21.06.2019 - DTB serie - Běh K5 po kunovických vrcholech 2019

K5 Jednotlivci

SDH Kunovice pořádá 5. ročník pochodu či běhu po kunovických vrcholech. Kdy Závod či pochod se uskuteční 21.6.2019. Čas začátku závodu 18:00. Pro koho Jedná se o závod K5 ( 11 km) jednotlivců (...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 81 HOLEC Pavel Česká republika 1985 00:47:59
2 38 POLÁČEK Michal Česká republika Valašské Meziříčí 1989 00:48:41 00:00:42
3 52 KNĚŽÍNEK Vít Česká republika INOV – 8 1991 00:49:21 00:01:22
4 60 ČÁŇ Daniel Česká republika 1993 00:50:02 00:02:03
5 59 TVRDOŇ David Česká republika 1978 00:51:09 00:03:10
6 94 SVOBODA Tomáš Česká republika 1970 00:51:26 00:03:27
7 14 HEČKO Martin Česká republika Valachbajk team 1987 00:51:34 00:03:35
8 34 PITRUN Miroslav Česká republika MeTermo 1981 00:51:45 00:03:46
9 7 DUŘPEK Martin Česká republika ALARM INSTAL TEAM Vsetín 1987 00:51:51 00:03:52
10 1 ADÁMEK Pavel Česká republika 1990 00:51:58 00:03:59
11 93 FLANDERKA Michal Česká republika 1989 00:52:26 00:04:27
12 50 BLÁHA Tomáš Česká republika 1986 00:52:59 00:05:00
13 54 TABARKA Ondřej Česká republika 1985 00:53:54 00:05:55
14 92 SIVEK Jaroslav Česká republika 1989 00:53:57 00:05:58
15 36 PLHOŇ Jakub Česká republika KČT BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 1978 00:54:44 00:06:45
16 19 KOCIÁN Robert Česká republika Titan Trilife 1988 00:55:11 00:07:12
17 8 FELČÍR David Česká republika 1988 00:55:28 00:07:29
18 53 ŠEVČÍKOVÁ Petra Česká republika 1991 00:55:50 00:07:51
19 80 KUBIČNÝ Jakub Česká republika 1995 00:56:27 00:08:28
20 40 SVÁČEK Martin Česká republika Idu 1981 00:57:06 00:09:07
21 15 HLAVICA Karel Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí 1973 00:57:19 00:09:20
22 76 JANIČEK Marek Česká republika Cykllosport Hranice 1970 00:58:16 00:10:17
23 6 ČÍP Jaromír Česká republika 2002 00:58:38 00:10:39
24 30 MIKALA David Česká republika Štramberk 1982 00:58:40 00:10:41
25 49 HOŠŤÁLEK Marek Česká republika Tomíno 1969 00:58:55 00:10:56
26 21 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Česká republika Poličná 1978 00:59:01 00:11:02
27 32 PEKAŘ Martin Česká republika Lukov 1980 00:59:10 00:11:11
28 25 KUČNÁ Svatava Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 1995 00:59:16 00:11:17
29 10 HÁJEK Pavel Česká republika Lukov 1983 00:59:57 00:11:58
30 70 MACHNÍK Vojtěch Česká republika 1983 01:00:04 00:12:05
31 20 KOPŘIVA Jaryn Česká republika PACETLUKY 1984 01:01:15 00:13:16
32 23 KRUTÍLEK Ondřej Česká republika 2003 01:02:12 00:14:13
33 4 BRÁZDOVÁ Veronika Česká republika Valachbajk team 1990 01:02:46 00:14:47
34 77 SUCHÁNEK Zdeněk Česká republika 1987 01:03:12 00:15:13
35 27 MACÍČEK Miroslav Česká republika DODO bike team 1961 01:03:13 00:15:14
36 16 HRADIL Adam Česká republika 1987 01:03:55 00:15:56
37 31 NOVÁK Jakub Česká republika Slawex runners 2001 01:04:19 00:16:20
38 55 ANDRÝSEK Václav Česká republika 1997 01:05:30 00:17:31
39 48 ŠEVČÍK Petr Česká republika 1970 01:05:55 00:17:56
40 79 CHVATÍK Zdeněk Česká republika 1986 01:06:05 00:18:06
41 91 KREJČIŘÍK Ervín Česká republika 1976 01:06:15 00:18:16
42 57 ANDÝSEK Tomáš Česká republika 1996 01:06:34 00:18:35
43 42 VYBÍRAL Josef Česká republika 1966 01:07:07 00:19:08
44 39 STRNADLŮ Petřík Česká republika Kunst 1983 01:07:47 00:19:48
45 41 SVOBODA Roman Česká republika X-TRAIL RychloHrad 1973 01:07:53 00:19:54
46 69 ŠKAŘUPA Adam Česká republika 2005 01:07:55 00:19:56
47 5 BURGET Miloslav Česká republika 1.MtB Opatovice 1961 01:08:25 00:20:26
48 11 HANÁČEK Břetislav Česká republika 1977 01:09:07 00:21:08
49 74 LOCHMANN Filip Česká republika 1978 01:09:13 00:21:14
50 56 ANDRÝSEK Jiří Česká republika 1968 01:09:40 00:21:41
51 89 NOVOSAD Lukáš Česká republika 1996 01:09:56 00:21:57
52 45 NEVŘELA Miroslav Česká republika 1965 01:10:21 00:22:22
53 33 PEKAŘOVÁ Olga Česká republika WWW.ZLINSKA50.CZ 1984 01:10:40 00:22:41
54 9 FOUKALOVÁ Eva Česká republika SDH Komárovice 1991 01:10:49 00:22:50
55 44 ZUBÍČEK Petr Česká republika 1977 01:11:28 00:23:29
56 12 HANÁČKOVÁ Hana Česká republika 1977 01:11:34 00:23:35
57 47 ZAHRADNÍK Tomáš Česká republika 1992 01:11:59 00:24:00
58 18 HROMADA Jiří Česká republika 1986 01:12:49 00:24:50
59 13 HAVRANOVÁ Mirka Česká republika 1984 01:13:00 00:25:01
60 35 PLESNÍK Jaroslav Česká republika 1969 01:14:20 00:26:21
61 2 BAJČÍKOVÁ Ema Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí 2002 01:14:39 00:26:40
62 29 MAREČEK Tomáš Česká republika Břííídil 1978 01:15:00 00:27:01
63 51 STIEBEROVÁ Natálie Česká republika 1990 01:15:06 00:27:07
64 90 FLAJŠAR Josef Česká republika 1972 01:15:14 00:27:15
65 88 DOLEŽAL Vojtěch Česká republika 1993 01:15:40 00:27:41
66 43 WACHTLOVÁ Jana Česká republika NapaBaby 1980 01:15:49 00:27:50
67 73 STOJAN Radek Česká republika 1985 01:16:26 00:28:27
68 61 BAMBUŠEK Zbyněk Česká republika 1976 01:16:32 00:28:33
69 78 POLÁCHOVÁ Veronika Česká republika 1982 01:16:37 00:28:38
70 17 HRADILOVÁ Simona Česká republika 1990 01:17:08 00:29:09
71 62 BAMBUŠEK Petr Česká republika 1972 01:17:22 00:29:23
72 58 TVRDOŇOVÁ Jana Česká republika 1984 01:18:27 00:30:28
73 46 RYBKA Miroslav Česká republika 1977 01:19:27 00:31:28
74 67 KUČNÝ Luboš Česká republika 1993 01:21:31 00:33:32
75 75 CABÁK Jiří Česká republika 1979 01:22:48 00:34:49
76 86 ONDROUŠKOVÁ Tereza Česká republika 2002 01:23:47 00:35:48
77 85 VAŠÍČEK Ondřej Česká republika 2002 01:23:48 00:35:49
78 37 PODMOLÍK Václav Česká republika Sušice 1964 01:23:54 00:35:55
79 22 KRÁLOVÁ Hana Česká republika Nut running 1993 01:24:42 00:36:43
80 72 HERMAN Jiří Česká republika TJ Sokol Kunovice 1983 01:26:23 00:38:24
81 3 BAZALKA Miroslav Česká republika 1972 01:26:33 00:38:34
82 71 SEHNALOVÁ Jana Česká republika 1965 01:26:43 00:38:44
83 66 CAUDR Leoš Česká republika 1971 01:27:20 00:39:21
84 65 BREJLOVÁ Hana Česká republika 1972 01:27:36 00:39:37
85 82 BLINKA Libor Česká republika 1977 01:28:21 00:40:22
86 24 KRUTÍLEK Petr Česká republika 1977 01:29:56 00:41:57
87 87 KUČNÝ Jakub Česká republika 1990 01:35:29 00:47:30
88 63 ŠŤASTNÁ Veronika Česká republika 1990 01:39:26 00:51:27
89 64 ŠŤASTNÝ Tomáš Česká republika 1967 01:39:44 00:51:45
90 68 SMAHEL Miloslav Česká republika 1970 01:43:05 00:55:06
91 83 RÁBLOVÁ Miluše Česká republika 1966 01:53:30 01:05:31
92 84 RÁBL Jaroslav Česká republika 2005 01:53:31 01:05:32
DNF 26 LEHNERT Lubomír Česká republika 1995 23:03:47
DNF 28 MALÝ Ondřej Česká republika Bc Bruiser Kroměříž 1985 23:03:47
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.