30.11.2019 - Indiánský běh na Mohylu míru 2019

Indiánský běh na Mohylu míru 10km

Podrobnější informace zde: Indiánský běh na Mohylu míru ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 38 SLÁMA Jaroslav Česká republika NDK Bassta Team 1990 00:36:21
2 6 KOMRSKA Petr Česká republika Safira 1991 00:38:00 00:01:39
3 3 ČURLEJ Jozef Česká republika Taro 1981 00:39:25 00:03:04
4 33 POSPÍŠILOVÁ Irena Česká republika AK Drnovice 1983 00:43:55 00:07:33
5 11 ANTOŠ Jan Česká republika Arny 1970 00:44:41 00:08:19
6 16 HRUBANOVÁ Kristýna Česká republika Bruno 1993 00:44:43 00:08:21
7 8 HANOUSEK Jiří Česká republika Road Running Podorlicko 1988 00:45:37 00:09:16
8 27 PROCHÁZKOVÁ Michaela Česká republika Atletika Přerov 1998 00:46:20 00:09:59
9 15 JÍNKOVÁ Veronika Česká republika Awa 1986 00:46:47 00:10:25
10 4 ČURLEJOVÁ Eva Česká republika Ben+Perrita 1981 00:48:15 00:11:54
11 20 ŠTUKAVEC Adrian Česká republika 1976 00:49:56 00:13:35
12 42 ČAPKOVÁ Barča Česká republika 1985 00:50:23 00:14:01
13 13 RŮČKA Bronislav Česká republika Fidorka Asamara 1976 00:51:28 00:15:07
14 14 RŮČKA Tomáš Česká republika Aria angel artic wild life 2009 00:51:28 00:15:07
15 39 BÍLOVÁ Zuzana Česká republika 1984 00:51:49 00:15:28
16 40 HOŠEK Michael Česká republika 1998 00:51:50 00:15:29
17 1 ŠOLCOVÁ Eva Česká republika Ski Žabiny 1984 00:52:17 00:15:56
18 17 CUPÁKOVÁ Jana Česká republika 1991 00:52:54 00:16:33
19 34 FRÝZA Tomáš Česká republika 1977 00:53:03 00:16:42
20 23 LEISSER Petr Česká republika 1977 00:53:08 00:16:47
21 21 ČECH Jindřich Česká republika 1981 00:53:14 00:16:52
22 28 ŠTEFANOVÁ Daniela Česká republika 1977 00:53:26 00:17:05
23 7 HÉGROVÁ Markéta Česká republika Valím Valím Hostěrádky 1990 00:53:36 00:17:15
24 30 SUKOVÁ Olga Česká republika 1982 00:53:51 00:17:30
25 5 SKŘEBSKÁ Martina Česká republika Dante 1966 00:54:09 00:17:48
26 29 SUK Pavel Česká republika 1977 00:55:19 00:18:58
27 41 ZÁDRAPOVÁ Iva Česká republika Ženy v běhu 1983 00:56:35 00:20:14
28 35 KUNCOVÁ Martina Česká republika Orel Vyškov 2001 00:57:29 00:21:08
29 2 KARHUTOVÁ Lucia Česká republika Horizontal Brno 1996 00:58:51 00:22:29
30 32 KOČÍ Monika Česká republika Fifinka a Kenny 1973 00:59:11 00:22:50
31 36 KUNC Josef Česká republika Orel Vyškov 1960 01:00:05 00:23:44
32 22 LEISSER Hana Česká republika Cori 1984 01:01:09 00:24:48
33 25 RŮŽIČKA Jiří Česká republika Ben 1981 01:01:12 00:24:51
34 24 NOVÁKOVÁ Martina Česká republika Max 1973 01:01:18 00:24:56
35 31 SLABOTINSKÝ Miloš Česká republika 1986 01:02:10 00:25:49
36 193 MRÁZ Martin Česká republika 1986 01:06:18 00:29:57
37 26 HAMADOVA Ivana Česká republika 1979 01:06:42 00:30:21
38 37 CENKOVÁ Barbora Česká republika Pes od Brzdy 1990 01:07:25 00:31:04
39 9 SAKOSCHEK Karel Česká republika 1993 01:09:26 00:33:05
40 19 FUČÍK Martin Česká republika 1975 01:11:23 00:35:02
41 18 LECIANOVA Pavla Česká republika Slavkovske zeny v behu 1981 01:13:31 00:37:10
42 10 ZIBUROVÁ Bianka Česká republika 1995 01:16:01 00:39:40
43 12 LUCIE Danko Česká republika Running zone Brno 1980 01:17:09 00:40:48
DNS 310 DLAPOVÁ Beáta Česká republika Chewy Filko Morava 1992 00:42:19
DNS 312 DOLEŽALOVÁ Alena Česká republika 1991 00:42:19
DNS 313 JANEČKA Roman Česká republika Čertova Lhota / Ostrava 1975 00:42:19
DNS 314 JANEČKOVÁ Alenka Česká republika Čertova Lhota / Ostrava 2007 00:42:19
DNS 315 MATUCHA Tomáš Česká republika Austerlitz Adventure 1979 00:42:19
DNS 311 PROTIVOVÁ Marcela Česká republika Eš Moravský medvídek 1986 00:42:19
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.