01.12.2018 - Indiánský běh na Mohylu míru

Indiánský běh na Mohylu míru 25km

http://www.indiansky-beh.cz/slavkov/ Jde o přespolní běh (případně prokládán chůzí) po zpevněných i nezpevněných cestách ze Slavkova na Mohylu míru a zpět. Určen je všem nadšencům zdravého pohybu ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 172 HRNČÍŘ Tomáš Česká republika Řícmanice 1976 01:41:53
2 176 SLAUTÍNEK Zbyněk Česká republika 1987 01:42:31
3 180 HRABOVSKÝ Zdeněk Česká republika Milešovice 1985 01:43:20
4 191 VINTRLIK Martin Česká republika Křepice 1977 01:43:37
5 157 KAKÁČOVÁ Jana Česká republika MC Český ráj (Carl Lewis) 1971 01:44:51
6 195 ADÁMEK Zbyněk Česká republika Karpatský kynologický klub (Mia) 1981 01:46:10
7 198 ŠTÝBNAR Zbyněk Česká republika Pteam Jihlava 1974 01:47:37
8 197 SZTYMON Pavel Česká republika Mushing team Ostrava (Johanka Hvězda Vysočiny) 1973 01:48:04
9 194 HARTIG David Česká republika Burik Running Team 1973 01:48:38
10 189 TOMAN Igor Česká republika Vyškov 1972 01:49:04
11 175 DOKULIL Zdeněk Česká republika TJ Liga 100 Olomouc 1980 01:49:25
12 132 URBÁNEK Ivan Česká republika Hostěrádky - Rešov 1984 01:50:54
13 182 BULÍN Martin Česká republika Přerov 1985 01:51:49
14 166 STRAKOVÁ Taťána Česká republika fKlidu Sport Team 1983 01:52:19
15 171 BLECHA Oldřich Česká republika kluk a pes (Balů) 1981 01:53:02
16 174 LIŠKA Aleš Česká republika Universal USU Team 1977 01:55:52
17 130 ŠPIRK Jakub Česká republika AR Prague 1983 01:57:52
18 193 ŠIMUNEK Martin Česká republika Modřice 1966 01:58:15
19 167 CZERNER Lukáš Česká republika Canicross v Brně (Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett) 1984 02:00:34
20 177 KUPČÍK Roman Česká republika 1985 02:00:52
21 127 BERÁNEK Jan Česká republika 1984 02:01:34
22 186 BÁR Lukáš Česká republika ESKO Brno 1974 02:01:49
23 154 MICHÁLEK Martin Česká republika SK Alpaka Vyškov 1978 02:03:59
24 162 KOMRSKA Petr Česká republika Lucinky hyeny ! (Dan) 1991 02:04:10
25 133 KYJOVSKÝ Radovan Česká republika SK Slavkov 1980 02:05:06
26 163 KOVÁŘ Jindřich Česká republika 1975 02:05:06
27 131 JIŘIKOVSKÝ Martin Česká republika TK OPEN 1973 02:05:24
28 139 NOSEK Pavel Česká republika ASK Slavkov 1965 02:05:34
29 170 FILIP Josef Česká republika 1977 02:05:40
30 190 BARTOŇKOVÁ Nina Česká republika AK Drnovice 1990 02:05:41
31 142 LORENC Marek Česká republika 1987 02:06:20
32 184 ŠÍSTEK Jan Česká republika Proti alkoholu 1974 02:06:42
33 185 MIXA Stanislav Česká republika 1980 02:07:59
34 141 VENEROVÁ Lenka Česká republika Alfa Tri Team 1986 02:08:00
35 165 STRAKA Pavel Česká republika 1980 02:08:22
36 146 CECHMEISTER Bohumil Česká republika Sokol Přísnotice 1974 02:13:22
37 196 ANTOŠ Jan Česká republika (Army) 1970 02:13:59
38 138 PISKAČ Pavel Česká republika Horizontal Brno 1985 02:14:14
39 155 SVOBODOVÁ Petra Česká republika (Lina) 1984 02:14:24
40 134 BOROVIČKA Petr Česká republika SK Slavkov 1979 02:15:01
41 183 RUSÍNOVÁ Monika Česká republika 1977 02:15:08
42 145 UHŘÍKOVÁ Gabriela Česká republika 1976 02:15:27
43 178 HRUBÝ Marek Česká republika 1980 02:16:33
44 128 ROHEL Břetislav Česká republika Šaratice (Scorpii) 1990 02:16:55
45 144 KALÁB Ondřej Česká republika OPAK Běhání 1992 02:17:34
46 143 KALÁB Pavel Česká republika 1992 02:17:34
47 136 BITTNER Josef Česká republika Vitality Brno 1970 02:18:13
48 192 FORMÁNEK Tomáš Česká republika Ski Bažiny 1978 02:18:22
49 135 HORNIAKOVÁ Zita Česká republika 3R Studio Brno 1973 02:18:32
50 179 KABOURKOVÁ Eliška Česká republika 1987 02:19:07
51 140 KLINKOVSKÝ Ciril Česká republika Slavkov 1969 02:20:56
52 149 KOUDELA Ladislav Česká republika AD Team Prerov 1973 02:21:49
53 164 HRADIL Martin Česká republika Holčovice 1990 02:23:23
54 169 PROCHÁZKA Marek Česká republika Lakatoš Racing Team 1982 02:24:40
55 161 ČERVENÁKOVÁ Zlata Česká republika Karpatský kynologický klub (Ozzy) 1989 02:26:14
56 156 ŠINDELÁŘ Ondřej Česká republika Turistický klub Blansko 1988 02:26:50
57 147 CHMELAŘOVÁ Lenka Česká republika (Bonie) 1982 02:27:56
58 200 NERUDA Miroslav Česká republika Extra Brno 1981 02:28:26
59 199 NĚMEC Roman Česká republika Thermofisher 1980 02:28:27
60 160 CUPALOVÁ Lenka Česká republika Katastrofa Břeclav 1965 02:29:09
61 188 BÁREK Miloslav Česká republika Asphalt cycling club 1987 02:30:53
62 187 JADRNÍČEK Michal Česká republika Squash Viktoria 1989 02:30:53
63 129 FILIPOVÁ Michaela Česká republika 1984 02:35:18
64 181 ŠTILEC Pavel Česká republika 1990 02:38:23
65 173 MARŠÁLEK Jiří Česká republika New Line 1958 02:39:46
66 137 ZMRZLÝ Martin Česká republika 1978 02:41:31
67 159 HÉGROVÁ Ivona Česká republika Valím valím Hostěrádky 1969 02:44:56
68 148 FIALA Bob Česká republika 1973 02:47:40
69 150 KŘÍŽKA Michal Česká republika 1977 02:47:40
70 153 ŠIMKOVÁ Nela Česká republika 1985 02:49:34
71 152 KAY Nováková Česká republika 1973 02:49:35
72 151 PELZOVÁ Hana Česká republika 1964 03:32:58
DNS 313 TRUSKOVA Iveta Česká republika SKSJP (Eddie) 1968
DNS 311 MARTINŮ Jana Česká republika Karpatský kynologický klub (Mia) 1993
DNS 312 SIAZIK Pavel Česká republika Bílovice-Lutotín (Frankie) 1972
DNS 310 KNESLOVÁ Petra Česká republika (Miky) 1980
DNS 301 BLAŽEK Viktor Česká republika Ops Sigma Active 1976
DNS 302 FLORIAN Tomas Česká republika 1977
DNS 303 HABA Milan Česká republika AC Malacky 1970
DNS 304 HOLEŠINSKÝ Miroslav Česká republika KATASTROFA BŘECLAV 1981
DNS 305 HRNÍČEK Aleš Česká republika Pony Express Freiwaldau 1992
DNS 306 KRATOCHVILOVÁ Iveta Česká republika Running Lions 1984
DNS 307 MÖHWALDOVÁ Kristýna Česká republika 1993
DNS 308 NEŠPOR Martin Česká republika TK OPEN 1973
DNS 309 WERBITZKÝ Marek Česká republika 1969
© 2018 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.