Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
00:10 | 3. závody předžáci | 3zp | 5 | Výsledky |
00:20 | 3. závody žáci, kadeti | 3zzk | 25 | Výsledky |
00:30 | 3. závody junioři | 3zj | 9 | Výsledky |
00:40 | 3. závody ostatní | 3zo | 49 | Výsledky |
01:10 | Pouze kriterium předžáci | kzp | 4 | Výsledky |
01:20 | Pouze kriterium žáci, kadeti | kzzk | 4 | Výsledky |
01:30 | Pouze kriterium junioři | kzj | 0 | Výsledky |
01:40 | Pouze kriterium ostatní | kzo | 25 | Výsledky |
01:10 | Pouze dlouhý předžáci | dzp | 0 | Výsledky |
01:20 | Pouze dlouhý žáci, kadeti | dzzk | 1 | Výsledky |
01:30 | Pouze dlouhý junioři | dzj | 0 | Výsledky |
01:40 | Pouze dlouhý ostatní | dzo | 20 | Výsledky |
01:10 | Pouze sprint předžáci | szp | 4 | Výsledky |
01:20 | Pouze sprint žáci, kadeti | szzk | 3 | Výsledky |
01:30 | Pouze sprint junioři | szj | 0 | Výsledky |
01:40 | Pouze sprint ostatní | szo | 11 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.07.2022 16:11 | Barošová Klára | Ž | 2011 | 1KK LIPNÍK N.B. | |||
26.07.2022 18:02 | Bárta Miloslav | M | 1969 | Jafiduto 1984 | |||
30.06.2022 22:04 | Bartůněk Ladislav | M | 1983 | Ultima K.lap Team | |||
29.07.2022 10:44 | Baxa Kryštof | M | 2004 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
07.07.2022 13:38 | Beňasová Veronika | Ž | 1993 | Musher klub JCC | |||
01.08.2022 09:50 | Bostl Adam | M | 2008 | YEDOO TEAM | |||
01.08.2022 09:52 | Bostl Denis | M | 2011 | YEDOO TEAM | |||
01.08.2022 09:47 | Bostl Jakub | M | 1982 | YEDOO TEAM | |||
25.07.2022 18:55 | Botík Radek | M | 1987 | ||||
25.07.2022 19:02 | Botíková Valerie | Ž | 2015 | ||||
25.07.2022 18:15 | Brož Martin | M | 1979 | COCONi | |||
25.07.2022 09:16 | Bucňáková Blanka | Ž | 1983 | BKG | |||
31.07.2022 21:34 | Ceplová Andrea | Ž | 1977 | Coconi | |||
07.07.2022 10:00 | Ciprysová Jana | Ž | 1996 | BKG | |||
29.07.2022 09:04 | Cvalín Karel | M | 1977 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
23.07.2022 06:04 | Čimbora Radek | M | 1980 | Koloběžci Pardubice | |||
26.07.2022 19:08 | Dittmar Kryštof | M | 2016 | ||||
26.07.2022 19:05 | Dittmar Šimon | M | 2012 | ||||
27.07.2022 11:58 | Donát Jaroslav | M | 2013 | Yedoo team | |||
27.07.2022 11:57 | Donát Martin | M | 1978 | Yedoo team | |||
27.07.2022 12:00 | Donátová Kamila | Ž | 2010 | Yedoo team | |||
26.07.2022 18:01 | Fanta Martin | M | 1975 | Třista60 | |||
26.07.2022 18:05 | Fantová Judita | Ž | 2011 | ||||
30.06.2022 15:39 | Fetterova Edita | Ž | 1979 | COCONi | |||
30.07.2022 07:10 | Fořtová Petra | Ž | 2002 | TJ Sokol Kunvald | |||
25.07.2022 07:08 | Fryblíková Anna | Ž | 2011 | KOSTKA RACING | |||
26.07.2022 13:14 | Fryzová Kristina | Ž | 1987 | Třista60 | |||
30.07.2022 22:25 | Gagala Włodzimierz | M | 1966 | TJ Sokol Kunvald | |||
13.07.2022 16:16 | Hájek Jarda | M | 1982 | Yedoo Team | |||
29.07.2022 12:05 | Hájková Alice | Ž | 1992 | Ultima K.lap Team | |||
30.06.2022 14:03 | Hanel Lukáš | M | 1981 | Třista60 | |||
28.07.2022 12:06 | Hekerle Vítězslav | M | 1978 | BKG | |||
31.07.2022 09:47 | Hercik Jakub | M | 2003 | UNIKOSY | |||
31.07.2022 09:36 | Hercik Matěj | M | 2006 | UNIKOSY | |||
31.07.2022 09:40 | Herciková Anna | Ž | 2009 | UNIKOSY | |||
30.07.2022 15:27 | Hub Petr | M | 1971 | Ultima K.lap Team | |||
29.07.2022 12:54 | Hübner Karel | M | 1982 | TJ Sokol Kunvald | |||
31.07.2022 19:52 | Chmelík Jirka | M | 1979 | Koloběžci Pardubice | |||
27.07.2022 14:27 | Indra Ivo | M | 1986 | BKG | |||
12.07.2022 15:06 | Jandová Lucie | Ž | 2013 | Klub Koloběhu Lipník nad Bečvou | |||
29.07.2022 08:55 | Jarůšek Michal | M | 1982 | Yedoo Team | |||
29.07.2022 09:02 | Jarůšek Petr | M | 2014 | Yedoo Team | |||
29.07.2022 09:00 | Jarůšek Tomáš | M | 2012 | Yedoo Team | |||
31.07.2022 17:20 | Jílek Jan | M | 1963 | COCONi | |||
26.07.2022 14:36 | Jurečková Alice | Ž | 2010 | 1 KK Lipník n.B. | |||
16.07.2022 19:50 | Juřík David | M | 2009 | 1 KK Lipník n. B. | |||
16.07.2022 19:48 | Juřík Lukáš | M | 2006 | 1 KK Lipník n. B. | |||
29.07.2022 09:43 | Kadlec Martin | M | 1981 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:46 | Kadlec Matyáš | M | 2014 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:51 | Kadlecová Martina | Ž | 1983 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:49 | Kadlecová Michala | Ž | 2011 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:39 | Kadlecová Naděžda | Ž | 1959 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
23.07.2022 09:49 | Kislingerová Ivana | Ž | 1965 | JaFiDuTo 1984 | |||
06.07.2022 10:33 | Kobak Jakub | M | 2006 | KOSTKA RACING | |||
29.07.2022 23:16 | Koć Dominik | M | 1985 | TJ Sokol | |||
12.07.2022 07:37 | Koláček Ondřej | M | 1993 | BoKolobka tým | |||
27.07.2022 15:15 | Komár Martin | M | 1975 | Koloběžci Pardubice | |||
06.07.2022 10:06 | Krečmer Filip | M | 2009 | KOSTKA RACING | |||
05.07.2022 11:19 | Krečmer Patrik | M | 1972 | KOSTKA RACING | |||
06.07.2022 10:35 | Kroutil Šimon | M | 2008 | KOSTKA RACING | |||
27.07.2022 10:26 | Kuříková Václava | Ž | 1979 | TJ Sokol Maxičky | |||
27.07.2022 10:27 | Kuříková Václava | Ž | 1979 | TJ Sokol Maxičky | |||
25.07.2022 22:04 | Lamkaš Robert | M | 1976 | Rapid Radslavice | |||
25.07.2022 07:13 | Lašák Adam | M | 2012 | KOSTKA RACING | |||
25.07.2022 07:03 | Lašák Viktor | M | 2016 | KOSTKA RACING | |||
26.07.2022 20:19 | Legát Pavel | M | 1969 | Lipenští Draci | |||
26.07.2022 20:23 | Legátová Alena | Ž | 1996 | Lipenští Draci | |||
06.07.2022 16:49 | Lubovská Štěpánka | Ž | 1991 | Třista60 | |||
31.07.2022 18:39 | Maixner Radek | M | 1973 | Koloběžci Pardubice | |||
31.07.2022 18:41 | Maixnerová Eliška | Ž | 2004 | Sokol Kunvald | |||
26.07.2022 15:16 | Mandelík Ladislav | M | 1992 | BKG | |||
29.06.2022 17:29 | Matyáš Roman | M | 2002 | TŘISTA 60 | |||
19.07.2022 20:44 | Mihulka Martin | M | 1979 | TJ Sokol Kunvald | |||
14.07.2022 09:33 | Mořkovský Lukáš | M | 2009 | 1KK Lipník n/B. | |||
14.07.2022 09:36 | Mořkovský Tomáš | M | 2011 | 1KK Lipník n/B. | |||
24.07.2022 10:04 | Navrátil Jakub | M | 1985 | BKG | |||
23.07.2022 08:31 | Nováková Barbora | Ž | 1983 | TJ Sokol Kunvald | |||
18.07.2022 16:31 | Novotný Josef | M | 1971 | CHUDČICE | |||
30.07.2022 00:12 | Onderka Alois | M | 1969 | Lipenští Draci | |||
04.07.2022 15:29 | Ondruška Jan | M | 2004 | BKG | |||
04.07.2022 15:39 | Ondruška Vladimír | M | 1976 | BKG | |||
04.07.2022 15:40 | Ondruška Vladimír | M | 1976 | BKG | |||
28.07.2022 21:44 | Ondrušková Ellen | Ž | 2009 | BKG | |||
04.07.2022 15:37 | Ondrušková Jana | Ž | 1977 | BKG | |||
22.07.2022 21:40 | Palša Norbert | M | 1993 | COCONi | |||
25.07.2022 18:44 | Pecha Ondřej | M | 2014 | ||||
31.07.2022 14:50 | Pelc Tomáš | M | 1989 | Ultima K.Lap Team | |||
20.07.2022 14:50 | Pešek Richard | M | 1974 | TŘISTA60 | |||
20.07.2022 14:54 | Pešek Richard | M | 2011 | TŘISTA60 | |||
29.07.2022 09:23 | Pešta Petr | M | 1975 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:31 | Peštová Kamila | Ž | 2007 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:29 | Peštová Markéta | Ž | 1975 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
29.07.2022 09:26 | Provod Ladislav | M | 1968 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
28.07.2022 07:58 | Pytela Vlastimil | M | 1971 | BKG | |||
28.07.2022 07:55 | Pytelová Veronika | Ž | 1976 | BKG | |||
28.07.2022 11:45 | Remeš Pavel | M | 1970 | Ultima K.lap Team | |||
06.07.2022 10:24 | Rožňáková Veronika | Ž | 2008 | KOSTKA RACING | |||
23.07.2022 23:57 | Rubner Pavel | M | 1977 | ||||
30.07.2022 15:30 | Sázel Jan | M | 1972 | KOSTKA RACING | |||
06.07.2022 10:37 | Sázel Marek | M | 2007 | KOSTKA RACING | |||
27.07.2022 19:55 | Sedláček David | M | 1988 | Lipenští draci | |||
07.07.2022 06:54 | Sedlář Tomáš | M | 2004 | KOSTKA RACING | |||
30.06.2022 16:57 | Seemann David | M | 1962 | Ultima | |||
07.07.2022 06:55 | Slováková Klára | Ž | 2005 | KOSTKA RACING | |||
04.07.2022 22:48 | Stipalova Hana | Ž | 1984 | TJ Sokol Maxičky | |||
25.07.2022 07:11 | Svoboda Matyáš | M | 2012 | KOSTKA RACING | |||
30.07.2022 23:08 | Svobodová Amálie | Ž | 2014 | Coconi | |||
30.07.2022 22:59 | Svobodová Danuše | Ž | 1958 | Coconi | |||
30.07.2022 11:15 | Šafránková Zuzana | Ž | 1981 | Bo Kolobka tým Ostrava | |||
29.07.2022 09:15 | Šmíd Jindřich | M | 1987 | PSP Klub koloběhu Plzeň | |||
25.07.2022 14:53 | Štěpánek Michal | M | 1980 | Ultima K.lap Team | |||
22.07.2022 08:46 | Točík Rostislav | M | 1967 | JAFIDUTO 1984 | |||
12.07.2022 17:47 | Tomková Alice | Ž | 2009 | 1KK Lipník n.B. | |||
12.07.2022 17:50 | Tomková Lenka | Ž | 2011 | 1KK Lipník n.B. | |||
23.07.2022 16:15 | Trojancová Pavla | Ž | 1987 | COCONi | |||
28.07.2022 22:06 | Vanický František | M | 1959 | KK ZCA | |||
30.07.2022 16:35 | Vardan Karel | M | 1969 | KOBRA | |||
22.07.2022 09:03 | Vávra Petr | M | 1954 | JAFIDUTO 1984 | |||
06.07.2022 10:26 | Vinohradník Jan | M | 2008 | KOSTKA RACING | |||
06.07.2022 10:30 | Vinohradníková Amálie | Ž | 2005 | KOSTKA RACING | |||
24.07.2022 16:11 | Vršanová Dominika | Ž | 1995 | BKG | |||
05.07.2022 11:25 | Vybíralová Věra | Ž | 1973 | KOSTKA RACING | |||
06.07.2022 10:28 | Vystrčil Jakub | M | 2008 | KOSTKA RACING | |||
25.07.2022 07:10 | Vystrčil Kryštof | M | 2012 | KOSTKA RACING | |||
06.07.2022 10:19 | Zahradníková Petra | Ž | 2008 | KOSTKA RACING | |||
19.07.2022 21:20 | Zapletalová Adéla | Ž | 2006 | 1.KK Lipník nad Bečvou | |||
29.06.2022 17:34 | Zbožková Andrea | Ž | 2001 | TŘISTA 60 | |||
30.07.2022 16:26 | Zíma Tomáš | M | 1996 | COCONi | |||
28.07.2022 12:35 | Žaba Martin | M | 1958 | COCONi | |||
Počet registrovaných závodníků: 129 |