15.06.2019 - HAPE Skalička Tour 2019

HaPe Skalička Tour 42km

Podrobnější informace zde: HAPE SKALIČKA TOUR 2019 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 14 HOLEC Pavel Česká republika NATIVESPORT 1978 01:43:59
2 101 GRYC Přemysl Česká republika NATIVESPORT 1977 01:46:51 00:02:52
3 164 ČERNOCKÝ Martin Česká republika ENDEKA BASSTA team 1986 01:48:17 00:04:17
4 140 HÁJEK Pavel Česká republika ENDEKA BASSTA team 1975 01:48:23 00:04:24
5 148 POKORNÝ Jan Česká republika Relax Brno 1988 01:49:13 00:05:14
6 17 HYNEČEK Michal Česká republika Aspire SCM 1987 01:49:36 00:05:37
7 16 HRAZDIL Pavel Česká republika Bike Team Porsche Olomouc 1987 01:49:52 00:05:52
8 43 SUCHOMEL Vít Česká republika Tišnov Jamné 1995 01:50:09 00:06:09
9 28 MATULKA Lukáš Česká republika SKIBIKECENTRUM.CZ 1992 01:52:07 00:08:07
10 45 TINKA Pavel Česká republika Miroslav 1994 01:52:39 00:08:40
11 9 ERDZIAK Maroš Česká republika ENDEKA BASSTA team 1980 01:53:22 00:09:22
12 7 ČERVENÝ Stanislav Česká republika TÜV SÜD Rusava Bike Team 1977 01:53:33 00:09:34
13 182 KUBÍČEK Martin Česká republika Blansko 1968 01:53:45 00:09:45
14 21 KAŠPÁREK Jiří Česká republika REGA Bike Team 1980 01:54:30 00:10:31
15 157 CVRKAL Tomáš Česká republika GT Aspire Sports 1978 01:54:58 00:10:59
16 152 PEGÁČ Radek Česká republika Atrex Brno 1969 01:55:46 00:11:46
17 145 POHL Tomáš Česká republika PBU MTB Team Brno 1973 01:56:21 00:12:21
18 155 KUCHAŘÍK Jiří Česká republika HD Kvartet 1971 01:56:44 00:12:44
19 181 VANČUŘÍK Pavel Česká republika Sportovnídum.cz 1982 01:59:07 00:15:08
20 8 DVOŘÁK Jan Česká republika TJ Favorit Brno 1994 02:01:00 00:17:01
21 89 ŠŤASTA Libor Česká republika REGA Bike Team 1966 02:01:27 00:17:28
22 37 PRUŽINA Dan Česká republika Dolní Rožínka 1981 02:01:35 00:17:36
23 122 DIVIŠ Štěpán Česká republika Cyklo klub Kněžice 1989 02:01:37 00:17:38
24 151 STARÝ Tomáš Česká republika Tišnov 1972 02:02:16 00:18:16
25 39 RYGL Jaroslav Česká republika Singletrail Moravský Kras 1970 02:02:46 00:18:47
26 22 KLEMENT Martin Česká republika Open Cycling Academy 2000 02:03:27 00:19:28
27 134 PAVLÁK Luděk Česká republika Force Fojtík Head Team 1966 02:03:34 00:19:34
28 184 PEŇÁČEK Miroslav Česká republika Půjčovna kol Lednice 1964 02:03:35 00:19:36
29 77 ONDRÁŠEK Roman Česká republika HAPE Brno 1977 02:03:47 00:19:48
30 24 KUČERA Jiří Česká republika Open Cycling Academy 1969 02:04:42 00:20:43
31 131 ŠTEVANKA Ladislav Česká republika ENDEKA BASSTA team 1981 02:06:15 00:22:15
32 176 MIČKA Marek Česká republika Dres.cz 1979 02:07:53 00:23:54
33 147 POKORNÝ Aleš Česká republika Ráječko 1986 02:09:47 00:25:47
34 179 PLÁTENÍK Stanislav Česká republika Mikulov 1969 02:09:54 00:25:54
35 38 RYBA Lukáš Česká republika BB Cyklosport 1979 02:09:56 00:25:57
36 180 VOPAŘIL Josef Česká republika Moravská Třebová 1985 02:10:44 00:26:44
37 20 JAKUBEC Vít Česká republika BB Cyklosport / Blansko 1977 02:10:56 00:26:56
38 154 FRÖHLICH Vlastimil Česká republika Bike Lowe Fröhlich 1973 02:13:33 00:29:34
39 124 KŘEPELA Luděk Česká republika Skalice 1968 02:14:11 00:30:11
40 40 SAMEK Martin Česká republika Lipovka 1987 02:14:34 00:30:34
41 36 PEŠÁK Václav Česká republika Rosice 1981 02:15:07 00:31:08
42 141 URBAN Jakub Česká republika Stařeč 1993 02:15:32 00:31:33
43 123 REZEK David Česká republika Rezystýni 1981 02:16:15 00:32:16
44 42 SOVA Zdeněk Česká republika Štěpánov nad Svratkou 1990 02:16:48 00:32:48
45 175 SRUBEK Libor Česká republika Dres.cz 1979 02:17:13 00:33:13
46 172 PÁNEK Kamil Česká republika Dres.cz 1976 02:17:51 00:33:52
47 31 NETOPILÍK Lukáš Česká republika Kuřim 1980 02:18:39 00:34:40
48 97 ŠTEFAN Martin Česká republika Favorit Brno 1972 02:18:53 00:34:54
49 88 ŠVÁB Petr Česká republika HaPe Brno 1965 02:20:00 00:36:00
50 48 VESELÝ Vlastimir Česká republika Brno 1974 02:20:47 00:36:47
51 72 SVOBODNÍK Adam Česká republika Open Cycling Academy 1975 02:21:03 00:37:03
52 146 SMÉKAL Petr Česká republika PPPM 1973 02:21:06 00:37:06
53 25 KUCHAŘ Lukáš Česká republika ACT Lerak Blansko 1976 02:23:06 00:39:06
54 174 MERAN Oto Česká republika Dres.cz 1982 02:23:38 00:39:38
55 29 MIHULA Ondřej Česká republika Golem Brno 1982 02:24:07 00:40:08
56 34 PAŘÍZEK Lukáš Česká republika HaPe Sport 1994 02:24:23 00:40:23
57 27 MAJERNÍK Karol Česká republika HaPe Cyklosport Brno 1957 02:25:49 00:41:49
58 23 KOBLASA ivo Česká republika Černá Hora 1993 02:26:09 00:42:10
59 173 KROMER Jiří Česká republika Dres.cz 1972 02:27:44 00:43:44
60 105 KUCHAŘ Tomáš Česká republika ACT Lerak Blansko 1972 02:28:18 00:44:18
61 32 PALA Jiří Česká republika HaPe 1970 02:28:50 00:44:51
62 130 NOVOTNÝ Radek Česká republika OCK Osík 1970 02:29:19 00:45:19
63 163 DÉDUCH Michal Česká republika Tovačov 1989 02:30:21 00:46:22
64 35 NOVOTNÝ Josef Česká republika Žďár nad Sázavou 1998 02:30:42 00:46:43
65 121 MUIKULÁŠEK Jiří Česká republika ACT Lerak Blansko 1977 02:30:54 00:46:55
66 44 ŠŇUPÁREK Martin Česká republika Brno 1971 02:30:56 00:46:56
67 144 POSPÍŠIL Zdeněk Česká republika Otosport 1973 02:33:04 00:49:04
68 137 KŘIVÁNEK Leoš Česká republika Brno 1968 02:33:19 00:49:19
69 1 PAŘÍZEK Mirek Česká republika HaPe sport Brno 1974 02:33:24 00:49:24
70 125 SVAČINA Luděk Česká republika Brno 1964 02:33:46 00:49:47
71 10 GERYCH Tomáš Česká republika Decathlon Cycling Team Czech 1993 02:35:42 00:51:42
72 50 ZVEJŠKA Petr Česká republika Brno 1978 02:35:57 00:51:57
73 12 HALÍČEK Vladimír Česká republika 1988 02:40:09 00:56:10
74 118 PLACHÝ Jaroslav Česká republika 1976 02:40:20 00:56:20
75 30 MUNZAR Jiří Česká republika Cykloklub Dalečín 1975 02:41:24 00:57:25
76 91 ŠŤASTA Martin Česká republika REGA Bike Team 1998 02:42:26 00:58:27
77 190 FRÝDEK Pavel Česká republika ACT Lerak Blansko 1973 02:47:19 01:03:20
78 5 KRÁL Jan Česká republika Brno 1969 02:49:41 01:05:41
79 153 BRABLC Pavel Česká republika Mutěnice 1983 02:50:06 01:06:06
80 47 TLACH Michal Česká republika Brňák 1984 02:52:54 01:08:54
81 167 ŠTROF Ivo Česká republika Velmatti Lysice 1975 02:54:04 01:10:04
82 41 SKLENÁŘ Jan Česká republika Tišnov 1988 02:54:53 01:10:54
83 13 HAVELKA Richard Česká republika Brno 1970 02:56:22 01:12:22
84 117 HOLEMÝ Martin Česká republika Partyzán Skalička 1972 03:03:07 01:19:08
85 116 JURÁŇ Michal Česká republika Cykloservis u pavouka 1968 03:05:30 01:21:30
86 129 MIHALÍK Jan Česká republika Mikulov 1955 03:24:26 01:40:27
87 6 BARTOŠ Zdeněk Česká republika www.czex.cz/mulda 1962 03:53:55 02:09:55
DNF 183 BALÁK Pavel Česká republika Moravec Team 1964 01:34:14 00:09:45
DNF 2 CÍSAŘ Josef Česká republika HaPe sport Brno 1966 02:14:03 00:30:04
DNF 49 ZBOŘIL Martin Česká republika Bike Team Vyškov 1972 02:25:29 00:41:30
DNF 114 KONEČNÝ Radim Česká republika TUV SUD Rusava Bike Team 1982 01:11:31 00:00:00
DNF 191 KRATOCHVÍL Daniel Česká republika 1975 01:33:14 00:05:40
DNF 26 KUNC Richard Česká republika Slimchito & Chlupbomberos 1975 01:45:14 00:47:49
DNF 177 OPATŘIL Michal Česká republika HAPE 1977 01:11:08 00:00:00
DNF 138 DVOŘÁČEK Jan Česká republika Lipůvka 1970 02:01:55
DNF 15 HORAK Pavel Česká republika Brno 1978 00:52:19
DNF 143 MIHÁLY Michal Česká republika Boskovice 1966 00:48:13
DNF 46 TINKA Pavel Česká republika Miroslav 1967 00:43:10
DNF 19 HYNEK Ondřej Česká republika Brno 1990
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.