01.12.2018 - Indiánský běh na Mohylu míru

Indiánský běh na Mohylu míru 10km

http://www.indiansky-beh.cz/slavkov/ Jde o přespolní běh (případně prokládán chůzí) po zpevněných i nezpevněných cestách ze Slavkova na Mohylu míru a zpět. Určen je všem nadšencům zdravého pohybu ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 39 ŘÍHA Jaroslav Česká republika Orel Kuřim 1999 00:39:49
2 25 ČADA Radomír Česká republika Karpatský kynologický klub (Ezro Locora) 1988 00:41:36
3 14 SLÁMA Lukáš Česká republika 1984 00:41:56
4 17 ŠOLC Filip Česká republika Ski Žabiny 1985 00:42:44
5 20 GOTTHARD David Česká republika 1976 00:43:35
6 3 ŠTÍBNER Štěpán Česká republika P team 2003 00:43:36
7 24 KUNZ Kamil Česká republika 1978 00:43:44
8 32 ŠEĎA Viktor Česká republika (Riki) 1976 00:45:54
9 18 SUKENÍK Milan Slovensko Sanasport 1970 00:46:16
10 26 HOLÍKOVÁ Pavla Česká republika Matonni free run Zlín ( Agi) 1989 00:47:45
11 6 KOPTÁK Peter Slovensko Rosice 1979 00:48:09
12 19 SUKENÍK Vojtěch Slovensko 1986 00:48:52
13 41 MAŇAS Dalibor Česká republika 1971 00:48:58
14 4 PŘIKRYLOVÁ Lenka Česká republika F klidu sport team 1998 00:49:17
15 5 ROČKOVÁ Karolína Česká republika Brno 1999 00:49:18
16 34 DOKULIL Tomáš Česká republika Metro bitches 1988 00:49:23
17 2 DUŠILOVÁ Ljuba Česká republika 1969 00:50:27
18 16 ŠOLCOVÁ Eva Česká republika Ski Žabiny 1984 00:50:59
19 33 HRUBÝ Pavel Česká republika Metro bitches 1984 00:51:49
20 23 VAŠEK Pavol Slovensko Trenčín 1969 00:52:39
21 15 SLÁMOVÁ Barbora Česká republika 1981 00:52:48
22 31 ŠEĎA Šimon Česká republika 2000 00:52:51
23 38 SUKOVÁ Zdeňka Česká republika (Silvermoor´s Garry) 1982 00:52:55
24 10 ŠTUKAVEC Adrian Česká republika 1976 00:53:45
25 29 FIALOVÁ Lucie Česká republika 1981 00:55:51
26 11 ŠLANCAR Lubomír Česká republika ZŠ Nikolčice 1953 00:55:58
27 13 MOSER Miroslav Česká republika 1983 00:56:33
28 1 ČTVRTNÍČEK Miroslav Česká republika Rudá hvězda Brno 1972 00:56:37
29 27 HRADSKÁ Eva Česká republika (Ebby) 1977 00:56:45
30 22 HRSTKOVÁ Iva Česká republika Sanasport Runners Brno 1976 00:57:01
31 30 SKŘEBSKÁ Martina Česká republika 1966 00:57:15
32 7 KARHUTOVÁ Lucia Slovensko 1996 00:57:23
33 35 KUNCOVÁ Martina Česká republika Orel Vyškov 2001 00:58:05
34 28 STRÁNSKÁ Lenka Česká republika Zbýšov 1976 00:58:41
35 8 NEVŘIVOVÁ Barbora Česká republika Ski Žabiny 1998 00:59:20
36 40 SPÁČILOVÁ Blanka Česká republika (Arya) 1992 01:01:40
37 37 KUNC Josef Česká republika Orel Vyškov 1960 01:02:02
38 36 KUNCOVÁ Monika Česká republika Orel Vyškov 1999 01:02:30
39 21 ŠMERDOVÁ Jarmila Česká republika 1958 01:02:32
40 9 ŠMEJKALOVÁ Klára Česká republika SkiŽabiny 1998 01:05:06
41 12 KRATOCHVÍL Jaroslav Česká republika (Buck) 1965 01:33:19
DNS 326 STEJSKALOVÁ Jolana Česká republika (Lyra) 1965
DNS 321 KAPOUNEK Tomas Česká republika 1984
DNS 322 MATUCHA Tomáš Česká republika Austerlitz Adventure 1979
DNS 323 MATUCHOVÁ Dita Česká republika Austerlitz Adventure 1986
DNS 324 PELIKÁNOVÁ Michaela Česká republika 1992
DNS 325 BLATNÁ Kateřina Česká republika (Lili) 1988
© 2018 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.