Podrobnější informace zde: Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
10:00 | Vánoční běh Elektrokov Znojmo | 10km | 160 | Výsledky |
10:05 | Vánoční běh Elektrokov Znojmo 5km | 5km | 11 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.12.2022 12:17 | "STEHNO" Stehlík David | M | 1982 | LOUDA TEAM BIKEŘI ZE ZNOJMA | |||
24.12.2022 18:36 | Antoš Jiří | M | 1986 | Létající Hroši | |||
24.12.2022 09:55 | Baják Ondřej | M | 1997 | ||||
23.12.2022 00:40 | Bětík Karel | M | 1997 | ||||
16.12.2022 22:53 | Bláha Dominik | M | 1979 | ||||
23.12.2022 16:21 | Blažíček Jaroslav | M | 1975 | ||||
11.12.2022 10:32 | Bobek Josef | M | 1949 | Tj Znojmo | |||
23.12.2022 23:48 | Března Jiří | M | 1966 | TJ Spartak Třebíč | |||
23.12.2022 23:49 | Březnová Ivana | Ž | 1969 | TJ Spartak Třebíč | |||
16.12.2022 20:35 | Budin Jan | M | 1971 | ||||
14.12.2022 22:14 | Budinová Blanka | Ž | 2007 | 2BWINNER TEAM | |||
14.12.2022 22:14 | Budinová Blanka | Ž | 2007 | 2BWINNER TEAM | |||
14.12.2022 22:11 | Budinová Jana | Ž | 1975 | ||||
23.12.2022 21:01 | Bulín Jan | M | 1998 | ||||
06.12.2022 14:34 | Bulín Jindřich | M | 1967 | TJ Sokol Plaveč | |||
23.12.2022 17:35 | Bulín Patrik | M | 1998 | Rabbits Znojmo | |||
25.12.2022 11:48 | Bulínová Lucie | Ž | 1992 | Rabbits Znojmo | |||
25.12.2022 11:48 | Cibere Julie | M | 2011 | TJ Znojmo | |||
25.12.2022 11:48 | Cibere Kristýna | Ž | 1987 | Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Čabala Vojtěch | M | 1993 | Rabbits Znojmo | |||
11.12.2022 22:17 | Čermák Bedřich | M | 1974 | Turtles Znojmo | |||
11.12.2022 22:21 | Čermák Bedřich | M | 1999 | Turtles Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Číhal Vavřinec | M | 1977 | 120 kg neběhá!!! | |||
25.12.2022 11:49 | Číhal Vojtěch | M | 2005 | Číhalovi | |||
25.12.2022 11:49 | Číhalová Karolína | Ž | 2010 | Číhalovi | |||
25.12.2022 11:49 | Čížek Vojtěch | M | 2008 | Rabbits Znojmo | |||
24.12.2022 08:52 | Dancingerová Kristýna | Ž | 1982 | ||||
25.12.2022 11:49 | Daňhel Petr | M | 1983 | Znojmo | |||
11.12.2022 20:23 | Danielovic Leo | M | 1958 | Hradiště Znojmo | |||
24.12.2022 10:43 | Dohnal Václav | M | 1977 | ||||
19.12.2022 17:57 | Doucha Jakub | M | 2008 | ||||
25.12.2022 11:49 | Dufek Pavel | M | 1978 | Winners | |||
24.12.2022 19:16 | Duhajský František | M | 1966 | ||||
24.12.2022 12:51 | Dvořák Leoš | M | 1971 | Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Fiala Luboš | M | 1962 | ||||
14.12.2022 14:17 | Fráňa Roman | M | 1993 | ||||
10.12.2022 20:40 | Fruhvirt Jan | M | 2006 | Unany Dorost | |||
23.12.2022 18:47 | Fučík Karel | M | 1972 | ||||
23.12.2022 18:48 | Fučíková Hana | Ž | 1977 | ||||
25.12.2022 11:49 | Fürst Jan | M | 1961 | VS ČR | |||
25.12.2022 11:49 | Grončár Jiří | M | 1957 | Brno Líšeň | |||
25.12.2022 11:49 | Hadroušek Adam | M | 2002 | ||||
25.12.2022 11:48 | Hadroušek David | M | 1974 | Znojmo | |||
25.12.2022 11:48 | Hadroušková Luďka | Ž | 1973 | ||||
21.12.2022 23:06 | Halbrštat Petr | M | 1967 | Bochánek Team | |||
25.12.2022 11:49 | Hamšíková Romana | Ž | 1975 | Sokol Syrovice | |||
12.12.2022 09:32 | hastíková jarmila | Ž | 1980 | FORCE | |||
25.12.2022 11:49 | Hebenstral Sabine | Ž | 1978 | Lauftreff Retz | |||
15.12.2022 08:40 | Herzigová Lucie | Ž | 1983 | ||||
25.12.2022 11:49 | Holub Pavel | M | 1980 | Rabbits Znojmo | |||
25.12.2022 11:48 | Honzová Hana | Ž | 1987 | Matky v běhu | |||
25.12.2022 11:49 | Horáček Kamil | M | 1977 | Argyšáci | |||
25.12.2022 11:49 | Hrdina Tomáš | M | 1979 | AC Moravská Slavia Brno | |||
25.12.2022 11:49 | Hrstková Iva | Ž | 1976 | Rosice | |||
25.12.2022 11:49 | Hrubá Tereza | Ž | 1992 | Znojmo | |||
22.12.2022 16:34 | Hrubý Josef | M | 1992 | TJ Znojmo | |||
11.12.2022 10:22 | Hrubý Karel | M | 1974 | Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Hřebačka Pavel | M | 1987 | Louda Team | |||
25.12.2022 11:49 | Chmelíková Simona | Ž | 1982 | Winners | |||
26.11.2022 14:02 | Chrásta Vladan | M | 1979 | BeverageScouts | |||
14.12.2022 14:17 | Januška Filip | M | 1988 | ||||
06.12.2022 20:13 | Januška Ivan | M | 1958 | Sokol Šanov | |||
06.12.2022 23:01 | Ježek Martin | M | 1989 | ||||
25.12.2022 11:49 | Ježková Jitka | Ž | 1984 | ||||
23.12.2022 09:17 | Kafková Bára | Ž | 2008 | ||||
25.12.2022 11:49 | Kališ Přemysl | M | 1952 | TJ Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Kazda Petr | M | 1970 | Brno | |||
25.12.2022 11:49 | Klempa Petr | M | 1992 | ||||
21.12.2022 11:08 | Koláček Josef | M | 1995 | Lajdáci | |||
21.12.2022 10:59 | Koláčková Kateřina | Ž | 1992 | Lajdáci | |||
25.12.2022 11:49 | Kopeček David | M | 1991 | Rabbits Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Kovář Joasef | M | 1989 | FCC SK Únanov | |||
01.12.2022 16:54 | Krátký Josef | M | 1965 | Hvězda Pardubice | |||
25.12.2022 11:49 | Kratochvíl Pavel | M | 1960 | Atletic Třebíč | |||
25.12.2022 11:49 | Krause Martin | M | 1996 | Rabbits Znojmo | |||
17.12.2022 18:53 | Krčál Milan | M | 1983 | BK Řešeto | |||
02.12.2022 11:08 | Krejčí Miloslav | M | 1966 | Turtles Znojmo | |||
14.12.2022 15:14 | Kremláčková Anna | Ž | 2000 | ||||
14.12.2022 13:32 | Kroupa Michal | M | 1985 | Matky v běhu | |||
14.12.2022 13:29 | Kroupová Renata | Ž | 1984 | Matky v běhu | |||
25.12.2022 11:49 | Křenek Kateřina | Ž | 1981 | Ledové wokurky | |||
11.12.2022 19:15 | Kříž Jan | M | 1981 | ||||
23.12.2022 16:28 | Kříž Martin | M | 1997 | ||||
25.12.2022 11:49 | Kříž Ondra | M | 2007 | ||||
24.12.2022 14:01 | Kříž Tomáš | M | 2000 | Titan sport club Zlín | |||
25.12.2022 11:49 | Kučera Jan | M | 1981 | Alfa tri team | |||
25.12.2022 11:49 | Kučerová Jana | Ž | 1971 | Rohatec | |||
25.12.2022 11:49 | Kučerová Petra | Ž | 1980 | Winners | |||
23.12.2022 09:29 | Kuchařová Simona | Ž | 1996 | Rabbits Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Langová Blanka | Ž | 1983 | Brno | |||
22.12.2022 10:35 | Ledvina Marek | M | 1982 | KRB Chrudim | |||
18.12.2022 11:49 | Liška Marek | M | 1971 | ||||
25.12.2022 11:48 | Liška Stanislav | M | 1977 | Matky v běhu | |||
25.12.2022 11:48 | Lišková Jana | Ž | 1974 | Matky v běhu | |||
14.12.2022 08:10 | Loucký Roman | M | 1980 | ||||
23.12.2022 20:09 | Macek Richard | M | 1998 | ||||
25.12.2022 11:48 | Macigová Petra | Ž | 1992 | Brno | |||
22.12.2022 19:17 | Marek Ludvík | M | 1958 | Popocatepetl Znojmo | |||
24.12.2022 15:38 | Matoušek Jaroslav | M | 1973 | ||||
22.12.2022 10:54 | Matula Antonin | M | 1967 | SKI team | |||
07.12.2022 22:18 | Medková Tereza | Ž | 1988 | ||||
24.12.2022 17:04 | Mejzlík Petr | M | 1959 | TJ Spartak Třebíč | |||
24.12.2022 12:57 | Misař Jakub | M | 1990 | ||||
22.12.2022 16:27 | Mlejnek Luboš | M | 1982 | ||||
25.12.2022 11:49 | Morley Adam | M | 1970 | ||||
24.12.2022 11:07 | Murník Jan | M | 1987 | Nike Clearance Store Hatě | |||
24.12.2022 19:22 | Musil Tomáš | M | 1995 | ||||
20.12.2022 07:27 | Nekula Pavel | M | 1984 | ||||
25.12.2022 11:49 | Nemčoková Dana | Ž | 1977 | Ledové wokurky | |||
22.12.2022 18:54 | Neužil Radek | M | 1992 | ||||
06.12.2022 18:43 | Nováček Josef | M | 1958 | SDH Čučice | |||
24.12.2022 16:27 | Nováček Roman | M | 1993 | ||||
25.12.2022 11:49 | Obrtel Patrik | M | 1991 | ||||
23.12.2022 07:56 | Ondrák Jiří | M | 1975 | ||||
25.12.2022 11:49 | Orth Milan | M | 1961 | Stará Břeclav | |||
24.12.2022 15:44 | Peřinka Martin | M | 1979 | ||||
24.12.2022 17:12 | Pevný Vlastimil | M | 1992 | ||||
24.12.2022 15:51 | Pexa Lukáš | M | 1986 | BARONI MAŠOVICE | |||
25.12.2022 11:49 | Pichl Šebelová | Ž | 1988 | Rabbits Znojmo | |||
24.12.2022 17:17 | Pláňková Marcela | Ž | 1990 | ||||
25.12.2022 11:49 | Podzimek Michal | M | 1983 | ||||
25.12.2022 11:49 | Podzimková Lucie | Ž | 1989 | ||||
22.12.2022 10:45 | Pokorny Martin | M | 1987 | ||||
25.12.2022 11:49 | Pokorný Ondřej | M | 2001 | ||||
24.12.2022 07:53 | Přibyl Jan | M | 1982 | TJ Družstevní | |||
25.12.2022 11:49 | Puchner Miroslav | M | 1984 | ||||
21.12.2022 11:47 | Růžička Kevin | M | 1993 | ||||
17.12.2022 20:56 | Růžičková Zuzana | Ž | 1983 | ||||
25.12.2022 11:49 | Rýznar Václav | M | 1977 | ||||
24.12.2022 08:20 | Řídký František | M | 1968 | ||||
21.12.2022 08:11 | Sabáčková Lucie | Ž | 2004 | TJ Znojmo | |||
23.12.2022 22:05 | Salát Daniel | M | 1996 | ||||
21.12.2022 20:42 | Severová Barbora | Ž | 2008 | ||||
20.12.2022 19:06 | Scherrer Jaroslav | M | 1951 | Orel | |||
15.12.2022 21:50 | Sikora Martin | M | 2007 | Unany Dorost | |||
25.12.2022 11:48 | Smatryčenka Adam | M | 2013 | ||||
25.12.2022 11:49 | Smatryčenka Sjarhej | M | 1977 | ||||
24.12.2022 12:14 | Soukup Milan | M | 1964 | TJ Znojmo | |||
21.12.2022 17:33 | Soural Lukáš | M | 1982 | AK Drnovice & VSK BRNO | |||
25.12.2022 11:49 | Stehlík David | M | 1982 | LOUDA TEAM BIKEŘI ZE ZNOJMA | |||
24.12.2022 13:27 | Stehlíková Kateřina | Ž | 1987 | ||||
25.12.2022 11:49 | Svoboda Ivo | M | 1978 | ||||
25.12.2022 11:49 | Svoboda Jiří | M | 1980 | Rabbits Znojmo | |||
25.12.2022 11:49 | Syvila Shannon | Ž | 1997 | Winners | |||
22.12.2022 15:18 | Ševela Pavel | M | 1987 | ||||
19.12.2022 20:34 | Šinkovič Irena | Ž | 1981 | Rabbits Znojmo | |||
22.12.2022 21:57 | Šolc Jan | M | 1992 | STG Prostějov | |||
25.12.2022 11:49 | Šperl Michal | M | 1992 | BBK | |||
04.12.2022 21:36 | Šrámek Ondřej | M | 1997 | Rabbits Znojmo | |||
24.12.2022 13:49 | Šturala Tomáš | M | 1982 | ||||
19.12.2022 08:41 | Šviřák Jiří | M | 1980 | ||||
18.12.2022 09:22 | Tereza Hruba | Ž | 1992 | ||||
22.12.2022 10:37 | Tesař Martin | M | 1988 | ||||
25.12.2022 11:49 | Tima Jiří | M | 1957 | Corsso | |||
24.12.2022 13:11 | Tischler Marek | M | 1993 | ||||
25.12.2022 11:49 | Toman David | M | 1977 | Znojmo | |||
23.12.2022 18:58 | Toufar Pavel | M | 1983 | ||||
24.12.2022 14:29 | Toufarová Martina | Ž | 1983 | ||||
14.12.2022 18:33 | Tvrdý Josef | M | 1984 | Nepoměřice | |||
25.12.2022 11:48 | Tvrdý Patrik | M | 2011 | Nepoměřice | |||
13.12.2022 20:44 | Valaskova Jana | Ž | 1965 | BBK Fitness | |||
13.12.2022 20:46 | Valaskova Jana | Ž | 1965 | BBK Fitness | |||
25.12.2022 11:49 | Varhaníková Monika | Ž | 1990 | ||||
18.12.2022 20:42 | Vávra Jakub | M | 1994 | ||||
14.12.2022 14:58 | Vavrova Veronika | Ž | 1984 | ||||
11.12.2022 19:12 | Vídeňský Zdeněk | M | 1992 | ||||
14.12.2022 08:16 | Vilček Rudolf | M | 1954 | ||||
23.12.2022 09:38 | Voborník Pavel | M | 1953 | AC Srima | |||
24.12.2022 13:59 | Vrána Jiří | M | 1976 | ||||
11.12.2022 21:52 | Wolczyk David | M | 1983 | ||||
22.12.2022 02:45 | Zelená Irena | Ž | 1976 | OREL Moravské Budějovice | |||
25.12.2022 11:49 | Zelger Markus | M | 1979 | Retz | |||
25.12.2022 11:49 | Zuser Maximilian | M | 2004 | LT Gmünd | |||
25.12.2022 11:49 | Zuser Wolfgang | M | 1967 | LT Gmünd | |||
Počet registrovaných závodníků: 174 |