17.11.2019 - Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky 2019

Trasa 10km

Podrobnější informace zde: Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky Registrace : 08:45 - 9:35 hodin Start : 10:00 hodin Vyhlášení vítězů: (po doběhnutí posledního běžce) cca 12:00 hodin T...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 20 KYMR Jakub Česká republika BT Odolena Voda 1989 00:38:47
2 48 MAŘÍK Antonín Česká republika TJ Sokol Tri ski Horní Počernice 1993 00:42:41 00:03:54
3 52 SÁDOVSKÝ Luboš Česká republika 1965 00:43:39 00:04:52
4 4 HOLÝ Jan Česká republika 1997 00:45:52 00:07:05
5 44 JADRNÝ Vratislav Česká republika 1981 00:46:12 00:07:25
6 55 UHER Vlastimil Česká republika 1981 00:46:26 00:07:39
7 47 KINTER Martin Česká republika 1987 00:47:30 00:08:43
8 66 TAJC Jan Česká republika 1968 00:47:36 00:08:49
9 41 FRANČÍK Lukáš Česká republika Mattoni FreeRun 1984 00:47:59 00:09:12
10 51 POMŠAR Miroslav Česká republika 1975 00:48:29 00:09:42
11 49 MAŠEK Marek Česká republika 1990 00:49:04 00:10:17
12 37 DOSTÁL Ivo Česká republika TRIsáci 1977 00:49:32 00:10:45
13 46 KAŠPAR Jan Česká republika VSK Elektro 1971 00:50:10 00:11:23
14 6 HRBÁČKOVÁ Klára Česká republika 1976 00:50:56 00:12:09
15 1 ABRAHAM Marcel Česká republika 1983 00:51:05 00:12:18
16 3 HOLEČEK Petr Česká republika 1961 00:51:42 00:12:55
17 2 GROSS Michael Česká republika 1983 00:51:45 00:12:58
18 9 CHLÁDEK Tomáš Česká republika 2002 00:51:47 00:13:00
19 45 JÁNSKÝ Karel Česká republika 1972 00:52:59 00:14:12
20 60 PETROVSKÝ Petr Česká republika 1978 00:53:08 00:14:21
21 65 WAGNER Petr Česká republika 1976 00:53:20 00:14:33
22 50 PAVLÍK Michal Česká republika BT Odolena Voda 1977 00:53:29 00:14:42
23 67 ŠAFRÁNKOVÁ Klára Česká republika 1978 00:53:31 00:14:44
24 56 VORÁČEK David Česká republika Zloncice 1979 00:54:24 00:15:37
25 18 KUNSTÁTOVÁ Marie Česká republika Šneci v běhu 1979 00:54:31 00:15:44
26 42 HELÍKOVÁ Lenka Česká republika 1988 00:55:38 00:16:51
27 38 DUFEK Jiří Česká republika 1981 00:55:38 00:16:51
28 30 VALÍNOVÁ Dagmar Česká republika 1971 00:56:41 00:17:54
29 21 LANGEROVÁ Michaela Česká republika 1980 00:56:42 00:17:55
30 8 CHLÁDEK Martin Česká republika 1973 00:57:01 00:18:14
31 36 ČERMÁKOVÁ Jana Česká republika 1969 00:57:44 00:18:57
32 15 KRÁL Radovan Česká republika 1970 00:57:53 00:19:06
33 16 KŘÍŽALOVÁ Veronika Česká republika 2005 00:58:06 00:19:19
34 23 MACEJKO Walter Česká republika Gladiators Kralupy n Vltavou 1980 00:58:19 00:19:32
35 33 ZEMANOVÁ Dagmar Česká republika 1975 00:59:08 00:20:21
36 59 ŠÍMOVÁ Andrea Česká republika 1981 00:59:28 00:20:41
37 32 ZEMAN David Česká republika 1970 00:59:35 00:20:48
38 61 SOJKA Jan Česká republika 1980 01:00:10 00:21:23
39 64 PILAŘOVÁ Hana Česká republika 1984 01:00:29 00:21:42
40 54 ROSOVÁ Beáta Česká republika 1987 01:00:41 00:21:54
41 13 KAPRÁLKOVÁ Veronika Česká republika 1973 01:00:59 00:22:12
42 7 HRDLIČKOVÁ Olga Česká republika 1978 01:01:41 00:22:54
43 34 ZMRHAL Vladimír Česká republika Odolena Voda 1976 01:02:38 00:23:51
44 53 SKŘIVÁNKOVÁ Pavla Česká republika 1979 01:03:22 00:24:35
45 25 MATERNOVA Zuzana Česká republika Odolena Voda 1982 01:04:40 00:25:53
46 68 VEVERKOVÁ Daniela Česká republika 1970 01:04:56 00:26:09
47 40 HYŽA Miroslav Česká republika 1978 01:05:37 00:26:50
48 63 MÁTLOVÁ Lucie Česká republika 1986 01:06:36 00:27:49
49 5 HRABÁNKOVÁ Jitka Česká republika Krásky v běhu 1975 01:07:03 00:28:16
50 26 PTÁČKOVÁ Marie Česká republika 1985 01:07:42 00:28:55
51 22 LOHNISKÁ Monika Česká republika Odolena Voda 1978 01:07:48 00:29:01
52 24 MAJERSKÁ Adriana Česká republika 1980 01:08:30 00:29:43
53 19 KŮŽEL Martin Česká republika BT Odolena Voda 1979 01:11:00 00:32:13
54 28 ŠUSTOVÁ Marie Česká republika Šneci v běhu 1964 01:41:21 01:02:34
DNF 35 BEDNÁŘ Jan Česká republika 1992 00:45:17 00:06:30
DNF 62 ČIŽINSKÝ Jaromír Česká republika 1955 00:34:39 00:04:07
DNF 69 CHLÁDKOVÁ Adéla Česká republika 1987 00:25:26 00:13:20
DNF 58 ZDRÁHALOVÁ Petra Česká republika 1978 00:28:18 00:10:28
DNS 39 DVOŘÁČEK Radek Česká republika 1980 00:33:13
DNS 10 JELINEK Petr Česká republika 1976 00:33:30
DNS 12 KADEŘÁBEK Jan Česká republika TJ Sokol Veltrusy 1975 00:33:38
DNS 17 KUNSTÁT Jiří Česká republika Šneci v běhu 1976 00:33:45
DNS 27 ŠEVČÍK Zdenek Česká republika 1983 00:34:16
DNF 29 ULDRICH Jiří Česká republika Zdiby 1977 01:41:52
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.