30.11.2019 - Indiánský běh na Mohylu míru 2019

Indiánský běh na Mohylu míru 25km

Podrobnější informace zde: Indiánský běh na Mohylu míru ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 160 ADÁMEK Zbyněk Česká republika Neo 1981 01:37:24
2 190 HRABOVSKÝ Zdeněk Česká republika Milešovice 1985 01:42:28 00:05:04
3 186 ČTVRTNÍČEK Jakub Česká republika behejbrno.com 1990 01:43:43 00:06:19
4 149 STRUHÁR Ivan Česká republika 1986 01:44:22 00:06:58
5 129 ČAPEK Honza Česká republika 1986 01:44:47 00:07:23
6 146 MARTINŮ Jana Česká republika Mia 1993 01:46:44 00:09:20
7 170 KOCUR Lukáš Česká republika Orel Šitbořice 1977 01:48:30 00:11:06
8 130 KOŽOUŠEK Adam Česká republika Imy 1985 01:48:59 00:11:35
9 180 BLECHA Oldřich Česká republika Balů 1981 01:49:34 00:12:10
10 194 MATOUŠEK Pavel Česká republika Brno 1978 01:50:11 00:12:47
11 151 CZERNER Lukáš Česká republika Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett 1984 01:50:47 00:13:23
12 167 SELUCKÝ Jiří Česká republika Kyjov 1965 01:51:25 00:14:00
13 196 MIXA Stanislav Česká republika 1980 01:51:29 00:14:05
14 181 CZERNÝ Pavel Česká republika 1981 01:51:42 00:14:17
15 166 VALCHAŘ Aleš Česká republika 1974 01:53:51 00:16:26
16 131 SOLANSKÝ Robin Česká republika Caesar 1987 01:54:12 00:16:48
17 137 URBÁNEK Ivan Česká republika Hostěrádky - Rešov 1984 01:54:35 00:17:11
18 143 SYNEK Lukáš Česká republika Vacenovice 1988 01:55:55 00:18:31
19 173 ORLOVSKÝ Martin Česká republika TJ Drslavice 1982 01:56:14 00:18:49
20 136 KALÁB David Česká republika Blažovice 1987 01:56:29 00:19:05
21 163 MALÝ Václav Česká republika Extra Brno 1988 01:56:56 00:19:32
22 199 STRAKOVÁ Taťána Česká republika fKlidu Sport Team 1983 01:57:41 00:20:17
23 198 STRAKA Pavel Česká republika 1980 01:57:41 00:20:17
24 177 SIAŽIK Michal Česká republika 1975 01:57:45 00:20:21
25 184 NOVOTNÝ Vojta Česká republika L.A.W. team 1987 01:58:06 00:20:42
26 172 HÝBL Jiří Česká republika Hrušovany u Brna 1967 01:58:18 00:20:54
27 174 ŠINDELÁŘ Ondřej Česká republika 1988 01:59:56 00:22:32
28 138 NOSEK Pavel Česká republika ASK Slavkov 1965 02:00:26 00:23:02
29 200 BENČÍK Robert Česká republika SK TROPS Brno 1982 02:02:09 00:24:45
30 153 ŠTEFAN Martin Česká republika 1975 02:02:43 00:25:19
31 134 ŠPIČÁK Petr Česká republika 1981 02:03:00 00:25:36
32 135 KNOTEK David Česká republika 1982 02:03:53 00:26:29
33 156 ČERMÁK Vítězslav Česká republika Město Šlapanice 1959 02:04:31 00:27:07
34 185 ČTVRTNÍČKOVÁ Marta Česká republika behejbrno.com 1989 02:05:10 00:27:46
35 162 HRUBÝ Marek Česká republika Ponětovice 1980 02:07:24 00:30:00
36 140 STEHLÍK Pavel Česká republika VP Agro 1974 02:11:47 00:34:23
37 139 VLACH Boris Česká republika 1973 02:12:40 00:35:16
38 127 ŠEĎA Viktor Česká republika Riki 1976 02:12:52 00:35:28
39 159 PIŠTĚLÁKOVÁ Hana Česká republika 1990 02:13:11 00:35:47
40 169 PAVLAS Martin Česká republika 1977 02:15:26 00:38:02
41 144 KOTLÁN Martin Česká republika RUNCZECH 1980 02:15:44 00:38:20
42 147 ZEZULKA Michal Česká republika 1987 02:17:28 00:40:03
43 187 DANKO Martin Česká republika 1978 02:18:05 00:40:41
44 133 PUČERA Pavel Česká republika SK Degart 1979 02:18:42 00:41:18
45 188 VOJTÍŠEK Tomáš Česká republika AC Moravská Slavia Brno 1973 02:19:26 00:42:02
46 150 SLABOTINSKÝ Filip Česká republika 1988 02:21:09 00:43:45
47 183 VRÁNEK David Česká republika 1978 02:22:17 00:44:53
48 161 SAJDL Ondřej Česká republika 1978 02:22:46 00:45:22
49 176 DLAPOVÁ Beáta Česká republika Chewy Filko Morava 1992 02:23:14 00:45:49
50 171 SEDLÁČKOVÁ Eva Česká republika Alcomex 1981 02:24:15 00:46:51
51 189 ČERVENÁKOVÁ Zlata Česká republika Ozzy 1989 02:25:57 00:48:33
52 132 CHMELAŘOVÁ Lenka Česká republika Bonie 1982 02:26:05 00:48:41
53 157 EMMER Lukáš Česká republika 1984 02:26:57 00:49:33
54 148 SLOUP Radek Česká republika Vydosbus 1989 02:27:53 00:50:29
55 154 TESAŘOVÁ Iveta Česká republika 1983 02:28:07 00:50:42
56 178 JIRKOVSKÁ Veronika Česká republika EXTRA Brno 1989 02:30:35 00:53:11
57 164 FIALOVÁ Lucie Česká republika Austerlitz Adventure 1981 02:31:52 00:54:28
58 165 FIALA Bob Česká republika Slavkov u Brna 1973 02:32:45 00:55:20
59 175 BARTOŠOVÁ Adéla Česká republika Arwen Donluis Dog 1992 02:36:02 00:58:38
60 155 POLÁCHOVÁ Nela Česká republika 1997 02:37:12 00:59:47
61 182 VYKOUKALOVÁ Alena Česká republika Slavkovské ženy v běhu 1990 02:37:26 01:00:02
62 145 RAUŠER David Česká republika Anett 1990 02:37:26 01:00:02
63 195 HÉGROVÁ Ivona Česká republika Valím Valím Hostěrádky 1969 02:39:29 01:02:04
64 192 KRÁTKÁ Kristýna Česká republika 1992 02:45:06 01:07:42
65 141 JUŘENOVÁ Renáta Česká republika Bernard 1995 02:47:06 01:09:42
66 142 PETŘÍKOVÁ Světlana Česká republika Slavkovské ženy v běhu 1975 02:51:59 01:14:35
67 191 PAVLÍKOVÁ Kateřina Česká republika 1980 02:55:44 01:18:19
68 197 BUCHTA Honza Česká republika Horizontal Brno 1986 02:56:27 01:19:03
69 152 HALASOVÁ Blanka Česká republika 1971 03:03:15 01:25:50
70 126 ZMRZLÝ Martin Česká republika 1978 03:14:32 01:37:08
DNS 301 ČADA Radomír Česká republika Ezro Locura 1988
DNS 303 DANKO Lucie Česká republika Running zone Brno 1980
DNF 128 HOŘAVA Jiří Česká republika 1980
DNS 304 KUPČÍK Roman Česká republika 1985
DNS 302 MOORE Veronica Česká republika Freya 1986
DNF 193 MRÁZ Martin Česká republika 1986
DNS 305 UHŘÍKOVÁ Gabriela Česká republika 1976
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.