14.09.2019 - Brněnský MASAKR

Brněnský MASAKR 62km

TERMÍN Sobota 14. září 2019 POŘADATEL ZÁVODU BM z.s. -  Družstevní 2223/21, 621 00 Brno e-mail: kocar@galantbrno.cz Podrobnější informace zde: www.brnenskymasakr.cz START A CÍL ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 95 PETR Jiří Česká republika SALOMON/SUUNTO 1979 04:52:33
2 94 PENC Ondřej Česká republika Pevnostní Turistika 1977 05:02:31 00:09:58
3 44 HRUŠKA Zdeněk Česká republika Runsport.cz/Salomon 1989 05:16:12 00:23:39
4 91 PAVELKA Ondřej Česká republika Rapotín 1993 05:21:57 00:29:24
5 125 VEMOLA Jiří Česká republika AK Tišnov 1977 05:47:40 00:55:06
6 23 DRYML Mojmír Česká republika Hvězda Pardubice, z. s. 1986 05:48:12 00:55:38
7 139 STEKLÝ Radek Česká republika 1977 05:53:44 01:01:11
8 129 VLASÁK Adam Česká republika 1984 05:58:28 01:05:54
9 60 KONEČNÝ Aleš Česká republika #passyteam 1988 05:59:16 01:06:43
10 118 TOMAN Igor Česká republika 1972 06:02:16 01:09:43
11 101 POUČ Ondřej Česká republika 1972 06:02:24 01:09:50
12 128 VIKTORIN Adam Česká republika Slabý Odvar 1989 06:04:13 01:11:40
13 121 URBÁNEK Ivan Česká republika 1984 06:08:04 01:15:31
14 106 RICHTER Vladislav Česká republika 1992 06:11:42 01:19:09
15 67 KUBÍČEK Martin Česká republika 1987 06:12:06 01:19:33
16 100 POKORNÝ Václav Česká republika Papuče a Lahváč 1978 06:15:53 01:23:20
17 58 KOLÁŘ Ladislav Česká republika 1986 06:18:14 01:25:41
18 75 MAREK Karel Česká republika RunSport Team 1987 06:19:31 01:26:57
19 8 BULÍN Martin Česká republika Přerov 1985 06:21:19 01:28:46
20 141 SVOBODA Pavel Česká republika Running Zone Brno 1969 06:22:24 01:29:51
21 50 JANÁČEK Libor Česká republika Konwa team 1978 06:23:24 01:30:51
22 21 DRBOHLAV Martin Česká republika Metrostav 1989 06:24:09 01:31:36
23 134 ZEMÁNEK Miroslav Česká republika Bořitov 1979 06:27:32 01:34:58
24 93 PECH David Česká republika 1988 06:33:22 01:40:49
25 71 KYSELA Tomáš Česká republika 1987 06:36:12 01:43:39
26 51 JANČÍK Petr Česká republika LK Jasan Aš 1972 06:38:48 01:46:15
27 123 VÁVRA Robert Česká republika KONWA team 1977 06:39:54 01:47:20
28 15 ČUHEL Igor Česká republika Extra Brno 1989 06:40:55 01:48:22
29 116 ŠTĚPÁNEK Martin Česká republika ENDEKA BASSTA team 1981 06:41:48 01:49:15
30 38 HAŠPL Marcel Česká republika Oddíl 2015 1977 06:42:30 01:49:57
31 84 NOVÁČKOVÁ Eliška Česká republika 1983 06:42:33 01:50:00
32 130 VLTAVSKÝ Petr Česká republika SALOMON/SUUNTO 1978 06:42:35 01:50:02
33 113 ŠALATA Martin Slovensko 1995 06:43:47 01:51:13
34 1 ALMAN Dušan Česká republika 1967 06:44:05 01:51:31
35 69 KUNITZKÝ Erik Česká republika BKT 1994 06:44:20 01:51:47
36 41 HORA Petr Česká republika KPPH Brno 1976 06:44:43 01:52:10
37 36 HAMRAN Matej Slovensko Po Zemi 1994 06:47:03 01:54:30
38 24 DUBJEL Robert Česká republika Running Zone 1982 06:47:23 01:54:49
39 53 KARÁSEK Radovan Česká republika 1979 06:48:14 01:55:41
40 11 ČADOVA Marcela Česká republika Liga 100 Olomouc 1975 06:48:43 01:56:09
41 27 DUNAJSKÁ Gabriela Česká republika 1997 06:49:57 01:57:24
42 92 PAVELKA Zdeněk Česká republika RC Řepka 1979 06:51:26 01:58:53
43 7 BRADA Lukáš Česká republika Skaštice 1978 06:53:08 02:00:34
44 68 KUKAŇ Tom Česká republika Ibalgin team 1967 06:53:12 02:00:39
45 46 HÜBNER Tomáš Česká republika SDH Bolešín 1979 06:53:47 02:01:13
46 10 ČADEK Martin Česká republika Brno 1957 06:54:24 02:01:51
47 66 KROPÁČEK Jaroslav Česká republika Botanka Running 1970 06:55:23 02:02:49
48 9 CYGÁNEK Michal Česká republika MK Prostějov 1979 06:55:33 02:02:59
49 83 NEDVĚD Martin Česká republika PowerOfMotion.cz 1983 06:56:00 02:03:27
50 33 FRÁK Ivan Slovensko 1992 06:57:45 02:05:12
51 19 DOSTÁLEK Petr Česká republika MY od Kopřivy 1967 06:59:46 02:07:12
52 97 PETŘÍČEK Tomáš Česká republika Rebelbean Runners 1982 07:00:57 02:08:23
53 131 VORÁČ Zbyněk Česká republika 1978 07:02:31 02:09:57
54 77 MĚŘÍNSKÁ Zuzana Česká republika 1981 07:02:37 02:10:04
55 119 TUREK Michal Česká republika 1982 07:05:23 02:12:49
56 61 KRÁL Tomáš Česká republika Lipinka 1980 07:05:44 02:13:10
57 34 GAJÁREK Martin Česká republika Tata a Syn Sandál Team 1969 07:05:51 02:13:18
58 70 KURA Jakub Česká republika eWRC.cz 1991 07:06:30 02:13:57
59 40 HONS Pavel Česká republika ČAU 1970 07:09:36 02:17:03
60 122 VAŠÍČEK Michal Česká republika Synové výčepu 1991 07:12:09 02:19:36
61 184 MENCL Marek Česká republika M.Mencl/R.Hřebecký 1988 07:12:18 02:19:45
62 137 HÁJEK Jiří Česká republika 1980 07:15:44 02:23:11
63 12 ČECH Petr Česká republika MKPV 1981 07:18:47 02:26:14
64 6 BLAŽEK Viktor Česká republika Sigma active 1976 07:18:50 02:26:17
65 140 ŠIMKO Ondřej Česká republika Slabý Odvar 1990 07:19:05 02:26:32
66 85 NOVÁK Michal Česká republika SK Babice 1982 07:19:20 02:26:47
67 82 MÜCKOVÁ Petra Česká republika Montane Vivobarefoot 1984 07:20:24 02:27:51
68 112 SZONDA Istvan Česká republika TJ Sokol Praha Liben 1979 07:25:03 02:32:29
69 3 BĚLÍK Vladimír Česká republika Sokol Syrovice 1978 07:26:01 02:33:27
70 133 ZACHOVÁ Petra Česká republika 1981 07:27:22 02:34:49
71 138 ŠŤASTA Libor Česká republika REGA team 1966 07:28:05 02:35:32
72 59 KOMÁREK Michal Česká republika 1981 07:31:19 02:38:45
73 42 HORNIAKOVÁ Zita Česká republika TudleNudle 1973 07:34:14 02:41:41
74 26 DULÍK Robert Česká republika 1978 07:36:58 02:44:25
75 64 KRATSCHMER Bruno Česká republika Ogar z Moravy 1982 07:39:42 02:47:09
76 35 GAJDOŠ Josef Česká republika SŠK-ZŠ-NL-POLIČKA 1986 07:40:45 02:48:12
77 98 PLACHÁ Andrea Česká republika Maratonský klub Prostějov 1976 07:40:45 02:48:12
78 90 PAŘÍZEK Jan Česká republika Praha 9 1980 07:40:50 02:48:17
79 65 KRCHŇÁK Pavel Česká republika Linaplast s.r.o. 1985 07:43:28 02:50:55
80 114 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Česká republika TJ Sokol Luleč 1979 07:45:53 02:53:20
81 115 ŠPIČÁK Pavel Česká republika Vyškov 1978 07:47:11 02:54:38
82 48 JAKEŠ Jan Česká republika 1988 07:50:52 02:58:19
83 132 WOLNÝ Rostislav Česká republika 1984 07:50:52 02:58:19
84 62 KRÁLÍK Ivan Česká republika Spolek Kolínská 14ka 1968 07:52:44 03:00:11
85 110 SMOČKOVÁ Petra Česká republika 1985 07:54:07 03:01:34
86 4 BENEŠ Ondřej Česká republika 1986 07:56:18 03:03:45
87 18 DOKOUPIL Petr Česká republika 1977 07:57:22 03:04:48
88 25 DUFEK Jiří Česká republika 1968 07:57:48 03:05:15
89 54 KINCL Jan Česká republika Vepřovky 1971 08:03:20 03:10:47
90 124 VÁVRŮ Jiří Česká republika Tři veteráni 1974 08:03:43 03:11:10
91 5 BENEŠ Pavel Česká republika 1978 08:04:34 03:12:01
92 87 O'MALLEY Martin Česká republika CMK 1969 08:09:54 03:17:21
93 127 VESELÝ Tomáš Česká republika 1982 08:12:05 03:19:32
94 102 PROCHÁZKA Michal Česká republika 1980 08:15:44 03:23:11
95 96 PETR Kamil Česká republika 1978 08:16:16 03:23:43
96 55 KLEPL Filip Česká republika www.ticketportal.cz 1966 08:17:09 03:24:35
97 29 FERENČÁK Libor Česká republika 1963 08:23:31 03:30:58
98 88 OŠMERA Radim Česká republika 1982 08:26:18 03:33:45
99 37 HARTMANN Petr Česká republika ČAU 1959 08:26:58 03:34:25
100 63 KRAMPOTA František Česká republika SŠK-ZŠ-NL-POLIČKA 1990 08:32:53 03:40:20
101 43 HORNÍČEK Zdeněk Česká republika Čutňoch Vyškov 1971 08:36:41 03:44:07
102 52 JAŠA Alois Česká republika 1987 08:37:43 03:45:10
103 81 MOLDOVAN Vlad_loan Rumunsko Losers Initiative 1988 08:40:27 03:47:54
104 89 PACÁKOVÁ Kateřina Česká republika 1985 08:45:25 03:52:51
105 17 DIVINA Miroslav Česká republika Draken Brno 1984 08:48:51 03:56:18
106 74 LIBOVICKÝ Vít Česká republika 1963 08:54:43 04:02:10
107 105 RAJNOHA Pavel Česká republika 1979 08:55:18 04:02:45
108 111 STEIGEROVÁ Monika Česká republika 1989 08:58:36 04:06:02
109 57 KOLACEK Jiri Česká republika Fruitisimo Campus 1973 09:05:49 04:13:15
110 126 VESELÁ Martina Česká republika 1972 09:14:16 04:21:42
111 32 FLÍČKOVÁ Alice Česká republika BH triatlon České Budějovice 1970 09:14:16 04:21:43
112 86 NOVÁK Tomáš Česká republika LiveCross Neratovice 1973 09:19:21 04:26:47
113 47 CHOVANAK Petr Česká republika 1965 09:19:23 04:26:50
114 76 MAREŠOVÁ Věra Česká republika 1982 09:29:35 04:37:01
115 135 ŽÁČEK Jaromír Česká republika Bistro 1964 09:42:11 04:49:37
116 22 DROCHYTKOVÁ Eva Česká republika 1982 09:42:11 04:49:38
117 49 JAKEŠOVÁ Jitka Česká republika 1960 09:45:44 04:53:11
118 136 ŽDÁNSKÝ Petr Česká republika 1985 10:07:39 05:15:05
119 20 DOSTÁLOVÁ Kateřina Česká republika 1994 10:13:22 05:20:48
120 2 BĚLÍK Richard Česká republika 1981 10:13:23 05:20:50
DNF 79 MIKLÁŠ Ján Slovensko 1990 05:29:20 05:52:41
DNF 99 PLACHÝ Martin Česká republika Maratonský klub Prostějov 1965 05:31:09 00:50:58
DNF 107 SEM Antonín Česká republika Lovec kilometrů 1976 05:38:30 02:23:40
DNF 45 HUB Martin Česká republika Cimrteam 1979 01:37:06
DNF 78 MICHALČÁKOVÁ Anna Česká republika 1992 01:34:41
DNS 13 ČERNÁ Zuzana Česká republika Brno 1970
DNS 14 ČERNÝ Michal Česká republika Brno 1963
DNS 16 DÍTĚ Viktor Česká republika 1992
DNF 28 DVOŘÁK Martin Česká republika STG Brno 1988
DNS 30 FERENČÁKOVÁ Pavla Česká republika 1978
DNS 31 FILIPOVA Lida Česká republika 1970
DNS 39 HLAVÁČ Jan Česká republika 1993
DNS 56 KOHOUT Robert Česká republika 1975
DNS 72 LAICHMANN Libor Česká republika 1981
DNS 73 LAŽA Filip Česká republika 1990
DNS 80 MIKULENKA Jakub Česká republika Bukovany 1989
DNS 103 PŘIKRYL David Česká republika STG Prostějov 1970
DNS 104 PTÁČEK Petr Česká republika RebelBean Runners 1987
DNS 108 SIKORA Leoš Česká republika 1972
DNS 109 SKLENÁŘ Oldřich Česká republika 1985
DNS 117 TEPLAN Martin Česká republika 1981
DNF 120 TYLEČEK Pavel Česká republika Jundrováci 1973
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.