17.11.2018 - Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky 2018

Trasa 10km

https://sametovybeh.webnode.cz Registrace : 08:45 - 9:35 hodin Start : 10:00 hodin Vyhlášení vítězů: (po doběhnutí posledního běžce) cca 12:00 hodin Tombola o ceny: 12:20 hodin Fotbalové...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 9 KYMR Jakub Česká republika 1989 00:39:49
2 43 KYVAL Václav Česká republika 1979 00:40:58 00:01:08
3 38 POTROK Peter Česká republika 1973 00:41:25 00:01:35
4 47 SÁDOVSKÝ Luboš Česká republika 1965 00:44:02 00:04:12
5 12 MALÝ Kamil Česká republika 1971 00:44:53 00:05:03
6 53 TAJČ Jan Česká republika 1969 00:45:26 00:05:36
7 8 KREJČÍK Jan Česká republika Elab 1982 00:45:49 00:05:59
8 54 HVĚZDA Petr Česká republika 1981 00:46:00 00:06:10
9 64 POMŠAR Miroslav Česká republika 1975 00:46:12 00:06:22
10 55 JANUŠKA Jiří Česká republika 1975 00:46:22 00:06:32
11 36 PĚKNÝ Jan Česká republika AC PRAHA 1890 1972 00:46:50 00:07:00
12 61 SLAVKOVSKÝ Tomáš Česká republika 1987 00:47:23 00:07:33
13 17 POŘICKÝ Jiří Česká republika Hobíci 1971 00:48:10 00:08:20
14 48 VESELÝ Vladimír Česká republika 1971 00:49:13 00:09:24
15 42 VORÁČEK David Česká republika 1979 00:52:02 00:12:13
16 58 ŠAFRÁNKOVÁ Klára Česká republika 1978 00:52:21 00:12:31
17 5 KOLÁŘ Jan Česká republika ZS Odolena Voda 1990 00:52:28 00:12:38
18 33 JÁNSKÝ Karel Česká republika 1972 00:52:47 00:12:58
19 34 KŘÍŽOVÁ Lenka Česká republika AC PRAHA 1890 1974 00:52:51 00:13:01
20 59 DLABOLOVÁ Kateřina Česká republika 1985 00:53:25 00:13:36
21 35 PAVLÍK Michal Česká republika #GLADIATORRACETEAM 1977 00:53:40 00:13:50
22 31 CHOCHOL Michael Česká republika 1972 00:54:12 00:14:22
23 13 MALÝ Miloslav Česká republika 1969 00:54:18 00:14:28
24 10 LANGEROVÁ Michaela Česká republika 1980 00:54:33 00:14:43
25 26 VALÍNOVÁ Dagmar Česká republika 1971 00:54:33 00:14:43
26 27 ZEMAN David Česká republika 1970 00:54:41 00:14:51
27 44 ČIŽINSKÝ Jaromír Česká republika 1955 00:55:07 00:15:18
28 32 CHOCHOLOVA Jana Česká republika 1978 00:55:36 00:15:46
29 62 HELÍKOVÁ Lenka Česká republika 1988 00:55:42 00:15:52
30 11 LENOCHOVÁ Lenka Česká republika Atletika Neratovice 1977 00:55:43 00:15:53
31 4 KAPRÁLKOVÁ Veronika Česká republika 1973 00:56:32 00:16:42
32 49 ŠVÁCHA Luboš Česká republika 1959 00:58:24 00:18:34
33 6 KRÁL Radovan Česká republika 1970 00:58:36 00:18:47
34 29 ZIENTKOVÁ Veronika Česká republika 1988 00:58:37 00:18:48
35 63 HLAVA Pavel Česká republika 1972 00:58:51 00:19:01
36 3 HRDLIČKOVÁ Olga Česká republika 1978 00:59:29 00:19:39
37 56 ŠURALOVÁ Sára Česká republika 1988 00:59:42 00:19:52
38 28 ZEMANOVÁ Dagmar Česká republika 1975 00:59:49 00:19:59
39 41 VEJROSTOVÁ Romana Česká republika TOM KČT Kralupy 1965 01:01:13 00:21:23
40 46 VESELÁ Anita Česká republika 1965 01:01:14 00:21:24
41 40 VEJROSTA Zdeněk Česká republika TOM KČT Kralupy 1961 01:01:31 00:21:42
42 52 KRÁSA Štěpán Česká republika 1969 01:03:05 00:23:15
43 39 SMOLÍK Daniel Česká republika 1972 01:06:17 00:26:27
44 60 SLAVKOVSKÁ Lucie Česká republika 1982 01:07:08 00:27:18
45 45 VEVEROVÁ Daniela Česká republika 1970 01:07:43 00:27:53
46 125 PTÁČKOVÁ Marie Česká republika 2018 01:08:20 00:28:30
47 170 LlOHNISKÁ Monika Česká republika 1978 01:08:21 00:28:31
48 51 KŘÍŽOVÁ Kateřina Česká republika 1992 01:10:10 00:30:20
49 50 VIGRICHTOVÁ Nikola Česká republika 1991 01:10:15 00:30:25
50 30 HYŽA Miroslav Česká republika 1978 01:11:03 00:31:13
51 37 PETR Jelinek Česká republika Odolena voda Flyers 1976 01:12:49 00:33:00
52 57 OPATOVÁ Šárka Česká republika 1976 01:17:39 00:37:49
DNS 1 HOLEČEK Petr Česká republika 1961 01:14:18
DNS 2 HOLUB Michal Česká republika 1964 01:14:18
DNS 7 KRÁTKÁ Kateřina Česká republika 1983 01:14:18
DNS 14 NEKOLOVÁ Simona Česká republika Lovosice 1985 01:14:18
DNS 15 NOVÁK Aleš Česká republika ASK Slavia Praha 1998 01:14:18
DNS 16 PALAN František Česká republika BeeDol 1992 01:14:18
DNS 18 PRAŽÁK Adam Česká republika SKUŠ Praha 1978 01:14:18
DNS 19 RAPANT Vítězslav Česká republika 1980 01:14:18
DNS 20 ŘÍHA Vladimír Česká republika 1986 01:14:18
DNS 21 SIKORA Hansa Česká republika SRTG KLADNO 1974 01:14:18
DNS 22 ŠEVČÍK Zdenek Česká republika 1983 01:14:18
DNS 23 ŠORF Jiří Česká republika 1987 01:14:18
DNS 24 TŘÍSKA Jaroslav Česká republika VSK Humanita Praha 1976 01:14:18
DNS 25 UHER Vlastimil Česká republika 1981 01:14:18
© 2018 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.