Podrobnější informace zde: HAPE SKALIČKA TOUR 2019 ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
12:30 | HaPe Skalička Tour 42km | 42km | 57 | Výsledky |
12:32 | HaPe Skalička Tour 28km | 28km | 6 | Výsledky |
12:34 | HaPe Skalička Tour 14km | 14km | 35 | Výsledky |
12:36 | HaPe Skalička Tour děti 10km | 10km | 2 | Výsledky |
18:30 | HaPe Skalička Tour 42km nad 100kg | 42_100kg | 2 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.06.2023 22:54 | BALÁK Pavel | M | 1964 | Balák Stroje Tišnov | |||
17.06.2023 22:54 | BALCAR Václav | M | 2013 | ASCM Brno | |||
17.06.2023 22:54 | BALCAROVÁ Alena | Ž | 1981 | ||||
17.06.2023 22:55 | BARTOŠ Zdeněk | M | 1962 | www.cemba.cz | |||
17.06.2023 22:55 | BENDŽO Andrej | M | 1991 | ||||
17.06.2023 22:55 | BORTLÍK Martin | M | 1985 | Vírský Chilli drak | |||
17.06.2023 22:55 | BOUŠKA Karel | M | 1984 | Marston Bike Team | |||
17.06.2023 22:54 | BRADÁČOVÁ Aneta | Ž | 2010 | ACT Lerak Blansko | |||
17.06.2023 22:54 | BRADÁČOVÁ Nikola | Ž | 2007 | ACT Lerak Blansko | |||
17.06.2023 22:55 | BRUMOVSKÝ Jiří | M | 1987 | Brno | |||
17.06.2023 22:55 | ČERVENÝ Stanislav | M | 1977 | TÜV SÜD Rusava Bike Team | |||
17.06.2023 22:55 | ERDZIAK Maroš | M | 1980 | ENDEKA team | |||
17.06.2023 22:55 | FAJT Milan | M | 1977 | Eurofoam | |||
17.06.2023 22:55 | FAJTOVÁ Veronika | Ž | 1981 | Eurofoam Team | |||
17.06.2023 22:55 | FILKA Martin | M | 1992 | Kuřim | |||
17.06.2023 22:55 | FISCHER Petr | M | 1968 | Rega | |||
17.06.2023 22:54 | FRÝDEK Lukáš | M | 2008 | ACT Lerak Blansko | |||
17.06.2023 22:55 | GERNEŠ Jiří | M | 1980 | ||||
17.06.2023 22:55 | GLOTZMAN Filip | M | 1976 | cyklolasl.cz | |||
17.06.2023 22:54 | GRYC Adam | M | 2007 | NATIVESPORT | |||
17.06.2023 22:55 | GRYC Přemysl | M | 1977 | NATIVESPORT | |||
17.06.2023 22:54 | HOLCOVÁ Eliška | Ž | 2007 | NATIVESPORT | |||
17.06.2023 22:54 | HOLEC Lukáš | M | 2009 | NATIVESPORT | |||
17.06.2023 22:55 | HOLEC Pavel | M | 1978 | NATIVESPORT | |||
17.06.2023 22:55 | HOLEMY Martin | M | 1972 | ||||
17.06.2023 22:54 | HRNČÍŘ Vlastimil | M | 1980 | Dědek factory team | |||
17.06.2023 22:55 | HRTOŇ Aleš | M | 1977 | ||||
17.06.2023 22:54 | HUSÁKOVÁ Jolana | Ž | 2008 | ACT LERAK Blansko | |||
17.06.2023 22:55 | JANÍČEK Radek | M | 1966 | REDBOXPARK | |||
17.06.2023 22:54 | JANKOVÁ Magda | Ž | 1980 | Run & Mum | |||
17.06.2023 22:54 | JANKŮ Michal | M | 1987 | ||||
17.06.2023 22:54 | JANOVSKÁ Barbora | Ž | 2008 | ACT LERAK BLANSKO | |||
17.06.2023 22:54 | JEŽ Martin | M | 1972 | HaPe sport Brno | |||
17.06.2023 22:55 | JONÁŠ Roman | M | 1977 | AUTOPOKORNÝ MTB BRNO | |||
17.06.2023 22:54 | JOSEF Josef | M | 1966 | HaPe sport Brno | |||
17.06.2023 22:55 | JURÁŇ Michal | M | 1968 | Lomnička | |||
17.06.2023 22:54 | JŮZA Radomír | M | 1982 | ||||
17.06.2023 22:54 | KASL Ondřej | M | 1972 | HAPE | |||
17.06.2023 22:55 | KAŠPAREC Jan | M | 1988 | strach a peníze sem nikdy neměl | |||
17.06.2023 22:54 | KAŠPAREC Tomáš | M | 1989 | ||||
17.06.2023 22:55 | KAŠPÁREK Jiří | M | 1980 | Rega Bike Team | |||
17.06.2023 22:55 | KATOLICKÝ Lukáš | M | 1985 | Dolní Loučky | |||
17.06.2023 22:54 | KLIMEŠ Michal | M | 1985 | SK Meteor Brno | |||
17.06.2023 22:55 | KOBLASA Ivo | M | 1993 | TJ favorit Brno | |||
17.06.2023 22:55 | KOHNOVÁ Lenka | Ž | 1988 | ||||
17.06.2023 22:55 | KOHOUTEK Adam | M | 1993 | ||||
17.06.2023 22:54 | KONEČNÝ Jakub | M | 2008 | CykloTišnov | |||
17.06.2023 22:54 | KOUDELKA Richard | M | 1996 | ||||
17.06.2023 22:55 | KRÁL Jan | M | 1969 | ||||
17.06.2023 22:55 | KROMER JIří | M | 1972 | Mvowo | |||
17.06.2023 22:55 | KŘIVÍNKOVÁ Iva | Ž | 1979 | HaPe Brno | |||
17.06.2023 22:54 | KUBÍNOVÁ Tereza | Ž | 1994 | Kolárna | |||
17.06.2023 22:54 | KUCHAŘ Jáchym | M | 2009 | ACT LERAK Blansko | |||
17.06.2023 22:54 | KUCHAŘ Josef | M | 2008 | ACT Lerak Blansko | |||
17.06.2023 22:54 | KUCHMAIZ Tomáš | M | 1972 | ACT Lerak Blansko | |||
17.06.2023 22:54 | LANGR František | M | 1998 | HaPe sport Brno | |||
17.06.2023 22:54 | LUDIKOVSKÝ Robert | M | 1969 | Hobike Pařízek | |||
17.06.2023 22:54 | LYSONĚK Dominik | M | 2013 | Aspire SCM Brno | |||
17.06.2023 22:54 | MACHÁČEK Jiří | M | 1981 | VF Sport Team Černá Hora | |||
17.06.2023 22:55 | MACHOVSKÝ Tomáš | M | 1972 | Tišnov | |||
17.06.2023 22:55 | MAJERNÍK Karol | M | 1957 | HaPe cyklosport Brno | |||
17.06.2023 22:55 | MAJTÁNOVÁ Hana | Ž | 1984 | ||||
17.06.2023 22:55 | MARTIN Holemy | M | 1972 | ||||
17.06.2023 22:55 | MIČKA Marek | M | 1979 | ||||
17.06.2023 22:55 | MICHAL Juráň | M | 1968 | Lomnička | |||
17.06.2023 22:54 | NAJTOVÁ Dominika | Ž | 2007 | Šebrov | |||
17.06.2023 22:55 | NETOPILÍK Lukáš | M | 1980 | Kuřim | |||
17.06.2023 22:54 | NOVOTNÁ Justýna | Ž | 2009 | Boskovice-Moravec team | |||
17.06.2023 22:55 | ODEHNAL Vlastimil | M | 1966 | Moravec Team | |||
17.06.2023 22:55 | ONDRÁŠEK Roman | M | 1977 | HaPe Brno | |||
17.06.2023 22:55 | PALA Jiří | M | 1970 | HaPe | |||
17.06.2023 22:55 | PÁNEK Kamil | M | 1976 | Dres.cz | |||
17.06.2023 22:55 | PAŘÍZEK Jiří | M | 1980 | ||||
17.06.2023 22:55 | PAŘÍZEK Lukáš | M | 1994 | ||||
17.06.2023 22:55 | PAŘÍZEK Mirek | M | 1974 | HaPe Brno | |||
17.06.2023 22:54 | PAVLÍČEK Radek | M | 1968 | ||||
17.06.2023 22:55 | POHL Tomáš | M | 1973 | PBV MTB Team Brno | |||
17.06.2023 22:55 | POKORNÝ Aleš | M | 1986 | Bioracer team | |||
17.06.2023 22:55 | PULGRET Lukáš | M | 1994 | Tišnov | |||
17.06.2023 22:55 | ROTNÁGL Pavel | M | 1983 | Marston Bike Team | |||
17.06.2023 22:55 | SAMEK Martin | M | 1987 | MAPELU Bike Team | |||
17.06.2023 22:54 | SEDLÁČEK Jiří | M | 2010 | Aspire SCM | |||
17.06.2023 22:55 | SKLENÁŘ Jan | M | 1986 | ||||
17.06.2023 22:54 | SOBOTKA Martin | M | 1976 | Brno | |||
17.06.2023 22:55 | SOKOL Jaroslav | M | 1985 | ||||
17.06.2023 22:55 | SRUBEK Libor | M | 1979 | Profibavustoffe cz | |||
17.06.2023 22:55 | STROPEK Jan | M | 1978 | Žebětín | |||
17.06.2023 22:55 | SUCHÁNEK Josef | M | 1971 | PBV Brno | |||
17.06.2023 22:55 | SUCHOMEL Vít | M | 1995 | Tišnov Jamné | |||
17.06.2023 22:54 | ŠILHAVÝ Aleš | M | 1967 | ||||
17.06.2023 22:55 | ŠŤASTA Libor | M | 1966 | Rega Team | |||
17.06.2023 22:55 | ŠVÁB Petr | M | 1965 | Hape / Brno | |||
17.06.2023 22:55 | TINKA Pavel | M | 1967 | Miroslav | |||
17.06.2023 22:55 | TLACH Michal | M | 1984 | Brno | |||
17.06.2023 22:55 | UHER Radek | M | 1975 | ||||
17.06.2023 22:55 | VJATER Lukáš | M | 1983 | Brno | |||
17.06.2023 22:55 | VLADÍK Jan | M | 1986 | ||||
17.06.2023 22:54 | VRBACKÝ Pavel | M | 1969 | Vrba sport | |||
17.06.2023 22:55 | ZOUHAR Drahomír | M | 1960 | Blansko | |||
17.06.2023 22:55 | ZOUHAR Tadeáš | M | 2005 | ACT leraK Blansko | |||
17.06.2023 22:55 | ZVEJŠKA Petr | M | 1978 | OCA | |||
17.06.2023 22:55 | ZVEJŠKOVÁ Darina | Ž | 1978 | OCA | |||
Počet registrovaných závodníků: 102 |