27.07.2019 - Běh kolem sněhuláka 2019

Hlavní závod muži 10700m

BĚH KOLEM SNĚHULÁKA 27.7. 2019 pořadatelé : Elite Sport Boskovice z.s. a AC Okrouhlá – běžci Běžci z Okrouhlé ve spolupráci s boskovickým atletickým klubem Elite Sport Boskovice Vás srdečně...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 119 SOURAL Lukáš Česká republika VSK UNIVERZITA BRNO 1982 00:40:48
2 103 GRÜN Vojtěch Česká republika Salomon-Suunto/Elite Sport Boskovice 1992 00:41:31 00:00:43
3 125 SUK Ladislav Česká republika VSK UNIVERZITA BRNO 1983 00:41:45 00:00:57
4 110 KONEČNÝ Aleš Česká republika Rudice 1988 00:44:12 00:03:24
5 116 PLHOŇ Patrik Česká republika Elite Sport Boskovice 1980 00:44:34 00:03:46
6 111 KOUDELKA Lukáš Česká republika AC Okrouhlá / AK Drnovice 1983 00:44:43 00:03:55
7 117 POTŮČEK Jiří Česká republika fastandlight.cz Blansko 1988 00:44:44 00:03:56
8 108 JANČÍK Tomáš Česká republika Elite Sport Boskovice 1972 00:45:22 00:04:34
9 109 KARLÍK Petr Česká republika TriSki klub Márovky - Blansko 1982 00:45:41 00:04:53
10 107 HUŤKA Jiří Česká republika Bořitov/Brno 1991 00:46:02 00:05:13
11 127 NOVOTNÝ Ondřej Česká republika VSK UNIVERZITA BRNO 1992 00:46:39 00:05:50
12 122 ŠPERKA Martin Česká republika Minerva Boskovice 1970 00:47:00 00:06:12
13 138 HANČL Roman Česká republika Elite Sport Max training Blansko 1988 00:47:14 00:06:25
14 147 PEŠ Martin Česká republika FBO Boskovice 1981 00:47:32 00:06:44
15 133 SKŘIVÁNEK Martin Česká republika AK Drnovice 1976 00:47:48 00:07:00
16 140 NEČAS Vítězslav Česká republika Velenov 1978 00:48:12 00:07:24
17 130 MOKRÝ Ondřej Česká republika KOB Alfa Brno 1994 00:49:55 00:09:06
18 105 FIALA Ondřej Česká republika 1982 00:50:28 00:09:40
19 123 ZEMÁNEK Miroslav Česká republika Bořitov 1979 00:51:26 00:10:38
20 106 HORSKÝ Radek Česká republika OB Veselice 1978 00:51:50 00:11:02
21 131 PŘIBYL Martin Česká republika Fast and Light Blansko 1987 00:51:58 00:11:10
22 115 MICHLÍČEK Jiří Česká republika 1995 00:52:14 00:11:25
23 148 BARVÍŘ Jiří Česká republika Brno 1982 00:52:57 00:12:09
24 151 MATĚNA Vladimír Česká republika VZS Blansko 1959 00:53:04 00:12:16
25 104 ELZNER Petr Česká republika Žabčice 1981 00:53:10 00:12:22
26 136 ŠIRŮČEK Petr Česká republika Dolní Loučky 1976 00:53:26 00:12:38
27 129 MOKRÝ Jan Česká republika KOB Alfa Brno 1966 00:56:59 00:16:11
28 145 LANDA Jaroslav Česká republika Minerva Boskovice 1957 00:57:10 00:16:22
29 135 BUBENÍK Jiří Česká republika AK Drnovice 1969 00:57:55 00:17:07
30 141 ŠAMONIL Petr Česká republika Rájec-Jestřebí 1962 00:58:10 00:17:22
31 132 VYROUBAL Michal Česká republika Tři veteráni 1968 00:58:41 00:17:52
32 137 ELIÁŠ Radim Česká republika Vysoké Mýto 1970 00:58:55 00:18:06
33 101 BĚLÍK Antonín Česká republika Fast & Light 1966 00:59:29 00:18:41
34 118 PRUDIL Vít Česká republika Lazinov 1966 01:00:30 00:19:42
35 102 BŘEZA Miroslav Česká republika 1959 01:01:27 00:20:39
36 143 PADĚRA Petr Česká republika Blansko 1989 01:01:51 00:21:02
37 142 HORÁK Luboš Česká republika VOKO 1978 01:03:57 00:23:09
38 124 PETŘEK Zdenek Česká republika Sokol Bohuňovice 1958 01:04:56 00:24:08
39 134 KUNC Josef Česká republika Orel Vyškov 1960 01:07:48 00:27:00
40 128 SPARGEL Ladislav Česká republika Brno 1973 01:09:45 00:28:57
41 150 KUBEC Jiří Česká republika Kubec 1967 01:14:10 00:33:21
42 144 SLIVA Jiří Česká republika Runholics Brno 1977 01:17:34 00:36:46
DNF 146 GRÜN Gustav Česká republika AC Okrouhlá 1968 00:41:49 00:01:01
DNF 149 JEDLIČKA Josef Česká republika Okrouhlá 1963 00:34:41 00:06:06
DNS 139 PROŠEK Lukáš Česká republika Vyškov 1974 00:50:30 00:09:42
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.