24.08.2019 - RUSAVSKÁ 50ka

Trasa A 50km

Podrobnější informace zde: RUSAVSKÁ 50ka XVI. ročník závodu horských kol FORCE Rusavská 50ka konaný pod záštitou hejtmana Zlínského kraje pana Jiřího Čunka a starosty obce Rusava pana Bohumi...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 3 TRONCONI Martino Itálie Wilier 7C FORCE 1995 01:44:42
2 2 REBAGLIATI Marco Itálie Wilier 7C FORCE 1990 01:44:43 00:00:00
3 1 DEBERTOLIS Massimo Itálie Wilier 7C FORCE 1975 01:46:02 00:01:19
4 446 STRNKA Tomáš Česká republika Bike Team Sazovice 1984 01:47:42 00:02:59
5 6 FOJTÍK Ondřej Česká republika FORCE FOJTÍK HEAD TEAM 1977 01:48:07 00:03:25
6 17 BÁRTEK David Česká republika AMENITY EXTREM SPORT TEAM 1998 01:49:41 00:04:58
7 308 ŠEVCŮ Tomáš Česká republika AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1997 01:51:03 00:06:20
8 5 HRADIL Jiří Česká republika FORCE KCK Zlín 1986 01:51:37 00:06:54
9 7 VOLEK Jaromír Česká republika SK Bagbike 1980 01:52:11 00:07:28
10 8 ŠÍBL Radoslav Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 1980 01:52:15 00:07:32
11 433 PETŘÍČEK Tomáš Česká republika Kolovna KM-BT Morkovice 1990 01:52:45 00:08:03
12 31 BULIS Roman Česká republika 4EVER CYKLO BULIS 1991 01:53:00 00:08:17
13 486 FEDAK Ruslan Česká republika AIMREAL 1977 01:53:41 00:08:58
14 243 PONÍŽIL Radek Česká republika NESTLÉ 1981 01:54:12 00:09:29
15 118 CHOVANEC Filip Česká republika CYKLOSPORTCHROPYNĚ (TÜV SÜD) 1993 01:55:41 00:10:58
16 473 HOLEC Radek Česká republika BIKESPORT TEAM MOHELNICE 1999 01:55:43 00:11:00
17 9 VÁCLAVEK Lukáš Česká republika Kolovna KM-BT Morkovice 1991 01:56:29 00:11:46
18 423 KRESTA Jan Česká republika Amenity-Extrem Sport Team 1997 01:57:30 00:12:48
19 318 ŠTULER Roman Česká republika 1979 01:57:37 00:12:54
20 205 MLČÁK Jan Česká republika CYKLOSPORT HRANICE 1998 01:58:06 00:13:23
21 410 SOVADINA Martina Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1978 01:58:13 00:13:31
22 10 DAREBNÍK Libor Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1981 01:58:35 00:13:52
23 173 KUŠNÍR Ondřej Česká republika ON-OFF Team 1999 02:00:38 00:15:56
24 68 DUSÍK Martin Česká republika Force Fojtík Head Team 1974 02:00:43 00:16:01
25 41 ČIŽMÁŘ Jan Česká republika CASTELLI HC BIKE ZLÍN 1977 02:01:17 00:16:34
26 87 GRACLA Tomáš Česká republika 1987 02:02:28 00:17:45
27 481 CHVÁLA Tomáš Česká republika SEGUM BIKE TEAM 2001 02:02:28 00:17:45
28 356 ZELENKA David Česká republika IrisRiderz KM 1984 02:02:58 00:18:15
29 490 LINHART Petr Česká republika TEAM Kolovna 1991 02:03:01 00:18:18
30 400 JANOŠ Rudy Česká republika OD MORAVA 1971 02:03:36 00:18:54
31 449 KAŠPÁREK Jiří Česká republika REGA BIKE TEAM 1980 02:03:46 00:19:03
32 152 KOPEČEK Vladan Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1979 02:04:54 00:20:11
33 65 DUBOVECKÝ Andrej Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 02:05:34 00:20:51
34 176 LAKOTA Maxim Česká republika TUFO CyklozákladnaOtrokovice 2003 02:05:49 00:21:06
35 52 DOLEŽEL Jaroslav Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1974 02:05:57 00:21:15
36 420 MERTA Kája Česká republika Valaští Bajkeři 1992 02:06:38 00:21:55
37 38 ČERVENÝ Stanislav Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1977 02:06:39 00:21:56
38 201 MIKLÍK Pavel Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1976 02:06:39 00:21:56
39 401 ONDROUŠEK Stanislav Česká republika FORCE Fojtík Head Team 1978 02:06:39 00:21:56
40 187 MALÝ Jakub Česká republika AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2001 02:07:11 00:22:28
41 381 LETEV Jakub Česká republika Ghost Team 2001 02:07:26 00:22:43
42 485 STANĚK Ondřej Česká republika 1985 02:07:38 00:22:56
43 327 TVARÓG Martin Česká republika HEAD PRO TEAM OPAVA (TÜV SÜD) 2000 02:07:59 00:23:17
44 373 EIM Daniel Česká republika Kroměřížské Bajker 1978 02:08:01 00:23:18
45 352 VÝMOLA Petr Česká republika CykloTrenink.com 1982 02:09:11 00:24:28
46 61 DRÁBEK Jan Česká republika SK Žabovřesky Brno 1985 02:09:37 00:24:54
47 404 OBRUČA Jaroslav Česká republika OVM 1978 02:09:42 00:25:00
48 460 RYTÍŘ Martin Česká republika AD Cyklo 1979 02:09:55 00:25:12
49 101 HLAVA Tomáš Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2002 02:10:30 00:25:47
50 172 KUREČKA Ludvík Česká republika Force Fojtík Head Team 1996 02:10:43 00:26:00
51 456 VOPAŘIL Josef Česká republika 1985 02:10:44 00:26:01
52 434 PETŘÍK Ondřej Česká republika ELEVEn MERCEDES-BENZ 1982 02:10:45 00:26:02
53 115 HRUŠKA Radim Česká republika NANY BIKE ZLÍN 1975 02:10:45 00:26:02
54 171 KUKUČKA Jaroslav Česká republika KUKUTAXI 1986 02:10:46 00:26:03
55 188 MALÝ Matěj Česká republika AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2000 02:11:03 00:26:21
56 264 ŘÍHA Aleš Česká republika 1990 02:11:14 00:26:31
57 499 SLAVÍK Dušan Česká republika FORCE KCK 1979 02:11:29 00:26:46
58 13 ADAMÍK Lukáš Česká republika Koryčany Bikers 1982 02:11:36 00:26:54
59 357 ZHÁŇAL Jan Česká republika TJ Spartak Třebíč 1987 02:12:52 00:28:09
60 18 BARTOŠ Martin Česká republika bikesport team mohelnice (TÜV SÜD) 1979 02:13:06 00:28:23
61 116 HYNEČEK Roman Česká republika AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 1975 02:13:24 00:28:41
62 464 STUPKA Ondřej Česká republika 1979 02:13:37 00:28:55
63 289 SOUSEDÍK Marek Česká republika STRAVA - Life behind bars 1980 02:14:02 00:29:20
64 197 MEZIHORÁK Roman Česká republika 1964 02:14:03 00:29:20
65 483 KOLOMAZNÍK Miroslav Česká republika OD MORAVA 1963 02:14:10 00:29:27
66 177 LAUCKÝ Pavel Česká republika Sportovní tým Kola Koblížek (TÜV SÜD) 1983 02:14:16 00:29:33
67 117 CHOLEČEK Jiří Česká republika FORCE kck Zlín (TÜV SÜD) 1979 02:14:34 00:29:52
68 165 KROČA Michal Česká republika 1981 02:14:35 00:29:52
69 140 KARAS Josef Česká republika Force Fojtík Head Team 1997 02:14:57 00:30:15
70 428 HADÁMEK Pavel Česká republika BabylonBike Litultovice 1971 02:15:54 00:31:11
71 474 MAZŮREK Tomáš Česká republika Cyklozákladna TUFO Otrokovice 2004 02:15:57 00:31:14
72 123 JANOŠ_ROMAN Kotas_Tomáš Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1900 02:16:00 00:31:17
73 284 SOJÁK Martin Česká republika Sportbar Baďa Lobodice 1972 02:16:03 00:31:20
74 476 VÁLEK Adam Česká republika Drásal TEAM Holešov 1984 02:16:04 00:31:21
75 221 NOVÁK Jan Česká republika Force Fojtík Head Team 1996 02:16:17 00:31:34
76 195 MENŠÍK Jan Česká republika 1977 02:16:21 00:31:38
77 160 KOUBEK Petr Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1960 02:16:45 00:32:02
78 114 HRTOŇ Aleš Česká republika ENDEKA BASSTA team 1967 02:16:45 00:32:02
79 125 JASANSKÝ Petr Česká republika DK Bikeshop Racing Team 1985 02:16:46 00:32:03
80 266 SALAČ Petr Česká republika Amenity Extrem sport Zlín 1959 02:16:58 00:32:15
81 42 ČTVRTLÍK Jaroslav Česká republika Kolex Valašské KLobouky 1972 02:17:20 00:32:38
82 49 ŠEVČÁK Karel Česká republika TÜV SÜD Rusava bike team 1970 02:17:39 00:32:57
83 367 ŠVUB Zdeněk Česká republika FORCE CZ 1972 02:19:16 00:34:33
84 163 KREJČÍ Lukáš Česká republika Rohálov bike team 1993 02:20:52 00:36:10
85 350 VYKOUKAL Petr Česká republika Bike team Píchači 1971 02:20:53 00:36:10
86 498 ONDRÁŠEK Roman Česká republika HAPE Brno 1977 02:21:00 00:36:18
87 222 NOVÁK Michael Česká republika 1992 02:21:11 00:36:28
88 62 DRAGAN Tomáš Česká republika HC Gators Holešov 1980 02:21:12 00:36:29
89 204 MIŠEJE Ivan Slovensko Carpathia 1979 02:21:14 00:36:31
90 73 FOJT Kamil Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1969 02:21:30 00:36:47
91 166 KROPÁČEK Jan Česká republika Slečinky Napajedla 1983 02:21:34 00:36:51
92 79 FRKAL Miroslav Česká republika NOVATOP Opava 1956 02:21:36 00:36:54
93 332 VALD Jiří Česká republika Drásal Team Holešov 1973 02:21:47 00:37:05
94 28 BARON Pawel Polsko 1985 02:21:50 00:37:08
95 129 JURÁK Vlastimil Česká republika 1973 02:22:01 00:37:18
96 20 BENECH Vladimír Česká republika 1980 02:22:02 00:37:20
97 105 HOLOTÍK Lukáš Česká republika 1994 02:22:31 00:37:49
98 430 JARŮŠEK Josef Česká republika Spešov 1974 02:22:39 00:37:56
99 210 NÁBĚLEK Aleš Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1973 02:22:41 00:37:59
100 29 BROUČEK Josef Česká republika 1984 02:22:44 00:38:01
101 495 SOUKUP Ondřej Česká republika Kosmopoliten 1974 02:22:45 00:38:03
102 90 HAJDA Pavel Česká republika BATA Kojetin 1972 02:22:52 00:38:09
103 345 VRUBEL Radek Česká republika Rohálov bike team 1994 02:23:07 00:38:24
104 192 MĚCHURA Roman Česká republika Příště Už Nepojedu Kolo Tým 1972 02:23:41 00:38:58
105 463 RYBA Lukáš Česká republika BB Cyklosport 1979 02:23:50 00:39:07
106 425 VÍTÁMVÁS Zbyněk Česká republika 1973 02:24:05 00:39:22
107 450 FISCHER Petr Česká republika REGA BIKE TEAM 1968 02:24:16 00:39:33
108 482 PAVLACKÝ Zdenek Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky 1988 02:24:23 00:39:40
109 278 SLEZÁČEK Tomáš Česká republika STEVENS racing 1976 02:24:51 00:40:08
110 271 SICHÁLKOVÁ Natálie Česká republika Business logic s.r.o. 1994 02:25:56 00:41:13
111 191 MĚCHURA Jiří Česká republika PUNK Tým 1973 02:26:02 00:41:19
112 4 CHIES Ivan Itálie Wilier 7C FORCE 1965 02:26:16 00:41:33
113 251 PTÁČEK Pavel Česká republika Rohálov bike team 1974 02:26:18 00:41:36
114 219 NEUMANN Tomáš Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 02:26:31 00:41:48
115 300 SUCHÁNEK Zdeněk Česká republika 1987 02:26:44 00:42:01
116 280 SMEJKAL Jan Česká republika 1993 02:26:52 00:42:10
117 374 SMAHEL Jakub Česká republika 4fun 1995 02:26:55 00:42:12
118 36 ČEPICA Vojtěch Česká republika 1991 02:27:20 00:42:37
119 99 HELIS_LUDĚK Helis_Jakub Česká republika HELLANGIS 1900 02:27:24 00:42:41
120 169 KUČNÁ Svatava Česká republika 4EVER Cyklo Bulis 1995 02:27:27 00:42:44
121 305 ŠARMAN Petr Česká republika SK Hasiči Zlín 1979 02:27:37 00:42:55
122 54 DOLEŽEL Michal Česká republika MIDO 1989 02:27:42 00:43:00
123 59 DOVRTĚL David Česká republika CYKLO ŽOPY 1993 02:27:47 00:43:04
124 242 PODOLA Lukáš Česká republika Rohálov bike team 1994 02:27:51 00:43:08
125 419 HANÁK Radek Česká republika 1979 02:27:52 00:43:09
126 235 PENKO Peter Slovinsko Slovinsko 1977 02:27:53 00:43:10
127 232 PAVELKA Jan Česká republika www.lonelyrider.cz 1987 02:28:01 00:43:18
128 224 NOVOTNÝ Jan Česká republika Ghost Rider 1986 02:28:53 00:44:10
129 276 SKÝVA Josef Česká republika 1968 02:29:14 00:44:31
130 443 DALAJKA David Česká republika Slečinky Napajedla 1990 02:29:24 00:44:41
131 33 BURGET Miloslav Česká republika 1.MtB Opatovice 1961 02:29:47 00:45:04
132 108 HORÁK David Česká republika 1993 02:29:52 00:45:10
133 293 STIBOR Daniel Česká republika Rohálov bike team 1990 02:29:56 00:45:13
134 323 TOMANEC Filip Česká republika 1987 02:30:13 00:45:30
135 386 RUBEŠ Matěj Česká republika TJ Sokol Pozděchov 1976 02:30:23 00:45:41
136 366 ŠKUBALA Ondřej Česká republika 2000 02:30:24 00:45:41
137 30 BUČEK Petr Česká republika NOVATOP-LAPIERRE 1968 02:31:01 00:46:19
138 262 HEJTMÁNEK Ctibor Česká republika Olomouc 1968 02:31:02 00:46:20
139 207 MLÝNEK Petr Česká republika 1986 02:31:07 00:46:24
140 324 TOMEČEK Petr Česká republika RBT Slimáci 1971 02:31:11 00:46:28
141 399 MANIŠ Martin Česká republika SKP Zlín 1990 02:31:13 00:46:31
142 471 HAŠÍK Vítězslav Česká republika BIKE Hasoni TEAM 1973 02:31:21 00:46:38
143 493 TOMAN David Česká republika 1977 02:31:25 00:46:42
144 11 ADAMEC Petr Česká republika 1987 02:31:34 00:46:52
145 170 KUDLÁČEK Tomáš Česká republika 1994 02:31:39 00:46:56
146 84 GEREK Tomáš Česká republika 1983 02:31:44 00:47:01
147 104 HOLOTÍK Jiří Česká republika Tajfun - Team 1992 02:31:53 00:47:10
148 487 BERKOVÁ Irena Česká republika Amenity-Extrem Sport Team 1982 02:31:55 00:47:12
149 426 BLAHA Aleš Česká republika 1972 02:31:59 00:47:16
150 338 VEČEŘ Michal Česká republika 1984 02:32:00 00:47:17
151 76 FORET Vladimír Česká republika HELLANGIS 1969 02:32:01 00:47:18
152 190 MAREK Petr Česká republika Cyklo zlin 1981 02:32:38 00:47:55
153 414 BĚHULA Martin Česká republika PUNK Tým 1977 02:32:42 00:47:59
154 247 PRCHALOVÁ Libuše Česká republika 4Ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem 2001 02:32:48 00:48:05
155 274 SKOPAL Jiří Česká republika Malvas 1969 02:33:01 00:48:19
156 272 SIMERSKÝ Martin Česká republika JEBAWEE (TÜV SÜD) 1984 02:34:13 00:49:31
157 375 DOLEŽALOVÁ Martina Česká republika Bike Team Sazovice 1985 02:34:23 00:49:41
158 206 MLČÁKOVÁ Eva Česká republika Příště Už Nepojedu Kolo Tým 1982 02:34:27 00:49:44
159 413 NAZAR Andrej Česká republika AndyInstal 1980 02:34:31 00:49:49
160 479 ŠIDLÍK Karel Česká republika BIKE PRO Racing 2003 02:34:48 00:50:05
161 353 WUTZEL Martin Česká republika 1981 02:34:50 00:50:07
162 150 KOLAŘÍK Miroslav Česká republika Slečinky Napajedla 1978 02:35:45 00:51:02
163 478 DÉDUCH Michal Česká republika PRASKLÁ Galuska 1989 02:36:13 00:51:31
164 371 HOŠŤÁLEK Zdeněk Česká republika 1976 02:36:21 00:51:38
165 252 PUČEK Robert Česká republika TK sport UB 1979 02:36:22 00:51:40
166 470 ONDRA Jaromír Česká republika 1978 02:36:36 00:51:54
167 147 KOCMÁNEK Ladislav Česká republika Relax Brno 1990 02:37:11 00:52:28
168 124 JANOŠEK Tomáš Česká republika 1984 02:37:29 00:52:46
169 387 RUBEŠ Michal Česká republika 1974 02:37:42 00:52:59
170 122 JAMBOR Michal Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1983 02:37:42 00:52:59
171 377 ŽÁK David Česká republika 1994 02:37:47 00:53:04
172 37 ČERVENÁ Silvia Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1979 02:37:47 00:53:05
173 203 MINÁŘ Daniel Česká republika 1978 02:37:51 00:53:08
174 368 LORENC Marek Česká republika FORCE CZ 1974 02:38:14 00:53:31
175 217 NETUŠIL Marek Česká republika MALVAS/bcs 1973 02:38:19 00:53:36
176 225 NOVOTNÝ Michal Česká republika BudEx 1977 02:38:22 00:53:40
177 497 PETŘVALSKÝ Roman Česká republika HenBike ČR-Soběchleby 1978 02:38:28 00:53:45
178 447 HOBZA Vladimír Česká republika LIAZ Jablonec nad Nisou 1974 02:38:40 00:53:57
179 445 PEZOVÁ Hana Česká republika Autodoprava Jan Peza 1962 02:38:50 00:54:07
180 46 KAROL Marek Česká republika canyon racing team 1977 02:39:08 00:54:26
181 182 MACHARÁČEK Zdeněk Česká republika Rexite Zambicos BCS 1972 02:39:27 00:54:44
182 467 NEUBAUER Tomáš Česká republika 1999 02:39:32 00:54:49
183 389 HOLÍK Michal Česká republika Inter Cars 1975 02:40:19 00:55:37
184 69 NAŇÁK Milan Česká republika NANY BIKE ZLIN 1969 02:40:23 00:55:40
185 45 DĚDEK Jan Česká republika Dzana bike team 1982 02:40:38 00:55:55
186 351 VYMĚTAL Pavel Česká republika Zlín 1960 02:40:40 00:55:57
187 144 KNIRSCH Vojtěch Česká republika Legendario 1988 02:40:46 00:56:03
188 489 ANDRÝSEK Martin Česká republika 1988 02:41:35 00:56:53
189 335 VAŠÍČEK Milan Česká republika RICOH 1962 02:41:48 00:57:06
190 480 STODŮLKA Denisa Česká republika CykloTeam KOLARNA 1991 02:42:07 00:57:25
191 148 KOHÚT Lukáš Česká republika HO Lokomotiva Brno 1985 02:42:14 00:57:32
192 198 MIHULA Ondřej Česká republika Golem Brno 1982 02:42:34 00:57:52
193 212 NÁBĚLKOVÁ Kateřina Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1974 02:42:39 00:57:56
194 48 DOHNALEK Radek Česká republika 1975 02:42:40 00:57:58
195 411 VÁCLAVÍK Libor Česká republika Cykloteam Míškovice 1979 02:42:44 00:58:02
196 369 JAVŮREK František Česká republika SK Hasiči Zlín 1968 02:42:49 00:58:06
197 181 LIŠKA Ladislav Česká republika 1970 02:42:50 00:58:07
198 294 STIBORA Zdeněk Česká republika 4fun 1998 02:42:51 00:58:08
199 26 BIČÁNEK Radim Česká republika 1975 02:43:00 00:58:17
200 403 LANG Lukáš Česká republika 1997 02:43:03 00:58:21
201 141 KARLÍK Pavel Česká republika Rohálov bike team 1993 02:43:06 00:58:23
202 259 RUSO Radek Česká republika 1984 02:43:24 00:58:41
203 442 NEZHYBA Jiří Česká republika PELLS RACING TEAM 1974 02:43:24 00:58:42
204 95 HAVLÍČEK Milan Česká republika HELLANGIS 1969 02:43:24 00:58:42
205 44 DANĚČEK Jaroslav Česká republika 1973 02:43:25 00:58:42
206 186 MALÝ David Česká republika Legendario 1993 02:44:02 00:59:19
207 437 KOLKUS Tomáš Česká republika Spartakus Brothers 1980 02:44:04 00:59:21
208 406 DENKOVÁ Zdenka Česká republika Teplánskí Bikeri 1979 02:44:06 00:59:23
209 279 SLOVENČÍKOVÁ Iveta Česká republika 1989 02:44:18 00:59:35
210 51 DOLEŽAL David Česká republika 1997 02:44:29 00:59:46
211 199 MICHNA Roman Česká republika RTS Brno 1974 02:44:32 00:59:49
212 127 JOHN Martin Česká republika 1968 02:44:33 00:59:50
213 452 ŠIMARA Petr Česká republika OD MORAVA 1977 02:45:00 01:00:17
214 22 BENEŠ Milan Česká republika (TÜV SÜD) 1964 02:45:52 01:01:09
215 107 HOMOLÁČ Daniel Česká republika Dragonclub Brno 1984 02:45:53 01:01:10
216 422 ŠKODA Ladislav Česká republika Šampioni Zahrádek 1977 02:46:06 01:01:23
217 354 ZATLOUKAL David Česká republika Bobulova cykloskupina 1978 02:46:27 01:01:44
218 91 HÁJEK Josef Česká republika (TÜV SÜD) 1980 02:46:32 01:01:49
219 380 KONOPÁSEK Petr Česká republika 1978 02:46:33 01:01:50
220 322 TICHÁNEK Josef Česká republika SALTIC Climbing and trekking Team 1977 02:46:36 01:01:54
221 277 SLANÁ Michaela Česká republika Kolokrám 1993 02:46:43 01:02:00
222 184 MAJERSKY Roman Česká republika MS Hradisko 1972 02:46:52 01:02:10
223 397 ŽŮREK Pavel Česká republika 1991 02:46:57 01:02:14
224 136 KADLČEK Josef Česká republika TK sport UB 1969 02:47:18 01:02:35
225 337 VECKO Martin Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1979 02:47:29 01:02:46
226 185 MÁLEK Tomáš Česká republika KEPORKAK!!! 1997 02:47:59 01:03:17
227 359 ZICHÁČEK Jaroslav Česká republika Tajfun - Team 1975 02:48:01 01:03:18
228 358 ZHÁNĚL Petr Česká republika HE-CENTRUM HOLEŠOV 1981 02:48:03 01:03:20
229 295 STRAKOŠ Libor Česká republika 1990 02:48:06 01:03:24
230 81 GALATÍK Prokop Česká republika Legendario 1985 02:48:19 01:03:36
231 343 VRABČEK Lukáš Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 02:48:20 01:03:38
232 82 GARDAVSKÝ Jan Česká republika TJ STAR Suché Lazce 1989 02:48:34 01:03:51
233 71 FEHÉR Jaroslav Česká republika 1994 02:49:10 01:04:27
234 178 LÁZNIČKA Robert Česká republika SKOB Zlín 1964 02:49:15 01:04:32
235 336 VÁVRA Michal Česká republika Cyklosport Chropyně 1971 02:49:32 01:04:49
236 86 GRACLA Josef Česká republika (TÜV SÜD) 1962 02:49:49 01:05:06
237 85 GERYK Jan Česká republika Zambicos Rexite & BCS 1975 02:50:02 01:05:19
238 257 ROMAŇÁK Jan Česká republika 1992 02:50:18 01:05:35
239 53 DOLEŽEL Lukáš Česká republika 1990 02:50:23 01:05:41
240 27 BRÁZDIL Petr Česká republika Bajk tým Přílepy 1973 02:50:35 01:05:52
241 112 HOŘÁK Martin Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1972 02:50:58 01:06:15
242 215 NĚMEC David Česká republika 1976 02:51:21 01:06:38
243 436 KOLKUS Martin Česká republika Spartakus Brothers 1978 02:51:37 01:06:54
244 134 JUŘÍK Josef Česká republika Continental Sport Team 1977 02:51:40 01:06:58
245 339 VELISEK Richard Česká republika 1981 02:51:43 01:07:00
246 317 ŠRŮTEK Michal Česká republika Kongo TeaM 1983 02:51:52 01:07:09
247 121 IŠTVÁNEK Matyas Česká republika 2001 02:52:14 01:07:32
248 469 BOSÁK Martin Česká republika PSK Přerov 1979 02:52:22 01:07:40
249 34 CABLÍK Martin Česká republika 1967 02:52:36 01:07:53
250 246 PRÄSENS Oldřich Česká republika MTB Břeclav (TÜV SÜD) 1964 02:52:50 01:08:07
251 494 HNÁTEK Robert Česká republika 1986 02:53:17 01:08:34
252 253 PUMPRLA Libor Česká republika Rohálov bike team 1975 02:54:02 01:09:20
253 93 HARAŠTA Michal Česká republika 1981 02:54:27 01:09:44
254 16 BARFUS Miroslav Česká republika CYKLO ŽOPY 1958 02:54:37 01:09:55
255 214 NEDBAL Tomáš Česká republika Rohálov bike team 1977 02:55:08 01:10:25
256 455 DIKORAS Tomáš Česká republika Hulín 1987 02:55:21 01:10:38
257 21 BENEŠ Jan Česká republika 1991 02:55:34 01:10:51
258 229 OVČAČÍK Robert Česká republika 1972 02:55:48 01:11:05
259 454 KAMAS Patrik Česká republika PSG Zlín 1973 02:56:00 01:11:17
260 431 MARTINEC Tomáš Česká republika 1973 02:56:11 01:11:28
261 218 NEUMANN Adam Česká republika TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 1984 02:56:26 01:11:43
262 256 REISKUP Matěj Česká republika NESTLÉ 1992 02:56:45 01:12:02
263 405 JURNÝ Jaroslav Česká republika 1970 02:57:50 01:13:08
264 393 VOJÁČEK Jan Česká republika 1973 02:59:15 01:14:32
265 477 DÉDUCH Alexander Česká republika 1985 02:59:16 01:14:34
266 468 DALECKÝ Jiří Česká republika BT Sazovice 1974 02:59:49 01:15:06
267 429 PAVELEK Ladislav Česká republika BabylonBike Litultovice 1978 02:59:53 01:15:11
268 310 ŠIMEČEK Petr Česká republika 1984 02:59:59 01:15:16
269 151 KONEČNÝ Miroslav Česká republika Cyklo Team Míškovice 1982 03:00:14 01:15:31
270 239 PODĚBRADSKÝ Jiří Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1984 03:00:21 01:15:38
271 213 NAVRÁTIL Michal Česká republika 1984 03:00:34 01:15:51
272 268 SEDLÁČEK Petr Česká republika 1968 03:00:49 01:16:06
273 261 RYCHLÍKOVÁ Jana Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1979 03:01:34 01:16:51
274 270 SCHUBERT Jaroslav Česká republika New Stars 1972 03:02:22 01:17:39
275 88 GREGOR Vladimír Česká republika 1976 03:02:28 01:17:45
276 418 ZAPLETAL Martin Česká republika 1982 03:03:18 01:18:35
277 200 MIKEŠKA Libor Česká republika Modikov 1970 03:03:19 01:18:37
278 417 ZEMÁNEK Adam Česká republika FORCE Praha 1991 03:03:40 01:18:57
279 475 DOLINOVA Zuzana Česká republika 1992 03:04:43 01:20:00
280 109 HORÁK Josef Česká republika 1978 03:04:50 01:20:08
281 77 FORMÁNEK Martin Česká republika HELLANGIS 1993 03:04:52 01:20:09
282 472 ZAHRADNÍČEK Lukáš Česká republika 2001 03:04:54 01:20:12
283 462 KYNCL Jaroslav Česká republika Podolí 1970 03:04:55 01:20:12
284 342 VOZNICA Milan Česká republika CYKLO ŽOPY 1967 03:05:01 01:20:18
285 303 SVAČINA Roman Česká republika 1973 03:05:11 01:20:28
286 226 ODLOŽILÍK Pavel Česká republika Lukostřelba Kroměříž 1983 03:05:21 01:20:39
287 120 INGR Adam Česká republika 1969 03:05:23 01:20:41
288 311 ŠIŠKA Oldřich Česká republika Špica team Dřevohostice 1955 03:05:25 01:20:42
289 415 KAĎŮREK Tomáš Česká republika TOMYTRUHLÁŘSTVÍ 1979 03:05:27 01:20:44
290 208 MOHYLA Kamil Česká republika Twist real bike 1977 03:05:31 01:20:48
291 361 ZŮBEK Vítězslav Česká republika Elkov Author Fanclub 1972 03:05:35 01:20:53
292 267 SAMOHÝL Lukáš Česká republika CykloTeam Míškovice 1988 03:05:42 01:21:00
293 421 ŠÁCHA Ivo Česká republika 1971 03:06:02 01:21:20
294 349 VYBÍRAL Zdeněk Česká republika Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 1973 03:06:17 01:21:34
295 382 BURDÍK Martin Česká republika Monet 1983 03:06:46 01:22:03
296 161 KOVÁŘ Martin Česká republika RBT SLimáci 2000 03:06:56 01:22:13
297 392 VÁVRA Jan Česká republika 1988 03:07:16 01:22:34
298 254 RAŠKA Miroslav Česká republika MONET+ 1976 03:07:40 01:22:58
299 193 MEJTSKÝ Jakub Česká republika 1991 03:07:43 01:23:00
300 458 KOLMAČKA Leoš Česká republika 1963 03:07:47 01:23:05
301 488 POLNICKÝ Adam Česká republika 1977 03:07:56 01:23:13
302 194 MENŠÍK Jan Česká republika 1984 03:08:30 01:23:47
303 491 MATĚJÍČEK Marek Česká republika Rokytnice 1987 03:08:38 01:23:55
304 301 SUKUP Radim Česká republika 1991 03:08:52 01:24:09
305 291 SOVADINA Petr Česká republika CYKLO ŽOPY 1969 03:08:57 01:24:14
306 299 SUCHÁNEK Robert Česká republika 3XJ 1976 03:09:15 01:24:32
307 175 KYRYCH Vladimír Česká republika 1977 03:09:33 01:24:50
308 416 PAVLINEC Petr Česká republika 1976 03:09:37 01:24:55
309 314 ŠOUSTAL Jan Česká republika 1996 03:09:50 01:25:07
310 304 SYMERSKÝ Petr Česká republika MTB Kozí Chlívek 1976 03:10:04 01:25:21
311 316 ŠRÁMEK Jiří Česká republika OtroKovičáci 1970 03:10:19 01:25:37
312 113 HRDÝ Michal Česká republika QUICK-STEP FLOORS 2002 03:10:23 01:25:40
313 234 PELIKAN Martin Česká republika 1984 03:10:26 01:25:43
314 230 PÁNEK Martin Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1977 03:10:33 01:25:50
315 379 ŽELEZNÝ Jaroslav Česká republika 1958 03:11:54 01:27:11
316 319 ŠUMŠAL Vašek Česká republika VHT Opava 1983 03:11:54 01:27:12
317 92 HANÁK David Česká republika 1979 03:12:07 01:27:24
318 459 VELÍM Dominik Česká republika 1986 03:12:09 01:27:26
319 292 STEIN Pavel Česká republika 1985 03:12:10 01:27:27
320 309 ŠICHNÁREK Pavel Česká republika ZPS-Slévárna 1976 03:12:52 01:28:10
321 202 MIKŠÁNEK Petr Česká republika - 1976 03:12:57 01:28:15
322 238 PLÁNIČKOVÁ Petra Česká republika 1982 03:13:26 01:28:43
323 321 TARABUS Ondrej Slovensko QUICK-STEP FLOORS 1975 03:13:54 01:29:11
324 40 ČÍŽEK Zdeněk Česká republika 1960 03:13:59 01:29:17
325 72 FILIP Milan Česká republika 2000 03:14:03 01:29:20
326 155 KOPYTKO Michal Česká republika KEPORKAK!!! 1996 03:14:09 01:29:26
327 162 KOŽUCH Michal Česká republika 1980 03:14:56 01:30:13
328 119 CHYTÍLEK Tomáš Česká republika Amateri 1984 03:15:06 01:30:23
329 233 PAVLÍK Leo Česká republika 1973 03:15:10 01:30:27
330 496 HEŘMÁNEK Kamil Česká republika Kalím a Bourám 1990 03:15:34 01:30:51
331 47 DOBEŠ Vojtěch Česká republika BikeTeam Vizovice 1995 03:15:37 01:30:54
332 378 VALENTOVÁ Jana Česká republika 1989 03:15:52 01:31:09
333 164 KREJČÍ Petr Česká republika Rohálov bike team 1976 03:15:52 01:31:10
334 103 HOLČÍK Petr Česká republika Hlubočky 1965 03:16:00 01:31:17
335 325 TOMEČEK Zdeněk Česká republika Držková 1964 03:16:40 01:31:57
336 441 ŠIMONOVSKÁ Eva Česká republika PELLS RACING TEAM 1979 03:16:41 01:31:58
337 440 ŠŮSTEK Tomáš Česká republika ŠiFt B 1995 03:16:50 01:32:07
338 132 JURČÍK Lukáš Česká republika DOBRČ bikers 1975 03:16:58 01:32:16
339 302 SÜSZ Jakub Česká republika 1988 03:17:02 01:32:19
340 102 HLAVÁČ David Česká republika Myšárna 1980 03:17:11 01:32:28
341 484 VRUBEL Vít Česká republika B.P.H. 1957 03:17:23 01:32:40
342 402 PECL Jiří Česká republika MTB Kozí Chlívek 1970 03:17:24 01:32:41
343 330 VACL Miroslav Česká republika Veterina KM 1990 03:17:38 01:32:55
344 131 JURČA Pavel Česká republika 1965 03:18:04 01:33:22
345 465 KNOFLÍČEK Jiří Česká republika KNF Bike Club 1962 03:18:21 01:33:38
346 346 VRUBEL Tomáš Česká republika Rohálov bike team 1965 03:20:03 01:35:20
347 370 WINKLER Aleš Česká republika 1975 03:20:19 01:35:36
348 128 JOHN Zdeněk Česká republika vrchaři sekne 1965 03:20:30 01:35:48
349 396 TOMAN Karel Česká republika 1978 03:20:42 01:35:59
350 363 MIKULČÍK Petr Česká republika 1986 03:21:03 01:36:20
351 179 LIBOSVAR Václav Česká republika MTB Kozí chlívek 1974 03:21:03 01:36:20
352 275 SKŘIVÁNEK Tomáš Česká republika 1996 03:21:10 01:36:27
353 320 ŠVARC Jaroslav Slovensko Carpathia 1973 03:21:11 01:36:28
354 408 HAJDA Jiří Česká republika BAŤA Kojetín 1968 03:22:12 01:37:29
355 385 ČÁP Daniel Česká republika MTB kozí chlívek 1974 03:22:20 01:37:37
356 424 STUPŇÁNEK Marek Česká republika 1973 03:22:23 01:37:40
357 60 DOVRTĚL Zdeněk Česká republika CYKLO ŽOPY 1963 03:22:34 01:37:52
358 315 ŠPENDLÍKOVÁ Klára Česká republika 1982 03:22:42 01:37:59
359 168 KUBLA Roman Česká republika NESTLE 1981 03:22:44 01:38:01
360 333 VALERIÁN Marek Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1973 03:22:48 01:38:06
361 344 VRTĚLKA Miroslav Česká republika Za Rychlov 1981 03:24:20 01:39:37
362 265 ŘIHOŠEK Martin Česká republika 1975 03:24:27 01:39:44
363 244 POPIOLEK Michal Česká republika DPOVA Bike 1978 03:24:28 01:39:45
364 395 PISKA Břetislav Česká republika Všetulské Bajk Tým 1981 03:24:38 01:39:55
365 50 HANOUSEK Dušan Česká republika 1969 03:24:46 01:40:03
366 138 KAJŠ Radim Česká republika Hoštalkova 1983 03:25:55 01:41:12
367 412 BAČUVČÍK Radim Česká republika 1975 03:26:20 01:41:37
368 236 PICEK Zbyněk Česká republika KAPA ZLÍN TEAM 1981 03:26:22 01:41:39
369 80 FRONC Michael Česká republika 1990 03:27:10 01:42:27
370 196 MĚŘÍNSKÝ Zdeněk Česká republika KAPA ZLÍN TEAM 1981 03:27:20 01:42:37
371 394 ONDRUCH Luděk Česká republika Nesamotěnlesatým 1971 03:27:27 01:42:45
372 448 TOMÁNEK Radim Česká republika Kapa Zlín Team 1976 03:27:32 01:42:49
373 281 SMÉKAL Karel Česká republika 1985 03:27:36 01:42:53
374 328 URBÁNEK Petr Česká republika 1980 03:27:41 01:42:58
375 466 BRKA Martin Česká republika 1986 03:27:42 01:42:59
376 360 ZPĚVÁKOVÁ Magdalena Česká republika 1973 03:27:47 01:43:04
377 432 HEJDA Martin Česká republika 1977 03:27:47 01:43:05
378 492 GAJDOŠÍK Lukáš Česká republika 1980 03:28:09 01:43:26
379 427 SKLENÁŘOVÁ Jana Česká republika SK Lvíček 1981 03:29:04 01:44:21
380 130 JURÁŇ Michal Česká republika Cykloservis u Pavouka Tišnov 1968 03:29:34 01:44:52
381 435 BUDSKÝ Pavel Česká republika DRACI BRNO 1973 03:30:25 01:45:42
382 282 SMUTNÝ Vojtěch Česká republika Cyklisti Ořechov 1988 03:30:32 01:45:49
383 297 STUCHLÍK Vojtěch Česká republika Legendario 1995 03:30:32 01:45:49
384 348 VYBÍRAL Petr Česká republika 1975 03:30:42 01:45:59
385 245 POSPÍŠIL Martin Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1970 03:30:55 01:46:13
386 383 NEBUCHLA Ondřej Česká republika Cykloteam Míškovice 1983 03:31:02 01:46:19
387 137 KADLEC Jiří Česká republika HC Senators 1987 03:31:03 01:46:20
388 240 PODOLA Dušan Česká republika Rohálov bike team 1973 03:31:05 01:46:23
389 110 HORÁK Přemysl Česká republika 1978 03:31:07 01:46:24
390 313 ŠNAJDAR Roman Česká republika 1969 03:31:08 01:46:25
391 111 HORSKÝ Lukáš Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1978 03:31:56 01:47:13
392 89 GRÓF Barnabás Slovensko MaMa-Trek 1957 03:32:04 01:47:22
393 340 VINTER Ondřej Česká republika 1981 03:32:05 01:47:22
394 139 KANTOR František Česká republika Šamanbike Brno 1957 03:32:21 01:47:38
395 126 JIROUT Aleš Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1976 03:32:54 01:48:12
396 269 SEDLÁŘ Michal Česká republika Eagle.sc -Jednota Orel Zlín 1983 03:33:09 01:48:26
397 14 BAKALA Jaroslav Česká republika 1985 03:33:12 01:48:29
398 167 KUBIŠOVÁ Veronika Česká republika Holešovští Pokalíšci 1993 03:33:21 01:48:38
399 388 DOLEŽEL Zdeněk Česká republika 1956 03:33:22 01:48:39
400 154 KOPP Milan Česká republika Monetplus 1985 03:33:46 01:49:04
401 398 MANIŠ Miloslav Česká republika Pletárna Duba Holešov 1964 03:33:50 01:49:07
402 70 DVOŘÁK Milan Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1977 03:34:03 01:49:20
403 159 KOŠULIČ Jiří Česká republika RTS Brno 1974 03:34:18 01:49:35
404 260 RŮŽIČKA Petr Česká republika Cyklistický oddíl MIKO CYCLES Přerov 1983 03:35:48 01:51:06
405 326 TRUBELÍK Milan Česká republika 1974 03:36:18 01:51:36
406 39 ČÍŽEK Leoš Česká republika Cyklisti Ořechov 1980 03:36:55 01:52:12
407 334 VAŇATKA Jaroslav Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1963 03:37:03 01:52:20
408 283 SOBOTKA Josef Česká republika Brazzers 1978 03:38:27 01:53:44
409 258 ROZSYPAL Miloslav Česká republika NESTLÉ 1991 03:38:38 01:53:56
410 457 BAŠTINEC David Česká republika Hulín 1984 03:38:53 01:54:10
411 249 PROVAZNÍK Bohumil Česká republika 1966 03:38:59 01:54:16
412 391 ŠIMČÍK Radek Česká republika Miroslav Kunc Emka 1997 03:39:00 01:54:17
413 365 BURDA Rostislav Česká republika Modikov 1954 03:39:17 01:54:34
414 364 BURDA Aleš Česká republika Modikov 1981 03:39:17 01:54:34
415 306 ŠEBÍKOVÁ Soňa Česká republika 1980 03:39:41 01:54:58
416 407 MARTINEC Stanislav Česká republika KOMA Vizovice 1961 03:41:01 01:56:19
417 157 KOSTKA Petr Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1979 03:41:02 01:56:19
418 56 DOLEŽELOVÁ Jitka Česká republika 1966 03:41:55 01:57:13
419 25 BIČAN Milan Česká republika RTS Brno 1973 03:43:29 01:58:47
420 220 NEVOLOVÁ Jana Česká republika Neslé (TÜV SÜD) 1971 03:43:47 01:59:05
421 263 ŘÍČKA Jaroslav Česká republika 1968 03:45:32 02:00:50
422 296 STRÁNSKÝ Marek Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1975 03:46:13 02:01:30
423 390 JARONĚK Martin Česká republika Miroslav Kunc Emka 1969 03:46:42 02:02:00
424 94 HAVALA Ondřej Česká republika ORTO Zlín 1980 03:47:33 02:02:50
425 57 DORNIČÁK Lukáš Česká republika BikeTeam Vizovice 1994 03:48:49 02:04:07
426 376 BATA Lukáš Česká republika 1988 03:48:50 02:04:07
427 174 KUTNÝ Branislav Slovensko QUICK-STEP FLOORS 1975 03:49:19 02:04:36
428 106 HOLUB Zdeněk Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1972 03:49:42 02:04:59
429 96 HELIS Jan Česká republika HELLANGIS 1994 03:49:44 02:05:01
430 97 HELIS Ladislav Česká republika HELLANGIS (TÜV SÜD) 1964 03:52:22 02:07:39
431 287 SOLDÁN Tomáš Česká republika CYKLO ŽOPY 1977 03:53:01 02:08:18
432 66 DUBSKÝ Michal Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1981 03:53:22 02:08:39
433 156 KORÁB Pavel Česká republika MTB Ivaň 1966 03:54:26 02:09:43
434 227 OKULIAR Branislav Slovensko QUICK-STEP FLOORS 1969 03:55:02 02:10:20
435 216 NERADIL Josef Česká republika Roštění 1953 03:56:44 02:12:01
436 362 ŽÁČEK Petr Česká republika MTB Černá Hora 1988 03:57:57 02:13:14
437 347 VYBÍRAL Pavel Česká republika Rohálov bike team 1974 03:59:05 02:14:22
438 146 KOCMAN Pavel Česká republika 1988 03:59:07 02:14:24
439 183 MACHATÝ Tomáš Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1982 03:59:36 02:14:53
440 409 FOJT Jaroslav Česká republika 1983 04:00:06 02:15:24
441 64 DROZEN Jan Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1980 04:00:09 02:15:27
442 223 NOVÁK Michal Česká republika 1975 04:01:44 02:17:01
443 83 GARGULÁK_VLADIMÍR Holínek_Jíří Česká republika Vokurka a Jitrnice 1900 04:02:18 02:17:35
444 78 FRÉLICH Jaroslav Česká republika 1976 04:02:19 02:17:37
445 24 BERÁNKOVÁ Hana Česká republika 1978 04:04:12 02:19:30
446 74 FOJTŮ Jaroslav Česká republika 1957 04:04:32 02:19:49
447 12 ADÁMEK Jan Česká republika 1967 04:04:36 02:19:53
448 209 MRÁZEK David Česká republika TJ Slavkov pod Hostýnem 1999 04:05:28 02:20:46
449 75 FORET Daniel Česká republika HELLANGIS 2001 04:06:12 02:21:29
450 35 ČEPICA Jaroslav Česká republika Špica team Dřevohostice 1956 04:08:52 02:24:10
451 237 PLÁNIČKA Petr Česká republika RTS Brno 1963 04:10:09 02:25:26
452 453 PETRŮ Vlastislav Česká republika DINAZ Zlín 1986 04:10:49 02:26:06
453 55 DOLEŽELOVÁ Irena Česká republika NESTLÉ 1961 04:13:32 02:28:49
454 135 KÁDEK László Slovensko MaMa-Trek 1992 04:15:22 02:30:39
455 255 REICH Libor Česká republika Mattoni FreeRun Zlín 1979 04:17:38 02:32:55
456 142 KATRUŠÁKOVÁ Ilona Česká republika Za přežití 1975 04:20:12 02:35:29
457 461 ŠLAJCHRT Josef Česká republika 1976 04:20:48 02:36:06
458 100 HERMAN Tomáš Česká republika 1984 04:21:15 02:36:32
459 23 BENEŠOVÁ Kamila Česká republika NESTLÉ 1982 04:23:23 02:38:41
460 67 ĎURIŠOVÁ Jolana Česká republika Nedojedem team 1986 04:23:24 02:38:41
461 312 ŠKUTA Přemysl Česká republika Pop bike 1968 04:25:48 02:41:06
462 32 BUREŠ Viktor Česká republika Nestlé (TÜV SÜD) 1977 04:29:01 02:44:19
463 451 DLABAČ Jiří Česká republika DINAZ Zlín 1962 04:29:28 02:44:45
464 63 DRMOLA Filip Česká republika KF TEAM (TÜV SÜD) 1993 04:30:10 02:45:27
465 307 ŠEBKOVÁ Klára Česká republika KF TEAM (TÜV SÜD) 1985 04:30:10 02:45:27
466 15 BARBOŘÍKOVÁ Romana Česká republika 1982 04:39:31 02:54:48
467 285 SOLÁR Ivan Slovensko Carpathia 1978 04:48:09 03:03:27
468 286 SOLAR Peter Slovensko CARPATHIA 1977 04:59:04 03:14:21
469 331 VÁCLAVÍK Karel Česká republika 1955 04:59:34 03:14:51
470 58 DOŠEK František Česká republika Santa Franta 1951 05:25:47 03:41:05
471 241 PODOLA Libor Česká republika TJ SOKOL CHOMÝŽ 1994 05:27:00 03:42:17
DNF 19 BEDNAŘÍK Rostislav Česká republika CT Hvozdná (TÜV SÜD) 1964 00:58:59
DNF 43 DAMBORSKÝ Stanislav Česká republika Amateři 1979 00:58:59
DNF 98 HELIS Luděk Česká republika HELLANGIS 1972 00:58:59
DNF 133 JUŘENA Petr Česká republika 1985 00:58:59
DNF 143 KLEMENT Jiří Česká republika DRESSME.CZ 1988 00:58:59
DNF 145 KOBLIHA Ondřej Česká republika WWW.ZLINSKA50.CZ 1986 00:58:59
DNF 149 KOLÁŘ Ivo Česká republika Jambon Brule 1981 00:58:59
DNF 153 KOPEČNÝ Petr Česká republika 1982 00:58:59
DNF 158 KOSTKA Radek Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1981 00:58:59
DNF 180 LIŠKA Jan Česká republika Scott 1984 00:58:59
DNF 438 MAKOVICKÝ Martin Česká republika EAGLE.SC.OREL jednota Zlín 1981 00:58:59
DNF 189 MAREK Jiří Česká republika MONET+ 1979 00:58:59
DNF 211 NÁBĚLKOVÁ Kateřina Česká republika CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2001 00:58:59
DNF 384 NERADIL Vojtěch Česká republika Kolovna KM-BT Morkovice 2001 00:58:59
DNF 228 OPLUŠTIL Jindřich Česká republika 1984 00:58:59
DNF 231 PAŘÍZEK Viktor Česká republika QUICK-STEP FLOORS 1976 00:58:59
DNF 248 PROCHÁZKA Ondřej Česká republika 2005 00:58:59
DNF 250 PŘIKRYL Jan Česká republika 1989 00:58:59
DNF 372 ROSÍK Miroslav Česká republika 1977 00:58:59
DNF 273 SKLENÁŘ Jan Česká republika 1988 00:58:59
DNF 288 SONNTAG Robert Česká republika CYKLO ŽOPY 1973 00:58:59
DNF 290 SOVA Martin Česká republika MTB Servis z.s. 1992 00:58:59
DNF 298 SUCHÁČEK Jiří Česká republika NESTLÉ 1985 00:58:59
DNF 444 SVAČINA Luděk Česká republika 1964 00:58:59
DNF 439 SVOZIL Vlastimil Česká republika ŠiFt B 1990 00:58:59
DNF 329 ÚŠELOVÁ Eva Česká republika 1989 00:58:59
DNF 341 VLČEK Rostislav Česká republika CYKLO ŽOPY 1976 00:58:59
DNF 355 ZAVORAL Pavel Česká republika Holešovští saunaři 1982 00:58:59
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.