21.05.2022 - MČR na silničním okruhu Otrokovice

VÝSLEDKY JSOU V SEKCI KE STAŽENÍ V EXCELU. DOPLNĚNY VÝSLEDKY PŮLHODINOVKY + PDFKO S ČASY JEDNOTLIVÝCH KOL DOPLNĚNY VÝSLEDKY SPRINTŮ TO ZNAMENÁ ROZJÍŽĎKY 1-10 A 21 - 30 DOPLNĚNY VÝSLEDKY FINÁLOVÝCH...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
10:00 01_Sprint_R_Žákyně A 01 18 Výsledky
10:18 02_Sprint_R_Žáci A 02 15 Výsledky
10:34 03_Sprint_R_Kadetky 03 16 Výsledky
10:50 04_Sprint_R_Kadeti 04 16 Výsledky
11:00 05_Sprint_R_Dorostenky 05 13 Výsledky
11:15 06_Sprint_R_Dorostenci 06 9 Výsledky
11:30 07_Sprint_R_Juniorky 07 6 Výsledky
11:35 08_Sprint_R_Junioři 08 4 Výsledky
11:40 09_Sprint_R_Seniorky 09 8 Výsledky
11:50 10_Sprint_R_Senioři 10 16 Výsledky
12:05 13_500m_SF1_Žáci B 13 5 Výsledky
12:08 14_500m_SF2_Žáci B 14 5 Výsledky
12:08 14s_500m_SF_Sloučeno_Žáci B 14s 10 Výsledky
12:10 15_50m_F_Žákyně D 15 2 Výsledky
12:20 17_200m_F_Žákyně C 17 6 Výsledky
12:25 18_200m_F_Žáci C 18 5 Výsledky
12:30 19_500m_F_Žákyně B 19 9 Výsledky
12:35 20_500m_F_Žáci B 20 10 Výsledky
12:40 21_Sprint_F_Žákyně A 21 18 Výsledky
12:42 22_Sprint_F_Žáci A 22 15 Výsledky
12:44 23_Sprint_F_Kadetky 23 16 Výsledky
12:46 24_Sprint_F_Kadeti 24 16 Výsledky
12:48 25_Sprint_F_Dorostenky 25 13 Výsledky
12:50 26_Sprint_F_Dorostenci 26 9 Výsledky
12:52 27_Sprint_F_Juniorky 27 6 Výsledky
12:54 28_Sprint_F_Junioři 28 4 Výsledky
12:56 29_Sprint_F_Seniorky 29 8 Výsledky
12:58 30_Sprint_F_Senioři 30 16 Výsledky
13:00 31_500m_SF1_Žákyně A 31 5 Výsledky
13:03 32_500m_SF2_Žákyně A 32 6 Výsledky
13:06 33_500m_SF3_Žákyně A 33 6 Výsledky
13:06 33s_500m_SF_Sloučeno_Žákyně A 33s 18 Výsledky
13:09 34_500m_SF1_Žáci A 34 7 Výsledky
13:15 35_500m_SF2_Žáci A 35 6 Výsledky
13:15 35s_500m_SF_Sloučeno_Žáci A 35s 15 Výsledky
13:20 36_1000m_SF1_Kadetky 36 7 Výsledky
13:25 37_1000m_SF2_Kadetky 37 8 Výsledky
13:25 37s_1000m_SF_Sloučeno_Kadetky 37s 16 Výsledky
13:30 38_1000m_SF1_Kadeti 38 8 Výsledky
13:35 39_1000m_SF2_Kadeti 39 8 Výsledky
13:35 39s_1000m_SF_Sloučeno_Kadeti 39s 16 Výsledky
13:40 40_1500m_SF1_Dorostenky 40 7 Výsledky
13:45 41_1500m_SF2_Dorostenky 41 6 Výsledky
13:45 41s_1500m_SF_Sloučeno_Dorostenky 41s 13 Výsledky
13:50 42_1500m_SF1_Senioři 42 8 Výsledky
13:55 43_1500m_SF2_Senioři 43 8 Výsledky
13:55 43s_1500m_SF_Sloučeno_Senioři 43s 16 Výsledky
14:00 44_500m_F_Žákyně C 44 6 Výsledky
14:05 45_500m_F_Žáci C 45 5 Výsledky
14:10 46_1000m_F_Žákyně B 46 9 Výsledky
14:15 47_1000m_F_Žáci B 47 10 Výsledky
14:20 48_500m_F_Žákyně A 48 18 Výsledky
14:25 49_500m_F_Žáci A 49 15 Výsledky
14:30 50_1000m_F_Kadetky 50 16 Výsledky
14:35 51_1000m_F_Kadeti 51 16 Výsledky
14:40 52_1500m_F_Dorostenky 52 13 Výsledky
14:45 53_1500m_F_Dorostenci 53 9 Výsledky
14:50 54_1500m_F_Juniorky 54 6 Výsledky
14:55 55_1500m_F_Junioři 55 4 Výsledky
15:00 56_1500m_F_Seniorky 56 8 Výsledky
15:05 57_1500m_F_Senioři 57 16 Výsledky
15:30 58_1000m_F_Žákyně C 58 6 Výsledky
15:35 59_1000m_F_Žáci C 59 5 Výsledky
15:40 60_2000m_F_Žákyně B 60 9 Výsledky
15:45 61_2000m_F_Žáci B 61 10 Výsledky
15:50 62_2000m_Bodovačka_Žákyně A 62 18 Výsledky
15:55 63_2000m_Bodovačka_Žáci A 63 15 Výsledky
16:00 64_3000m_Bodovačka_Kadetky 64 16 Výsledky
16:10 65_3000m_Bodovačka_Kadeti 65 16 Výsledky
16:20 66_5000m_Bodovačka_Dorostenky 66 13 Výsledky
16:30 67_5000m_Bodovačka_Dorostenci 67 9 Výsledky
17:10 70_5000m_Bodovačka_Seniorky_Juniorky 70 14 Výsledky
17:20 71_10000m_Bodovačka_Senioři_Junioři 71 20 Výsledky
18:00 98_Půlhodinovka 98 54 Výsledky

Filtruj

01_Sprint_R_Žákyně A 02_Sprint_R_Žáci A 03_Sprint_R_Kadetky 04_Sprint_R_Kadeti 05_Sprint_R_Dorostenky 06_Sprint_R_Dorostenci 07_Sprint_R_Juniorky 08_Sprint_R_Junioři 09_Sprint_R_Seniorky 10_Sprint_R_Senioři 13_500m_SF1_Žáci B 14_500m_SF2_Žáci B 14s_500m_SF_Sloučeno_Žáci B 15_50m_F_Žákyně D 17_200m_F_Žákyně C 18_200m_F_Žáci C 19_500m_F_Žákyně B 20_500m_F_Žáci B 21_Sprint_F_Žákyně A 22_Sprint_F_Žáci A 23_Sprint_F_Kadetky 24_Sprint_F_Kadeti 25_Sprint_F_Dorostenky 26_Sprint_F_Dorostenci 27_Sprint_F_Juniorky 28_Sprint_F_Junioři 29_Sprint_F_Seniorky 30_Sprint_F_Senioři 31_500m_SF1_Žákyně A 32_500m_SF2_Žákyně A 33_500m_SF3_Žákyně A 33s_500m_SF_Sloučeno_Žákyně A 34_500m_SF1_Žáci A 35_500m_SF2_Žáci A 35s_500m_SF_Sloučeno_Žáci A 36_1000m_SF1_Kadetky 37_1000m_SF2_Kadetky 37s_1000m_SF_Sloučeno_Kadetky 38_1000m_SF1_Kadeti 39_1000m_SF2_Kadeti 39s_1000m_SF_Sloučeno_Kadeti 40_1500m_SF1_Dorostenky 41_1500m_SF2_Dorostenky 41s_1500m_SF_Sloučeno_Dorostenky 42_1500m_SF1_Senioři 43_1500m_SF2_Senioři 43s_1500m_SF_Sloučeno_Senioři 44_500m_F_Žákyně C 45_500m_F_Žáci C 46_1000m_F_Žákyně B 47_1000m_F_Žáci B 48_500m_F_Žákyně A 49_500m_F_Žáci A 50_1000m_F_Kadetky 51_1000m_F_Kadeti 52_1500m_F_Dorostenky 53_1500m_F_Dorostenci 54_1500m_F_Juniorky 55_1500m_F_Junioři 56_1500m_F_Seniorky 57_1500m_F_Senioři 58_1000m_F_Žákyně C 59_1000m_F_Žáci C 60_2000m_F_Žákyně B 61_2000m_F_Žáci B 62_2000m_Bodovačka_Žákyně A 63_2000m_Bodovačka_Žáci A 64_3000m_Bodovačka_Kadetky 65_3000m_Bodovačka_Kadeti 66_5000m_Bodovačka_Dorostenky 67_5000m_Bodovačka_Dorostenci 70_5000m_Bodovačka_Seniorky_Juniorky 71_10000m_Bodovačka_Senioři_Junioři 98_Půlhodinovka
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
23.05.2022 15:52 ANDĚL Jakub M 2010 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 21:44 ANDĚL Marek M 2013 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 ANTOŠOVÁ Veronika Ž 2000 Česká republika TEMPISH Heartbeat Inline Ano Ne
23.05.2022 15:38 BERKA Daniel M 2006 Česká republika TJ Sokol Běchovice II Ano Ne
23.05.2022 15:52 BÍLKOVÁ Berenika Ž 2008 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:38 BÍLKOVÁ Karolína Ž 2004 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 BINDER Martin M 2008 Česká republika RK SKUTEČ Ano Ne
23.05.2022 15:52 BLAHOVÁ Eva Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 BOHUMSKÁ Jana Ž 2003 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 BOURELY Adrian M 2008 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 21:44 BOURELY Elea Ž 2013 Slovensko IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:52 BREJCHA Antonín M 2008 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 BRIEŠŤANSKÝ Sebastien M 1998 Česká republika KRS Svratka Ano Ne
23.05.2022 21:44 BURIANOVÁ Klaudie Ž 2013 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 BURIANOVÁ Laura Ž 2009 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 BŮŽEK Patrik M 2007 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 ČERNOCH Jaroslav M 2002 Česká republika SSC Otrokovice Ano Ne
23.05.2022 15:52 DOHNALÍK Pavel M 1995 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:38 DOSTÁLOVÁ Lea Ž 2003 Česká republika RK SKUTEČ Ano Ne
23.05.2022 15:52 DURAJA Vojtěch M 2009 Česká republika Ano Ne
23.05.2022 15:52 DYKASTOVÁ Veronika Ž 2008 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 DZURÁK Pavol M 1980 Slovensko IN-LINE Borievka Ano Ne
23.05.2022 15:38 FACKENBERGOVÁ Eliška Ž 2006 Česká republika RK SKUTEČ Ano Ne
23.05.2022 15:52 FAJKUS Radek M 2001 Česká republika KSB Benátky n.J. Ano Ne
23.05.2022 15:38 FAJKUS Roman M 1971 Česká republika KSB Benátky Ano Ne
23.05.2022 15:52 FAJKUSOVÁ Markéta Ž 2003 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 FROLKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 GÁKOVÁ Barbora Ž 2006 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 GÁLOVÁ Alexandra Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 GÁLOVÁ Emma Ž 2007 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 GEBAUEROVÁ Kateřina Ž 2005 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HÁNA Tomáš M 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 HANÁK Matěj M 2013 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HÁNOVÁ Tereza Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HANZELKA Kryštof M 2011 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HANZELKOVÁ Viktorie Ž 2006 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HARTL Michal M 2009 Česká republika Ano Ne
23.05.2022 15:38 HASTÍK Kamil M 1977 Česká republika Tempish Heartbeat inline Ano Ne
23.05.2022 15:38 HEIDENFELDER Heinz M 1959 Rakousko ATSV Ternitz Ano Ne
23.05.2022 15:38 HEIDENFELDER Christine Ž 1957 Rakousko ATSV Ternitz Ano Ne
24.05.2022 09:42 HEJDUKOVÁ Karolína Ž 2017 Česká republika RK SKUTEČ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HOLUBEC David M 2010 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 HOLUBEC Marek M 1974 Česká republika TRO-SKI Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 HOŘÁK Jan M 2005 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 HRABĚTOVÁ Ema Ž 2007 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 HRADECKÁ Barbora Ž 2009 Česká republika TJ Sokol Běchovice II Ano Ne
23.05.2022 15:38 HRADECKÁ Tereza Ž 2006 Česká republika TJ Sokol Běchovice II Ano Ne
23.05.2022 15:52 CHMEL Filip M 2011 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 CHMEL Matěj M 2009 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 CHMEL Michal M 1978 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 21:44 CHMELOVÁ Klára Ž 2014 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 CHMIELOVÁ Tereza Ž 2010 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 JÍLEK Filip M 2010 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 JÍLEK Metoděj M 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 JUNGOVÁ Kristýna Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 JUNOVÁ Sára Ž 2014 Česká republika STC TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 KAINOVÁ Kateřina Ž 2003 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 KAMENSKÝ Václav M 2008 Česká republika KSB Benátky nad Jizerou Ano Ne
23.05.2022 15:52 KÁNINSKÁ Amálie Ž 2010 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 KOČÍ Jakub M 2004 Česká republika TEMPISH Heartbeat Inline Ano Ne
24.05.2022 09:42 KOČIŠOVÁ Adriana Ž 2019 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 KODÝMOVÁ Edita Ž 2008 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 KONIAKOVSKÝ Simon M 2010 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 KORTUS Jakub M 2011 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 KORVASOVÁ Lucie Ž 2003 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 KORVASOVÁ Veronika Ž 2003 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 KOSTKOVÁ Nikola Ž 1992 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 KOTRCH Michal M 2011 Česká republika STC TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 KOTRCHOVÁ Monika Ž 2008 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 KOVAŘÍK Jakub M 2006 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 KOVAŘÍK Luděk M 1973 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 KOVAŘÍK Luděk M 2012 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 KOVAŘÍK Vojtěch M 2015 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 KOZÁK Matouš M 2013 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 21:44 KOŽÁR Rostislav M 2014 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 KOŽÁROVÁ Sára Ž 2011 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 KRAML Matyáš M 2010 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 15:52 KREJČÍ Nela Ž 2011 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 KRUPKA Tobiáš M 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 KŘÍŠTOVÁ Denisa Ž 2010 Česká republika STC TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 KUDLÍKOVÁ Justýna Ž 2006 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 KUNSTMÜLLEROVÁ Nina Ž 2007 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 LECIÁNOVÁ Vanda Ž 1974 Česká republika Luigino.cz Ano Ne
23.05.2022 15:52 LINHARTOVÁ Karolína Ž 2011 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:38 LINHARTOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:52 LISECOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika TJ Sokol Běchovice II Ano Ne
23.05.2022 15:38 LOCHMAN Petr M 1973 Česká republika LifeInLine/ KOVO Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 LOKVENCOVÁ Andrea Ž 2000 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 MÁČALA RADEK M 1976 Česká republika LUHAČOVICE Ano Ne
23.05.2022 21:44 MADŽAROV Erik M 2012 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:38 MALEČEK Erik M 2002 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 MALEČEK Patrik M 2005 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 MARAS Daniel M 1981 Slovensko Trenčín inline Ano Ne
23.05.2022 15:52 MAREK Matěj M 2011 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:38 MAREŠ Lukáš M 2007 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 MARTINEC Marek M 2009 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 21:44 MARTINEC Oliver M 2012 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 21:44 MARTINEC Tobiáš M 2015 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 21:44 MAŘÍKOVÁ Natálie Ž 2012 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 MICHALIKOVÁ Elena Ž 2009 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 MIKEŠOVÁ Helena Ž 2011 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 MIKEŠOVÁ Zuzana Ž 2008 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 MONINEC Mikuláš M 2013 Česká republika LUIGINO.cz Ano Ne
23.05.2022 15:38 NÉMETH Silvester M 1961 Česká republika Tempish Inline Team Ano Ne
23.05.2022 15:52 NERADOVÁ Ema Ž 2010 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:52 NEVESELÝ Šimon M 2009 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:52 NIEDOBA František M 2010 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 OLIVOVÁ Lucie Ž 2010 Česká republika TJ Sokol Běchovice II Ano Ne
23.05.2022 15:52 ORBESOVÁ Adéla Ž 2008 Česká republika SSC Otrokovice Ano Ne
23.05.2022 15:52 OTOVÁ Tereza Ž 2010 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 OUDA Jan M 1982 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 21:44 OUDA Richard M 2014 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:38 OUDOVÁ Jana Ž 1986 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:38 PAPOUŠEK Marek M 1977 Česká republika STC TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 PAPOUŠKOVÁ Marta Ž 2009 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 21:44 PAVLOUŠKOVÁ Nela Ž 2013 Česká republika Vsetín Ano Ne
23.05.2022 15:52 PĚNČÍKOVÁ Katrin Ž 2006 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 21:44 PETEROVÁ Markéta Ž 2012 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 PODLIPSKÝ Jáchym M 2008 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 PODLIPSKÝ Richard M 1967 Česká republika Zeleneč Ano Ne
23.05.2022 15:52 POLÁŠKOVÁ Hana Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 PORADA Sviatoslava Ž 2014 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 POUZAR Karel M 2009 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 PRACHÁROVÁ Johana Ž 2007 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 PRACHÁROVÁ Monika Ž 2007 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 PROCHÁZKA Marek M 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 PROCHÁZKOVÁ Andělka Ž 2014 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 PROKOP Michal M 1996 Česká republika TEMPISH Heartbeat inline Ano Ne
23.05.2022 15:38 RAJSKÝ Lumír M 1973 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 REMEŠ Matěj M 2006 Česká republika TJ Sokol Běchovice II Ano Ne
23.05.2022 15:38 ROZENBAUMOVÁ Amálie Ž 2005 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 RŮŽIČKA Adam M 2014 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 RYŠKOVÁ Viktorie Ž 2010 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 ŘÍHOVÁ Andrea Ž 2008 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 ŘÍHOVÁ Veronika Ž 2005 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 SAMIEC Vojtěch M 2009 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:38 SEDLÁČEK Martin M 2005 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 SEJPAL Zdeněk M 2001 Česká republika KSB Benátky n.J. Ano Ne
23.05.2022 21:44 SHALAMANOV Maximilian M 2012 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 SHALAMANOVÁ Zlatina Ž 2010 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 21:44 SKOČÍKOVÁ Elena Ž 2013 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 SOCHR Tadeáš M 1998 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 SOUČEK Petr M 2011 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 15:52 SOUČEK Viktor M 2009 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 15:38 STODOLA Prokop M 2002 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 STRNADOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika KSB Ostrov nad Oslavou Ano Ne
23.05.2022 15:52 SZKANDEROVÁ Zuzana Ž 2009 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 ŠILBERSKÁ Linda Ž 2011 Česká republika SSC Otrokovice Ano Ne
23.05.2022 15:38 ŠILBERSKÝ Robin M 2006 Česká republika SSC Otrokovice Ano Ne
23.05.2022 15:52 ŠTERBA Vojtěch M 2011 Česká republika IN-LINE TŘINEC Ano Ne
23.05.2022 15:52 TOMEČKOVÁ Karolína Ž 2010 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:38 UHERKA Marian M 1999 Česká republika SSC Otrokovice Ano Ne
23.05.2022 15:38 VAJANSKÝ Adrian M 2006 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 VAJANSKÝ Dominik M 2012 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 15:52 VARSAMISOVÁ Sára Ž 2007 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 15:52 VARSAMISOVÁ Thea Ž 2009 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 VAŠKOVÁ Lucie Ž 2015 Česká republika KSB TJ Žďár nad Sázavou Ano Ne
23.05.2022 15:38 VRÁBEL Marián M 1980 Slovensko Žabiačik Ano Ne
23.05.2022 15:38 VRBA Martin M 1977 Česká republika Ano Ne
23.05.2022 15:52 VRBA Vojtěch M 2009 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 VRBOVÁ Anežka Ž 2012 Česká republika KSBM Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 WOLNÝ Oliver M 2013 Česká republika IN-LINE AKADEMIE Ano Ne
23.05.2022 15:52 ZAKOUŘIL Aleš M 2009 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 15:38 ZAKOUŘILOVÁ Šárka Ž 2006 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 ZEDNÍKOVÁ Beáta Ž 2013 Česká republika RTS Praha Ano Ne
23.05.2022 21:44 ZELINKOVÁ Adéla Ž 2015 Česká republika IN-LINE VESELÍ Ano Ne
23.05.2022 21:44 ŽĎÁRSKÁ Emma Ž 2013 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne
23.05.2022 15:52 ŽĎÁRSKÝ Matěj M 2010 Česká republika T.J. Sokol Staré Město - Náchod Ano Ne

VÝSLEDKY JSOU V SEKCI KE STAŽENÍ V EXCELU.

DOPLNĚNY VÝSLEDKY PŮLHODINOVKY + PDFKO S ČASY JEDNOTLIVÝCH KOL

DOPLNĚNY VÝSLEDKY SPRINTŮ TO ZNAMENÁ ROZJÍŽĎKY 1-10 A 21 - 30

DOPLNĚNY VÝSLEDKY FINÁLOVÝCH ZÁVODŮ 2.KOLA ROZJÍŽDKY 44 - 57

NA DALŠÍCH WEBOVÝCH VÝSLEDCÍCH SE BUDE PRACOVAT. OMLOUVÁME SE ZA KOMPLIKACE

Podrobnější informace zde:

http://www.inlineveseli.cz/

 

Název Ke stažení
propozice-otrokovice-2022.pdf-08b0e50b53dfeed34568924c2b6873a51650402859.pdf
Pulhodinovka.pdf
Pulhodinovka-Scasy-kol.pdf
Vysledky-MCR-Viceboje-Otrokovice-2022-v05.xlsx
Zpět
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.