ Cyklo 1962 01:49:22 00:28:07
45 1037 JANDA Josef Česká republika 1966 01:49:45 00:28:31
46 1100 STRÝČEK Lukáš Česká republika Rusava Bike Team 1983 01:51:09 00:29:54
47 1149 ROBOTKA Miloslav Česká republika 2003 01:52:21 00:31:06
48 1146 SLANÝ Jakub Česká republika Bratříkovice 2003 01:52:50 00:31:35
49 1079 TULACH Jan Česká republika QUICK-STEP 1974 01:52:51 00:31:36
50 1137 POSPÍŠIL Martin Česká republika 1992 01:54:38 00:33:24
51 1098 NERADIL Tomáš Česká republika CykloTeam MXM Hulín 2006 01:54:39 00:33:24
52 1140 SVOZIL Vlastimil Česká republika Baran melón nežere 1990 01:55:54 00:34:39
53 1026 HELLER Břetislav Česká republika QUICK-STEP 2000 01:57:14 00:35:59
54 1103 RIES Vladimír Česká republika 1972 01:57:52 00:36:37
55 1092 KRÁLÍK Michal Česká republika Jednota Orel Zlín 1990 01:58:01 00:36:46
56 1064 SMOLA Jan Česká republika OREL Jednota Hulín 2000 01:58:02 00:36:47
57 1138 MIKULENKA Jan Česká republika 1987 01:59:50 00:38:35
58 1019 FINSTERLE Slavomír Česká republika Flingym 1965 01:59:55 00:38:40
59 1163 MIŠUREC Zdeněk Česká republika TUFO Otrokovice 2003 02:00:13 00:38:58
60 1096 PLACHÝ Vojtěch Česká republika 2001 02:01:09 00:39:54
61 1095 PLACHÝ Roman Česká republika 1969 02:01:10 00:39:55
62 1159 PETERKA Jiří Česká republika 1974 02:01:13 00:39:58
63 1077 TRČKA Tomáš Česká republika 1993 02:02:00 00:40:45
64 1078 TRČKOVA Žaneta Česká republika Symbio+ CE Energy 1998 02:02:01 00:40:46
65 1151 ZEMENOVÁ Adéla Česká republika Nemile 2000 02:02:34 00:41:19
66 1164 JANKŮJ Josef Česká republika Nový Jičín 1955 02:02:50 00:41:36
67 1094 TĚŠÍK Milan Česká republika Zlín 1976 02:03:08 00:41:53
68 1154 SZEMLA Ferdinand Česká republika Decathlon B-Twin Racing Team Brno 1991 02:04:25 00:43:10
69 1091 SARAMÁK Jan Česká republika Drásal Team Holešov 1982 02:05:16 00:44:01
70 1115 KLÁROVÁ Lenka Česká republika Cyklosport Chropyně 1985 02:05:23 00:44:08
71 1134 KORDULA Vilém Česká republika WZ ALITO Specilized 1976 02:05:46 00:44:32
72 1015 DUBČÁK Jan Česká republika QUICK-STEP 2005 02:07:27 00:46:13
73 1116 ŠTÁHL Zdeněk Česká republika 1967 02:08:02 00:46:47
74 1126 KRUPA Pavel Česká republika Valaští Bajkeři 1963 02:08:03 00:46:48
75 1043 KOVACSI Karol Slovensko Bonpari 1976 02:08:12 00:46:57
76 1089 ZEMAN Jaroslav Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1958 02:08:16 00:47:01
77 1069 STŘEDULINSKÝ Radek Česká republika Bivoj 1982 02:09:08 00:47:53
78 1097 NESRSTA Michal Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2005 02:09:08 00:47:53
79 1113 KLESNIL Jakub Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2004 02:09:42 00:48:27
80 1165 TOPIČ Karel Česká republika 1978 02:09:50 00:48:35
81 1070 SVIECKA Lukas Česká republika Dudr tools s.r.o 1985 02:09:54 00:48:40
82 1076 ŠVARC Jaroslav Slovensko Bonpari 1973 02:10:22 00:49:07
83 1167 TABARA Jan Česká republika Koryčany Bikers 1948 02:12:11 00:50:57
84 1041 KOLÁŘ Pavel Česká republika drásal team holešov 1953 02:12:47 00:51:32
85 1042 KOSTKA Petr Česká republika QUICK-STEP 1979 02:13:00 00:51:45
86 1060 ŘÍKOVSKÝ Ladislav Česká republika QUICK-STEP 1975 02:13:11 00:51:56
87 1156 NOVOTNÝ Petr Česká republika Vokno 1980 02:14:05 00:52:50
88 1027 HELLER Břetislav Česká republika QUICK-STEP 1976 02:14:11 00:52:56
89 1029 HRÁČEK Jiří Česká republika MTB Kostelec 1959 02:14:12 00:52:57
90 1013 DOLÁK Tomáš Česká republika 1988 02:14:52 00:53:37
91 1139 KUČERA Ladislav Česká republika 1981 02:16:06 00:54:51
92 1031 HRDLIČKA Martin Česká republika 1990 02:17:49 00:56:34
93 1047 MEJZLÍK Martin Česká republika Moravská Slávia Brno (TÜV SÜD) 1988 02:19:42 00:58:27
94 1011 DĚDKOVÁ Pavla Česká republika QUICK-STEP 1973 02:21:23 01:00:08
95 1053 POLÁŠEK Jan Česká republika 1989 02:21:31 01:00:17
96 1147 KURFÜRS Miroslav Česká republika 1973 02:22:27 01:01:12
97 1030 HRACHOVÝ Ondřej Česká republika Prusinovice 1984 02:24:08 01:02:53
98 1025 HÁJEK Pavel Česká republika QUICK-STEP 1960 02:24:48 01:03:33
99 1087 VEČEŘA Petr Česká republika 1990 02:25:39 01:04:24
100 1066 SOLÁR Ivan Slovensko Bonpari 1978 02:28:01 01:06:46
101 1109 HOTAŘ Petr Česká republika Chomýž 1988 02:28:20 01:07:05
102 1065 SMOLA Marek Česká republika OREL Jednota Hulín 1973 02:30:12 01:08:57
103 1085 VAŠALOVSKÝ Vítězslav Česká republika JAKOOŽIVOT 1959 02:33:04 01:11:49
104 1132 MIHALÍK Jan Česká republika Mikulov 1955 02:33:08 01:11:53
105 1120 NEZNÁMÝ Lubomír Česká republika 1983 02:33:15 01:12:00
106 1122 KŘIŽAN Radek Česká republika 1974 02:33:28 01:12:13
107 1074 ŠTEFANÍK Ján Česká republika 1985 02:33:39 01:12:24
108 1108 ŠVAJDOVÁ Iveta Česká republika 1972 02:34:40 01:13:25
109 1061 SADÍLEK Milan Česká republika 1960 02:37:00 01:15:45
110 1080 TULACH Jan Česká republika QUICK-STEP 2004 02:38:52 01:17:37
111 1123 KŘIŽAN Josef Česká republika 1947 02:40:02 01:18:48
112 1046 MAČÁK Rudolf Česká republika 1954 02:41:25 01:20:10
113 1050 NOVÁKOVÁ Kateřina Česká republika 1973 02:41:47 01:20:32
114 1118 PUCHAR Jiří Česká republika ANGLASS s.r.o. (TÜV SÜD) 1977 02:43:03 01:21:48
115 1135 POLÁŠEK Jakub Česká republika 1986 02:43:35 01:22:20
116 1136 HONEŠOVÁ Barbora Česká republika 1986 02:43:35 01:22:21
117 1068 STRÁNSKÝ Marek Česká republika QUICK-STEP 1975 02:43:39 01:22:24
118 1018 DVOŘÁKOVÁ Kateřina Česká republika QUICK-STEP 1974 02:49:33 01:28:18
119 1130 SOJÁK Ondřej Česká republika Sportbar Baďa 2003 02:49:51 01:28:36
120 1057 RAKYTA Lubomír Slovensko QUICK-STEP 1971 02:50:07 01:28:52
121 1090 ŽÁČEK Dalibor Česká republika 1981 02:52:11 01:30:56
122 1158 PETERKOVÁ Jeanette Česká republika 1971 02:52:19 01:31:04
123 1007 BURŠÍKOVÁ Kateřina Česká republika QUICK-STEP 1979 02:53:27 01:32:13
124 1093 HÝL Pavel Česká republika KRONA 1973 02:53:54 01:32:39
125 1006 BURŠÍK Roman Česká republika QUICK-STEP 1973 02:54:42 01:33:27
126 1009 ČREP Vojko Slovinsko sLOVEnia 1980 02:54:47 01:33:32
127 1082 TUREČKOVÁ Soňa Česká republika QUICK-STEP 1974 02:57:15 01:36:00
128 1110 JAKUBEC Tomáš Česká republika Frog´s MTB Team 1977 02:59:20 01:38:05
129 1081 TUREČEK Roman Česká republika QUICK-STEP 1973 02:59:56 01:38:42
130 1073 ŠKRLA Antonín Česká republika QUICK-STEP 1967 03:10:46 01:49:31
131 1002 BOKOR Jozef Slovensko QUICK-STEP 1957 03:11:53 01:50:38
132 1038 KADLČÍK Jaroslav Česká republika QUICK-STEP 1980 03:13:37 01:52:22
133 1048 MEJZLÍKOVÁ Radana Česká republika CK favál 1993 03:15:50 01:54:35
134 1045 KUKLOVÁ Martina Česká republika CYKLO ŽOPY 1994 03:19:25 01:58:10
135 1021 GEŽÍK Svetozár Slovensko QUICK-STEP 1975 03:20:34 01:59:19
136 1039 KLEMEŠOVÁ Iva Česká republika Prostějov 1970 03:21:07 01:59:52
137 1010 DĚDKOVÁ Martina Česká republika QUICK-STEP 1994 03:22:15 02:01:00
138 1104 VRUBEL Ondřej Česká republika Rusava 2004 03:29:24 02:08:09
139 1059 RYŠKA Ivan Česká republika 1965 03:50:11 02:28:57
140 1022 GORČÍK Pavel Česká republika QUICK-STEP 1966 04:01:05 02:39:50
141 1051 PAVELKA Aleš Česká republika 1980 04:07:33 02:46:18
142 1117 SEKANINA Jiří Česká republika 1966 04:10:33 02:49:18
143 1114 HEVERA Petr Česká republika Force KCK Zlín 1984 04:11:15 02:50:01
144 1003 BOŠKO Branislav Slovensko Bonpari 1996 04:21:05 02:59:50
DNF 1023 GURTLER Branislav Slovensko Bonpari 1979 04:11:59 02:50:44
DNF 1036 JAKUBČEK Ján Slovensko Bonpari 1983 04:12:02 02:50:47
DNF 1044 KREBES Marek Slovensko Bonpari 1977 04:12:02 02:50:47
DNF 1058 ROSMANIT Jakub Česká republika BIKE TEAM OPAVA 2001 01:13:20 00:07:54
DNF 1062 SEDLÁČEK Petr Česká republika Eagle.sc (TÜV SÜD) 1989 02:12:23 00:51:08
DNF 1067 SRNEC Jozef Slovensko Bonpari 1984 04:21:05 02:59:50
DNF 1005 BUKOVAN Michal Slovensko QUICK-STEP 1980 04:00:37
DNS 1008 ČÍHAL Roman Česká republika 1970 04:00:37
DNF 1012 DLOUHÝ Daniel Česká republika QUICK-STEP 1975 04:00:37
DNF 1016 DUBČÁK Libor Česká republika QUICK-STEP 1976 04:00:37
DNF 1141 HUDEČEK Lubomír Česká republika Kroměřížské Bajker 1984 04:00:37
DNF 1033 CHNURIK Peter Slovensko QUICK-STEP 1984 04:00:37
DNS 1040 KNOTEK Roman Česká republika 1978 04:00:37
DNF 1101 LETEV Marek Česká republika TuFo Cyklozákladna Otrokovice 2003 04:00:37
DNF 1155 PETERKA Jiří Česká republika CK Stará Ves 1979 04:00:37
DNS 1055 RAJNOHA Robert Česká republika 1967 04:00:37
DNS 1056 RAJNOHOVÁ Nikola Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 2004 04:00:37
DNF 1071 SÝKORA David Česká republika Force KCK Zlín 1983 04:00:37
DNF 1072 ŠEVČÍK Ivo Česká republika QUICK-STEP 1975 04:00:37
DNF 1075 ŠUSTEK Jakub Česká republika QUICK-STEP 2000 04:00:37
DNS 1086 VÁVRA Aleš Česká republika ANAG Olomouc 1982 04:00:37
DNF 1088 VESELÁ Renáta Česká republika 1980 04:00:37
© 2018 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.