08.06.2019 - XTREME triathlon Brušperk

XTREME Triatlon Brušperk

http://www.triathlonbrusperk.cz/ ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 40 MATERA Tomáš Česká republika Triatlon Team Opava z. s. 1989 01:26:26
2 24 HUDEČEK Petr Česká republika Opavské dupy 1982 01:28:12 00:01:45
3 12 LUŽNÝ Filip Česká republika Individuální 1992 01:31:14 00:04:48
4 20 KUBICA Roman Česká republika MS BIKE ACADEMY RACING 1989 01:33:34 00:07:08
5 4 RAKUS Kornel Polsko Makrak 1970 01:33:46 00:07:20
6 43 JALŮVKA Petr Česká republika SK Jiří Team Ostrava 1984 01:36:19 00:09:52
7 70 ŠČERBA Marek Česká republika MOUNTAINTIME team 1969 01:38:12 00:11:46
8 67 KOSTRZEWSKI Krzysztof Polsko --- 1980 01:38:18 00:11:52
9 18 HANSLIAN Filip Česká republika MOUNTAINTIME TEAM 1987 01:38:39 00:12:13
10 38 SMOLEŃ Jarosław Česká republika CC Choceň 1978 01:38:46 00:12:20
11 51 KOCIÁN Daniel Česká republika RACING sport club, o.s. 1987 01:41:54 00:15:28
12 19 ŠKUREK Viktor Česká republika Mountaintime Felt Aropec 1971 01:42:22 00:15:56
13 11 ZAMAZAL Patrik Česká republika MOUNTAINTIME team 1972 01:42:50 00:16:24
14 9 ADAMOVSKÝ Kamil Česká republika Krušnoman TT Litvínov 1973 01:42:57 00:16:31
15 35 RÁBL Martin Česká republika Crossbike 1979 01:43:09 00:16:43
16 71 MUNK Rudolf Česká republika VZS Ostrava 1979 01:44:17 00:17:51
17 62 HRUBÝ Jan Česká republika --- 1980 01:45:58 00:19:32
18 29 ŠKORVÁNEK Jiří Česká republika --- 1982 01:47:01 00:20:35
19 64 STOSZEK Jan Česká republika VZS Ostrava 1976 01:47:05 00:20:39
20 17 SZOTKOWSKI Tomáš Česká republika 1994 01:47:30 00:21:03
21 58 VESELÝ Antonín Česká republika Rekrea Ostravice 1976 01:47:57 00:21:31
22 48 LIŠKA Martin Česká republika Ak šnek 1981 01:48:27 00:22:00
23 65 JURKOVÁ Soňa Česká republika BIKE 2000 1988 01:48:53 00:22:27
24 31 MIČÍK Jakub Česká republika --- 1991 01:49:08 00:22:42
25 52 BENEŠ Daniel Česká republika Dolní Benešov 1981 01:49:33 00:23:07
26 72 DLOUHÝ Lukáš Česká republika Příbor 1982 01:50:38 00:24:12
27 26 PUSTKA Martin Česká republika - 1999 01:51:15 00:24:49
28 5 HOLANIK Jan Česká republika XTB Team 1970 01:51:20 00:24:54
29 15 MALÁTEK Tomáš Česká republika Novatop Lapierre 1982 01:51:38 00:25:12
30 25 JAROŠ Martin Česká republika Racing Olešná FM 1971 01:51:45 00:25:19
31 66 MAGERA Josef Česká republika Los Amateros MTB Bílovec 1983 01:52:05 00:25:38
32 42 ZARY Lukasz Polsko --- 1982 01:52:29 00:26:03
33 37 SKOPAL Rostislav Česká republika Individuální 1976 01:52:39 00:26:13
34 41 MATEROVÁ Lucie Česká republika Triatlon Team Opava z. s. 1993 01:53:13 00:26:47
35 28 JANOŠEK Tomáš Česká republika Krušnoman TT Litvínov 1981 01:53:17 00:26:51
36 45 KEMPA Jan Česká republika Under & Armour 1979 01:53:21 00:26:55
37 47 JANDA Radim Česká republika Vianor Cobram 1973 01:53:34 00:27:08
38 46 JANDA Michael Česká republika KPS Ostrava 2004 01:53:34 00:27:08
39 27 TRACHTULEC Tomas Česká republika --- 1989 01:56:57 00:30:31
40 76 MILOTA Šimon Česká republika ACK Stará Ves n.O. 2003 01:58:23 00:31:57
41 14 TYCAR Roman Česká republika RACING sport club, o.s. 1975 01:59:56 00:33:30
42 6 KOUDELKA David Česká republika VZS Ostrava 1973 01:59:56 00:33:30
43 34 VÁCLAVÍK Tomáš Česká republika Pohybová ambulance 1986 02:00:05 00:33:39
44 7 MRÁZEK Tomáš Česká republika VZS OStrava 1977 02:00:15 00:33:49
45 49 KRAKOVSKÝ Lukáš Česká republika --- 1980 02:00:18 00:33:52
46 10 MALÍKOVÁ Martina Česká republika Mountain Time 1991 02:00:21 00:33:55
47 73 ZÁVODNÝ Jiri Česká republika Fialové kobry 1973 02:00:36 00:34:10
48 22 FILIPEK Roman Česká republika Pupkáči Brušperk 1972 02:01:33 00:35:07
49 21 HOLENDA Kamil Česká republika Pupkáči Brušperk 1978 02:02:35 00:36:09
50 55 VÁLEK David Česká republika PK Havířov 2003 02:03:10 00:36:44
51 75 BEZSTAROSTI Milan Česká republika eD system a.s. 1972 02:03:55 00:37:29
52 8 RAKUS Maria Česká republika Makrak 2000 02:04:06 00:37:40
53 3 ŽARLOK Zdeněk Česká republika SK Jiří Team Ostrava 1958 02:04:34 00:38:08
54 57 VÁLKOVÁ Klára Česká republika Los Amateros MTB Bílovec 1991 02:05:17 00:38:51
55 50 KULDAN Radek Česká republika --- 1967 02:07:51 00:41:25
56 74 POLÁŠKOVÁ Lenka Česká republika Kopřivnice 1975 02:08:28 00:42:02
57 54 KOZUSNIK miroslav Česká republika --- 1965 02:09:06 00:42:40
58 69 SABO Michal Česká republika --- 1982 02:09:17 00:42:51
59 44 DEDEK Daniel Česká republika Daniel 1992 02:11:00 00:44:34
60 61 TOMÁŠ Jakub Česká republika Poruba Open 2019 1981 02:11:10 00:44:44
61 23 FILIPEK David Česká republika Pupkáči Brušperk 1974 02:12:23 00:45:57
62 30 SÝKOROVÁ Sylvie Česká republika --- 1988 02:15:12 00:48:46
63 13 ANDRLE Adam Česká republika Pofm 2005 02:15:33 00:49:07
64 16 VAŘEKA Roman Česká republika --- 1973 02:18:23 00:51:56
65 78 ŠUSTKOVÁ-PATOČKOVÁ Petra Česká republika VZS Ostrava 1972 02:20:05 00:53:39
66 63 ADAMÍČKOVÁ Pavlína Česká republika HO Vítkovice 1976 02:20:53 00:54:27
67 33 LEVINGER Milan Česká republika Pohybová ambulance 1973 02:23:06 00:56:40
68 56 KOVLACHUK Kyrylo Ukrajina --- 1993 02:25:41 00:59:15
69 36 PAŘÍKOVÁ Eva Česká republika VZS Ostrava 1975 02:29:07 01:02:41
70 77 MINARČÍK Jan Česká republika --- 1986 02:29:30 01:03:04
71 39 MATEROVÁ Hana Česká republika SK Jiří Team Ostrava 1963 02:31:08 01:04:42
72 53 LÝSEK Patrik Česká republika --- 1982 02:32:48 01:06:22
73 1 KLANČÍKOVÁ Adéla Česká republika POFM 2005 02:39:50 01:13:24
74 32 GŘÍBEK Čestmír Česká republika Pohybová ambulance 1962 02:44:43 01:18:17
75 2 HRABOVSKÁ Adéla Česká republika --- 1996 02:58:59 01:32:33
76 59 ŘEŘICHA Jakub Česká republika Pohybová ambulance 1978 03:14:26 01:48:00
DNF 68 FRYDL Petr Česká republika --- 1977 00:20:58
DNF 60 ŘEŘICHA David Česká republika Pohybová ambulance 2001 00:28:15
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.