25.12.2018 - Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO

http://www.znojemskebehani.ic.cz/2018_2019.htm RABBITS - Znojemské běhání pořádá 38.ročník Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO 6. závod Znojemského běžeckého poháru 25.12.2018 V úterý 25.12. 2018 na Bo...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
10:00 Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO 10,58km 10km 218 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
25.12.2018 11:59 ACHRER Eduard M 2003 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ANTOŠ Jiří M 1986 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BALÍK David M 1998 Česká republika Trstěnice Ano Ne
25.12.2018 11:59 BARTESOVÁ Veronika Ž 1997 Česká republika TJ Sokol Plaveč Ano Ne
25.12.2018 11:59 BARTŮNĚK Marek M 1998 Česká republika Ethicsport Ano Ne
25.12.2018 11:59 BARTŮŇKOVÁ Světlana Ž 1976 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BEČVÁŘ Pavel M 1973 Česká republika KS Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BLAHA Daniel M 2002 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 BLAŽKOVÁ Iva Ž 1976 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BOBEK Josef M 1949 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BONK Milan M 1967 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 BOŘIL Ondřej M 1986 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BRESTUL Petr M 1986 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 BŘEZNA Jiří M 1966 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 BŘEZNOVÁ Ivana Ž 1969 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 BŘEZNOVÁ Klára Ž 1993 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 BŘEZNOVÁ Radka Ž 1999 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 BUDÍN Ondřej M 2005 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BUDÍNOVÁ Jana Ž 1975 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 BUCHMAYER Harald M 1972 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 BULÍN Jakub M 1992 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 BULÍN Jindřich M 1967 Česká republika TJ Sokol Plaveč Ano Ne
25.12.2018 11:59 BULÍNOVÁ Jitka Ž 1993 Česká republika TJ Sokol Plaveč Ano Ne
25.12.2018 11:59 CIHLÁŘ Tomáš M 1987 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČABALA Vojtěch M 1993 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČAJKA Filip M 2004 Česká republika TJ Znojmo plavání Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČAPEK Jan M 1986 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČERMÁK Bedřich M 1974 Česká republika Atletic Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČERNÝ Pavel M 1995 Česká republika SDH Mikulovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČIBERA Beata Ž 1988 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČÍHAL Vavřinec M 1977 Česká republika 116 KG neběhá! Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČÍŽEK Robert M 1977 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ČUČKOVÁ Zuzana Ž 1994 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 DAŇHEL Petr M 1983 Česká republika Bílovice nad Svitavou Ano Ne
25.12.2018 11:59 DANIELOVIČ Leo M 1958 Česká republika Hradiště Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 DOLEŽAL Josef M 1984 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 DUBA Martin M 1977 Česká republika Dyje Ano Ne
25.12.2018 11:59 DUBOVSKÝ Jakub M 1985 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 DURAJKA Antonín M 1969 Česká republika Dyjákovičky Ano Ne
25.12.2018 11:59 DVOŘÁK Leoš M 1971 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ELSUR Karel M 1974 Česká republika LKKA Ano Ne
25.12.2018 11:59 FANTAL Zbyněk M 1972 Česká republika AČR 2427 Sedlec Náměšť Ano Ne
25.12.2018 11:59 FIALA Luboš M 1962 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 FIALOVÁ Anna Ž 1996 Česká republika 3+2 Ano Ne
25.12.2018 11:59 FILA Roland M 1972 Česká republika Šachový oddíl Haiva Tasovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 FRIČ Jáchym M 2002 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 FRIČ Vilém M 2007 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 FUČÍK Karel M 1972 Česká republika Černín Ano Ne
25.12.2018 11:59 FUČÍKOVÁ Hana Ž 1977 Česká republika Černín Ano Ne
25.12.2018 11:59 FÜRST Jan M 1961 Česká republika Karviná Ano Ne
25.12.2018 11:59 GONČÁR Jiří M 1957 Česká republika Brno Líšeň Ano Ne
25.12.2018 11:59 GRABNER Barbara Ž 1972 Česká republika LC Werbeprofi Ano Ne
25.12.2018 11:59 GRABNER Herwig M 1969 Česká republika LC Werbeprofi Ano Ne
25.12.2018 11:59 GRABNER Sophie Ž 1998 Česká republika LC Werbeprofi Ano Ne
25.12.2018 11:59 GRULICH Ondřej M 2001 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 HADROUŠEK Adam M 2002 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 HADROUŠEK David M 1974 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 HADROUŠEK Kryštov M 2002 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 HALBRŠTAT Petr M 1967 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 HANÁK Albín M 1951 Česká republika Mor. Slavia Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 HEBENSTREIT Sabine Ž 1978 Česká republika Lauftreff Retz Ano Ne
25.12.2018 11:59 HLÁVKA Jan M 1980 Česká republika Kuchařovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 HLAVSA František M 1947 Česká republika Mor. Slavia Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 HNICO Zdeněk M 1985 Česká republika TJ Slavoj Banes Pacov Ano Ne
25.12.2018 11:59 HOLČAPEK František M 1968 Česká republika Mikulovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 HOLČAPKOVÁ Lucie Ž 1992 Česká republika Mikulovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 HOLIK Šimon M 1990 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 HOLUB Pavel M 1980 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 HRNČÍŘ Ivo M 1980 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 HRUBÝ Josef M 1992 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 HRUBÝ Karel M 1974 Česká republika FK Bojanovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 HRUŠKA Radim M 1992 Česká republika Únanov Ano Ne
25.12.2018 11:59 CHODOBA Jaroslav M 1976 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 JAHODA Stanislav M 1977 Česká republika Opti-project Ano Ne
25.12.2018 11:59 JANEČEK Milan M 1996 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 JANEČEK Milan M 1996 Česká republika Pension Jesuitská Ano Ne
25.12.2018 11:59 JANUŠKA Ivan M 1958 Česká republika Šanov Ano Ne
25.12.2018 11:59 JASENSKÝ Jan M 1987 Česká republika Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 JEŽEK Pavel M 1982 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 JEŽKOVÁ Jitka Ž 1984 Česká republika SK Winners Ano Ne
25.12.2018 11:59 JIROVSKÁ Monika M 1971 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 JIŘIKOVSKÝ Pavel M 1973 Česká republika Moravský Krumlov Ano Ne
25.12.2018 11:59 JOCHOVÁ Natálie Ž 1990 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 JURICOVÁ Alena Ž 1973 Česká republika Behebrno.com Ano Ne
25.12.2018 11:59 KARASOVÁ Barbora Ž 1993 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KAZDA Petr M 1970 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 KLIMEŠOVÁ Zdenka Ž 1963 Česká republika Kuřim Ano Ne
25.12.2018 11:59 KOHOUTEK Tomáš M 1976 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 KOMENDA Dušan M 1991 Česká republika TJ Těšetice Ano Ne
25.12.2018 11:59 KOVÁŘ Aleš M 1980 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 KOVCIÁN Victor M 1968 Česká republika PSK Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KRATOCHVÍL Pavel M 1960 Česká republika Atletic Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 KREJČÍ Miroslav M 1966 Česká republika Věznice Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KREMLÁČEK Vladimír M 1990 Česká republika 3+2 Ano Ne
25.12.2018 11:59 KREMLÁČKOVÁ Anna Ž 2000 Česká republika Tj Kanoistika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KREPELA Luděk M 1964 Česká republika Skalice Ano Ne
25.12.2018 11:59 KRUTIŠ Eduard M 1975 Česká republika KS Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KŘÍŽ Tomáš M 2000 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 KUČERA Jan M 1981 Česká republika Alfa triteam Ano Ne
25.12.2018 11:59 KUČEROVÁ Jana Ž 1971 Česká republika Rohatec Ano Ne
25.12.2018 11:59 KUCHAŘOVÁ Simona Ž 1996 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KUCHTÍK Pavel M 1987 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 KYPRÝ Jan M 1974 Česká republika SK Winners Ano Ne
25.12.2018 11:59 MACINKA Jan M 1969 Česká republika CK Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 MAHEL Tadeáš M 1989 Česká republika SK Babice Ano Ne
25.12.2018 11:59 MAHT David M 1983 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 MALČOVÁ Michaela Ž 1967 Česká republika Winners Nový Šaldorf Ano Ne
25.12.2018 11:59 MALČOVÁ Michaela Ž 1967 Česká republika Vinners Ano Ne
25.12.2018 11:59 MANDÁT Michal M 1996 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 MANDÁT Michal M 1996 Česká republika Pension Jesuitská Ano Ne
25.12.2018 11:59 MAREK Jan M 1987 Česká republika Sokol Božice Ano Ne
25.12.2018 11:59 MAREK Pavel M 1988 Česká republika Kozlov Ano Ne
25.12.2018 11:59 MATOUŠEK Jaroslav M 2001 Česká republika Hodonice Ano Ne
25.12.2018 11:59 MEDEK Ivo M 1963 Česká republika Hodonice Ano Ne
25.12.2018 11:59 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav M 1961 Česká republika AK Perná Ano Ne
25.12.2018 11:59 MIŠÁK Milan M 1990 Česká republika Serpentine RC Ano Ne
25.12.2018 11:59 MIŠÁK Milan M 1963 Česká republika Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 MLEJNEK Lubš M 1982 Česká republika Kuchařovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 MORLEY Adam M 1970 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 MURNÍK Jan M 1987 Česká republika Nike Hatě Ano Ne
25.12.2018 11:59 MUSIL Dominik M 1990 Česká republika Řešeto Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 NALAUDRIS Athauasios M 1989 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 NAOMON David M 2001 Česká republika Neratovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 NEKULA Pavel M 1984 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 NEMČOKOVÁ Dana Ž 1977 Česká republika Sněhuláci Ano Ne
25.12.2018 11:59 NĚMEC Bedřich M 1964 Česká republika Hornice Ano Ne
25.12.2018 11:59 NESNÍDALOVÁ Andrea Ž 1989 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 NEVORAL Tomáš M 1982 Česká republika Louda team Ano Ne
25.12.2018 11:59 NOVÁČEK Josef M 1958 Česká republika SDH Čučice Ano Ne
25.12.2018 11:59 NOVÁČKOVÁ Petra Ž 1986 Česká republika Atletic Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 NOVÁK Vladimír M 1960 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ODVÁRKOVÁ Alena Ž 1981 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ORAVEC Radek M 1982 Česká republika PDK Ano Ne
25.12.2018 11:59 ORTH Milan M 1961 Česká republika Břeclav Ano Ne
25.12.2018 11:59 PAPAI Martin M 1983 Česká republika Sokol Tasovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 PÁVEK Jan M 1982 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 PÁVEK Jan M 1982 Česká republika KP Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 PETR Ivo M 1984 Česká republika Stomaski Ano Ne
25.12.2018 11:59 PILAŘ Josef M 1951 Česká republika Orel Únanov Ano Ne
25.12.2018 11:59 POJER Miloš M 1982 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 POKORNÝ Lubomír M 1955 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 POKORNÝ Lubomír M 1986 Česká republika Honem, honem! Ano Ne
25.12.2018 11:59 POKORNÝ Martin M 1987 Česká republika Chvalovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 POKORNÝ Ondřej M 2001 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 POKORNÝ Pavel M 1982 Česká republika Dream team! Ano Ne
25.12.2018 11:59 POLACHOVÁ Tereza Ž 1997 Česká republika TJ Znojmo plavání Ano Ne
25.12.2018 11:59 PROCHÁZKOVÁ Nikola Ž 2002 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 PŘEMYSL Zdeněk M 1986 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 PŘIBYL Jan M 1982 Česká republika Příbram Ano Ne
25.12.2018 11:59 PŘISTÁLOVÁ Veronika Ž 1984 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 RAABOVÁ Lucie Ž 2000 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 ROŽNOVSKÝ Jan M 1994 Česká republika 3+2 Ano Ne
25.12.2018 11:59 RŮŽIČKOVÁ Zuzana Ž 1983 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 RÝZNAR Václav M 1977 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 SABÁČERK Boris M 1993 Česká republika Pension Jesuitská Ano Ne
25.12.2018 11:59 SAMAŠ Michal M 1984 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 SEĎOVÁ Eva Ž 1990 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 SCHUCHOVÁ Milena Ž 1992 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 SIVERA Tomáš M 2000 Česká republika 1.SC Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 SIVILA Shannon Ž 1997 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 SIVILA Siddartha M 1975 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 SKOPAL Ladislav M 1988 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 SKŘIVANOVÁ Veronika Ž 2004 Česká republika TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 SOFKA František M 1978 Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou Ano Ne
25.12.2018 11:59 SOUČEK Tomáš M 1989 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 SOURAL Lukáš M 1982 Česká republika VSK UNI Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 STEHLÍK David M 1982 Česká republika Louda team Ano Ne
25.12.2018 11:59 STEINOCHR Ladislav M 1981 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 STRAKA Kamil M 1969 Česká republika Kaspanův mlýn Ano Ne
25.12.2018 11:59 SURMAN Jaroslav M 1979 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODA Jaromír M 1982 Česká republika Honem, honem! Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODA Jiří M 1980 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODA Matěj M 2000 Česká republika TJ Znojmo plavání Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODA Matyáš M 2001 Česká republika TJ Znojmo plavání Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODOVÁ Alena Ž 1991 Česká republika 3+2 Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODOVÁ Eliška Ž 2002 Česká republika TJ Spartak Třebíč Ano Ne
25.12.2018 11:59 SVOBODOVÁ Hana Ž 1995 Česká republika 3+2 Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠINDELÁŘ Martin M 1997 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠPAČEK František M 1979 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠPAČEK Robert M 1968 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠRÁMEK Ondřej M 1997 Česká republika Lukov Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠŤÁVA Milan M 1974 Česká republika TJ Adélka+Sárinka Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠTĚRBA Petr M 1975 Česká republika Oddíl kanojistiky TJ Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠTOLA Lubomír M 1950 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠTŘIHAVKOVÁ Julie Ž 2000 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 ŠVESTKOVÁ Sonja Ž 1988 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 TESAŘ Miroslav M 1969 Česká republika Krav Maga Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 TIMA Jim M 1957 Česká republika Corso Ano Ne
25.12.2018 11:59 TINKA Pavel M 1994 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 TINKA Pavel M 1967 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 TINKA Petr M 1997 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 TISCHLER Marek M 1993 Česká republika Všechny Ano Ne
25.12.2018 11:59 TISCHLER René M 1967 Česká republika PSK Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 TKADLEC Petr M 1987 Česká republika FK Práče Ano Ne
25.12.2018 11:59 TKADLEC Stanislav M 1985 Česká republika FK Práče Ano Ne
25.12.2018 11:59 TOUFAR Pavel M 1983 Česká republika Dobšice Ano Ne
25.12.2018 11:59 TRIMML David M 1985 Česká republika Nike Hatě Ano Ne
25.12.2018 11:59 VÁCLAVEK Miloš M 1980 Česká republika Lesonice Ano Ne
25.12.2018 11:59 VÁCLAVEK Vladimír M 1981 Česká republika Lesonice Ano Ne
25.12.2018 11:59 VAJČNER Martinn M 1986 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 VALA Václav M 1980 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 VAVEROVÁ Lucie Ž 1990 Česká republika Plzeňský Prazdroj Ano Ne
25.12.2018 11:59 VÁVROVÁ Veronika Ž 1984 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 VEJCHODA Ondřej M 1996 Česká republika Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 VENSKÝ Martin M 1994 Česká republika Nike Hatě Ano Ne
25.12.2018 11:59 VERČIMÁK Libor M 1976 Česká republika Atlanta-Team Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 VERČIMÁK Miroslav M 1977 Česká republika SPZ Malé Losolosy Únanov Ano Ne
25.12.2018 11:59 VESELÝ Petr M 1996 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 VÍDEŇSKÝ Jiří M 1947 Česká republika KD Moravské Budějovice Ano Ne
25.12.2018 11:59 VIKLICKÝ Miroslav M 1991 Česká republika TJ Těšetice Ano Ne
25.12.2018 11:59 VOBORNÍK Ladislav M 1996 Česká republika Hodonín Ano Ne
25.12.2018 11:59 VOLCZYK David M 1983 Česká republika Ano Ne
25.12.2018 11:59 VYSTRČILOVÁ Lucie Ž 1992 Česká republika Rabbits Znojmo Ano Ne
25.12.2018 11:59 WAGNER Richard M 1957 Česká republika Hollabrunn Ano Ne
25.12.2018 11:59 WEISS Günther M 1971 Česká republika Lurs Maissou Ano Ne
25.12.2018 11:59 ZEJDA Ivo M 1956 Česká republika Mor. Slavia Brno Ano Ne
25.12.2018 11:59 ZELGER Markus M 1979 Česká republika Retz Ano Ne
25.12.2018 11:59 ZUSFR Wolfgang M 1967 Česká republika LT Gmünd Ano Ne

http://www.znojemskebehani.ic.cz/2018_2019.htm

 

RABBITS - Znojemské běhání pořádá
38.ročník
Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO
6. závod Znojemského běžeckého poháru
25.12.2018


V úterý 25.12. 2018 na Boží hod vánoční, se běží další ročník tradičního běžeckého závodu správných kluků a
holek - Vánoční běh ELEKTROKOV Znojmo. Profil trati a trasa se od prvního ročníku nezměnila. Běží se po asfaltové silnici
Znojmo-Přímětice-Kuchařovice-Znojmo. Nezbytnou součástí běhu zůstává i obávané stoupání na Kuchařovické ulici, zhruba
šest set metrů před cílem., který je v místě startu závodu. K účasti na populární sportovní akci vás zvou organizátoři, rozhodčí,
přátelé běhu a také sponzoři závodu. Závod je financován za podpory města Znojma.
Již podruhé je zařazena trať 5 km pro změření sil jak v běhu, tak i v nordic walkingu bez předchozí registrace,
platby startovného a záznamu času (pouze digitální hodiny v cíli do 9:45 hod.) s předáním pamětní medaile v cíli.

PREZENCE: pouze hl. závod - od 9:00 do 9:30 hod (všechny kategorie), stadion TJ Znojmo, Horní park
(přihlašte se včas - po termínu prezence nemusí být další přihlášky přijímány)

STARTOVNÉ: 100,-Kč (trať hl. závodu 10,58km), 0,- Kč (tratě 5km, 700m)

START: trať 5 km – 9:00 hod., hlavní závod 10,58km - 10:00 hod.

TRAŤ: Trať hl. závodu měří 10 580 m, má celkové stoupání 121 m a povrchem je po celé délce asfalt.
Běží se po silnici Znojmo-Přímětice-Kuchařovice-Znojmo.

START, CÍL: Horní park (před stadionem TJ na hlavní cestě v parku)

BĚH PRO VŠECHNY: Trať 5 km - běh. nordic walking start 9:00 hod., po doběhnutí posledního závodníka bude v cca
11:00 hod. odstartován běh o Vánoční hvězdu na trati 700 metrů pro zájemce, kteří si netroufnou
na hlavní závod nebo 5 km (1 okruh v parku).

OBČERSTVENÍ: čaj + svařené červené víno, občerstvení , doporučujeme vlastní hrníček pro ochranu živ. prostředí

VĚKOVÉ KATEGORIE:
MA: ……… MUŽI 19 - 39 let (1999-1979)
MB: ……... MUŽI 40 - 49 let (RN 1978 – 1969)
MC: ……… MUŽI 50 - 59 let (RN 1968 – 1959)
MD: ……… MUŽI 60 - 69 let (RN 1958 – 1949)
ME: ……… MUŽI 70 let a více ( (RN 1948 a méně)
ŽA: ……… ŽENY do 34 let (RN 1984 a mladší)
ŽB: ……… ŽENY 35 -44 let (RN 1983 - 1974)
ŽC: ……… ŽENY 45 let a více (RN 1973 a méně)
DM: ……… DOROSTENCI 18 let a méně (RN 2000 a mladší)
DŽ: ……… DOROSTENKY 18 let a méně (RN 2000 a mladší)

VYHLÁŠENÍ: Do 30 minut po doběhnutí posledního závodníka. Čipová časomíra měření času.

CENY: Věcné ceny a diplomy pro první tři v každé kategorii, po závodě tombola a překvapení. První žena
a muž obdrží tričko Rabbits -Znojemské běhání
Každý účastník obdrží v cíli památeční medaili a může si ponechat své startovní číslo

ORGANIZAČNÍ TÝM: Ida Holíková 607 053 595, e.mail: ida.holikova@email.cz , Smolková Romana 773 454 163

TECHNICKÁ PODPORA ZÁVODU: PODPORUJEME:
dobrovolnické centum

WEB: znojemskebehani.ic.cz/ZBP/Rocniky_web/15/15_06_ZBP.htm

UPOZORNĚNÍ: Všichni účastníci akce startují na vlastní nebezpečí! Za odložené věci organizátor akce neručí !

GENERÁLNÍ SPONZOR: SPONZOŘI:
Znojemské běhání - www.znojemskebehani.ic.cz
Mapa trati 10,58 km
Profil trati
Znojemské běhání - www.znojemskebehani.ic.cz
Mapa trati 5,10 km

 

Název Ke stažení
Výsledky_Vánoční_běh_Elektrokov_Znojmo_Absolutní
Výsledky_Vánoční_běh_Elektrokov_Znojmo_Kategorie
Výsledky_Vánoční_běh_Elektrokov_Znojmo_Absolutní_Excel
Zpět
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.