25.12.2019 - Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO

Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO 10,58km

Podrobnější informace zde: Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 19 ČABALA Vojtěch Česká republika Rabbits Znomo 1993 00:36:41
2 169 KŘÍŽ Tomáš Česká republika Konrad Tools 2000 00:36:57 00:00:15
3 103 SOURAL Lukáš Česká republika VSK UNI BRNO 1982 00:37:15 00:00:33
4 148 HRDINA Tomáš Česká republika AC Moravská Slávia Brno 1979 00:39:05 00:02:23
5 89 POKORNÝ Ondřej Česká republika TJ Znojmo 2001 00:39:12 00:02:30
6 85 PLAČEK Aleš Česká republika Tavikovice 1984 00:39:32 00:02:50
7 42 HRUBÝ Josef Česká republika TJ Znojmo 1992 00:39:35 00:02:54
8 208 BLÁHA Daniel Česká republika 2002 00:40:25 00:03:43
9 145 VERČIMÁK Miroslav Česká republika Atlanta Team 1977 00:40:36 00:03:55
10 168 MAN Martin Česká republika TJ Spartak Třebíč 1991 00:40:45 00:04:03
11 153 BUDÍN Ondřej Česká republika TJ Znojmo 2005 00:41:08 00:04:27
12 215 CHUDOBA Jaroslav Česká republika Znojmo 1976 00:41:08 00:04:27
13 251 ŠTULA Daniel Česká republika 2003 00:41:14 00:04:33
14 197 BARTUNĚK Marek Česká republika Ethic Sport 1998 00:41:20 00:04:39
15 57 KRATOCHVÍL Pavel Česká republika Atletic Třebíč 1960 00:42:22 00:05:40
16 199 KŘIVÁNEK Jiří Česká republika Ethic Sport 1985 00:42:30 00:05:48
17 20 ČERMÁK Bedřich Česká republika Turtles Znojmo 1974 00:42:30 00:05:49
18 198 BOUDNÝ Pavel Česká republika Ethic Sport 1983 00:42:33 00:05:52
19 121 VAJBAR Marek Česká republika Team Forman Cinelli 1989 00:42:35 00:05:54
20 117 URBÁNEK Ivan Česká republika 1984 00:42:52 00:06:11
21 111 ŠRÁMEK Ondřej Česká republika Rabbits Znojmo 1997 00:43:01 00:06:20
22 146 VERČIMÁK Libor Česká republika Atlanta Team 1976 00:43:04 00:06:22
23 156 KUČERA Jan Česká republika Alfa Tri Team 1981 00:43:09 00:06:27
24 95 PŮČEK Petr Česká republika 1997 00:43:12 00:06:31
25 104 SPÁČAL Josef Česká republika 1995 00:43:22 00:06:41
26 65 KVASNICA Miroslav Česká republika 1986 00:43:26 00:06:45
27 1 ACHRER Eduard Česká republika TJ ZNOJMO 2003 00:43:29 00:06:47
28 13 BULÍN Patrik Česká republika 1998 00:43:29 00:06:48
29 79 NIČ Miloslav Česká republika Maratón klub Kladno 1969 00:43:44 00:07:03
30 2 ANTOŠ Jiří Česká republika Znojmo 1986 00:43:56 00:07:15
31 93 PROCHÁZKOVÁ Nikola Česká republika Tj spartak 2002 00:43:58 00:07:17
32 218 GRABNER Sophie Česká republika LC Werbeprofi 1998 00:44:17 00:07:35
33 261 SKOPAL Ladislav Česká republika Znojmo 1988 00:44:38 00:07:57
34 245 KYPRÝ Jan Česká republika Winners Znojmo 1974 00:45:01 00:08:20
35 257 HORÁČEK Kamil Česká republika Argyšáci 1977 00:45:14 00:08:32
36 71 MIŠÁK Milan Česká republika Brno 1963 00:45:17 00:08:36
37 46 JANUŠKA Ivan Česká republika Šanov 1958 00:45:27 00:08:46
38 207 ZELGER Markus Česká republika 1979 00:45:29 00:08:48
39 200 SIVERA Tomáš Česká republika Únanov 2000 00:45:43 00:09:02
40 9 BUDIN Jan Česká republika 1971 00:45:52 00:09:11
41 114 TESAŘ Martin Česká republika FK Práče 1988 00:46:03 00:09:21
42 75 NEKULA Pavel Česká republika 1984 00:46:04 00:09:23
43 205 PODZIMEK Karel Česká republika TK Znojmo 1957 00:46:04 00:09:23
44 163 SMATRYČENKA Sjarhej Česká republika Brno 1977 00:46:12 00:09:31
45 226 PŘISTÁLOVÁ Veronika Česká republika Znojmo 1984 00:46:18 00:09:37
46 179 GRULICH Ondřej Česká republika TJ Spartak Třebíč 2001 00:46:28 00:09:47
47 217 GRABNER Barbara Česká republika LC Werbeprofi 1972 00:46:37 00:09:55
48 43 HRUBÝ Karel Česká republika 1974 00:46:50 00:10:08
49 77 NĚMEC Bedřich Česká republika Hornice 1964 00:46:55 00:10:14
50 63 KUCHAŘOVÁ Simona Česká republika 1996 00:46:56 00:10:15
51 233 PETR Ivo Česká republika Stromasky 1984 00:47:04 00:10:22
52 189 NOVÁČEK Roman Česká republika Čučice 1993 00:47:08 00:10:27
53 33 DUNDA Pavel Česká republika Znojmo 2004 00:47:12 00:10:30
54 161 TESAŘ Miroslav Česká republika Znojmo 1969 00:47:18 00:10:37
55 213 DUBA Martin Česká republika Dyje 1977 00:47:20 00:10:39
56 44 CHRÁSTA Vladan Česká republika 1979 00:47:24 00:10:43
57 113 ŠVESTKOVÁ Soňa Česká republika 1988 00:47:26 00:10:45
58 212 KOVÁŘ Aleš Česká republika 1980 00:47:28 00:10:47
59 80 NOVÁČEK Josef Česká republika SDH Čučice 1958 00:47:29 00:10:47
60 201 ŠŤÁVA Milan Česká republika TJ Sárinka + Adélka 1974 00:47:34 00:10:53
61 359 KŘEPELA Luděk Česká republika Skalice 1964 00:47:34 00:10:53
62 229 NOVOSAD Miroslav Česká republika Šanov 1974 00:48:02 00:11:20
63 5 BĚTÍK Karel Česká republika 1997 00:48:02 00:11:21
64 50 KLUSÁČEK Pavel Česká republika Rokytnice nad Rokytnou 1956 00:48:03 00:11:22
65 181 HNANÍČEK Josef Česká republika 1986 00:48:13 00:11:31
66 223 SIVILA Shannon Česká republika TJ Znojmo 1997 00:48:16 00:11:35
67 12 BULÍN Jindřich Česká republika TJ Sokol Plaveč 1967 00:48:18 00:11:37
68 92 PROCHÁZKA Milan Česká republika TJ Spartak Třebíč 1966 00:48:26 00:11:44
69 252 MORLEY Adam Česká republika 1970 00:48:31 00:11:50
70 232 KUCHTÍK Pavel Česká republika Znojmo 1987 00:48:41 00:11:59
71 125 VYKLICKÝ Miroslav Česká republika TJ Těšetice 1991 00:48:43 00:12:01
72 182 ZEJDA Ondřej Česká republika Hostim 1996 00:48:46 00:12:05
73 210 FRIČ Jáchym Česká republika Opti - Project 2002 00:49:05 00:12:24
74 149 RÝZNAR Václav Česká republika 1977 00:49:09 00:12:28
75 73 MOTÁLEK Petr Česká republika TJ spartak Třebíč-spolek 1961 00:49:12 00:12:31
76 91 PROCHAZKA Dušan Česká republika Tj spartak 1972 00:49:18 00:12:37
77 265 ŠPAČEK Jan Česká republika 1977 00:49:28 00:12:47
78 29 DANIELOVIČ Leo Česká republika Hradiště Znojmo 1958 00:49:38 00:12:57
79 119 VÁCLAVEK Miloš Česká republika SK Lesonice 1980 00:49:45 00:13:04
80 25 ČÍŽEK Ondřej Česká republika 2005 00:49:45 00:13:04
81 172 KOŠÁREK Jakub Česká republika FCC SK Únanov 1998 00:49:48 00:13:06
82 64 KUNERT Marek Česká republika 1975 00:49:48 00:13:07
83 194 BALÍK David Česká republika Trstěnice 1998 00:49:50 00:13:08
84 74 NACHTNEBLOVÁ Kristina Česká republika 1972 00:50:01 00:13:20
85 120 VÁCLAVEK Vladimír Česká republika Moravské budějovice 1981 00:50:18 00:13:37
86 108 SVOBODOVÁ Tereza Česká republika Spartak Praha 4 1999 00:50:21 00:13:39
87 40 HERZIG Martin Česká republika 1975 00:50:38 00:13:57
88 45 JAHODA Stanislav Česká republika Opti - project s.r.o. 1977 00:50:40 00:13:59
89 244 HEBENSTREIT Sabine Česká republika Lauftreff Retz 1978 00:50:44 00:14:02
90 178 ŠVESTKA Tomáš Česká republika PRT 1997 00:50:45 00:14:04
91 154 BOBEK Josef Česká republika TJ Znojmo 1949 00:50:47 00:14:05
92 230 PAVLÍČEK Tomáš Česká republika Šanov 2005 00:51:10 00:14:29
93 82 ORAVEC Radek Česká republika 1982 00:51:20 00:14:38
94 186 TOMAN David Česká republika 1977 00:51:25 00:14:44
95 78 NEUSCHL Marek Česká republika 1978 00:51:29 00:14:47
96 152 GRABNER Herwig Česká republika LC Werbeprofi 1969 00:51:30 00:14:49
97 224 FUČÍKOVÁ Hana Česká republika Černín 1977 00:51:32 00:14:51
98 86 PODZIMEK František Česká republika 1981 00:51:35 00:14:54
99 62 KUDA Lubomír Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou 1977 00:51:36 00:14:55
100 247 TKADLEC Petr Česká republika FK Práče 1987 00:51:37 00:14:56
101 214 TKADLEC Stanislav Česká republika FK Práče 1985 00:51:38 00:14:56
102 231 TUNKA Martin Česká republika Únanov 1993 00:51:41 00:14:59
103 171 JELÍNEK Tomáš Česká republika FCC SK Únanov 1993 00:51:41 00:14:59
104 155 MUSIL Radek Česká republika Clowns 1978 00:51:46 00:15:05
105 109 ŠEBELOVÁ Lucie Česká republika 1988 00:51:48 00:15:07
106 83 PICHL Vojtěch Česká republika 1989 00:51:48 00:15:07
107 34 DURAJKA Antonin Česká republika Dyjákovičky 1969 00:51:53 00:15:12
108 235 MACINKA Jan Česká republika CaK Znojmo 1969 00:52:01 00:15:19
109 26 ČÍŽEK Richard Česká republika 1975 00:52:14 00:15:33
110 253 KUCHTÍK Petr Česká republika Vysokohorské sproty Brno 1984 00:52:18 00:15:37
111 174 KOPEČEK Martin Česká republika 2002 00:52:19 00:15:37
112 66 LENGÁL Lukáš Česká republika 1978 00:52:27 00:15:45
113 166 ZUSER Maximilian Česká republika LT Gmünd 2004 00:52:37 00:15:56
114 150 KOCIÁN Viktor Česká republika PSK Znojmo 1968 00:52:49 00:16:07
115 55 KOMENDA Dušan Česká republika TJ Těšetice 1991 00:52:50 00:16:09
116 170 GONČÁR Jiří Česká republika Líšeň 1957 00:52:50 00:16:09
117 32 DUFEK Pavel Česká republika 1978 00:52:59 00:16:17
118 11 BULÍN Jakub Česká republika Rabbits Znojmo 1992 00:53:08 00:16:27
119 158 VALA Václav Česká republika Rabbits Znojmo 1980 00:53:09 00:16:27
120 115 TISCHLER René Česká republika PSK Znojmo 1967 00:53:15 00:16:33
121 110 ŠINKOVIČ Irena Česká republika 1981 00:53:16 00:16:34
122 112 ŠTĚRBA Petr Česká republika TJ Znojmo kanoistika 1975 00:53:24 00:16:43
123 221 SVOBODOVÁ Eliška Česká republika TJ Spartak Třebíč 2002 00:53:25 00:16:44
124 183 ŠUBA Petr Česká republika 1974 00:53:27 00:16:46
125 90 POKORNY Pavel Česká republika 1982 00:53:36 00:16:55
126 167 ZUSER Wolfgang Česká republika LT Gmünd 1967 00:53:36 00:16:55
127 88 POKORNÝ Lubomír Česká republika Rabbits Znojmo 1955 00:53:36 00:16:55
128 60 KUČEROVÁ Jana Česká republika Rohatec 1971 00:53:38 00:16:57
129 107 SVOBODA Petr Česká republika 1983 00:54:00 00:17:19
130 122 VÁVRA Jakub Česká republika 1992 00:54:00 00:17:19
131 58 KREMLÁČKOVÁ Anna Česká republika Rabbits Znojmo 2000 00:54:01 00:17:20
132 248 FORMANOVÁ Lucka Česká republika Spinning and Fitness 1990 00:54:06 00:17:25
133 211 ŠTEINOCHR Ladislav Česká republika 1981 00:54:16 00:17:34
134 159 TIMA Jiří Česká republika Corso 1957 00:54:23 00:17:42
135 128 ZIMMERMANN Marek Česká republika TJ Těšetice 1996 00:54:38 00:17:57
136 165 ŠPAČEK Robert Česká republika 1968 00:54:44 00:18:02
137 97 RŮŽIČKOVÁ Zuzana Česká republika 1983 00:54:50 00:18:09
138 264 SKOUMAL Marek Česká republika EIKA Znojmo 1968 00:55:01 00:18:19
139 4 BARTŮŇKOVÁ Světlana Česká republika Rabbits Znojmo 1976 00:55:08 00:18:26
140 184 BÍLEK Marek Česká republika 1975 00:55:13 00:18:32
141 192 HLOBEŇ Adam Česká republika TJ Znojmo 2001 00:55:22 00:18:41
142 191 SVOBODA Matyáš Česká republika TJ Znojmo 2001 00:55:22 00:18:41
143 98 SALÁT Daniel Česká republika 1996 00:55:29 00:18:48
144 47 JOURA Marek Česká republika 1996 00:55:29 00:18:48
145 195 ŠTURALA Tomáš Česká republika 1982 00:55:32 00:18:51
146 81 ONDRÁK Jiří Česká republika 1975 00:55:51 00:19:10
147 49 KALDOVÁ Vendula Česká republika TJ Spartak Třebíč 1974 00:55:54 00:19:12
148 14 BULÍNOVÁ Jitka Česká republika TJ Sokol Plaveč 1970 00:56:00 00:19:18
149 256 ČÍHAL Vojtěch Česká republika PK Znojmo 2005 00:56:01 00:19:20
150 7 BŘEZNOVÁ Ivana Česká republika Třebíč 1 1969 00:56:02 00:19:21
151 239 VALÁŠKOVÁ Jana Česká republika BBK Fitness 1965 00:56:08 00:19:27
152 263 HÁJEK Michal Česká republika Rabbits Znojmo 1988 00:56:24 00:19:43
153 250 HAMŠÍKOVÁ Romana Česká republika ŠAK Židlochovice 1975 00:56:34 00:19:52
154 118 VACEK Vladimír Česká republika 1951 00:56:44 00:20:02
155 22 ČERMÁKOVÁ Věra Česká republika Turtles Znojmo 1978 00:56:44 00:20:02
156 180 BLAŽEK Patrik Česká republika 1993 00:56:50 00:20:08
157 220 BIELÁKOVÁ Anna Česká republika Pohořelice 1996 00:57:04 00:20:23
158 216 NEVORAL Tomáš Česká republika 1982 00:57:11 00:20:29
159 126 WOLCZYK David Česká republika 1983 00:57:21 00:20:39
160 162 HLAVSA František Česká republika AC Moravská Slávia Brno 1947 00:57:47 00:21:06
161 123 VÍDEŇSKÝ Zdeněk Česká republika 1992 00:57:49 00:21:08
162 193 SVOBODA Matěj Česká republika 2000 00:57:55 00:21:13
163 61 KUČEROVÁ Petra Česká republika 1980 00:57:55 00:21:14
164 27 DABERGER Tomáš Česká republika Florbal Znojmo 1990 00:58:12 00:21:31
165 222 NESNÍDALOVÁ Andrea Česká republika 1989 00:58:23 00:21:42
166 190 POP Miroslav Česká republika KST Sokol Znojmo 1976 00:58:25 00:21:44
167 127 ZELENÁ Irena Česká republika Atletic Třebíč 1976 00:58:35 00:21:54
168 15 BULÍNOVÁ Jitka Česká republika Turtles Znojmo 1993 00:58:49 00:22:08
169 209 FILA Roland Česká republika Šachový oddíl Haiva Tasovice 1972 00:58:50 00:22:09
170 203 KUBIŠ Marek Česká republika 1975 00:58:56 00:22:14
171 262 MUSIL Dominik Česká republika 1990 00:58:56 00:22:15
172 84 PILAŘ Josef Česká republika Orel Únanov 1951 00:59:14 00:22:33
173 116 TOUFAR Pavel Česká republika Dobšice 1983 00:59:23 00:22:42
174 72 MLEJNEK Luboš Česká republika 1982 00:59:24 00:22:42
175 249 PÁVEK Jan Česká republika 1982 00:59:24 00:22:42
176 10 BUDÍNOVÀ Jana Česká republika 2bWinner 1975 00:59:24 00:22:43
177 94 PŘIBYL Jan Česká republika 1982 00:59:24 00:22:43
178 67 MALINOVÁ Radka Česká republika Znojmo 1979 00:59:37 00:22:56
179 274 RAABOVÁ Lucie Česká republika 1981 00:59:51 00:23:09
180 260 BEDNAŘÍK Pavel Česká republika Cykloklub Znojmo 1968 00:59:53 00:23:11
181 30 DAVID Petr Česká republika 1997 00:59:57 00:23:16
182 255 ČÍHAL Vavřinec Česká republika 116 KG Neběhá! 1977 00:59:59 00:23:18
183 76 NEMČOKOVÁ Dana Česká republika Sněhuláci 1977 01:00:20 00:23:38
184 258 MAREK Pavel Česká republika Kozlov 1988 01:00:38 00:23:57
185 196 FÜRST Jan Česká republika 1961 01:00:42 00:24:01
186 160 FIALA Luboš Česká republika 1962 01:01:24 00:24:43
187 6 BŘEZNA Jiří Česká republika Třebíč 1966 01:01:27 00:24:46
188 175 JEŽEK Pavel Česká republika Znojmo 1982 01:01:28 00:24:46
189 254 HOLČAPEK František Česká republika Mikulovice 1968 01:01:31 00:24:50
190 48 JURICOVA Alena Česká republika 1973 01:02:33 00:25:52
191 188 ORTH Milan Česká republika Stará Břeclav 1961 01:02:43 00:26:01
192 164 ZEJDA Ivo Česká republika AC Moravská Slávia Brno 1956 01:02:51 00:26:10
193 39 HALBRŠTAT Petr Česká republika Znojmo 1967 01:03:22 00:26:41
194 54 KOLAŘÍK Pavel Česká republika 1969 01:04:18 00:27:37
195 87 POKORNÝ Lubomír Česká republika Honem, honem! 1986 01:04:32 00:27:51
196 105 SVOBODA Jaromír Česká republika 1982 01:04:32 00:27:51
197 102 SMRČKOVÁ Marie Česká republika 1981 01:04:45 00:28:04
198 52 KOCHÁNEK Bohuslav Česká republika 1967 01:04:58 00:28:17
199 101 SCHUCHOVÁ Milena Česká republika 1992 01:05:08 00:28:26
200 173 MIKOLÁŠ Zdeněk Česká republika KLM - Třebíč 1949 01:05:09 00:28:28
201 17 BYSTŘICKÁ Anežka Česká republika Jaroslavice 1978 01:05:14 00:28:32
202 18 BYSTŘICKY Petr Česká republika 1975 01:05:14 00:28:32
203 246 JIROVSKÁ Monika Česká republika Znojmo 1971 01:05:38 00:28:57
204 228 ALEXOVÁ Lucie Česká republika 1977 01:05:39 00:28:58
205 28 DABERGEROVÁ Martina Česká republika Florbal Znojmo 1969 01:05:42 00:29:01
206 68 MAREČEK Tomáš Česká republika 1981 01:05:54 00:29:12
207 37 DVOŘÁKOVÁ Sabina Česká republika 1992 01:06:08 00:29:26
208 151 KŇAZOVČÍK Aleš Česká republika Havraníky 1974 01:06:46 00:30:05
209 219 BUDÍNOVÁ Helena Česká republika Havraníky 1974 01:06:47 00:30:05
210 234 KUBIŠOVÁ Monika Česká republika 1977 01:06:48 00:30:07
211 157 WAGNER Richard Česká republika Hollabrunn 1957 01:06:59 00:30:17
212 99 SCHLESINGER Filip Česká republika 1982 01:07:16 00:30:35
213 100 SCHLESINGER Hana Česká republika 1986 01:07:16 00:30:35
214 3 BAČÁKOVÁ Bohdana Česká republika 1974 01:07:19 00:30:37
215 16 BURÝŠEK Ivo Česká republika FINBIKE BRNO 1959 01:07:20 00:30:39
216 259 WEITER Aleš Česká republika 1972 01:07:28 00:30:47
217 56 KOMENDA Jiří Česká republika 1997 01:07:44 00:31:02
218 69 MARTÍNKOVÁ Kristýna Česká republika 1990 01:07:44 00:31:03
219 202 MATULA Antonín Česká republika TJ 1967 01:08:27 00:31:45
220 176 PAPAJ Martin Česká republika Tasovice 1983 01:08:37 00:31:55
221 177 MEDEK Ivo Česká republika TJ Hodonice 1963 01:08:37 00:31:55
222 227 AUEROVÁ Veronika Česká republika 1994 01:09:07 00:32:26
223 236 SVOBODOVÁ Alena Česká republika Plazením vpřed 1991 01:09:21 00:32:40
224 241 NOVOTNÁ Gabriela Česká republika Plazením vpřed 2000 01:09:21 00:32:40
225 240 FILOVÁ Anna Česká republika Plazením vpřed 1996 01:09:21 00:32:40
226 206 KREMLÁČEK Vladimír Česká republika Plazením vpřed 1990 01:09:21 00:32:40
227 242 ROŽNOVSKÝ Jan Česká republika Plazením vpřed 1993 01:09:21 00:32:40
228 243 KREMLÁČEK Ondřej Česká republika Plazením vpřed 1999 01:09:21 00:32:40
229 237 SVOBODOVÁ Hana Česká republika Plazením vpřed 1995 01:09:22 00:32:41
230 238 ČERNÁ Karolína Česká republika Plazením vpřed 2000 01:09:22 00:32:41
231 225 KLIMEŠOVÁ Zdenka Česká republika Kuřim 1963 01:09:36 00:32:55
232 187 TOMAN Tomáš Česká republika 2004 01:11:15 00:34:34
233 185 ČERNÝ Jaroslav Česká republika Důchodci MB 1946 01:12:33 00:35:51
234 204 PŘEMYSL Zdeněk Česká republika Znojmo 1986 01:13:54 00:37:13
235 147 VÍDEŇSKÝ Jiří Česká republika KD Moravské Budějovice 1947 01:16:35 00:39:54
DNS 8 BŘEZNOVÁ Radka Česká republika TJ Spartak Třebíč 1999 01:19:31
DNS 21 ČERMÁK Bedřich Česká republika Turtles Znojmo 1999 01:19:31
DNS 23 ČERNÝ Pavel Česká republika SDH Mikulovice 1995 01:19:31
DNS 24 ČIBERA Beata Česká republika Znojmo 1988 01:19:31
DNS 31 DUBOVSKÝ Jakub Česká republika 1985 01:19:31
DNS 35 DVOŘÁK Leoš Česká republika Znojmo 1971 01:19:31
DNF 36 DVOŘÁK Michal Česká republika 1987 01:19:31
DNS 38 FILA Martin Česká republika TJ SUCHOHRDLY 1981 01:19:31
DNS 41 HRNČÍŘ Ivo Česká republika Znojmo 1980 01:19:31
DNS 51 KOHOUTEK Tomáš Česká republika 1976 01:19:31
DNS 53 KOLÁČEK Josef Česká republika 1995 01:19:31
DNS 70 MELUZÍN Ondřej Česká republika - 2001 01:19:31
DNS 96 ROTREKL Michal Česká republika - 1995 01:19:31
DNS 106 SVOBODA Jiří Česká republika Rabbits Znojmo 1980 01:19:31
DNS 124 VILCHES Václav Česká republika 1990 01:19:31
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.