Podrobnější informace zde: VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020 ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
10:00 | Vysokomýtský půlmaraton | 21km | 235 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.08.2020 11:25 | Alexa Jiří | M | 1953 | KRB Chrudim | |||
17.02.2020 20:42 | Alexa Martin | M | 1992 | ||||
18.01.2020 22:10 | Andrle Petr | M | 1960 | SK Kysperk | |||
01.01.2020 18:27 | Andrle Tomáš | M | 1991 | ||||
11.07.2020 20:02 | Bálka Stanislav | M | 1970 | SVVAT | |||
01.01.2020 01:38 | Bárta Josef | M | 1977 | Vysoké Mýto | |||
07.02.2020 13:08 | Bartoňová Klára | Ž | 1983 | STG Choceň | |||
19.02.2020 20:22 | Bartošek Martin | M | 2000 | ||||
07.01.2020 10:22 | Bašarin Tomáš | M | 1990 | ||||
01.01.2020 19:36 | Bašarinová Michaela | Ž | 1968 | ||||
24.08.2020 14:46 | Baťová Eliška | Ž | 1992 | ||||
16.08.2020 08:43 | Bednář Pavel | M | 1963 | ||||
08.08.2020 14:00 | Bělehrádek Pavel | M | 1958 | TJ Čolek | |||
16.07.2020 12:45 | Beneš Jiří | M | 1988 | ||||
23.08.2020 22:19 | Beneš Jiří | M | 1994 | Čenkovice | |||
01.01.2020 20:25 | Benko Jan | M | 1974 | ELEVEN RUN team | |||
01.01.2020 20:30 | Benková Romana | Ž | 1978 | LITOMYŠL | |||
27.08.2020 20:03 | Bis Dalibor | M | 1975 | Triathlon Team Chrudim | |||
24.08.2020 21:41 | Bláha Milan | M | 1957 | AF Křovice | |||
17.02.2020 02:25 | Bockaj Karel | M | 1972 | Stg Ceska Trebova | |||
11.01.2020 11:08 | Borovec Alexandr | M | 1976 | K.O.B. Choceň | |||
10.02.2020 20:36 | Brožková Květa | Ž | 1974 | KOB Ústí nad Orlicí | |||
20.02.2020 14:51 | Brýdl Jakub | M | 1977 | KOSP | |||
27.08.2020 10:30 | Brydlová Jana | Ž | 1977 | ||||
23.08.2020 08:59 | Burešová Kateřina | Ž | 1978 | Rozběháme Svratku | |||
03.01.2020 09:02 | Buryan Michal | M | 1977 | AKVM | |||
08.08.2020 09:17 | Buřval Lukáš | M | 1994 | ||||
30.06.2020 09:27 | Ceheľský Marek | M | 1993 | ||||
17.01.2020 22:16 | Čech Daniel | M | 1976 | VM Cross | |||
26.07.2020 14:32 | Čejka Bořivoj | M | 1980 | Triathlon Team Chrudim | |||
29.01.2020 09:33 | Černá Ludmila | Ž | 2000 | Rozběháme Luži | |||
25.08.2020 21:06 | Číhař Tomáš | M | 1970 | Chvojenec | |||
26.08.2020 20:45 | Číž Josef | M | 1971 | Lázně Bohdaneč | |||
03.01.2020 18:37 | Čuřík Milan | M | 1974 | ||||
01.01.2020 20:16 | Diblíková Kateřina | Ž | 1996 | ||||
17.08.2020 19:14 | Diviš Martin | M | 1979 | divous TEAM | |||
17.08.2020 18:16 | Diviš Petr | M | 1987 | divous TEAM | |||
22.01.2020 09:18 | Divoký Roman | M | 1990 | AC Vysoké Mýto | |||
17.01.2020 19:58 | Dobrkovský Miroslav | M | 1995 | ||||
03.08.2020 22:02 | Doležal Lukáš | M | 2000 | ||||
30.06.2020 12:31 | Doležal Michal | M | 1988 | ||||
30.08.2020 11:25 | Dudková Jana | Ž | 1992 | Rozběháme Svratku | |||
02.03.2020 23:34 | Dudycha Tomáš | M | 1975 | ||||
09.03.2020 09:44 | Dula Martin | M | 1988 | ||||
27.02.2020 15:30 | Dušek_Vaňousová Andrea | Ž | 1981 | "Prostě běž" | |||
14.02.2020 06:07 | Dvořáček Jan | M | 1995 | ||||
01.01.2020 19:15 | Dvořák Tomáš | M | 1980 | SPINÁLNÍČEK z.s. | |||
08.01.2020 10:08 | Dvořáková Jindřiška | Ž | 1986 | ||||
01.01.2020 19:24 | Dvořáková Zuzana | Ž | 1982 | SPINÁLNÍČEK z.s. | |||
02.01.2020 22:01 | Dycka Jan | M | 1980 | Podrazek | |||
02.01.2020 22:06 | Dycková Šárka | Ž | 1982 | ||||
19.01.2020 18:27 | Frýdlová Šárka | Ž | 1990 | ||||
26.07.2020 12:37 | Hakkel Pavel | M | 1979 | ||||
03.01.2020 20:58 | Hamzová Gabriela | Ž | 1999 | ||||
08.03.2020 17:48 | Hanousek Jiří | M | 1988 | Road Racing Podorlicko | |||
12.01.2020 21:18 | Hanulík Vladan | M | 1980 | ||||
17.06.2020 23:36 | Hanuš Petr | M | 1992 | ||||
20.01.2020 19:49 | Hašková Eliška | Ž | 1992 | ||||
02.01.2020 20:36 | Hojný Mirek | M | 1980 | Kvůli holkám | |||
15.07.2020 21:48 | Holická Marta | Ž | 1975 | ||||
02.01.2020 16:14 | Hospodka Vít | M | 1978 | CykloBendl | |||
19.01.2020 11:43 | Hozakova Leona | Ž | 1981 | ||||
05.01.2020 17:25 | Hurt Martin | M | 1977 | ||||
02.01.2020 18:26 | Hyksa Břetislav | M | 1975 | ||||
01.01.2020 11:42 | Hynek Tomáš | M | 1997 | FTC Vysoké Mýto | |||
18.08.2020 21:45 | Chmelařová Lenka | Ž | 1982 | BDM Team | |||
04.01.2020 20:08 | Izaiaszová Tereza | Ž | 1992 | Střely z Holic | |||
24.06.2020 20:50 | Janáčková Kateřina | Ž | 1975 | MRX Team | |||
01.01.2020 19:57 | Janouch Filip | M | 1993 | ||||
08.01.2020 08:23 | Ješina Petr | M | 1981 | Kobylský vinný sklep | |||
20.01.2020 09:16 | Jirásková Monika | Ž | 1970 | KČT Ústí nad Orlicí | |||
01.01.2020 20:09 | Jiříček Jan | M | 1977 | ||||
14.01.2020 07:46 | Johan Barbora | Ž | 1987 | Růžoffky v běhu | |||
05.01.2020 15:31 | Kajzrlík Aleš | M | 1981 | Zahrádkáři Choceň | |||
27.07.2020 07:45 | Kaláb David | M | 1987 | Blažovice | |||
21.08.2020 14:29 | Kalánek Jiří | M | 1978 | ||||
27.01.2020 22:24 | Kaňková Blanka | Ž | 1983 | ||||
15.02.2020 23:29 | Kaplan Jakub | M | 1996 | Bike Freaks Holice | |||
01.01.2020 20:22 | Karal Pavel | M | 1970 | Rozběháme Luži | |||
05.02.2020 07:11 | Kárský Vojtěch | M | 1992 | ||||
16.06.2020 12:53 | Klíč Michal | M | 1977 | ||||
21.01.2020 17:58 | Kloboučník František | M | 2001 | ||||
01.01.2020 12:35 | Knap Jiří | M | 1986 | ||||
17.02.2020 18:03 | Kokštejn Pavel | M | 1977 | ||||
02.02.2020 20:51 | Kopecky Ivo | M | 1991 | ||||
29.01.2020 14:34 | Kopecký Jan | M | 1990 | Vysoké Mýto | |||
01.01.2020 22:10 | Kopecký Libor | M | 1956 | AC Vysoké Mýto | |||
05.01.2020 08:02 | Koudela Adam | M | 1985 | Šogorisa Ultra Trail Team | |||
01.02.2020 09:15 | Kouřil Karel | M | 1972 | AC Vysoké Mýto | |||
01.02.2020 09:18 | Kouřil Tomáš | M | 1993 | AC Vysoké Mýto | |||
09.01.2020 22:20 | Kouřímová Jolana | Ž | 1976 | ||||
27.01.2020 19:18 | Kovářová Monika | Ž | 1965 | ||||
08.01.2020 14:02 | Kozák Ondřej | M | 1988 | ||||
28.01.2020 12:52 | Kozel Karel | M | 1975 | Rozběháme Luži | |||
20.02.2020 12:47 | Kozlová Jana | Ž | 1981 | Rozběháme Luži | |||
28.02.2020 05:54 | Krátký Josef | M | 1965 | BezvaBěh | |||
14.08.2020 13:33 | Krejza Martin | M | 1962 | ||||
02.01.2020 20:49 | Kroulík Radek | M | 1977 | ||||
30.08.2020 11:25 | Krumer Miroslav | M | 1949 | Rozběháme Luži | |||
08.01.2020 18:03 | Křepelková Lucie | Ž | 1983 | ||||
30.08.2020 11:25 | Křepelková Vanda | Ž | 1973 | Rozběháme Luži | |||
17.08.2020 12:59 | Kuba Lukas | M | 1980 | Matoni free run Olomouc | |||
13.02.2020 15:05 | Kubík Petr | M | 1966 | STG Choceň | |||
10.02.2020 19:36 | Kučera Radek | M | 1975 | Marcipan | |||
14.07.2020 21:31 | Kuchař Petr | M | 1951 | Maratón klub Kladno⁸t | |||
18.01.2020 18:42 | Kvapilová Barbora | Ž | 1987 | ||||
30.08.2020 11:25 | Kyčmol Štefan | M | 1978 | Rozběháme Luži | |||
04.01.2020 22:39 | Laba Robert | M | 1978 | ||||
17.01.2020 22:21 | Langerová Petra | Ž | 1985 | VM Cross | |||
21.02.2020 20:33 | Langhammer Milan | M | 1980 | Gladiatoraceteam | |||
02.01.2020 17:47 | Lienertová Lenka | Ž | 1981 | Ostřetín | |||
13.01.2020 10:27 | Límová Alena | Ž | 1976 | ||||
20.01.2020 16:00 | Lipavská Marcela | Ž | 1978 | Dovolenkáři | |||
22.08.2020 21:46 | Lorenc František | M | 1968 | AC SPARTA | |||
02.01.2020 14:43 | Lorenc Marek | M | 1993 | ||||
28.07.2020 21:30 | Lounek Jaroslav | M | 1969 | Častolovice | |||
02.01.2020 09:26 | Ludvíček Josef | M | 1989 | Vračovice-Orlov | |||
29.01.2020 08:07 | Maarek Rafael | M | 1997 | ||||
16.07.2020 22:06 | Machačová Ivana | Ž | 1989 | ||||
29.01.2020 22:48 | Machek Michael | M | 1989 | ||||
14.01.2020 17:08 | Malinek Pavel | M | 1977 | Mattoni free run Olomouc | |||
30.08.2020 11:25 | Mařáček František | M | 1965 | ||||
23.02.2020 02:58 | Mikulecký Pavel | M | 1991 | CTB Brandýs | |||
07.01.2020 18:22 | Miler Michal_J.M. | M | 1974 | Fénix - deskové hry | |||
30.08.2020 11:25 | Milerová Věrka | Ž | 1978 | Otakar VM | |||
05.02.2020 15:31 | Mlejnková Jolana | Ž | 1968 | ||||
01.01.2020 16:42 | Mokrejš Leoš | M | 1993 | ||||
03.01.2020 20:54 | Mokrušová Pavla | Ž | 1985 | ||||
14.02.2020 11:50 | Moravec Marian | M | 1971 | ||||
07.01.2020 21:49 | Mořkovský Ondřej | M | 1987 | ||||
23.02.2020 21:00 | Mračko Aleš | M | 1991 | ||||
05.01.2020 12:04 | Mrzenová Eva | Ž | 1981 | ||||
13.01.2020 21:39 | Müller Michal | M | 1988 | SRTG Česká Třebová | |||
30.01.2020 09:46 | Musílek Martin | M | 1989 | 3MT | |||
20.01.2020 05:35 | Müttermüller Antonín | M | 1991 | ||||
10.02.2020 22:31 | Nadymáček Tomáš | M | 1991 | ||||
05.02.2020 12:23 | Nehybová Barbora | Ž | 1990 | ||||
28.02.2020 07:03 | Nemec Petr | M | 1981 | ||||
01.01.2020 19:33 | Němec Radek | M | 1977 | ||||
08.02.2020 18:01 | Nešpor Jiří | M | 1994 | ||||
07.01.2020 19:26 | Norocelová Eva | Ž | 1987 | STG Česká Třebová | |||
30.08.2020 11:25 | Novák David | M | 1998 | Dobroběh | |||
23.01.2020 13:22 | Novák Karel | M | 1964 | Skimen Sport | |||
19.01.2020 13:17 | Novák Martin | M | 1963 | ||||
17.06.2020 20:25 | Novák Michal | M | 1993 | ||||
16.08.2020 18:20 | Novák Petr | M | 1995 | ||||
11.08.2020 13:10 | Novotná Denisa | Ž | 1992 | Hradec Králové 270 | |||
30.08.2020 11:25 | Novotný František | M | 1958 | CC Choceň | |||
17.02.2020 17:58 | Ondrová Lada | Ž | 1973 | ||||
18.08.2020 22:43 | Opravilová Ivana | Ž | 1957 | ||||
12.01.2020 21:01 | Papoušková Eva | Ž | 1970 | ||||
05.02.2020 22:00 | Pastrňáková Zuzana | Ž | 1988 | ||||
05.01.2020 22:31 | Pávek Miloš | M | 1973 | Little Peacock | |||
20.08.2020 13:45 | Pavel Oliver | M | 1998 | ||||
11.02.2020 08:49 | Pavlíček Jan | M | 1988 | STG Choceň | |||
08.01.2020 10:41 | Pazderová Alena | Ž | 1975 | ||||
15.02.2020 10:55 | Perůtka Libor | M | 1991 | ||||
03.01.2020 15:58 | Pešinová Veronika | Ž | 1984 | ||||
30.08.2020 11:25 | Petrová Magda | Ž | 1982 | Růžovky Litom | |||
18.01.2020 20:39 | Pidima Tomáš | M | 1990 | Dannyho parťáci | |||
10.02.2020 20:00 | Poslusny Petr | M | 1969 | Havana Club | |||
23.08.2020 22:10 | Poslušný Pavel | M | 1983 | ||||
11.01.2020 21:30 | Pospíšil Jaroslav | M | 1978 | ||||
01.01.2020 18:21 | Pražáková Kristýna | Ž | 1998 | ||||
01.01.2020 14:01 | Procházka Michal | M | 1977 | CC Choceň | |||
01.01.2020 12:17 | Procházka Petr | M | 1974 | CC Choceň | |||
14.02.2020 13:43 | Prokopec Daniel | M | 1970 | Dannyho parťáci | |||
01.01.2020 19:00 | Ráb Ludvík | M | 1982 | ||||
27.01.2020 08:33 | Radimecká Ola | Ž | 1981 | RůžOFFky v běhu | |||
05.01.2020 17:47 | Rautenkranc Miroslav | M | 1964 | SK Donocykl | |||
10.02.2020 09:39 | Rehakova Zuzana | Ž | 1992 | ||||
06.01.2020 11:33 | Rejcha Karel | M | 1974 | BK BARIUM Vysoká nad Labem | |||
02.01.2020 09:15 | Renza Martin | M | 1977 | ||||
02.02.2020 15:19 | Rudolecká Lucie | Ž | 1999 | ||||
13.01.2020 21:20 | Ryšavý Tomáš | M | 1986 | Stg Česká Třebová | |||
17.01.2020 12:50 | Rýz Bohuslav | M | 1977 | snakes Vysoké Mýto | |||
01.01.2020 20:46 | Samek Matej | M | 1983 | ||||
08.01.2020 21:34 | Savruk Jiří | M | 1999 | ||||
06.01.2020 22:36 | Severa Pavel | M | 1990 | Skauti | |||
06.01.2020 07:58 | Severa René | M | 1974 | ||||
13.08.2020 12:25 | Shánělová Martina | Ž | 1974 | ||||
28.01.2020 22:30 | Shorna Sabina | Ž | 1976 | Rozbehame Luzi | |||
30.08.2020 11:25 | Skalická Sára | Ž | 2002 | ||||
08.03.2020 12:48 | Skalický Petr | M | 1977 | ||||
01.01.2020 14:54 | Skýbová Monika | Ž | 1983 | Rozběháme Luži | |||
01.01.2020 12:09 | Sládek František | M | 1983 | PRESSTEXTILE | |||
07.01.2020 17:19 | Slavík Radek | M | 1966 | Střední škola podnikání VM | |||
26.08.2020 21:04 | Stejskalová Andrea | Ž | 1972 | Litomyšl | |||
12.01.2020 12:40 | Stříteský Daniel | M | 1992 | Pobřeží kocoviny | |||
11.02.2020 09:53 | Stříteský Jan | M | 1989 | Orel Vysoké Mýto | |||
01.01.2020 15:39 | Svitková Elena | Ž | 1979 | Minimon Friendly Team | |||
18.01.2020 20:20 | Svobodová Martina | Ž | 1994 | ||||
22.08.2020 21:56 | Sýkora Tomáš | M | 1977 | RC Partizan Beograd | |||
13.01.2020 05:58 | Šimek Martin | M | 1987 | ||||
07.02.2020 12:36 | Šimková Kateřina | Ž | 1984 | STG Choceň | |||
02.01.2020 23:24 | Šlajs Tomáš | M | 1960 | CC Choceň | |||
04.02.2020 18:41 | Šotner Jan | M | 1993 | ||||
02.01.2020 20:28 | Špaček Jiří | M | 1983 | Šogorisa Ultra Trail Team | |||
01.01.2020 16:27 | Šplíchal Milan | M | 1976 | ||||
27.01.2020 18:21 | Šraut Bohumír | M | 1975 | ||||
13.07.2020 08:08 | Šrautová Kateřina | Ž | 1977 | ||||
30.08.2020 11:25 | Štancl Josef | M | 1970 | ||||
31.07.2020 21:35 | Štembera Petr | M | 1969 | Pardubice | |||
06.01.2020 21:24 | Šusta Václav | M | 1979 | ||||
26.01.2020 11:55 | Šváb Adam | M | 1993 | ||||
08.01.2020 14:46 | Švarc Ondřej | M | 1991 | Pobřeží kocoviny | |||
03.07.2020 22:46 | Švastalová Ilona | Ž | 1981 | ||||
12.01.2020 23:23 | Švec Jakub | M | 1987 | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | |||
03.07.2020 07:25 | Švec Robert | M | 1977 | ||||
30.08.2020 11:25 | Teplý Jaroslav | M | 1978 | ||||
01.01.2020 13:51 | Tobiška Štěpán | M | 1974 | ||||
02.01.2020 16:52 | Tomášová Petra | Ž | 1973 | ||||
11.02.2020 13:29 | Tomek Jan | M | 1993 | ||||
02.01.2020 04:32 | Urbánek Michal | M | 1983 | STG CHOCEŇ | |||
02.01.2020 13:36 | Urbánková Hana | Ž | 1985 | ||||
01.01.2020 14:28 | Vacek Jiří | M | 1977 | Dlouhá Třebová | |||
07.01.2020 15:07 | Valášková Aneta | Ž | 1992 | Dobroběh | |||
27.01.2020 08:21 | Vannay Pavel | M | 1979 | ||||
30.08.2020 11:25 | Vaňousová Jana | Ž | 1993 | ||||
14.08.2020 15:24 | Vašek René | M | 1977 | Krucemburk | |||
30.06.2020 12:30 | Velš Vladimír | M | 1988 | ||||
08.01.2020 22:14 | Vilímek Václav | M | 1998 | FTC Vysoké Mýto | |||
05.01.2020 18:42 | Víšek David | M | 1975 | KRB Chrudim | |||
05.01.2020 18:40 | Víšková Mirka | Ž | 1974 | ||||
19.01.2020 15:28 | Vodičková Petra | Ž | 1991 | ||||
02.01.2020 13:55 | Vopařil Josef | M | 1962 | ||||
18.06.2020 09:09 | Vopařil Josef | M | 1996 | ||||
18.06.2020 08:58 | Vopařilová Anna | Ž | 1994 | ||||
02.03.2020 15:55 | Vopršálek Miroslav | M | 1971 | ||||
18.01.2020 18:40 | Vopršálek Tomáš | M | 2002 | FTC Vysoké Mýto | |||
01.01.2020 11:47 | Vopršálková Klára | Ž | 1999 | ||||
23.02.2020 10:52 | Vorisek Radim | M | 1984 | ||||
01.01.2020 13:40 | Vostrčilová Martina | Ž | 1976 | ||||
08.01.2020 19:33 | Votřel Pavel | M | 1978 | ||||
18.02.2020 15:48 | Wiedermann Ondřej | M | 1988 | 3D fitness RT | |||
01.01.2020 12:02 | Zahradník Jakub | M | 1986 | SC Jičín | |||
29.06.2020 21:52 | Żak Artur | M | 1979 | Aktywny Wałbrzych | |||
30.08.2020 11:25 | Žák Robert | M | 1974 | DK MONT Loket | |||
25.08.2020 09:56 | Žampach Marek | M | 1991 | Stormweld | |||
Počet registrovaných závodníků: 239 |