20.07.2019 - DTB serie - mini DUATLON 2019

Hlavní závod 6km/22km/3km

Propozice 12. ročník terénního duatlonu | 6 km běh * 22 km kolo * 3 km běh (profily 124 m, 771 m, 13 m) Kdy v sobotu 20. července 2019 – start dětských závodů v 9:00, start hlavního zá...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 6 BOČEK Jakub Česká republika Novatop Lapierre 1987 01:43:45
2 11 DUŘPEK Martin Česká republika ALARM INSTAL TEAM Vsetín 1987 01:45:01 00:01:16
3 28 KOCIÁN Robert Česká republika Titan Trilife 1988 01:47:07 00:03:22
4 50 PITRUN Miroslav Česká republika MeTermo 1985 01:47:51 00:04:05
5 92 FLANDERKA Michal Česká republika Kunovice 1989 01:48:45 00:04:59
6 24 JANÍČEK Marek Česká republika CYKLOSPORT HRANICE 1979 01:49:18 00:05:32
7 75 KNĚŽÍNEK Vít Česká republika Orbea/Craft 1991 01:49:30 00:05:44
8 82 ČÁŇ Daniel Česká republika Vivat Sport Valašské Mez. 1993 01:51:34 00:07:48
9 16 HEČKO Martin Česká republika Valachbajk team 1987 01:51:50 00:08:05
10 47 PEKAŘ Martin Česká republika Lukov 1980 01:56:48 00:13:03
11 83 BLÁHA Tomáš Česká republika Hranice 1986 01:57:26 00:13:41
12 74 KVITA Jiří Česká republika Štramberk 1987 01:57:44 00:13:58
13 17 HOLZNER Petr Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1992 01:57:54 00:14:09
14 10 ČTVRTLÍK Jaroslav Česká republika Kolex Valašské KLobouky 1972 01:58:11 00:14:25
15 25 JANOŠ Roman Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 01:58:49 00:15:04
16 60 SVÁČEK Martin Česká republika Idu 1981 01:59:59 00:16:13
17 13 HÁJEK Pavel Česká republika zlínská50 1983 02:01:12 00:17:27
18 63 ŠPERKA Miroslav Česká republika Olomouc 1978 02:02:17 00:18:32
19 27 KLÍMA Martin Česká republika SPK Nový Jičín 1991 02:02:58 00:19:12
20 93 KUČNÁ Svatava Česká republika 1995 02:03:33 00:19:48
21 87 ŠMÍD Martin Česká republika 1971 02:05:04 00:21:19
22 78 DALALAJKA David Česká republika Slečinky Napajedla 1990 02:05:21 00:21:35
23 81 PAVELKA Lukás Česká republika 1989 02:05:34 00:21:49
24 90 NAJMAN Marek Česká republika Slimáci 1983 02:06:53 00:23:08
25 85 NERADIL Svatopluk Česká republika Líšná 1980 02:07:32 00:23:47
26 68 VRBA Drahomír Česká republika Koryčany Bikers 1976 02:08:01 00:24:16
27 8 BUČEK Petr Česká republika NOVATOP-LAPIERRE 1968 02:08:43 00:24:57
28 31 KOVAŘÍK Jiří Česká republika 1987 02:09:05 00:25:20
29 76 GERHARD Miroslav Česká republika 1985 02:09:25 00:25:40
30 59 STODŮLKOVÁ Denisa Česká republika CEP team 1991 02:10:26 00:26:40
31 56 SLEZÁČEK Tomáš Česká republika 1976 02:10:45 00:27:00
32 73 JELÍNEK Petr Česká republika 1984 02:11:00 00:27:14
33 9 BURGET Miloslav Česká republika 1.MtB Opatovice 1961 02:11:04 00:27:19
34 72 ŠTVERÁK Martin Česká republika 1986 02:12:16 00:28:31
35 43 NOVÁK Jakub Česká republika Slawex runners 2001 02:13:06 00:29:20
36 41 MIKALA David Česká republika 1982 02:14:12 00:30:27
37 80 HOŠŤÁLEK Marek Česká republika Tomíno 1969 02:14:21 00:30:35
38 19 HORÁČEK Martin Česká republika 1975 02:14:27 00:30:42
39 52 PLHOŇ Jakub Česká republika KČT SOPTÍCI BYSTŘICE P.H. 1978 02:14:59 00:31:13
40 89 ZEDNÍK Petr Česká republika Slimáci 1975 02:15:30 00:31:45
41 7 BRÁZDOVÁ Veronika Česká republika Valachbajk team 1990 02:16:15 00:32:29
42 65 TVRDOŇ David Česká republika Sk Němetice 1978 02:17:11 00:33:25
43 45 PAJDLA Jiří Česká republika Café Bar U mlsné kočky 1987 02:17:14 00:33:28
44 64 ŠVEHLÍK Jan Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1967 02:19:53 00:36:08
45 20 HRABOVSKÝ Libor Česká republika TJ Oznice 1979 02:20:06 00:36:21
46 23 CHVATÍK Zdeněk Česká republika 1986 02:20:14 00:36:29
47 3 ANDRÝSEK Václav Česká republika 1997 02:20:16 00:36:31
48 18 HOLZNEROVÁ Petra Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1972 02:20:19 00:36:33
49 77 OHERA Tomáš Česká republika 1969 02:21:22 00:37:37
50 33 KROČIL Jan Česká republika 1992 02:22:14 00:38:28
51 88 MACHÁČEK Jiří Česká republika Slimáci 1984 02:23:08 00:39:23
52 36 LEHNERT Vojtěch Česká republika 1999 02:23:45 00:40:00
53 30 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Česká republika Poličná 1978 02:24:20 00:40:34
54 2 ANDRÝSEK Tomáš Česká republika 1996 02:25:13 00:41:28
55 55 SKÝPALA Miroslav Česká republika Skypi Valmez Team 1977 02:27:07 00:43:22
56 69 VYBÍRAL Josef Česká republika 1966 02:27:38 00:43:53
57 61 SVOBODA Roman Česká republika X-TRAIL RychloHrad 1973 02:28:54 00:45:09
58 51 PLESNÍK Jaroslav Česká republika 1969 02:30:08 00:46:23
59 48 PEKAŘOVÁ Olga Česká republika www.Zlinska50.cz 1984 02:30:24 00:46:39
60 57 SMAHEL Petr Česká republika 1986 02:30:59 00:47:14
61 70 WIESNEROVÁ Michaela Česká republika 1989 02:32:52 00:49:06
62 54 SKYDÁNEK Libor Česká republika Not Fast, Just Furious 1983 02:33:12 00:49:27
63 39 MARTÍNEZ_REVILLA Mikel Španělsko 1992 02:33:56 00:50:10
64 1 ANDRÝSEK Jiří Česká republika 1968 02:35:14 00:51:28
65 12 FLAJŠAR Josef Česká republika 1972 02:35:42 00:51:57
66 42 NEVŘELA Mirek Česká republika - 1965 02:36:39 00:52:53
67 26 JECHA David Česká republika MTB Disorientation 1982 02:37:05 00:53:19
68 49 PISKLÁK Radoslav Česká republika cardio 1977 02:37:23 00:53:37
69 67 VESELÝ Jaroslav Česká republika 1984 02:37:27 00:53:42
70 38 MALIŇÁKOVÁ Eva Česká republika Kobra Vsetín 1965 02:37:57 00:54:12
71 79 DORČÁK Josef Česká republika SDH Poličná 1985 02:39:05 00:55:19
72 53 ROŽNÍK Jozef Slovensko bikeacademy.sk 1984 02:43:25 00:59:39
73 62 ŠENKEŘÍKOVÁ Hana Česká republika 1983 02:43:46 01:00:00
74 15 HAVRANOVÁ Mirka Česká republika 1984 02:48:06 01:04:21
75 84 HERMAN Jiří Česká republika Kunovice OÚ 1983 02:50:09 01:06:24
76 86 JUŘIČKA Marcel Česká republika 1973 02:50:09 01:06:24
77 66 TVRDOŇOVÁ Jana Česká republika 1984 02:53:40 01:09:54
78 21 HRADIL Adam Česká republika Loučka 1987 02:54:40 01:10:54
79 22 HRADILOVÁ Simona Česká republika Loučka 1990 02:54:40 01:10:54
80 40 MAŠKOVÁ Zdeňka Česká republika 1993 02:57:06 01:13:20
81 37 LÍZNAR Karel Česká republika 1980 03:04:27 01:20:42
82 35 LEHNERT Matěj Česká republika 2003 03:08:46 01:25:01
83 4 BAZALKA Miroslav Česká republika 1972 03:24:51 01:41:06
84 91 BAMBUŠEK Zbyněk Česká republika Loučka Tým 1976 03:27:10 01:43:25
DNF 58 SOVÁK Martin Česká republika 1996 03:08:34
DNF 5 BENEŠ Daniel Česká republika Team Cinelli 1981 00:30:36
DNF 14 HAPALOVÁ Iva Česká republika 1985 00:31:44
DNF 32 KREJČIŘÍK Ervín Česká republika CYKLOSPORTHRANICE 1976 00:28:50
DNF 34 KRUTÍLEK Ondřej Česká republika 2003 00:33:32
DNF 29 KOČNAR Jakub Česká republika 1995
DNF 44 ORAL Jakub Česká republika Univerzita Tomáše Bati 1995
DNF 46 PAVELKOVÁ Anna Česká republika 1972
DNF 71 ZEMANOVIČ Erik Slovensko bikeacademy.sk 1986
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.