http://www.triathlonbrusperk.cz/ ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
10:00 | XTREME Triatlon Brušperk - žactvo | XTBZ | 16 | Výsledky |
12:45 | XTREME Triatlon Brušperk | XTB | 107 | Výsledky |
20:00 | CTS XTREME Triatlon Brušperk | XTB_CTS | 0 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.06.2023 13:25 | ADAMÍČEK Vítězslav | M | 1975 | VZS Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | ADAMÍČKOVÁ Pavlína | Ž | 1976 | Sachasport | |||
03.06.2023 13:25 | AXMAN Marek | M | 1985 | DK BIKESHOP Racing Team | |||
03.06.2023 13:25 | BĄK Michalina | Ž | 1989 | Puchałka Sport | |||
03.06.2023 13:25 | BEDNARSKÝ Václav | M | 2001 | TJ Šumperk | |||
03.06.2023 13:25 | BEDNARSKÝ Vojtěch | M | 1997 | Titan Trilife | |||
03.06.2023 10:58 | BEDNÁŘOVÁ Adéla | Ž | 2008 | ||||
03.06.2023 13:25 | BENEŠ Daniel | M | 1981 | Prajzka Power | |||
03.06.2023 13:25 | BEZSTAROSTI Milan | M | 1972 | FUJITSU | |||
03.06.2023 13:25 | BLOKEŠ Petr | M | 1986 | Parťáci | |||
03.06.2023 13:25 | BORDOVSKÝ Tomáš | M | 1973 | TATRA TRIATLON TEAM | |||
03.06.2023 13:25 | BŘENEK Tomáš | M | 1994 | ||||
03.06.2023 13:25 | BUCHMANN Tomáš | M | 1974 | Brušperk Bike | |||
03.06.2023 13:25 | CIESLA Michal | M | 1982 | Bike Brušperk | |||
03.06.2023 13:25 | CIGLEROVÁ Vendula | Ž | 2007 | ||||
03.06.2023 13:25 | DOMAŠÍK Michal | M | 1982 | TRIsportOstava | |||
03.06.2023 13:25 | FAJKUS Tomáš | M | 1973 | VZS Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | FOJT Robert | M | 1976 | TTC Olomouc | |||
03.06.2023 13:25 | FOJTÍK Radim | M | 1970 | Železnej Kokot !!! | |||
03.06.2023 13:25 | FOUKAL Libor | M | 1977 | Sportcomplex Břeclav | |||
03.06.2023 10:58 | FRENZEL Jan | M | 2010 | ||||
03.06.2023 13:25 | GARLEWICZ Aśka | Ž | 1972 | happy tri friend | |||
03.06.2023 13:25 | GAVENDA Marek | M | 2004 | ||||
03.06.2023 13:25 | GELNAR Petr | M | 1980 | ||||
03.06.2023 13:25 | GELNAROVÁ Martina | Ž | 1977 | ||||
03.06.2023 13:25 | GIŽOVÁ Marcela | Ž | 1979 | SK Kohouti Pržno | |||
03.06.2023 13:25 | GŘEŠKOVÁ Jana | Ž | 1976 | ||||
03.06.2023 13:25 | HANSLIAN Filip | M | 1987 | NOVATOP BIKE TEAM | |||
03.06.2023 13:25 | HAVLŮ Daniel | M | 1985 | Frýdek-Místek | |||
03.06.2023 13:25 | HAVRÁNKOVÁ Kateřina | Ž | 1986 | Fyzioterapie Krmelín | |||
03.06.2023 13:25 | HLOUŠEK Aleš | M | 1987 | ITT Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | HLOUŠEK Luboš | M | 1986 | Malby-Hloušek | |||
03.06.2023 13:25 | HNÍZDA Matouš | M | 2006 | SGO | |||
03.06.2023 10:58 | HODNÁ Evelína | Ž | 2008 | 2BWINNER | |||
03.06.2023 13:25 | HODNÝ Tomas | M | 1976 | ON-OFF Team | |||
03.06.2023 13:25 | HOLANIK Martin | M | 1976 | ||||
03.06.2023 13:25 | HOLANIKOVA Veronika | Ž | 2004 | Elite Sport Boskovice | |||
03.06.2023 13:25 | HOLENDA Kamil | M | 1978 | Pupkáči Brušperk | |||
03.06.2023 13:25 | HORÁČKOVÁ Vladimíra | Ž | 1977 | SK Oceláci Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | HOŘÍNEK Martin | M | 1981 | SK Oceláci Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | CHYBIDZIUROVÁ Petra | Ž | 1981 | Parťáci | |||
03.06.2023 13:25 | JANÁK Karel | M | 1957 | TITAN TRILIFE | |||
03.06.2023 13:25 | JANATA Boris | M | 1994 | MOUNTAINTIME Dema tri team | |||
03.06.2023 13:25 | JANČOVÁ Martina | Ž | 1997 | ||||
03.06.2023 13:25 | JANDA Radim | M | 1973 | Vianor | |||
03.06.2023 13:25 | JAROŠ Martin | M | 1971 | Racing Olešná | |||
03.06.2023 13:25 | JUREČKA Tomáš | M | 1996 | Tichá | |||
03.06.2023 13:25 | KAUER Adolf | M | 1958 | Paskov Oprechtice | |||
03.06.2023 13:25 | KELER Jakub | M | 1985 | TATRA TRI TEAM | |||
03.06.2023 13:25 | KLAKURKA Václav | M | 1983 | AD Team | |||
03.06.2023 13:25 | KLÍMA Jiří | M | 1987 | CK pemap Přerov | |||
03.06.2023 13:25 | KLIMUNDA Igor | M | 1977 | PIJTAM | |||
03.06.2023 13:25 | KOCIÁNOVÁ Katerina | Ž | 1978 | ||||
03.06.2023 10:58 | KOLLEROVÁ Valerie | Ž | 2009 | ||||
03.06.2023 13:25 | KOLONIČNÁ Markéta | Ž | 2002 | ||||
03.06.2023 13:25 | KOLONIČNÝ Petr | M | 1975 | ||||
03.06.2023 13:25 | KOSTRUH David | M | 1967 | Dipardi | |||
03.06.2023 13:25 | KOSTRUH Matěj | M | 1992 | Dipardi | |||
03.06.2023 13:25 | KOUDELKA David | M | 1973 | VZS Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | KOVÁČ Jan | M | 1985 | Tatra | |||
03.06.2023 13:25 | KŘEFKÁ Dagmar | Ž | 1976 | NAPOHODU! Bike team Píšť | |||
03.06.2023 13:25 | KŘEFKÝ Manfred | M | 1964 | NAPOHODU! Bike team Píšť | |||
03.06.2023 13:25 | KUBICA Roman | M | 1989 | MS bike academy racing | |||
03.06.2023 10:58 | KUCHARSKÁ Eliška | Ž | 2010 | ||||
03.06.2023 13:25 | KUCHARSKÁ Tereza | Ž | 2007 | ||||
03.06.2023 13:25 | KVASNIČKOVÁ Julie | Ž | 2007 | 2BWINNER TEAM | |||
03.06.2023 13:25 | LACIGOVÁ Simona | Ž | 1962 | Titan Trilife | |||
03.06.2023 13:25 | LUŽNÁ Anna | Ž | 1993 | Nupreme | |||
03.06.2023 13:25 | MAJEREK Pavel | M | 1985 | Brose | |||
03.06.2023 13:25 | MATEROVÁ Hana | Ž | 1963 | ||||
03.06.2023 13:25 | MATÚŠKA Daniel | M | 1988 | TATRA TRI TEAM | |||
03.06.2023 10:58 | MIHALKA Alexandr | M | 2009 | SK Oceláci Ostrava | |||
03.06.2023 10:58 | MIKUŠ Tomáš | M | 2010 | ||||
03.06.2023 13:25 | MLADENKOVA Josefina | Ž | 2007 | Elite Sport Boskovice | |||
03.06.2023 13:25 | MUNK Rudolf | M | 1979 | VZS Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | MUROŇ Tomáš | M | 1975 | ||||
03.06.2023 13:25 | ONDERKOVÁ Daniela | Ž | 1990 | Nejúžasnější trenérka | |||
03.06.2023 13:25 | ONDRUCH Dalibor | M | 1985 | TATRA | |||
03.06.2023 13:25 | OSIČKOVÁ Nana | Ž | 1993 | KVP | |||
03.06.2023 13:25 | PAŘÍKOVÁ Eva | Ž | 1975 | VZS Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | PAVLÍK Miroslav | M | 1964 | MOUNTAINTIME Dema tri team | |||
03.06.2023 10:58 | PETR Kryštof | M | 2010 | ||||
03.06.2023 10:58 | PETROVÁ Patricie | Ž | 2009 | ||||
03.06.2023 13:25 | PODLIPNY Zdenek | M | 1977 | DPB | |||
03.06.2023 13:25 | POKORNÝ Radim | M | 1971 | ||||
03.06.2023 13:25 | POLÁČKOVÁ Pavlína | Ž | 1996 | MOUNTAINTIME Dema tri team | |||
03.06.2023 13:25 | POLÍVKA Luděk | M | 1978 | AD team | |||
03.06.2023 13:25 | POLÍVKA Vladimír | M | 1969 | TTC Olomouc | |||
03.06.2023 13:25 | RÁBL Martin | M | 1979 | Crossbike | |||
03.06.2023 13:25 | RUBÁČEK Michal | M | 1986 | ||||
03.06.2023 13:25 | SAMIECOVÁ Tereza | Ž | 1986 | PEPA TEAM F-M | |||
03.06.2023 13:25 | SEDLÁŘ Jakub | M | 1984 | NOVATOP Bike Team | |||
03.06.2023 13:25 | SKOPAL Rostislav | M | 1976 | VZS Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | SLÍVOVÁ Renata | Ž | 1993 | ||||
03.06.2023 13:25 | SOJÁK Martin | M | 1972 | Sportbar Baďa | |||
03.06.2023 13:25 | STEHLÍK Petr | M | 1989 | Alfa TRI Team | |||
03.06.2023 10:58 | ŠARIK Jaromír | M | 2009 | Sk Jiří team | |||
03.06.2023 13:25 | ŠČERBA Marek | M | 1969 | Labe Tri Club | |||
03.06.2023 13:25 | ŠEVČÍK David | M | 1974 | LightBike Havířov | |||
03.06.2023 13:25 | ŠKORVÁNEK Jiří | M | 1982 | Hukvaldy | |||
03.06.2023 10:58 | ŠTĚPÁNOVÁ Aneta | Ž | 2008 | ||||
03.06.2023 13:25 | TOKARČÍKOVÁ Michaela | Ž | 1987 | NAPOHODU! bike team Píšť | |||
03.06.2023 13:25 | TŘASKOŠ Milan | M | 1979 | Trhoši | |||
03.06.2023 13:25 | TŘASKOŠ Štěpán | M | 2006 | Trhoši | |||
03.06.2023 10:58 | TŘASKOŠOVÁ Eliška | Ž | 2008 | Trhoši | |||
03.06.2023 10:58 | URBÁNEK Adam | M | 2010 | ||||
03.06.2023 13:25 | VAIDA Jiří | M | 1956 | Olomouc | |||
03.06.2023 10:58 | VÁLOVÁ Eliška | Ž | 2009 | Kohouti SK PRŽNO | |||
03.06.2023 13:25 | VÁŇA Lukáš | M | 1986 | H.I.E. Camp - Kilpi | |||
03.06.2023 13:25 | VANĚK Matěj | M | 1993 | Tichá | |||
03.06.2023 10:58 | VAŠÍČEK Tomáš | M | 2008 | ||||
03.06.2023 13:25 | VESELÁ Jana | Ž | 1978 | ASM Klima | |||
03.06.2023 10:58 | VESELÁ Zuzana | Ž | 2010 | ASM Klima | |||
03.06.2023 13:25 | VESELÝ Antonín | M | 1976 | Rekrea Ostravice | |||
03.06.2023 13:25 | VITEK Tomas | M | 1979 | ||||
03.06.2023 13:25 | VOREL Tomáš | M | 1974 | SK Jiří Team Ostrava | |||
03.06.2023 13:25 | VRBA Ivo | M | 1980 | Rocktechnik | |||
03.06.2023 13:25 | VRONKA David | M | 1974 | TTC Olomouc | |||
03.06.2023 13:25 | WER Anna | Ž | 1992 | Tomica Coaching | |||
03.06.2023 13:25 | WILCZEK Jakub | M | 1992 | WM Triself | |||
03.06.2023 13:25 | WOJTYNEK Marek | M | 2003 | Tomica Coaching | |||
03.06.2023 13:25 | ZAMAZAL Patrik | M | 1972 | MOUNTAINTIME Dema tri team | |||
03.06.2023 13:25 | ZAVODNY Jiri | M | 1973 | Naši | |||
Počet registrovaných závodníků: 123 |