17.11.2020 - Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky 2020

Podrobnější informace zde: Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky Prezentace : 08:30 - 9:45 hodin (nejpozději 20 minut před startem každého závodu) Start :     800 m      09:15 2000m     ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
09:15 Děti do 10 let - trasa 800m 800m 0 Výsledky
09:30 Děti od 11 do 15 let trasa 2km 2km 0 Výsledky
10:00 Hlavní závod trasa 10km 10km 0 Výsledky
10:05 Hlavní závod trasa 5km 5km 0 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
01.11.2020 10:38 Albrecht Jan M 1974 Česká republika Ano Ne
12.11.2020 09:41 Albrecht Jan M 2005 Česká republika Ano Ne
12.11.2020 09:45 Albrecht Vít M 2008 Česká republika Ano Ne
01.11.2020 09:13 Albrechtová Jana Ž 1978 Česká republika Ano Ne
01.11.2020 21:23 Baško Karel M 1971 Česká republika IKEM Ano Ne
10.11.2020 22:40 Berná Klára Ž 2008 Česká republika Ne Ne
10.11.2020 22:35 Berná Markéta Ž 1976 Česká republika Ano Ne
10.11.2020 22:37 Berný Jáchym M 2010 Česká republika Ne Ne
10.11.2020 22:33 Berný Jan M 1977 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 13:03 Bezdíčková Adriana Nelly Ž 2009 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 08:56 Bubenicek Vlastimil M 1977 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 08:59 Bubeníček Jan M 2006 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 09:06 Bubeníčková Kateřina Ž 2011 Česká republika Ne Ne
16.11.2020 17:06 Červenka Hynek M 2009 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
14.11.2020 18:22 Červenka Hynek M 2009 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
14.11.2020 18:24 Červenka Jiří M 2007 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
14.11.2020 18:29 Červenková Anežka Ž 2015 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
14.11.2020 18:26 Červenková Anna Ž 1978 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
16.11.2020 17:08 Červenková Anna Ž 1978 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
15.11.2020 21:56 Dedek Ondřej M 2013 Česká republika Ano Ne
09.11.2020 10:20 Devera Lukáš M 2007 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ne Ne
09.11.2020 10:23 Deverová Monika Ž 1966 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ne Ne
16.11.2020 09:44 Dolejšová Dominika Ž 2013 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 09:47 Dolejšová Kristýna Ž 2011 Česká republika Ano Ne
10.11.2020 21:17 Dudl Vojta M 2006 Česká republika Ano Ne
10.11.2020 21:14 Dudlová Hana Ž 2008 Česká republika Ano Ne
08.11.2020 07:43 Dudlová Jana Ž 1977 Česká republika Ano Ne
15.11.2020 19:57 Fejlková Markéta Ž 1977 Česká republika Ano Ne
07.11.2020 16:53 Helíková Lenka Ž 1988 Česká republika Rozběháme Neratovice Ano Ne
11.11.2020 09:40 Hlavinka Karel M 1985 Česká republika Rozběháme Bašť Ano Ne
16.11.2020 15:40 Holá Jana Ž 1973 Česká republika Ano Ne
09.11.2020 19:05 Hrabánková Jitka Ž 1975 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 07:20 Hrdličková Olga Ž 1978 Česká republika Ano Ano
09.11.2020 17:27 Janda Dusan M 1971 Česká republika Ano Ne
09.11.2020 17:37 Janda Filip M 2008 Česká republika Ano Ne
11.11.2020 08:54 Jareš Václav M 2012 Česká republika Ne Ne
11.11.2020 09:00 Jarešová Johana Ž 2014 Česká republika Ano Ne
11.11.2020 08:55 Jarešová Karolína Ž 1985 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 18:48 Kalivoda Vojtěch M 2006 Česká republika Biatlon Klecany Ano Ne
13.11.2020 13:14 Kočí Sylva Ž 1972 Česká republika Krásky v běhu Ano Ne
26.10.2020 09:04 Kolář Jan M 1990 Česká republika Ne Ne
16.11.2020 12:27 Krupica Štěpán M 2012 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 09:46 Krupicová Simona Ž 2014 Česká republika Ano Ne
14.10.2020 22:02 Kunstátová Kamila Ž 2005 Česká republika Ne Ne
14.10.2020 22:04 Kunstátová Karolína Ž 2010 Česká republika SK Míle Ne Ne
01.11.2020 15:10 Kunstátová Marie Ž 1979 Česká republika Šneci v běhu Ano Ne
06.11.2020 19:41 Majerská Adriana Ž 1980 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 10:06 Makovcová Eva Ž 1984 Česká republika Ne Ne
13.11.2020 18:13 Makovcová Zuzana Ž 2012 Česká republika Ne Ne
13.11.2020 10:04 Makovec Jakub M 2011 Česká republika Ne Ne
16.11.2020 18:00 Mašková Lucie Ž 1988 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 20:58 Matoušková Edita Ž 2013 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 21:07 Matoušková Sára Ž 2008 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 10:27 Mattova Anna Ž 2013 Česká republika Ne Ne
16.11.2020 00:42 Nekvasil David M 2003 Česká republika Ne Ne
15.11.2020 22:16 Nekvasilová Kateřina Ž 2005 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
15.11.2020 22:43 Nekvasilová Zuzana Ž 2007 Česká republika Biatlon Klecany Ano Ne
14.11.2020 22:17 Nováková Petra Ž 1987 Česká republika Rozběháme Bašť Ano Ne
15.09.2020 06:35 Pašava Jakub M 1993 Česká republika ŠÁN Ano Ne
09.11.2020 20:36 Pavelková Šárka Ž 1974 Česká republika Ano Ne
10.11.2020 12:41 Pavlík Michal M 1977 Česká republika Atom kids Praha Ano Ne
15.11.2020 10:04 Petrželová Barbora Ž 2008 Česká republika KB Klecany Ano Ne
09.11.2020 20:45 Philipp Karel M 1971 Česká republika Ano Ne
09.11.2020 20:38 Philippova Veronika Ž 2016 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 19:39 Pilch Rudolf M 1964 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 19:44 Pilchová Linda Ž 2009 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 19:42 Pilchová Sofia Ž 2007 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 19:34 Piškule František M 1978 Česká republika Ne Ne
06.11.2020 19:38 Piškule František M 2010 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 19:36 Piškule Štěpán M 2009 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 19:31 Piškulová Pavla Ž 1980 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 22:11 Plechatá Barbora Ž 1984 Česká republika Rozběháme Bašť Ano Ne
14.11.2020 20:12 Pokorný Jiří M 1979 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 08:23 Pokorný Jiří M 1979 Česká republika Ne Ne
11.11.2020 17:16 Potůčková Diana Ž 2009 Česká republika Ano Ne
09.11.2020 19:01 Potůčková Veronika Ž 1972 Česká republika Krásky v běhu Ano Ne
31.10.2020 19:30 Ptáčková Marie Ž 1985 Česká republika Kymr team Ano Ne
16.11.2020 11:09 Rapant Alexander Vít M 2013 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 19:49 Sáblová Michaela Ž 2011 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 19:48 Sáblová Veronika Ž 2007 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 22:22 Skalníková Pavla Ž 1984 Česká republika Rozběháme Bašť Ano Ne
11.11.2020 10:27 Suchomelová Tereza Ž 2007 Česká republika Ano Ne
10.11.2020 15:07 Surá Miranda Ž 2010 Česká republika Ano Ne
03.11.2020 12:14 Surá Mirka Ž 1972 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 09:26 ŠEDOVA Claudia Ž 2014 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 08:24 Šel Petr M 1974 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 08:27 Šelová Magdaléna Ž 2007 Česká republika Ano Ne
14.11.2020 08:25 Šelová Pavlína Ž 1975 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 17:18 Uher Patrik M 1975 Česká republika Popadni dech Ano Ne
14.09.2020 17:27 Uher Petr M 2009 Česká republika Popadni dech Ano Ne
20.09.2020 18:55 Uher Václav M 2005 Česká republika Popadni dech Ano Ne
08.11.2020 20:34 Uher Vlastimil M 1981 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 17:20 Uhrová Lenka Ž 1978 Česká republika Popadni dech Ano Ne
12.11.2020 19:38 Uhrová Nikola Ž 1976 Česká republika Ano Ne
26.09.2020 13:54 Valínová Dagmar Ž 1971 Česká republika Ano Ano
15.11.2020 23:49 Vejvoda Lukáš M 2008 Česká republika Biatlon Klecany Ne Ne
15.11.2020 23:51 Vejvoda Tomáš M 1972 Česká republika Biatlon Klecany Ano Ne
15.11.2020 23:52 Vejvodova Pavla Ž 1976 Česká republika BiatlonKlecany. Ano Ne
16.11.2020 12:16 Vlachynská Karolina Ž 2010 Česká republika Klub biatlonu Klecany Ano Ne
16.11.2020 12:23 Vlachynský Aleš M 1979 Česká republika Ano Ne
16.11.2020 12:26 Vlachynský Ondřej M 2014 Česká republika Ano Ne
04.11.2020 09:02 Vodičkava Monika Ž 1972 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 18:03 Voráček Daniel M 2008 Česká republika Ne Ne
13.11.2020 18:03 Voráček David M 1979 Česká republika Ne Ne
06.11.2020 18:04 Vyšínská Ema Ž 2008 Česká republika Atletika Neratovice Ano Ne
06.11.2020 18:07 Vyšínská Michaela Ž 1976 Česká republika Ano Ne
06.11.2020 18:39 Vyšínský Adam M 2003 Česká republika Ano Ne
21.09.2020 19:22 Záruba Jiří M 1987 Česká republika HZS SŽ Ano Ano
04.11.2020 09:37 Zdráhalová Petra Ž 1978 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 19:30 Zdvihal Jakub M 2009 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 19:31 Zdvihal Vojtěch M 2011 Česká republika Ano Ne
13.11.2020 19:27 Zdvihalová Michaela Ž 1982 Česká republika Ano Ne

Podrobnější informace zde:  Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky

Prezentace: 08:30 - 9:45 hodin 

(nejpozději 20 minut před startem každého závodu) 

Start:     800 m      09:15

               2000m     09.30

               10000m   10:00

               5000m     10:05 

Vyhlášení vítězů: 11:20 hodin

Fotbalové hřiště Odolena Voda

Dne 17. listopadu 2020 odstartuje v Odoleně Vodě 7. ročník Sametového běhu

Pro běžce jsou připraveny dvě tratě, jedna v délce 5 km a druhá 10 km. 
Pro děti jsou připraveny kratší tratě v délce 800 m, pro děti do 10i let a 2000 m, pro děti 11-15 let, kdo si věří může se přihlásit i na 5 Km trať 

Startovné: 100,-Kč pro závodníky starší 18i let při registaci on-line do 11.11., platba převodem

200,-Kč, při registraci on-line od 12.11. do konání závodu, platba v hotovosti při prezentaci

Zavodníci mladší 18ti let (ročníky 2002 a mladší) mají startovné zdarma.

Každý závodník získá:
- startovní číslo se svým jménem (nutná registrace do 12. 11. 2020)
- zabezpečení trati a závodu organizátory
- email zprávu s výsledkem
- pamětní list 

-perníkovou medaily 

- v cíli malé občerstvení

Ustanovení závodu:
- každý závod bude rozdělen do dvou kategorií - dívky/chlapci - muži/ženy
- závodníci na tratích 5 a 10 Km budou dále rozdělení do kategorií do 40i a nad 40 let 
- závodníci startují na vlastní nebezpečí
- závodníci jsou povinni dodržovat pokyny pořadatelů a příslušníků policie
- pořadatel neručí za škody vzniklé účastníkům ani za škody jimi způsobené
- pořadatel si vyhrazuje právo nutných technických změn oproti propozicím závodu z důvodů nepředvídatelných okolností 
- osoby mladší 18i let mohou závodit pouze v doprovodu a nebo se souhlasem svých zákonných zástupců
- možnost využití úschovny
- prezentace závodníků končí 20 minut před startem
- závodí se v duchu FAIR PLAY

 

Zpět
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.