16.11.2019 - Běh AVANTI

Běh AVANTI muži 9km

Podrobnější informace zde: Běh AVANTI ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 2 ČABALA Vojtěch Česká republika Rabbits Znojmo 1993 00:31:29
2 37 VINTRLÍK Martin Česká republika Křepice 1977 00:32:43 00:01:14
3 53 BLAHA Daniel Česká republika 2002 00:32:55 00:01:26
4 64 ZBRANEK Roman Česká republika SKOB Zlín 1988 00:33:09 00:01:39
5 5 HRUBÝ Josef Česká republika Lukov 1992 00:34:11 00:02:42
6 14 SPÁČAL Josef Česká republika Znojmo 1995 00:35:19 00:03:49
7 44 FUČÍK Karel Česká republika Černín 1972 00:36:17 00:04:47
8 39 KRATOCHVÍL Pavel Česká republika Atletic Třebíč 1960 00:36:34 00:05:05
9 52 ANTOŠ Jiří Česká republika Znojmo 1986 00:37:29 00:05:59
10 40 VLČAN Luboš Česká republika Atletic Třebíč 1968 00:37:56 00:06:26
11 42 BULÍN Patrik Česká republika 1998 00:38:19 00:06:50
12 56 FORAL Roman Česká republika Brno 1967 00:38:57 00:07:27
13 36 TESAŘ Miroslav Česká republika Znojmo 1969 00:39:09 00:07:39
14 54 HRUBÝ Karel Česká republika 1974 00:39:15 00:07:46
15 7 JANUŠKA Ivan Česká republika Šanov 1958 00:39:18 00:07:49
16 62 DVOŘÁK Leoš Česká republika Znojmo 1971 00:39:24 00:07:55
17 58 NOVOSAD Miroslav Česká republika Šanov 1974 00:39:27 00:07:57
18 46 SOUKUP Milan Česká republika TJ Znojmo 1964 00:39:30 00:08:00
19 12 NOVÁČEK Josef Česká republika SDH Čučice 1958 00:39:43 00:08:13
20 1 BULÍN Jindřich Česká republika TJ Sokol Plaveč 1967 00:40:13 00:08:43
21 6 CHRÁSTA Vladan Česká republika Znojmo 1979 00:40:36 00:09:06
22 8 KUDA Lubomír Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou 1977 00:41:11 00:09:42
23 3 DANIELOVIC Leo Česká republika Hradiště Znojmo 1958 00:41:14 00:09:45
24 11 NEJEDLÝ Jiří Česká republika Němčičky 1971 00:42:18 00:10:48
25 48 ŠUHAJ Bohumil Česká republika Dačice 1981 00:42:33 00:11:04
26 41 BULÍN Jakub Česká republika Rabbits Znojmo 1992 00:42:36 00:11:07
27 10 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav Česká republika AK Perná 1961 00:44:12 00:12:42
28 61 TOMAN David Česká republika 1977 00:44:26 00:12:56
29 50 PAVLÍČEK Tomáš Česká republika Šanov 2005 00:46:22 00:14:52
30 66 JINDRA Vítězslav Česká republika Dačice 1965 00:46:25 00:14:56
31 15 SVOBODA Jiří Česká republika Znojmo 1980 00:46:33 00:15:04
32 38 KOREŠ Arnošt Česká republika Atletic Třebíč 1950 00:48:59 00:17:30
33 60 ČERMÁK Petr Česká republika 1984 00:49:36 00:18:07
34 16 ŠRÁMEK Ondřej Česká republika Lukov, Znojmo 1997 00:50:49 00:19:20
35 4 HALBRŠTAT Petr Česká republika Znojmo 1967 00:54:22 00:22:53
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.