Podrobnější informace zde: K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON Podrobnější informace zde: MeTermo - K3 KELEČSKÝ TRIATLON ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
09:30 | Děti_4-5 | D_4-5 | 18 | Výsledky |
09:45 | Děti_6-7 | D_6-7 | 17 | Výsledky |
10:00 | Žactvo_8-10 | Z_8-10 | 23 | Výsledky |
10:20 | Žactvo_11-13 | Z_11-13 | 18 | Výsledky |
10:40 | Žactvo_14-15 | Z_14-15 | 4 | Výsledky |
12:30 | SPORT_(0,8/23/5) - Jednotlivci | A | 40 | Výsledky |
12:30 | SPORT_(0,8/23/5) - Štafety | Štaf_A | 1 | Výsledky |
12:50 | HOBBY_(0,3/23/3) - Jednotlivci | B | 39 | Výsledky |
12:50 | HOBBY_(0,3/23/3) - Štafety | Štaf_B | 5 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.08.2022 13:09 | ANDRÝSEK Jiří | M | 1968 | Drahotuše | |||
16.08.2022 09:19 | Bambušek Petr | M | 1972 | Bambuškovi | |||
20.08.2022 13:37 | BAMBUŠEK_BAMBUŠEK Petr_Zbyněk | M | 1972 | Bambuškovi | |||
20.08.2022 10:50 | BAROŠOVÁ Tereza | Ž | 2012 | TJ Valašské Meziříčí | |||
16.08.2022 17:49 | BENEŠ Daniel | M | 2014 | ||||
16.08.2022 17:47 | BENEŠ Marek | M | 2017 | Hranice | |||
16.08.2022 14:42 | BEZUNKOVÁ Barbora | Ž | 1974 | Plavecký klub Nový Jičín | |||
20.08.2022 13:37 | BLÁHA Tomáš | M | 1986 | Hranice | |||
16.08.2022 11:30 | Blažková Eva | Ž | 1979 | Multisport 361 | |||
13.08.2022 16:24 | BODNÁ Emma | Ž | 2018 | Valašské Mezičíčí | |||
13.08.2022 16:23 | BODNÝ Lukáš_František | M | 2016 | Valašské Klobouky | |||
12.08.2022 15:41 | BOUDA Ivo | M | 1967 | Frenštát pod Radhoštěm | |||
27.07.2022 08:02 | BRANČÍKOVÁ Michaela | Ž | 2001 | AD team | |||
20.08.2022 10:50 | BRIX Lukáš | M | 2015 | Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | BRIX Tomáš | M | 2017 | Kelč | |||
05.08.2022 13:35 | BRÜCK Ivan | M | 1976 | Komárovice | |||
12.08.2022 09:12 | BUREŠ Petr | M | 1973 | AD team | |||
20.08.2022 13:37 | CIMBALNIK Pavel | M | 1985 | ACSportGuides RožnovCZ | |||
20.08.2022 13:37 | CINTULA Lukáš | M | 1991 | ENDEKA BASSTA team | |||
20.08.2022 10:50 | ČADROVÁ Adéla | Ž | 2013 | Blazice | |||
15.08.2022 09:42 | ČÁŇ Daniel | M | 1993 | Vivatsport Valašské Meziříčí | |||
12.08.2022 09:11 | ČECHMÁNEK Eduard | M | 2011 | AD team | |||
12.08.2022 09:10 | ČECHMÁNEK Oliver | M | 2013 | AD team | |||
12.08.2022 09:08 | ČECHMÁNKOVÁ Olga | Ž | 1981 | AD team | |||
12.08.2022 06:02 | ČÍŽ Vojtěch | M | 2005 | Valašské Meziříčí | |||
12.08.2022 06:03 | Číž Vojtěch | M | 2005 | ||||
20.08.2022 10:50 | DERYCH Martin | M | 2012 | Ekoinvesta Team | |||
20.08.2022 10:50 | DOHNAL Darek | M | 2016 | ZAPRO Team | |||
20.08.2022 13:37 | DOHNAL Petr | M | 1981 | Zapro team | |||
20.08.2022 13:37 | DOKOUPIL Petr | M | 1977 | Brno | |||
20.08.2022 10:50 | DOLEČKOVÁ Kristýna | Ž | 2014 | Bike pro Racing | |||
20.08.2022 10:50 | DOLEČKOVÁ Tereza | Ž | 2010 | Bike pro Racing | |||
12.08.2022 20:28 | DUCHOŇ Jakub | M | 1998 | Zlín | |||
11.08.2022 20:56 | DUCHOŇ Josef | M | 1964 | Zlín | |||
16.08.2022 13:35 | Eichner Tomáš | M | 1967 | ||||
20.08.2022 13:37 | ERNEST Leoš | M | 1962 | Titan Meniskus Lukov | |||
20.08.2022 10:50 | FABÍK Lukáš | M | 2009 | Kelč | |||
11.08.2022 16:45 | FOJTÍK Radim | M | 1970 | Železnej Kokot !!! | |||
12.08.2022 21:12 | Gaja Dominik | M | 1993 | ANDOLU | |||
20.08.2022 13:37 | GAJA_DOMINIK_GAJA_ANDREJ Kohout_Lukáš | M | 1993 | ANDOLU | |||
14.08.2022 20:16 | GERHARD Miroslav | M | 1985 | Vivatsport | |||
15.08.2022 19:59 | GOČALTOVSKÁ Kateřina | Ž | 1965 | Rocktechnik triatlon | |||
15.08.2022 19:40 | GOČALTOVSKÝ Ladislav | M | 1960 | Rocktechnik triatlon | |||
06.08.2022 16:21 | GREC Stanislav | M | 1993 | SGI | |||
04.08.2022 22:06 | HAJEK Pavel | M | 1983 | Www.zlinska50.cz | |||
20.08.2022 10:49 | HAVRAN Vladimír | M | 2017 | Sonic Team Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | HEGAR David | M | 2013 | Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | HEGAROVÁ Viktorie | Ž | 2018 | Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | HOFEREK Jakub | M | 1993 | Brno | |||
10.08.2022 16:53 | Horák Aleš | M | 1982 | Banánova armáda | |||
20.08.2022 13:37 | HRABOVSKÝ Libor | M | 1979 | Oznice | |||
20.08.2022 10:50 | HRADILOVÁ Nela | Ž | 2017 | Loučka | |||
20.08.2022 13:37 | HRADILOVÁ Simona | Ž | 1990 | Loučka | |||
20.08.2022 10:50 | HRADILOVÁ Sofie | Ž | 2018 | Loučka | |||
20.08.2022 10:50 | CHRÁSTECKÝ Kamil | M | 2018 | Město Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | CHROMÍK Michaela | Ž | 1984 | MiLee Krnov | |||
20.08.2022 10:50 | CHROMÍK Mikuláš | M | 2018 | MiLee Krnov | |||
08.08.2022 13:15 | CHVATÍK Michal | M | 2017 | Chatíci Team | |||
06.08.2022 18:56 | CHVATÍK Zdeněk | M | 1986 | ||||
20.08.2022 10:50 | CHVATÍKOVÁ Veronika | Ž | 2017 | Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | JAKUBEC Tomáš | M | 2013 | Opatovice | |||
16.08.2022 07:48 | Janák Karel | M | 1957 | TITAN TRILIFE TROYER | |||
12.08.2022 11:50 | JIŘÍČEK Dominik | M | 2017 | Kelč | |||
12.08.2022 11:54 | JIŘÍČEK Štěpán | M | 2017 | Kelč | |||
28.07.2022 22:42 | JUŘENA Petr | M | 1989 | Rozběháme UH | |||
12.08.2022 07:58 | KLAKURKA Václav | M | 1983 | AD Team | |||
14.08.2022 20:34 | KLAKURKOVÁ Anna | Ž | 2013 | AD Team | |||
20.08.2022 13:37 | KLAKURKOVÁ Kateřina | Ž | 1982 | Přerov | |||
20.08.2022 10:50 | KLIMČÁKOVÁ Julie | Ž | 2017 | Město Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | KOCIÁN Jiří | M | 1884 | STG Frýdek Místek | |||
13.08.2022 12:34 | KOCIÁN Ondřej | M | 2017 | Vsetín | |||
13.08.2022 12:31 | KOCIÁN Robert | M | 1988 | Titan Trilife | |||
13.08.2022 12:37 | KOCIÁNOVÁ Viktorie | Ž | 2015 | Vsetín | |||
20.08.2022 13:37 | KOLÁČEK Aleš | M | 1976 | Slavíč | |||
08.08.2022 15:17 | KONOPÁČOVÁ Evelina | Ž | 2012 | SKI BÍLÁ | |||
08.08.2022 15:10 | KONOPÁČOVA Valentina | Ž | 2011 | SKI BÍLÁ | |||
13.08.2022 14:40 | KOŠÍK Michal | M | 1995 | ||||
20.08.2022 10:50 | KOUBA Radim | M | 2011 | AK Iscarex ČT | |||
20.08.2022 10:50 | KOUBOVÁ Elen | Ž | 2009 | AK Iscarex ČT | |||
20.08.2022 13:37 | KOVAŘČÍK Daniel | M | 1979 | Robe top team | |||
06.08.2022 10:53 | KOVAŘČÍKOVÁ Helena | Ž | 1978 | Robe top team | |||
27.07.2022 15:17 | KRČMÁŘOVÁ Anna | Ž | 2003 | Žulová | |||
27.07.2022 15:23 | KRČMÁŘOVÁ Julie | Ž | 2010 | Žulová | |||
11.08.2022 07:10 | KREJČÍŘ Antonín | M | 2012 | Běžci Ratiboř | |||
09.08.2022 15:01 | KREJČÍŘ Daniel | M | 1981 | Běžci Ratiboř | |||
11.08.2022 07:14 | KREJČÍŘOVÁ Marie | Ž | 2017 | Běžci Ratiboř | |||
08.08.2022 19:41 | KROČIL Tomáš | M | 1996 | ||||
11.08.2022 15:51 | KRUTÍLKOVÁ Petra | Ž | 2000 | forman profiq cinelli | |||
14.08.2022 18:59 | KŘEFKÁ Dagmar | Ž | 1976 | NAPOHODU!Bike team Píšť | |||
14.08.2022 18:56 | KŘEFKÝ Manfred | M | 1964 | NAPOHODU!Bike team Píšť | |||
15.08.2022 19:54 | KUČA Jiří | M | 1970 | Ski Klub Hranice | |||
15.08.2022 18:04 | KUČERA Petr | M | 1972 | KESBUK | |||
16.08.2022 09:47 | KUNOVSKÝ Jakub | M | 2011 | ||||
16.08.2022 09:52 | KUNOVSKÝ Šimon | M | 2014 | ||||
09.08.2022 15:31 | KVASNIČKA Hugo | M | 2014 | Brusné | |||
09.08.2022 15:22 | KVASNIČKA Jiří | M | 1973 | stolní tenis BpH | |||
09.08.2022 15:33 | KVASNIČKOVÁ Žofie | Ž | 2014 | Brusné | |||
01.08.2022 09:29 | Líznar Karel | M | 1980 | Kelč | |||
01.08.2022 09:32 | LÍZNAR Ondřej | M | 2016 | Kelč | |||
16.08.2022 08:32 | LUŽNÝ Filip | M | 1992 | Nupreme | |||
15.08.2022 21:12 | LUŽNÝ Ivo | M | 1965 | TTC Olomouc | |||
20.08.2022 10:50 | MACHAČ Lukáš | M | 2011 | SKM Valmez | |||
20.08.2022 10:50 | MACHAČ Patrik | M | 2007 | SKM Valmez | |||
20.08.2022 10:50 | MÁLEK Adam | M | 2014 | SK Atletika Hranice | |||
20.08.2022 10:50 | MALÍK Jakub | M | 2009 | Rocktechnik | |||
20.08.2022 10:50 | MAREK Daniel | M | 2011 | ||||
20.08.2022 10:50 | MAREK David | M | 2011 | ||||
20.08.2022 10:50 | MARKOVÁ Valerie | Ž | 2008 | ||||
15.08.2022 18:16 | Masařík Jan | M | 1978 | VK Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | MASAŘÍK_JAN_STANĚK_ROMAN Šatranová_Dana | M | 1978 | VK Kelč | |||
15.08.2022 11:25 | MATULA Roman | M | 1973 | Tj Spartak Lubina | |||
16.08.2022 21:51 | MELOTÍK Lukáš | M | 1985 | Místek | |||
20.08.2022 13:37 | MIČKAL Jaroslav | M | 1982 | Robe | |||
20.08.2022 10:50 | MIKALA Matouš | M | 2015 | AKEZ Kopřivnice | |||
11.08.2022 15:52 | MIKESKA Václav | M | 1997 | Horní Bečva | |||
20.08.2022 13:37 | MIKUŠÍK Jaromír | M | 1995 | Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | MLČÁKOVÁ_VERONIKA_ČÍŽOVÁ_PAVLÍNA Marková_Eva | M | 1983 | Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | NAVRÁTILOVÁ Tereza | Ž | 2010 | TOM Myšáci | |||
20.08.2022 13:37 | NEVŘELA Miroslav | M | 1965 | Hranice | |||
20.08.2022 13:37 | OHERA Tomáš | M | 1969 | Hranice | |||
25.07.2022 21:07 | Olajcová Petra | Ž | 1986 | Šneci v běhu | |||
20.08.2022 13:37 | PASTRNEK_VOJKA_FABÍK_TOMÁŠ Bocek_Marek | M | 2004 | Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | PECHOVÁ Apolena | Ž | 2008 | ELITE Sport Boskovice | |||
15.08.2022 23:21 | PEKAŘ Martin | M | 1980 | zlinska50 | |||
20.08.2022 10:50 | PELC Adam | M | 2016 | Myšáci Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | PITRUN Miroslav | M | 1981 | MeTermo | |||
20.08.2022 10:50 | PITRUN Tomík | M | 2015 | Metermo Kelč | |||
20.08.2022 10:49 | PITRUNOVÁ Klárka | Ž | 2017 | Metermo Kelč | |||
10.08.2022 06:12 | PLESNÍK Jaroslav | M | 1969 | Kelč | |||
09.08.2022 20:41 | POLÁČKOVÁ Anežka | Ž | 1990 | Valašské Meziříčí | |||
12.08.2022 21:18 | POLÁCH Viktor | M | 1983 | CSZ Zlín | |||
20.08.2022 13:37 | POLÁŠKOVÁ Lenka | Ž | 1975 | Kopřivnice | |||
09.08.2022 11:11 | PROCHÁZKA Jiří | M | 1952 | Než si pro nás přijde | |||
20.08.2022 10:50 | REGMUND Marek | M | 2011 | Běžci Ratiboř | |||
20.08.2022 10:50 | REGMUND Michal | M | 2014 | Běžci Ratiboř | |||
20.08.2022 10:50 | SCHYBOL Ondřej | M | 2016 | Myšáci Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | SCHYBOLOVÁ Charlotte | Ž | 2016 | Myšáci Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | SIEKLIKOVÁ Elena | Ž | 2010 | SKM Valmez | |||
20.08.2022 10:50 | SIEKLIKOVÁ Natálie | Ž | 2007 | SKM Valmez | |||
20.08.2022 10:50 | SIEKLIKOVÁ Tereza | Ž | 2015 | Kelč | |||
12.08.2022 21:23 | SKLENÁŘOVÁ Marcela | Ž | 1977 | Mattoni Freerun Zlín | |||
20.08.2022 13:37 | SLANINOVÁ Barbora | Ž | 1978 | Rudá hvězda Kroměžíž | |||
15.08.2022 15:44 | SLIMÁČEK František | M | 1978 | VK Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | SLIMÁČEK František | M | 2010 | Kelč | |||
20.08.2022 13:37 | STAVĚLA Robert | M | 1993 | Valašské Meziříčí | |||
20.08.2022 10:50 | STRNADEL Adam | M | 2009 | Záhoří | |||
20.08.2022 10:50 | STRNADEL Filip | M | 2012 | Záhoří | |||
20.08.2022 13:37 | STRNADEL Miroslav | M | 1985 | Sokol Opatovice | |||
20.08.2022 10:50 | STRNADEL Vojtěch | M | 2012 | Záhoří | |||
20.08.2022 10:50 | SVÁČEK Dominik | M | 2018 | Brňov | |||
20.08.2022 13:37 | SVÁČEK Martin | M | 1981 | Brňov | |||
20.08.2022 10:50 | SVÁČEK Tadeáš | M | 2015 | Brňov | |||
20.08.2022 13:37 | ŠATRAN Jan | M | 2006 | Kelč | |||
20.08.2022 10:50 | ŠATRANOVÁ Petra | Ž | 2012 | Kelč | |||
15.08.2022 14:40 | ŠEVČÍK David | M | 1974 | LightBike Havirov | |||
11.08.2022 09:04 | ŠIMERA Matěj | M | 2014 | ||||
11.08.2022 09:01 | Šimerová Anna Marie | Ž | 2013 | ||||
20.08.2022 10:50 | ŠIMEROVÁ Anna_Marie | Ž | 2013 | ||||
13.08.2022 21:30 | TALLA Jakub | M | 2016 | Želatovice | |||
13.08.2022 21:32 | Talla Tomas | M | 1985 | ||||
13.08.2022 21:27 | TALLOVA Anna | Ž | 2015 | Želatovice | |||
20.08.2022 13:37 | VESELSKÁ Renata | Ž | 1990 | Drahotuše | |||
15.08.2022 20:40 | VIDLIČKA Petr | M | 1990 | Bike team Beskydy | |||
20.08.2022 13:37 | VONDRUŠKA Zbyněk | M | 1974 | Velo cafe | |||
20.08.2022 13:37 | VONDRUŠKOVÁ Ema | Ž | 2006 | Velocaffe | |||
16.08.2022 07:47 | VRBA Ivo | M | 1980 | Rocktechnik triatlon | |||
20.08.2022 13:37 | VRBA_DRAHOMÍR Vrbová_Eleha | M | 1976 | Koryčany Bikers | |||
14.08.2022 08:21 | ZÁHON David | M | 2015 | Bytča | |||
15.08.2022 17:24 | Zajíček Jakub | M | 2007 | SKIBI | |||
20.08.2022 13:37 | ZAJÍČEK Jakub | M | 2006 | SKIBI | |||
15.08.2022 17:43 | ZAJÍČEK Jan | M | 2011 | SKIBI | |||
20.08.2022 13:37 | ZDRÁHAL Jaroslav | M | 1963 | ||||
06.08.2022 08:41 | ZELA Ondřej | M | 1979 | Sokol Paršovice | |||
25.07.2022 21:07 | ZUBÍČEK Ondra | M | 2012 | Běžci Ratiboř | |||
25.07.2022 20:46 | ZUBÍČEK Petr | M | 1977 | Běžci Ratiboř | |||
25.07.2022 20:53 | ZUBÍČKOVÁ Adélka | Ž | 2014 | Běžci Ratiboř | |||
25.07.2022 21:03 | ZUBÍČKOVÁ Rozárka | Ž | 2016 | Běžci Ratiboř | |||
Počet registrovaných závodníků: 177 |