25.12.2018 - Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO

Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO 10,58km

http://www.znojemskebehani.ic.cz/2018_2019.htm RABBITS - Znojemské běhání pořádá 38.ročník Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO 6. závod Znojemského běžeckého poháru 25.12.2018 V úterý 25.12. 2018 na Bo...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 120 SOURAL Lukáš Česká republika VSK UNI Brno 1982 00:36:10
2 18 ČABALA Vojtěch Česká republika Rabbits Znojmo 1993 00:36:22 00:00:11
3 53 HNICO Zdeněk Česká republika TJ Slavoj Banes Pacov 1985 00:36:28 00:00:17
4 30 KŘÍŽ Tomáš Česká republika TJ Spartak Třebíč 2000 00:37:49 00:01:38
5 193 MIŠÁK Milan Česká republika Serpentine RC 1990 00:38:22 00:02:11
6 115 ČAPEK Jan Česká republika 1986 00:39:36 00:03:25
7 62 MAHT David Česká republika Znojmo 1983 00:39:43 00:03:32
8 33 MAHEL Tadeáš Česká republika SK Babice 1989 00:40:24 00:04:13
9 13 VERČIMÁK Miroslav Česká republika SPZ Malé Losolosy Únanov 1977 00:40:45 00:04:34
10 205 KAZDA Petr Česká republika 1970 00:41:47 00:05:36
11 159 CHODOBA Jaroslav Česká republika 1976 00:41:49 00:05:38
12 210 KUČERA Jan Česká republika Alfa triteam 1981 00:41:58 00:05:47
13 98 VEJCHODA Ondřej Česká republika Znojmo 1996 00:42:03 00:05:52
14 71 POKORNÝ Ondřej Česká republika Znojmo 2001 00:42:19 00:06:08
15 19 HRUBÝ Josef Česká republika TJ Znojmo 1992 00:42:21 00:06:10
16 49 FUČÍK Karel Česká republika Černín 1972 00:42:27 00:06:16
17 59 KRATOCHVÍL Pavel Česká republika Atletic Třebíč 1960 00:42:34 00:06:23
18 47 ČERMÁK Bedřich Česká republika Atletic Třebíč 1974 00:43:15 00:07:04
19 132 BUDÍN Ondřej Česká republika TJ Znojmo 2005 00:43:34 00:07:23
20 121 BARTŮNĚK Marek Česká republika Ethicsport 1998 00:43:44 00:07:33
21 197 SIVERA Tomáš Česká republika 1.SC Znojmo 2000 00:43:58 00:07:47
22 116 JIŘIKOVSKÝ Pavel Česká republika Moravský Krumlov 1973 00:44:02 00:07:51
23 199 ANTOŠ Jiří Česká republika Znojmo 1986 00:44:20 00:08:09
24 83 TINKA Pavel Česká republika 1994 00:44:28 00:08:17
25 107 ŠŤÁVA Milan Česká republika TJ Adélka+Sárinka 1974 00:44:33 00:08:22
26 55 PROCHÁZKOVÁ Nikola Česká republika TJ Spartak Třebíč 2002 00:44:36 00:08:25
27 65 DVOŘÁK Leoš Česká republika Znojmo 1971 00:44:41 00:08:30
28 29 GRULICH Ondřej Česká republika TJ Spartak Třebíč 2001 00:44:51 00:08:40
29 192 MIŠÁK Milan Česká republika Brno 1963 00:45:06 00:08:55
30 136 HOLUB Pavel Česká republika Rabbits Znojmo 1980 00:45:09 00:08:58
31 125 VAVEROVÁ Lucie Česká republika Plzeňský Prazdroj 1990 00:45:12 00:09:02
32 12 VERČIMÁK Libor Česká republika Atlanta-Team Znojmo 1976 00:45:15 00:09:04
33 74 ZELGER Markus Česká republika Retz 1979 00:45:30 00:09:19
34 14 ŠVESTKOVÁ Sonja Česká republika Znojmo 1988 00:45:33 00:09:22
35 82 JANUŠKA Ivan Česká republika Šanov 1958 00:45:47 00:09:36
36 9 GRABNER Sophie Česká republika LC Werbeprofi 1998 00:45:54 00:09:43
37 212 VAJČNER Martinn Česká republika Znojmo 1986 00:45:57 00:09:46
38 175 NEKULA Pavel Česká republika 1984 00:46:08 00:09:57
39 106 BLAHA Daniel Česká republika 2002 00:46:15 00:10:04
40 16 ACHRER Eduard Česká republika TJ Znojmo 2003 00:46:22 00:10:11
41 122 KREPELA Luděk Česká republika Skalice 1964 00:46:23 00:10:12
42 189 SKOPAL Ladislav Česká republika Znojmo 1988 00:46:28 00:10:17
43 150 CIHLÁŘ Tomáš Česká republika Znojmo 1987 00:46:31 00:10:21
44 160 ŠINDELÁŘ Martin Česká republika 1997 00:46:32 00:10:21
45 48 ŠRÁMEK Ondřej Česká republika Lukov 1997 00:46:35 00:10:24
46 8 GRABNER Barbara Česká republika LC Werbeprofi 1972 00:46:39 00:10:28
47 63 DUBA Martin Česká republika Dyje 1977 00:46:41 00:10:30
48 140 KYPRÝ Jan Česká republika SK Winners 1974 00:46:42 00:10:31
49 67 PŘISTÁLOVÁ Veronika Česká republika Znojmo 1984 00:46:42 00:10:31
50 99 SIVILA Shannon Česká republika TJ Znojmo 1997 00:46:51 00:10:40
51 109 TRIMML David Česká republika Nike Hatě 1985 00:46:53 00:10:42
52 54 VÁVROVÁ Veronika Česká republika Znojmo 1984 00:46:55 00:10:44
53 57 NOVÁČEK Josef Česká republika SDH Čučice 1958 00:46:56 00:10:45
54 46 NĚMEC Bedřich Česká republika Hornice 1964 00:46:59 00:10:48
55 5 TESAŘ Miroslav Česká republika Krav Maga Znojmo 1969 00:47:02 00:10:51
56 126 BŘEZNOVÁ Radka Česká republika TJ Spartak Třebíč 1999 00:47:22 00:11:11
57 84 TINKA Petr Česká republika 1997 00:47:36 00:11:26
58 85 TINKA Pavel Česká republika 1967 00:47:39 00:11:28
59 112 KOVÁŘ Aleš Česká republika 1980 00:48:09 00:11:58
60 163 KUCHTÍK Pavel Česká republika Znojmo 1987 00:48:12 00:12:01
61 142 DURAJKA Antonín Česká republika Dyjákovičky 1969 00:48:23 00:12:12
62 215 MORLEY Adam Česká republika 1970 00:48:26 00:12:15
63 188 HRUBÝ Karel Česká republika FK Bojanovice 1974 00:48:27 00:12:16
64 153 JASENSKÝ Jan Česká republika Brno 1987 00:48:34 00:12:23
65 80 VÁCLAVEK Miloš Česká republika Lesonice 1980 00:48:36 00:12:25
66 124 RÝZNAR Václav Česká republika 1977 00:48:53 00:12:42
67 211 MAREK Jan Česká republika Sokol Božice 1987 00:48:56 00:12:45
68 41 BOBEK Josef Česká republika TJ Znojmo 1949 00:49:03 00:12:52
69 151 PETR Ivo Česká republika Stomaski 1984 00:49:28 00:13:17
70 81 VÁCLAVEK Vladimír Česká republika Lesonice 1981 00:49:44 00:13:33
71 181 KOMENDA Dušan Česká republika TJ Těšetice 1991 00:49:54 00:13:44
72 198 HRUŠKA Radim Česká republika Únanov 1992 00:49:57 00:13:46
73 7 GRABNER Herwig Česká republika LC Werbeprofi 1969 00:49:57 00:13:47
74 202 DANIELOVIČ Leo Česká republika Hradiště Znojmo 1958 00:49:58 00:13:47
75 4 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav Česká republika AK Perná 1961 00:50:07 00:13:56
76 101 TKADLEC Stanislav Česká republika FK Práče 1985 00:50:14 00:14:03
77 102 TKADLEC Petr Česká republika FK Práče 1987 00:50:14 00:14:03
78 34 GONČÁR Jiří Česká republika Brno Líšeň 1957 00:50:19 00:14:08
79 184 NAOMON David Česká republika Neratovice 2001 00:50:29 00:14:18
80 167 ORAVEC Radek Česká republika PDK 1982 00:50:30 00:14:20
81 26 ZUSFR Wolfgang Česká republika LT Gmünd 1967 00:50:38 00:14:27
82 64 BALÍK David Česká republika Trstěnice 1998 00:50:38 00:14:27
83 25 BONK Milan Česká republika 1967 00:50:39 00:14:28
84 70 VOBORNÍK Ladislav Česká republika Hodonín 1996 00:50:40 00:14:29
85 72 TIMA Jim Česká republika Corso 1957 00:50:44 00:14:34
86 176 ŠTĚRBA Petr Česká republika Oddíl kanojistiky TJ Znojmo 1975 00:50:48 00:14:37
87 180 KUCHAŘOVÁ Simona Česká republika TJ Znojmo 1996 00:50:50 00:14:39
88 42 HANÁK Albín Česká republika Mor. Slavia Brno 1951 00:51:00 00:14:49
89 127 BŘEZNOVÁ Klára Česká republika TJ Spartak Třebíč 1993 00:51:25 00:15:14
90 51 STRAKA Kamil Česká republika Kaspanův mlýn 1969 00:51:36 00:15:25
91 50 FUČÍKOVÁ Hana Česká republika Černín 1977 00:52:03 00:15:52
92 207 POKORNÝ Martin Česká republika Chvalovice 1987 00:52:06 00:15:55
93 183 SAMAŠ Michal Česká republika 1984 00:52:11 00:16:00
94 95 TISCHLER Marek Česká republika Všechny 1993 00:52:13 00:16:03
95 213 ČIBERA Beata Česká republika Znojmo 1988 00:52:26 00:16:15
96 139 JEŽKOVÁ Jitka Česká republika SK Winners 1984 00:52:29 00:16:18
97 170 KOVCIÁN Victor Česká republika PSK Znojmo 1968 00:52:47 00:16:36
98 68 POLACHOVÁ Tereza Česká republika TJ Znojmo plavání 1997 00:52:50 00:16:39
99 10 FRIČ Jáchym Česká republika 2002 00:52:55 00:16:44
100 182 VIKLICKÝ Miroslav Česká republika TJ Těšetice 1991 00:52:56 00:16:46
101 73 HEBENSTREIT Sabine Česká republika Lauftreff Retz 1978 00:53:00 00:16:49
102 100 HLÁVKA Jan Česká republika Kuchařovice 1980 00:53:02 00:16:51
103 174 BOŘIL Ondřej Česká republika Rabbits Znojmo 1986 00:53:07 00:16:56
104 157 MACINKA Jan Česká republika CK Znojmo 1969 00:53:42 00:17:31
105 147 SKŘIVANOVÁ Veronika Česká republika TJ Znojmo 2004 00:53:48 00:17:37
106 118 SOFKA František Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou 1978 00:53:49 00:17:38
107 6 MATOUŠEK Jaroslav Česká republika Hodonice 2001 00:53:49 00:17:39
108 96 TISCHLER René Česká republika PSK Znojmo 1967 00:54:03 00:17:52
109 152 POJER Miloš Česká republika Znojmo 1982 00:54:08 00:17:57
110 76 KREJČÍ Miroslav Česká republika Věznice Znojmo 1966 00:54:11 00:18:00
111 165 NEVORAL Tomáš Česká republika Louda team 1982 00:54:27 00:18:16
112 164 STEHLÍK David Česká republika Louda team 1982 00:54:28 00:18:17
113 2 SVOBODA Jiří Česká republika Rabbits Znojmo 1980 00:54:47 00:18:36
114 130 STEINOCHR Ladislav Česká republika 1981 00:54:49 00:18:38
115 35 KREMLÁČKOVÁ Anna Česká republika Tj Kanoistika Znojmo 2000 00:54:49 00:18:38
116 123 BLAŽKOVÁ Iva Česká republika Znojmo 1976 00:54:54 00:18:43
117 69 SVOBODA Matyáš Česká republika TJ Znojmo plavání 2001 00:55:00 00:18:49
118 144 SABÁČERK Boris Česká republika Pension Jesuitská 1993 00:55:01 00:18:50
119 60 KUČEROVÁ Jana Česká republika Rohatec 1971 00:55:06 00:18:55
120 45 BEČVÁŘ Pavel Česká republika KS Znojmo 1973 00:55:11 00:19:01
121 169 KARASOVÁ Barbora Česká republika Znojmo 1993 00:55:25 00:19:14
122 3 WEISS Günther Česká republika Lurs Maissou 1971 00:55:29 00:19:18
123 137 ČERNÝ Pavel Česká republika SDH Mikulovice 1995 00:55:52 00:19:41
124 58 BARTESOVÁ Veronika Česká republika TJ Sokol Plaveč 1997 00:55:56 00:19:45
125 129 BŘEZNOVÁ Ivana Česká republika TJ Spartak Třebíč 1969 00:56:09 00:19:58
126 11 FRIČ Vilém Česká republika 2007 00:56:18 00:20:07
127 27 HLAVSA František Česká republika Mor. Slavia Brno 1947 00:56:22 00:20:11
128 32 NOVÁČKOVÁ Petra Česká republika Atletic Třebíč 1986 00:56:26 00:20:15
129 36 DAŇHEL Petr Česká republika Bílovice nad Svitavou 1983 00:56:34 00:20:23
130 40 TOUFAR Pavel Česká republika Dobšice 1983 00:56:34 00:20:23
131 38 PŘIBYL Jan Česká republika Příbram 1982 00:56:35 00:20:24
132 168 PÁVEK Jan Česká republika 1982 00:56:35 00:20:24
133 39 MLEJNEK Lubš Česká republika Kuchařovice 1982 00:56:35 00:20:24
134 108 MURNÍK Jan Česká republika Nike Hatě 1987 00:56:41 00:20:30
135 110 VENSKÝ Martin Česká republika Nike Hatě 1994 00:56:42 00:20:31
136 1 BARTŮŇKOVÁ Světlana Česká republika Rabbits Znojmo 1976 00:56:44 00:20:33
137 56 FANTAL Zbyněk Česká republika AČR 2427 Sedlec Náměšť 1972 00:56:55 00:20:44
138 103 FILA Roland Česká republika Šachový oddíl Haiva Tasovice 1972 00:57:06 00:20:55
139 90 ŠPAČEK Robert Česká republika Znojmo 1968 00:57:13 00:21:02
140 28 BULÍNOVÁ Jitka Česká republika TJ Sokol Plaveč 1993 00:57:13 00:21:03
141 166 ČÍŽEK Robert Česká republika Rabbits Znojmo 1977 00:57:15 00:21:04
142 187 MAREK Pavel Česká republika Kozlov 1988 00:57:23 00:21:12
143 128 BŘEZNA Jiří Česká republika TJ Spartak Třebíč 1966 00:57:34 00:21:23
144 91 ČAJKA Filip Česká republika TJ Znojmo plavání 2004 00:57:54 00:21:43
145 154 BUCHMAYER Harald Česká republika 1972 00:58:00 00:21:49
146 104 VALA Václav Česká republika Rabbits Znojmo 1980 00:58:00 00:21:49
147 178 ČÍHAL Vavřinec Česká republika 116 KG neběhá! 1977 00:58:15 00:22:04
148 75 MALČOVÁ Michaela Česká republika Winners Nový Šaldorf 1967 00:58:44 00:22:33
149 158 BULÍN Jindřich Česká republika TJ Sokol Plaveč 1967 00:58:48 00:22:37
150 149 HOLČAPEK František Česká republika Mikulovice 1968 00:58:49 00:22:38
151 78 NOVÁK Vladimír Česká republika Znojmo 1960 00:59:09 00:22:58
152 171 VOLCZYK David Česká republika 1983 00:59:10 00:22:59
153 162 DUBOVSKÝ Jakub Česká republika 1985 00:59:10 00:22:59
154 105 PILAŘ Josef Česká republika Orel Únanov 1951 00:59:23 00:23:12
155 161 KOHOUTEK Tomáš Česká republika 1976 00:59:34 00:23:23
156 17 SVOBODA Matěj Česká republika TJ Znojmo plavání 2000 00:59:39 00:23:28
157 114 RŮŽIČKOVÁ Zuzana Česká republika 1983 00:59:39 00:23:28
158 44 KRUTIŠ Eduard Česká republika KS Znojmo 1975 00:59:40 00:23:29
159 15 ELSUR Karel Česká republika LKKA 1974 00:59:56 00:23:45
160 179 MUSIL Dominik Česká republika Řešeto Znojmo 1990 00:59:59 00:23:48
161 66 SVOBODOVÁ Eliška Česká republika TJ Spartak Třebíč 2002 01:00:25 00:24:15
162 201 SEĎOVÁ Eva Česká republika 1990 01:00:46 00:24:35
163 185 SIVILA Siddartha Česká republika 1975 01:01:11 00:25:00
164 77 FIALA Luboš Česká republika 1962 01:01:30 00:25:20
165 191 JURICOVÁ Alena Česká republika Behebrno.com 1973 01:01:33 00:25:22
166 88 ORTH Milan Česká republika Břeclav 1961 01:01:41 00:25:30
167 131 NESNÍDALOVÁ Andrea Česká republika Znojmo 1989 01:02:06 00:25:55
168 190 VESELÝ Petr Česká republika 1996 01:02:07 00:25:56
169 138 FÜRST Jan Česká republika Karviná 1961 01:02:22 00:26:11
170 214 BRESTUL Petr Česká republika 1986 01:02:24 00:26:13
171 31 ZEJDA Ivo Česká republika Mor. Slavia Brno 1956 01:02:28 00:26:17
172 218 RAABOVÁ Lucie Česká republika 2000 01:02:38 00:26:27
173 92 POKORNÝ Lubomír Česká republika Honem, honem! 1986 01:03:13 00:27:02
174 204 POKORNÝ Lubomír Česká republika Rabbits Znojmo 1955 01:03:13 00:27:02
175 94 SVOBODA Jaromír Česká republika Honem, honem! 1982 01:03:13 00:27:02
176 93 POKORNÝ Pavel Česká republika Dream team! 1982 01:03:13 00:27:02
177 134 BULÍN Jakub Česká republika Rabbits Znojmo 1992 01:03:29 00:27:18
178 133 VYSTRČILOVÁ Lucie Česká republika Rabbits Znojmo 1992 01:03:29 00:27:18
179 135 SOUČEK Tomáš Česká republika Rabbits Znojmo 1989 01:03:30 00:27:19
180 119 SURMAN Jaroslav Česká republika 1979 01:03:43 00:27:33
181 156 ŠPAČEK František Česká republika 1979 01:03:44 00:27:33
182 186 HRNČÍŘ Ivo Česká republika 1980 01:03:51 00:27:40
183 141 JEŽEK Pavel Česká republika Znojmo 1982 01:03:58 00:27:47
184 79 BUDÍNOVÁ Jana Česká republika 1975 01:04:29 00:28:18
185 113 NEMČOKOVÁ Dana Česká republika Sněhuláci 1977 01:04:42 00:28:31
186 217 MANDÁT Michal Česká republika 1996 01:04:51 00:28:40
187 172 MEDEK Ivo Česká republika Hodonice 1963 01:05:18 00:29:07
188 173 PAPAI Martin Česká republika Sokol Tasovice 1983 01:05:19 00:29:08
189 148 HOLČAPKOVÁ Lucie Česká republika Mikulovice 1992 01:05:32 00:29:21
190 206 JIROVSKÁ Monika Česká republika Znojmo 1971 01:05:58 00:29:48
191 97 KLIMEŠOVÁ Zdenka Česká republika Kuřim 1963 01:06:15 00:30:04
192 155 ŠTŘIHAVKOVÁ Julie Česká republika Znojmo 2000 01:06:20 00:30:09
193 216 JANEČEK Milan Česká republika 1996 01:06:47 00:30:36
194 117 ODVÁRKOVÁ Alena Česká republika Znojmo 1981 01:06:52 00:30:42
195 52 HALBRŠTAT Petr Česká republika Znojmo 1967 01:06:58 00:30:47
196 203 HOLIK Šimon Česká republika 1990 01:07:15 00:31:04
197 200 PŘEMYSL Zdeněk Česká republika 1986 01:08:14 00:32:03
198 61 WAGNER Richard Česká republika Hollabrunn 1957 01:08:14 00:32:03
199 89 SCHUCHOVÁ Milena Česká republika 1992 01:08:53 00:32:42
200 22 FIALOVÁ Anna Česká republika 3+2 1996 01:10:49 00:34:38
201 24 ROŽNOVSKÝ Jan Česká republika 3+2 1994 01:10:49 00:34:38
202 23 KREMLÁČEK Vladimír Česká republika 3+2 1990 01:10:49 00:34:38
203 21 SVOBODOVÁ Alena Česká republika 3+2 1991 01:10:49 00:34:39
204 20 SVOBODOVÁ Hana Česká republika 3+2 1995 01:10:50 00:34:39
205 209 NALAUDRIS Athauasios Česká republika 1989 01:11:17 00:35:06
206 208 ČUČKOVÁ Zuzana Česká republika 1994 01:11:18 00:35:07
207 177 DOLEŽAL Josef Česká republika 1984 01:11:21 00:35:10
208 196 HADROUŠEK Adam Česká republika Znojmo 2002 01:13:02 00:36:51
209 195 HADROUŠEK Kryštov Česká republika Znojmo 2002 01:13:39 00:37:28
210 194 HADROUŠEK David Česká republika Znojmo 1974 01:13:40 00:37:29
211 43 VÍDEŇSKÝ Jiří Česká republika KD Moravské Budějovice 1947 01:15:01 00:38:50
212 111 ŠTOLA Lubomír Česká republika 1950 01:18:38 00:42:27
213 86 JAHODA Stanislav Česká republika Opti-project 1977 01:21:11 00:45:01
214 87 JOCHOVÁ Natálie Česká republika 1990 01:21:12 00:45:01
215 37 PÁVEK Jan Česká republika KP Brno 1982 00:56:05
216 143 MALČOVÁ Michaela Česká republika Vinners 1967 00:56:05
217 145 MANDÁT Michal Česká republika Pension Jesuitská 1996 00:56:05
218 146 JANEČEK Milan Česká republika Pension Jesuitská 1996 00:56:05
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.