20.10.2019 - Indiánský běh Rajhrad 2019

Indiánský běh Rajhrad 5km

Podrobnější informace zde: www.indiansky-beh.cz ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 49 KLAPIL Luděk Česká republika OD MORAVA Holešov 1973 00:23:13
2 2 KOVÁŘOVÁ Soňa Česká republika Rajhrad 1992 00:24:02 00:00:48
3 39 UHŘÍKOVÁ Gabriela Česká republika 1976 00:25:10 00:01:57
4 19 KLOUDOVÁ Oldřiška Česká republika 1977 00:25:45 00:02:31
5 34 SEDLÁK Štěpán Česká republika Rajhrad 2005 00:26:31 00:03:17
6 36 HOŠKOVÁ Markéta Česká republika 1991 00:27:00 00:03:46
7 31 KORDULOVÁ Tereza Česká republika 1986 00:27:26 00:04:12
8 35 BÍLOVÁ Zuzana Česká republika 1984 00:28:44 00:05:31
9 42 HAMŠÍKOVÁ Romana Česká republika ŠAK Židlochovice 1975 00:28:52 00:05:38
10 197 HOLEČEK Václav Česká republika SKI Žabiy 1993 00:28:57 00:05:43
11 3 WOLF Ondřej Česká republika Rajhrad 2004 00:29:17 00:06:03
12 23 SUKOVÁ Olga Česká republika Rajhrad 1982 00:29:21 00:06:07
13 27 ŠVAGERA Dominik Česká republika 1996 00:29:22 00:06:09
14 6 ŠUHAJDA Libor Česká republika 1984 00:29:22 00:06:09
15 40 UHŘÍKOVÁ Barbora Česká republika 2008 00:29:45 00:06:31
16 25 DAMBORSKÝ Ladislav Česká republika Rajhrad 1966 00:29:53 00:06:39
17 38 VACULOVA Jana Česká republika DDB 1979 00:29:58 00:06:44
18 47 ŠTROBLÍK Rudolf Česká republika Kometa Brno 2008 00:30:13 00:06:59
19 5 VALOVÁ Tatiana Česká republika 1987 00:30:15 00:07:01
20 7 TOMEŠ Martin Česká republika 1984 00:30:18 00:07:05
21 48 ŠTROBLÍK Martin Česká republika HC Opelík 1974 00:30:52 00:07:39
22 32 KUBÍČKOVÁ Jana Česká republika 1987 00:31:04 00:07:50
23 8 ŠTĚPÁNEK Vladimír Česká republika 1980 00:31:24 00:08:10
24 22 NOVOTNÝ Aleš Česká republika Ski Žabiny 1988 00:31:28 00:08:14
25 33 SEDLÁKOVÁ Eva Česká republika Rajhrad 1975 00:31:41 00:08:27
26 18 TROUBIL Miroslav Česká republika Rajhrad 1988 00:31:42 00:08:28
27 17 PERNIČKOVÁ Barbora Česká republika Rajhrad 1994 00:32:10 00:08:56
28 26 ŠNAJDOVÁ Jana Česká republika Rajhradice 1981 00:32:19 00:09:05
29 15 ŠEDOVÁ Michaela Česká republika Klub vodáků Rajhrad 1998 00:32:32 00:09:18
30 13 ŠUPNAR Jiří Česká republika EDUF 1984 00:32:38 00:09:24
31 20 PETRUŽELOVÁ Alena Česká republika 1987 00:32:46 00:09:32
32 14 ŠEDOVÁ Lucie Česká republika Klub vodáků Rajhrad 1993 00:32:56 00:09:42
33 21 VAVERKOVÁ Soňa Česká republika 1979 00:34:51 00:11:37
34 37 VACKOVÁ Martina Česká republika Rajhrad 1976 00:35:09 00:11:55
35 41 HOLOPOVÁ Markéta Česká republika Rajhrad 1988 00:36:10 00:12:56
36 29 SMUTNÁ Eliška Česká republika Rajhrad 1997 00:37:37 00:14:23
37 30 VOJTOVÁ Veronika Česká republika Rajhrad 2002 00:37:37 00:14:23
38 43 MARŠÁLKOVÁ Veronika Česká republika Ski Žabiny, Rajhrad 2003 00:37:50 00:14:37
39 46 ŠTROBLÍK Eduard Česká republika Kometa Brno 2010 00:38:45 00:15:31
40 45 ROŽNOVSKÁ Tereza Česká republika Rajhrad 1980 00:38:51 00:15:38
41 28 HADZHIEV Filip Česká republika 2009 00:41:27 00:18:13
42 4 JARNOTOVÁ Barbora Česká republika 1986 00:42:18 00:19:04
43 44 ROŽNOVSKÝ Štěpán Česká republika SPRS, Rajhrad 2011 00:44:41 00:21:27
44 24 PROCHÁZKOVÁ Šárka Česká republika Prostě běž 1972 00:45:04 00:21:50
45 9 KLEMENTOVÁ Lenka Česká republika Enjoy 1979 00:45:04 00:21:50
46 10 HUBÁČKOVÁ Květoslava Česká republika Enjoy 1975 00:45:12 00:21:59
47 12 KREJČÍ Dana Česká republika Enjoy 1975 00:45:13 00:22:00
48 11 URSACHEROVÁ Dana Česká republika Enjoy 1980 00:46:20 00:23:06
49 16 TURKOVÁ Lucie Česká republika Orel Těšany 1988 00:48:40 00:25:26
DNF 1 ŠOLCOVÁ Eva Česká republika Ski žabiny 1984 00:26:43 00:03:29
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.