20.07.2019 - DTB serie - mini DUATLON 2019

Propozice 12. ročník terénního duatlonu | 6 km běh * 22 km kolo * 3 km běh (profily 124 m, 771 m, 13 m) Kdy v sobotu 20. července 2019 – start dětských závodů v 9:00, start hlavního zá...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
09:00 Dívky do 4let D_4 12 Výsledky
09:10 Kluci do 4let DK_4 16 Výsledky
09:20 Děti 5-6 let D_5-6 26 Výsledky
09:40 Žactvo 7-9 let Z_7-9 25 Výsledky
10:00 Žactvo 10 -12 let Z_10-12 19 Výsledky
10:30 Žactvo 13 -15 let Z_13-15 6 Výsledky
12:00 Hlavní závod 6km/22km/3km HZ 93 Výsledky
12:00 MEZIČAS - Hlavní závod 6km/22km/3km MEZ 0 Výsledky
12:00 Štafety 6km/22km/3km Štafety 14 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
12.07.2019 11:35 ANDRÝSEK Jiří M 1968 Česká republika Ano Ne
12.07.2019 11:37 ANDRÝSEK Tomáš M 1996 Česká republika Ano Ne
12.07.2019 11:33 ANDRÝSEK Václav M 1997 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 BAMBUŠEK Zbyněk M 1976 Česká republika Loučka Tým Ano Ne
20.07.2019 13:40 BAŤKOVÁ Lilien Ž 2008 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 BAŤKOVÁ Nicole Ž 2008 Česká republika Ano Ne
30.06.2019 12:10 BAZALKA Miroslav M 1972 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 14:46 BEÁTA Paulová Ž 2007 Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí Ano Ne
19.07.2019 00:09 BENEŠ Daniel M 1981 Česká republika Team Cinelli Ano Ne
20.07.2019 15:39 BLÁHA Tomáš M 1986 Česká republika Hranice Ano Ne
09.07.2019 11:12 BOČEK Jakub M 1987 Česká republika Novatop Lapierre Ano Ne
16.07.2019 13:29 Boráňová Jitka Ž 1985 Česká republika Holki z města :-) Ano Ne
20.07.2019 13:40 BORÁŇOVÁ Michaela Ž 2014 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 BORÁŇOVÁ Sabina Ž 2011 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 BORÁŇOVÁ Vendula Ž 2017 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:38 BORÁŇOVÁ_JITKA Tománek_Petr M 1976 Česká republika Holki z města :-) Ano Ne
25.06.2019 20:37 BRÁZDOVÁ Veronika Ž 1990 Česká republika Valachbajk team Ano Ne
16.06.2019 17:20 BUČEK Petr M 1968 Česká republika NOVATOP-LAPIERRE Ano Ne
16.07.2019 12:54 BURGET Miloslav M 1961 Česká republika 1.MtB Opatovice Ano Ne
20.07.2019 15:39 ČÁŇ Daniel M 1993 Česká republika Vivat Sport Valašské Mez. Ano Ne
16.07.2019 17:14 ČTVRTLÍK Jaroslav M 1972 Česká republika Kolex Valašské KLobouky Ano Ne
20.07.2019 15:39 DALALAJKA David M 1990 Česká republika Slečinky Napajedla Ano Ne
20.07.2019 15:39 DORČÁK Josef M 1985 Česká republika SDH Poličná Ano Ne
01.07.2019 21:39 DUŘPEK Martin M 1987 Česká republika ALARM INSTAL TEAM Vsetín Ano Ne
18.07.2019 14:52 Ema Bajčíková Ž 2002 Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí Ano Ne
20.07.2019 15:38 EMA_BAJČÍKOVÁ Rýdl_Dušan M 1974 Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí Ano Ne
20.07.2019 13:38 FIALA Jáchym M 2016 Česká republika Podhradní lhota Ano Ne
20.07.2019 13:40 FIALA Jakub M 2012 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 FIALA Mikuláš M 2014 Česká republika Podh. Lhota Ano Ne
17.07.2019 23:03 FLAJŠAR Josef M 1972 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 FLANDERKA Michal M 1989 Česká republika Kunovice Ano Ne
20.07.2019 13:40 FORMÁNKOVÁ Terezie Ž 2011 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 GÁBA Pavel M 2007 Česká republika Ano Ne
08.06.2019 23:51 Gabryš František M 1967 Česká republika NAPABIKE Ano Ano
08.06.2019 23:44 Gabryš Martin M 1994 Česká republika NAPABIKE Ano Ano
20.07.2019 15:38 GABRYŠ_FRANTIŠEK Gabryš_Martin M 1994 Česká republika NAPABIKE Ano Ne
04.07.2019 08:47 GAJDOŠ Štěpán M 2005 Česká republika 4EVER Cyklo Bulis Ano Ne
15.07.2019 10:35 GAJDŮŠKOVÁ Veronika Ž 2014 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 GERHARD Miroslav M 1985 Česká republika Ano Ne
24.06.2019 16:41 HÁJEK Pavel M 1983 Česká republika zlínská50 Ano Ne
18.07.2019 09:32 HAPALOVÁ Iva Ž 1985 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 HAŠOVÁ Gabriela Ž 2009 Česká republika Ano Ne
24.06.2019 08:09 HAVRANOVÁ Mirka Ž 1984 Česká republika Ano Ne
08.07.2019 22:14 HEČKO Martin M 1987 Česká republika Valachbajk team Ano Ne
03.05.2019 08:46 Henkl Filip M 1987 Česká republika Runners Olomouc Ano Ano
20.07.2019 15:38 HENKL_FILIP Krňávek_Roman M 1975 Česká republika Runners Olomouc Ano Ne
20.07.2019 15:39 HERMAN Jiří M 1983 Česká republika Kunovice OÚ Ano Ne
20.07.2019 13:40 HLADKÝ Dominik M 2012 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 14:48 HLAVICA Jaromír M 2006 Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí Ano Ne
20.07.2019 13:40 HOLČÁK Miroslav M 2012 Česká republika Ano Ne
15.07.2019 22:15 HOLZNER Petr M 1992 Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Ano Ne
15.07.2019 20:27 HOLZNEROVÁ Petra Ž 1972 Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Ano Ne
08.07.2019 20:10 HORÁČEK Martin M 1975 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 HOŠŤÁLEK Marek M 1969 Česká republika Tomíno Ano Ne
18.07.2019 12:58 HRABOVSKÝ Libor M 1979 Česká republika TJ Oznice Ano Ne
22.06.2019 09:13 HRADIL Adam M 1987 Česká republika Loučka Ano Ne
20.07.2019 13:40 HRADIL René M 2013 Česká republika Ano Ne
22.06.2019 09:20 HRADILOVÁ Nela Ž 2017 Česká republika Loučka Ano Ne
22.06.2019 09:17 HRADILOVÁ Simona Ž 1990 Česká republika Loučka Ano Ne
20.07.2019 13:40 HRUŠKA jakub M 2011 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 CHRUPKA Tobiáš M 2016 Česká republika Kunovice Ano Ne
20.07.2019 13:40 CHRUPKOVÁ Sára Ž 2013 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 CHVATÍK Michal M 2017 Česká republika Val. Meziříčí Ano Ne
17.07.2019 15:24 CHVATÍK Zdeněk M 1986 Česká republika Ano Ne
13.07.2019 10:21 JAKLOVÁ Ema_Magdalena Ž 2008 Česká republika SK Edie Team Ano Ne
13.07.2019 10:18 JAKLOVÁ Nella_Gabriela Ž 2011 Česká republika SK Edie Team Ano Ne
14.07.2019 14:58 JANÍČEK Marek M 1979 Česká republika CYKLOSPORT HRANICE Ano Ne
15.07.2019 11:45 JANOŠ Roman M 1980 Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Ano Ne
28.06.2019 09:44 JECHA David M 1982 Česká republika MTB Disorientation Ano Ne
20.07.2019 13:38 JELÍNEK Kryštof M 2016 Česká republika Kunovice Ano Ne
20.07.2019 13:40 JELÍNEK Patrik M 2014 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 JELÍNEK Petr M 1984 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 JUŘIČKA Marcel M 1973 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 KLEINDORF Daniel M 2013 Česká republika Baník Ostrava Ano Ne
20.07.2019 13:38 KLEINDORF Thomas M 2016 Česká republika Val. Meziříčí – Baník Ano Ne
16.06.2019 20:21 KLÍMA Martin M 1991 Česká republika SPK Nový Jičín Ano Ne
20.07.2019 13:38 KLIMČÁKOVÁ Julie Ž 2017 Česká republika Kelč Ano Ne
14.07.2019 07:15 KLIMENTOVÁ Eva Ž 2015 Česká republika KAME ValMez Ano Ne
20.07.2019 13:40 KLIMENTOVÁ Martina Ž 2013 Česká republika KAME ValMez Ano Ne
10.07.2019 17:50 Klose Tomáš M 1987 Česká republika Valašští Ftáci Ano Ne
20.07.2019 15:38 KLOSE_TOMÁŠ Jarolím_Vojtěch M 1985 Česká republika Valašští Ftáci Ano Ne
20.07.2019 15:39 KNĚŽÍNEK Vít M 1991 Česká republika Orbea/Craft Ano Ne
20.07.2019 13:38 KOCIÁN Ondřej M 2017 Česká republika Titán Ano Ne
10.07.2019 11:17 KOCIÁN Robert M 1988 Česká republika Titan Trilife Ano Ne
20.07.2019 13:38 KOCIÁNOVÁ Viktorie Ž 2015 Česká republika Titan Ano Ne
17.07.2019 22:57 KOČNAR Jakub M 1995 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 KOLÁŘ David M 2012 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 KOLÁŠ Filip M 2016 Česká republika Val. Meziříčí Ano Ne
15.07.2019 22:01 KONVIČNÝ Matěj M 2008 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 KOUTNÝ Jan M 2013 Česká republika Horní Újezd Ano Ne
09.07.2019 18:41 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Ž 1978 Česká republika Poličná Ano Ne
18.07.2019 10:38 KOVAŘÍK Jiří M 1987 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 KOZÁK Vojtěch M 2017 Česká republika Podolí Ano Ne
08.07.2019 12:52 Králová Hana Ž 1993 Česká republika Nut running Ano Ano
20.07.2019 15:38 KRÁLOVÁ_HANA Kuběja_Tomáš M 1973 Česká republika Nut running Ano Ne
20.07.2019 15:38 KRČMA_MICHAL Chumová_Petra M 1988 Česká republika OD Morava Holešov Ano Ne
20.07.2019 13:40 KREJČÍŘ Antonín M 2012 Česká republika Ano Ne
11.07.2019 20:31 Krejčíř Daniel M 1981 Česká republika Sebeobrana Ratiboř Ano Ano
20.07.2019 15:38 KREJČÍŘ_DANIEL Zubíček_Petr M 1977 Česká republika Sebeobrana Ratiboř Ano Ne
14.07.2019 14:37 KREJČIŘÍK Ervín M 1976 Česká republika CYKLOSPORTHRANICE Ano Ne
20.07.2019 13:40 KREJČIŘÍKOVÁ Natálie Ž 2009 Česká republika Cyklosport hranice Ano Ne
20.07.2019 13:41 KREJČIŘÍKOVÁ tereza Ž 2005 Česká republika cyklosport hranice Ano Ne
03.05.2019 08:35 Krňávek Roman M 1975 Česká republika Runners Olomouc Ano Ano
18.07.2019 20:06 KROČIL Jan M 1992 Česká republika Ano Ne
04.07.2019 08:26 Kročová Zuzana Ž 1977 Česká republika SK Hranice Ano Ano
20.07.2019 15:38 KROČOVÁ_ZUZANA Kučera_Petr M 1975 Česká republika SK Hranice Ano Ne
17.07.2019 19:54 KRUTÍLEK Antonín M 2010 Česká republika Ano Ne
17.07.2019 19:52 KRUTÍLEK Jan M 2007 Česká republika Ano Ne
17.07.2019 19:50 KRUTÍLEK Ondřej M 2003 Česká republika Ano Ne
08.07.2019 13:03 Kuběja Tomáš M 1973 Česká republika Nut running Ano Ano
04.07.2019 15:13 Kučera Petr M 1975 Česká republika SK Hranice Ano Ano
20.07.2019 15:39 KUČNÁ Svatava Ž 1995 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 KUČNÝ David M 2016 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 KULAJTA Jan M 2012 Česká republika Bike pro racing Ano Ne
20.07.2019 13:38 KULAJTOVÁ Veronika Ž 2015 Česká republika Bike pro racing Ano Ne
20.07.2019 13:40 KUNDRÁT Adam M 2009 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 KUNDRÁT Martin M 2009 Česká republika Ano Ne
16.07.2019 10:07 Kuřil Pavel M 1971 Česká republika Štafetky Ano Ne
20.07.2019 15:38 KUŘIL_PAVEL Strnadlů_Petřík M 1983 Česká republika Štafetky Ano Ne
20.07.2019 13:41 KUSEIN Patrik M 2006 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 KVITA Jakub M 2013 Česká republika Štramberk Ano Ne
20.07.2019 15:39 KVITA Jiří M 1987 Česká republika Štramberk Ano Ne
20.07.2019 13:38 KVITA Šimon M 2017 Česká republika Štramberk Ano Ne
20.07.2019 13:38 KVITOVÁ Viktorka Ž 2015 Česká republika Štramberk Ano Ne
14.05.2019 21:06 LEHNERT Matěj M 2003 Česká republika Ano Ne
14.05.2019 17:12 LEHNERT Vojtěch M 1999 Česká republika Ano Ne
29.05.2019 16:39 LÍZNAR Karel M 1980 Česká republika Ano Ne
29.05.2019 16:45 LÍZNAR Ondřej M 2016 Česká republika Ano Ne
29.05.2019 16:43 LÍZNAROVÁ Barbora Ž 2012 Česká republika Ano Ne
23.06.2019 12:46 Macíček Miroslav M 1961 Česká republika DODO bike team Ano Ano
23.06.2019 12:51 Macíček Tomáš M 1987 Česká republika DODO bike team Ano Ano
20.07.2019 15:38 MACÍČEK_MIROSLAV Macíček_Tomáš M 1987 Česká republika DODO bike team Ano Ne
20.07.2019 13:40 MACHAČ Lukáš M 2011 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 MACHAČ Patrik M 2007 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 MACHÁČEK Jiří M 1984 Česká republika Slimáci Ano Ne
15.07.2019 20:53 MALIŇÁKOVÁ Eva Ž 1965 Česká republika Kobra Vsetín Ano Ne
16.07.2019 13:24 MAREČKOVÁ Aneta Ž 2013 Česká republika Kunovice Ano Ne
16.07.2019 13:23 MAREČKOVÁ Emma Ž 2011 Česká republika SKI klub Valašské Meziříčí Ano Ne
14.07.2019 19:22 MARTÍNEZ_REVILLA Mikel M 1992 Španělsko Ano Ne
28.06.2019 21:07 MAŠKOVÁ Zdeňka Ž 1993 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 23:59 MIKALA David M 1982 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 MIKALOVÁ Albína Ž 2012 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 MIKOLÁŠ Radek M 2010 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 NAJMAN Marek M 1983 Česká republika Slimáci Ano Ne
20.07.2019 13:40 NENUTIL Ondřej M 2012 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 NENUTILOVÁ Gabriela Ž 2015 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 NERADIL Svatopluk M 1980 Česká republika Líšná Ano Ne
16.07.2019 15:16 NEVŘELA Mirek M 1965 Česká republika - Ano Ne
15.07.2019 08:41 NOVÁK Jakub M 2001 Česká republika Slawex runners Ano Ne
20.07.2019 15:39 OHERA Tomáš M 1969 Česká republika Ano Ne
03.05.2019 06:57 ORAL Jakub M 1995 Česká republika Univerzita Tomáše Bati Ano Ne
10.07.2019 22:37 PAJDLA Jiří M 1987 Česká republika Café Bar U mlsné kočky Ano Ne
20.07.2019 13:40 PALÁT Tomáš M 2010 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 PALÁT Vít M 2014 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 PAVELKA Lukás M 1989 Česká republika Ano Ne
01.07.2019 06:45 PAVELKOVÁ Anna Ž 1972 Česká republika Ano Ne
15.07.2019 11:04 PAVLENKO Patrik M 2012 Česká republika GHOST Junior team Ano Ne
15.07.2019 11:18 PAVLENKOVÁ Natálie Ž 2009 Česká republika GHOST Junior team Ano Ne
20.07.2019 13:40 PAVLICOVÁ Nikol Ž 2008 Česká republika SWAH Ano Ne
14.07.2019 23:37 PEKAŘ Martin M 1980 Česká republika Lukov Ano Ne
16.07.2019 15:46 PEKAŘOVÁ Olga Ž 1984 Česká republika www.Zlinska50.cz Ano Ne
16.07.2019 15:30 PISKLÁK Radoslav M 1977 Česká republika cardio Ano Ne
17.07.2019 22:22 PITRUN Miroslav M 1985 Česká republika MeTermo Ano Ne
20.07.2019 13:40 PITRUN Tomáš M 2014 Česká republika Metermo Ano Ne
17.07.2019 13:14 Pitrunová Iva Ž 1985 Česká republika MeTermo Ano Ano
20.07.2019 13:38 PITRUNOVÁ Klára Ž 2017 Česká republika Kelč Ano Ne
20.07.2019 15:38 PITRUNOVÁ_IVA Strnadel_Petr M 1986 Česká republika MeTermo Ano Ne
16.07.2019 21:44 PLESNÍK Jaroslav M 1969 Česká republika Ano Ne
05.07.2019 15:43 PLHOŇ Jakub M 1978 Česká republika KČT SOPTÍCI BYSTŘICE P.H. Ano Ne
14.07.2019 10:43 PODPERA Samuel M 2018 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
09.05.2019 17:33 Podpera Tomáš M 1986 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
20.07.2019 15:38 PODPERA_TOMÁŠ Zemanovič_Erik M 1986 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
20.07.2019 13:40 REGMUND Marek M 2011 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 REGMUND Michal M 2014 Česká republika Ano Ne
13.06.2019 12:06 ROŽNÍK Jozef M 1984 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
13.06.2019 12:08 Rožník Richard M 2015 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ano
20.07.2019 13:40 ROŽNÝ Richard M 2015 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
18.07.2019 14:50 Rýdl Dušan M 1974 Česká republika SKI Klub Val. Meziříčí Ano Ne
20.07.2019 13:40 SEKANINA Matěj M 2014 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 SKAŘUPOVÁ Nela Ž 2015 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:41 SKLENAŘÍK David M 2006 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:41 SKLENAŘÍK Michal M 2004 Česká republika Ano Ne
01.05.2019 14:03 SKYDÁNEK Libor M 1983 Česká republika Not Fast, Just Furious Ano Ne
08.07.2019 06:59 SKÝPALA Miroslav M 1977 Česká republika Skypi Valmez Team Ano Ne
13.07.2019 13:08 SLEZÁČEK Tomáš M 1976 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 18:47 SMAHEL Petr M 1986 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 18:46 SMOLKA Štěpán M 2007 Česká republika Ano Ne
24.06.2019 13:51 SOVÁK Martin M 1996 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 STIEBER Filip M 2007 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 STIEBER Vít M 2012 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 22:46 STODŮLKOVÁ Denisa Ž 1991 Česká republika CEP team Ano Ne
20.07.2019 13:40 STOJAN Štěpán M 2013 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 STOJANOVÁ Barbora Ž 2017 Česká republika Kunovice Ano Ne
15.07.2019 10:25 Stolář Michal M 1991 Česká republika Candies Ano Ano
20.07.2019 15:38 STOLÁŘ_MICHAL Stolářová_Jaroslava M 1991 Česká republika Candies Ano Ne
15.07.2019 10:27 Stolářová Jaroslava Ž 1991 Česká republika Candies Ano Ano
20.07.2019 13:40 STRANADEL Adam M 2009 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 STRNADEL Filip M 2012 Česká republika Ano Ne
17.07.2019 22:15 Strnadel Petr M 1986 Česká republika MeTermo Ano Ano
20.07.2019 13:40 STRNADEL Vojtěch M 2012 Česká republika Ano Ne
16.07.2019 09:40 Strnadlů Petřík M 1983 Česká republika Štafetky Ano Ne
20.07.2019 13:40 STRNADOVÁ Elena Ž 2014 Česká republika Strnadli Ano Ne
20.07.2019 13:38 STŘÍLKA Marek M 2015 Česká republika Provodovice Ano Ne
20.07.2019 13:40 STŘÍLKOVÁ Adéla Ž 2007 Česká republika Ano Ne
24.06.2019 09:49 SVÁČEK Martin M 1981 Česká republika Idu Ano Ne
01.05.2019 16:20 SVOBODA Roman M 1973 Česká republika X-TRAIL RychloHrad Ano Ne
04.07.2019 09:51 ŠENKEŘÍKOVÁ Adéla Ž 2014 Česká republika Ano Ne
04.07.2019 09:03 ŠENKEŘÍKOVÁ Hana Ž 1983 Česká republika Ano Ne
04.07.2019 09:00 ŠENKEŘÍKOVÁ Lucie Ž 2008 Česká republika SK Kopřivnice Ano Ne
20.07.2019 13:38 ŠENKÝŘOVÁ Anička Ž 2015 Česká republika Hlinsko Ano Ne
18.07.2019 21:55 ŠIMÍK Martin M 2013 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 22:04 ŠIMÍK Štěpán M 2016 Česká republika Kunovice Ano Ne
09.05.2019 17:28 Šišovský Martin M 1986 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
20.07.2019 13:40 ŠKAŘUPA Matěj M 2012 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 ŠMÍD Martin M 1971 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 16:45 ŠPERKA Miroslav M 1978 Česká republika Olomouc Ano Ne
20.07.2019 15:39 ŠTVERÁK Martin M 1986 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:40 ŠVACH Sebastian M 2013 Česká republika Snow And Bike Ano Ne
20.07.2019 13:38 ŠVACHOVÁ Nikol Ž 2016 Česká republika Snow and Bike Ano Ne
15.07.2019 20:36 ŠVEHLÍK Jan M 1967 Česká republika ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Ano Ne
20.07.2019 13:38 TALLA Vojtěch M 2015 Česká republika Turovice Ano Ne
16.07.2019 13:29 Tománek Petr M 1976 Česká republika Holki z města :-) Ano Ano
11.07.2019 12:39 TVRDOŇ David M 1978 Česká republika Sk Němetice Ano Ne
17.07.2019 12:01 TVRDOŇOVÁ Jana Ž 1984 Česká republika Ano Ne
28.06.2019 21:24 VESELÝ Jaroslav M 1984 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 VINKLÁREK Daniel M 2015 Česká republika Nový Jičín Ano Ne
14.07.2019 20:15 VRBA Drahomír M 1976 Česká republika Koryčany Bikers Ano Ne
16.07.2019 22:19 VYBÍRAL Josef M 1966 Česká republika Ano Ne
18.07.2019 18:42 WIESNEROVÁ Michaela Ž 1989 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 15:39 ZEDNÍK Petr M 1975 Česká republika Slimáci Ano Ne
18.06.2019 20:20 ZEMANOVIČ Erik M 1986 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
18.06.2019 20:24 ZEMANOVIČ Tomáš M 2013 Slovensko bikeacademy.sk Ano Ne
20.07.2019 13:40 ZUBÍČEK Ondřej M 2012 Česká republika Ano Ne
11.07.2019 20:26 Zubíček Petr M 1977 Česká republika Sebeobrana Ratiboř Ano Ano
20.07.2019 13:40 ZUBÍČKOVÁ Adéla Ž 2014 Česká republika Ano Ne
20.07.2019 13:38 ZUBÍČKOVÁ Rozárka Ž 2016 Česká republika Ano Ne

Propozice

12. ročník terénního duatlonu | 6 km běh * 22 km kolo * 3 km běh (profily 124 m, 771 m, 13 m)

Kdy

v sobotu 20. července 2019 – start dětských závodů v 9:00, start hlavního závodu ve 12:00 hod.
děti se prezentují v den závodu
Časový limit pro dojetí hlavního závodu 3 hodiny.

Kde

Kunovice (okr. Vsetín)

Pro koho

Závod je vhodný pro všestranné sportovce, kteří běhají a jezdí na kole.

Kategorie

  • dětské závody okolo hřiště pro úplně nejmenší (cca 2 – 12 let)
  • do 4 let — ročníky 2015-2019 (odrážedla) – cca 100 m (100 % tráva)
  • 5-6 let — ročníky 2013-2014 (kolo) – 600 m , (běh) – 100 m (40 % asfalt, zpevněné cesty, 60% tráva)
  • 7-9 let — ročníky 2010-2012 (kolo) – 1200 m, (běh) – 300 m (40 % asfalt, zpevněné cesty, 60% tráva)
  • 10-12 let — ročníky 2007-2009 (kolo) – 1800 m, (běh) – 600 m (40 % asfalt, zpevněné cesty, 60% tráva)
  • 13-15 let — ročníky 2004-2006 (kolo) – 2800 m, běh – 600 m (20 % asfalt, 30% zpevněné kamenité cesty, 10% zpevněné hliněné cesty, 40% tráva)
  • muži
    • Junioři 16-19let
    • Muži 20-29let
    • Muži 30-39let
    • Muži 40-49let
    • Muži 50 a více let
  • ženy
    • Juniorky 16-19let
    • Ženy 20-39let
    • Ženy 40 a více let

pozn:pokud v kategorii nebudou více jak tři závodníci, tak se daná kategorie sloučí s nejbližší nižší kategorií

  • Týmy
    • Tří a vícečlenná družstva (počítají se tři nejlepší časy v družstvu, bez rozdílu kategorií)

Páry sčítají se časy muže a ženy

  • Kunovjané
    Nejlepší Kunovjanka a Kunovjan (závodníci s trvalým bydlištěm v Kunovicích)
  • Trekaři
    Nejlepší Trekař a Trekařka (závodníci , kteří projedou 2. část na trekovém či cyklokrosovém kole)
  • Štafety
    štafety budou bez rozdílu kategoríí
    První ze štafety běží 1. část, po doběhu ve vymezeném prostoru předá druhému závodníku čip, pokračuje ve 2. části, po dojezdu do depa, předá opět ve vymezeném prostoru čip 1. závodníku a ten po oběhnutí třetí části běží do cíle závodu.

Startovné

Děti 50,- Kč, platí v den závodu při prezentaci od 8:00 do 8:45 hod.

Hlavní závod250 Kč pro předem registrované do 18. 7. 2019 (do 30.6. 2019 je možné ke startovnému přiobjednat upomínkové tričko), 300 Kč v den závodu u prezentace (bez nároku na upomínkové tričko)

Štafety: 350 Kč štafety pro předem registrované do 18. 7. 2019 (cena za dva závodníky – 175kč/závodníkado 30.6. 2019 je možné ke startovnému přiobjednat upomínkové tričko)
400 Kč štafety v den závodu u prezentace (bez nároku na upomínkové tričko)

Počet závodníků hlavního závodu omezen na 170!!!

On-line registrace jsou možné do 18. 7. 2019 (do půlnoci). Od 19.7. 2019 jen na místě za zvýšené startovné.

Upomínkové trička

Upomínkové funkční tričko: 440,-Kč

Funkční tričko , velikosti S, M, L, XL, XXL

Funkční tričko , velikosti XS, S, M, L, XL, XXL

Bavlněné tričko: 170,- Kč

Pánské bavlněné , velikosti XS, S, M, L, XL, XXL

Dámské bavlněné ,  velikosti XS, S, M, L, XL, XXL

V ceně startovného:
– startovní číslo na kolo
– měření čipovou technologií
– občerstvení
– tombola startovních čísel
– zdravotnické zabezpečení
 

HARMONOGRAM:

registrace dětí 8-8:45
start 1. závodu dětí (odrážedla 0-4 roky)  9:00
vyhlášení dětských závodů 11:00
registrace hlavního závodu 9-11:30
start hlavního závodu 12:00
limit 3,5 hod. (uvidím zda to striktně dodržíme)
vyhlášení cca 16:00
Název Ke stažení
Výsledky_žactva_s_mezičasy
Výsledky hlavní závod a štafety s mezičasy
Průběžné výsledky DTB Serie po 2. závodě
Zpět
 
© 2019 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.