Termín závodu 9. 2020 Místo konání akce (start závodů) Fotbalové hřiště u Základní a mateřské školy Besednice na adrese: Školní 228, 382 81 Besednice Start celé akce (začátek prezentace a ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
09:20 | Děti 0-3 let (100m) | 100m3 | 13 | Výsledky |
09:30 | Děti 4-6 let (100m) | 100m | 21 | Výsledky |
09:45 | Děti 7-9 let (300m) | 300m | 13 | Výsledky |
10:00 | Děti 10-14 let (600m) | 600m | 4 | Výsledky |
10:30 | Hlavní závod 3km | 3km | 37 | Výsledky |
11:30 | Hlavní závod 7,5km | 7km | 30 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.09.2020 10:12 | Bártová Petra | Ž | 1984 | Velešín | |||
12.08.2020 17:37 | Bauer Martin | M | 1980 | České Budějovice | |||
12.08.2020 17:35 | Bauerova Amálie | Ž | 2012 | České Budějovice | |||
12.08.2020 17:31 | Bauerova Anna | Ž | 1984 | České Budějovice | |||
19.09.2020 19:43 | Bubenová Eliška | Ž | 2010 | ||||
09.08.2020 13:17 | Čeganová_Parýzková Michaela | Ž | 1988 | ||||
19.09.2020 19:35 | Čech Albert | M | 2010 | ||||
19.09.2020 19:43 | Gazda Martin | M | 1968 | ||||
15.09.2020 21:52 | Gyürüsi Martin | M | 1985 | TJ Kopu hroby | |||
14.09.2020 08:34 | Haidinger Jindrich | M | 2018 | ||||
19.09.2020 19:43 | Hanzal Antonín | M | 2015 | ||||
19.09.2020 19:43 | Hanzal Oldřich | M | 2013 | ||||
16.09.2020 22:15 | Hejná Rozalie | Ž | 2015 | Kaplice | |||
16.09.2020 22:07 | Hejný Filip | M | 1988 | Kaplice | |||
16.09.2020 20:53 | Hejny Lukas | M | 1982 | Couple z Kaple | |||
14.09.2020 08:28 | Jaklova Johana | Ž | 2017 | ||||
03.07.2020 10:48 | Jaros Martin | M | 1964 | maRUNka | |||
16.09.2020 20:55 | Jedličková Šárka | Ž | 1976 | Couple z Kaple | |||
14.09.2020 11:07 | Jílek Jiří | M | 2001 | ||||
16.09.2020 08:14 | Kahounova Karolinka | Ž | 2018 | ||||
17.09.2020 11:57 | Klečková Marta | Ž | 1977 | Pištín | |||
19.09.2020 19:43 | Kleinová Sofie | Ž | 2012 | ||||
19.09.2020 19:43 | Kleinová Vanessa | Ž | 2012 | ||||
08.07.2020 22:52 | Kohoutová Tereza | Ž | 2015 | ||||
08.07.2020 22:38 | Kohoutová Zdeňka | Ž | 1987 | ||||
17.09.2020 07:35 | Kopřivová Anna | Ž | 2017 | TJ Cina | |||
17.09.2020 07:33 | Kopřivová Tereza | Ž | 2014 | TJ Cina | |||
17.09.2020 07:31 | Kopřivová Veronika | Ž | 1984 | TJ Cina | |||
15.09.2020 13:41 | Kotek Filip | M | 1997 | SK Čtyři Dvory | |||
09.09.2020 09:41 | Koukolová Alena | Ž | 1983 | Besednický běhny | |||
09.09.2020 09:40 | Koukolová Anna | Ž | 2011 | Besednice | |||
19.09.2020 19:43 | Krček Tomáš | M | 2013 | ||||
16.07.2020 20:01 | Kreisinger Karel | M | 1967 | CHomutov | |||
16.07.2020 19:57 | Kreisinger Miloslav | M | 1964 | České Budějovice | |||
19.09.2020 19:35 | Krovová Mirka | Ž | 1967 | ||||
19.09.2020 19:43 | Kubatová Amelia | Ž | 2011 | ||||
15.08.2020 22:47 | Kunze Adam | M | 2015 | ||||
15.08.2020 22:48 | Kunze Matyáš | M | 2013 | ||||
15.08.2020 22:41 | Kunze Petr | M | 1982 | ||||
14.09.2020 22:49 | Lacinová Vendula | Ž | 1987 | ||||
17.09.2020 18:52 | Lattner Tomáš | M | 2014 | ||||
19.09.2020 19:43 | Lesňák Jakub | M | 2016 | ||||
19.09.2020 19:35 | Lesnáková Adéla | Ž | 2018 | ||||
19.09.2020 19:43 | Lexa Jiří | M | 1971 | ||||
07.09.2020 07:36 | Mágr Zdeněk | M | 1972 | ||||
15.09.2020 21:59 | Mágrová Anna | Ž | 1995 | ||||
15.09.2020 22:01 | Mágrová Eva | Ž | 2001 | ||||
19.09.2020 19:35 | Macháčková Karolína | Ž | 1998 | ||||
19.09.2020 19:35 | Macháčková Renata | Ž | 1964 | ||||
19.09.2020 19:35 | Macháčková Veronika | Ž | 1998 | ||||
19.09.2020 19:35 | Marek Pavel | M | 1972 | ||||
26.08.2020 07:24 | Markéta Ruttensteinerová | Ž | 1976 | ||||
19.09.2020 19:43 | Maruniaková Veronika | Ž | 2012 | ||||
16.09.2020 09:21 | Michalová Pavla | Ž | 1975 | ||||
14.09.2020 23:05 | Mikšátko Pavel | M | 1979 | Sokol Ledenice | |||
14.09.2020 23:08 | Mikšátková Jiřina | Ž | 1985 | Sokol Ledenice | |||
19.09.2020 19:35 | Mrazík Karel | M | 1959 | ||||
19.09.2020 19:35 | Muller Marek | M | 1988 | ||||
14.09.2020 11:17 | Müller Max | M | 2013 | MARVEL Příbram | |||
14.09.2020 11:23 | Müller Samuel | M | 2015 | MARVEL Příbram | |||
14.09.2020 11:10 | Müller Vít | M | 1975 | MARVEL Příbram | |||
19.09.2020 19:35 | Nágr Vítek | M | 2010 | ||||
17.09.2020 18:55 | Novotná Ema | Ž | 2015 | ||||
14.09.2020 09:06 | Novotná Marie | Ž | 2015 | ||||
14.09.2020 09:07 | Novotný Josef | M | 2012 | ||||
19.09.2020 19:43 | Papež Jan | M | 1958 | ||||
19.09.2020 19:43 | Parýzková Marie | Ž | 1966 | ||||
19.09.2020 19:43 | Petrů Michal | M | 1978 | ||||
01.09.2020 09:30 | Pfauserová Eliška | Ž | 1997 | Praha 6 - Dejvice | |||
05.09.2020 08:16 | Píša Ondřej | M | 1981 | ||||
05.09.2020 08:25 | Píšová Dagmar | Ž | 1985 | ||||
04.08.2020 23:41 | Polidar Jan | M | 1998 | ||||
02.09.2020 20:49 | Preisler Jan | M | 1997 | ||||
15.09.2020 13:48 | Pucová Simona | Ž | 1997 | ||||
05.09.2020 21:56 | Pučegl Jakub | M | 2017 | ||||
05.09.2020 21:53 | Pučeglová Anna | Ž | 2009 | ||||
07.07.2020 17:36 | Pulcová Markéta | Ž | 2016 | Malý Pulec | |||
07.07.2020 17:49 | Pulcová Martina | Ž | 1987 | MaRUNka tým | |||
15.09.2020 20:11 | Pulcová Michaela | Ž | 1985 | ||||
13.09.2020 12:53 | Pulcová Veronika | Ž | 2018 | Včelná | |||
15.09.2020 20:23 | Pulec Adam | M | 2016 | Malý Pulec | |||
12.09.2020 21:35 | Pulec Jaromír | M | 1980 | ||||
15.09.2020 20:33 | Pulec Pavel | M | 2018 | Malý Pulec | |||
06.08.2020 17:37 | Rauhalammi Marja | Ž | 1982 | Ursprungsland Biathlon Team | |||
06.08.2020 17:27 | Rittenauer Emil | M | 2015 | Surf club Pavones | |||
06.08.2020 17:29 | Rittenauer Filip | M | 2012 | Surf Club Pavones | |||
06.08.2020 17:35 | Rittenauerová Michaela | Ž | 1979 | Surf Club Pavones | |||
26.08.2020 07:28 | Ruttensteiner Filip | M | 2009 | ||||
26.08.2020 07:25 | Ruttensteiner Luděk | M | 1976 | ||||
26.08.2020 07:27 | Ruttensteiner Lukáš | M | 2007 | ||||
25.08.2020 13:09 | Ryska Rudolf | M | 2006 | ||||
19.09.2020 19:43 | Sedlák Petr | M | 1975 | tým dejvid | |||
15.09.2020 12:15 | Smolíková Radka | Ž | 1982 | ||||
19.09.2020 19:35 | Syrovátka Šimon | M | 2017 | ||||
05.09.2020 16:30 | Syrovátková Michaela | Ž | 1985 | ||||
16.09.2020 15:02 | Šafránek Karel | M | 2012 | Besednice | |||
16.09.2020 15:01 | Šafránek Václav | M | 2015 | Besednice | |||
17.09.2020 20:13 | Šafránek Zdeněk | M | 1986 | Real Besednice | |||
17.09.2020 21:39 | Šafránková Sandra | Ž | 2016 | ||||
19.09.2020 19:43 | Šašková Natali | Ž | 2015 | ||||
09.09.2020 15:33 | Šindelířová Lucie | Ž | 2004 | Besednické běhny | |||
08.09.2020 09:23 | Šindelířová Martina | Ž | 1978 | Besednické běhny | |||
08.07.2020 22:21 | Šindelířová Šárka | Ž | 2002 | ||||
15.09.2020 06:18 | Šlencová Michaela | Ž | 1984 | RK Stejskal | |||
07.09.2020 11:30 | Šulek Jakub | M | 1992 | ||||
12.09.2020 22:48 | Švec Jiřík | M | 2016 | Autis Centrum | |||
12.09.2020 22:50 | Švec Libor | M | 1980 | Autis Centrum | |||
12.09.2020 22:45 | Švecová Nikol | Ž | 2014 | Autis Centrum | |||
15.09.2020 21:39 | Tomášek Lukáš | M | 1992 | ||||
14.09.2020 21:43 | Tomšů Hana | Ž | 1983 | RK Stejskal | |||
14.09.2020 12:40 | Tripes Stanislav | M | 1987 | TCV Jindřichův Hradec | |||
14.09.2020 12:43 | Tripesová Lenka | Ž | 1987 | TCV Jindřichův Hradec | |||
14.09.2020 12:44 | Tripesová Lucie | Ž | 2018 | TCV Jindřichův Hradec | |||
17.08.2020 06:02 | Trnka Drahomír | M | 1973 | ||||
17.08.2020 06:08 | Trnka Jáchym | M | 2014 | ||||
17.08.2020 06:12 | Trnka Vítek | M | 2018 | ||||
19.09.2020 19:43 | Trzník Lukáš | M | 2013 | ||||
19.09.2020 19:44 | Tvrzník Matyáš | M | 2010 | ||||
05.07.2020 18:00 | Vaniš Jakub | M | 2000 | ||||
07.07.2020 18:27 | Vavrein Tomáš | M | 1987 | TéVéčko | |||
15.09.2020 12:50 | Vavřín Vojtěch | M | 1986 | CowDog | |||
19.09.2020 19:35 | Vavřínová Antonie | Ž | 2018 | ||||
15.09.2020 12:52 | Vavřínová Johana | Ž | 1986 | ||||
06.08.2020 17:39 | Viitanen Jukka | M | 1982 | Ursprungsland Biathlon Team | |||
03.07.2020 10:57 | Vlach František | M | 2016 | ||||
03.07.2020 10:51 | Vlach Petr | M | 1986 | ||||
03.07.2020 11:03 | Vlachová Marie_Milada | Ž | 2018 | ||||
03.07.2020 11:26 | Vlachová Tereza | Ž | 1986 | ||||
19.09.2020 19:35 | Vodňanská Ema | Ž | 2019 | ||||
19.09.2020 19:35 | Vodňanská Kristýna | Ž | 1995 | ||||
15.09.2020 22:54 | Weberová Bára | Ž | 1995 | ||||
19.09.2020 19:35 | Ziffereinová Ludmila | Ž | 1980 | ||||
Počet registrovaných závodníků: 132 |
Termín závodu
Místo konání akce (start závodů)
Fotbalové hřiště u Základní a mateřské školy Besednice
na adrese: Školní 228, 382 81 Besednice
Start celé akce (začátek prezentace a výdeje čísel)
7:30
Ukončení prezentace a výdeje čísel
30 min před daným během
Startovné
3 závody pro děti
proběhnou přímo na hřišti:
Hlavní závody
Ze hřiště budou také startovat hlavní závod:
Účet pro platby startovného:
123-238060257/0100