Podrobnější informace zde: Tučapská 10 ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
09:30 | Starší žactvo 1500m | ST | 3 | Výsledky |
09:45 | Mladší žactvo 800m | ML | 16 | Výsledky |
10:00 | Přípravka starší 300m | PŘST | 14 | Výsledky |
10:10 | Přípravka mladší 100m | PŘML | 14 | Výsledky |
10:15 | Caparti 50m Hoši | CAP | 6 | Výsledky |
11:00 | Hlavní závod 10km | 10km | 25 | Výsledky |
11:00 | Hlavní závod 5km | 5km | 9 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.09.2023 22:03 | Adlerová Emily | Ž | 2015 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Cupalová Eva | Ž | 1947 | Sokol Bučovice | |||
10.09.2023 22:04 | Černý Radek | M | 1978 | Orel Vyškov | |||
10.09.2023 22:04 | Dofek Vít | M | 2017 | ||||
10.09.2023 22:04 | Dofková Barbora | Ž | 1985 | ||||
10.09.2023 22:03 | Dofková Maja | Ž | 2015 | ||||
10.09.2023 22:04 | Greguš Michal | M | 1980 | OCR Spartans Vyškov | |||
10.09.2023 22:04 | Gregušová Gabriela | Ž | 1978 | OCR Spartans Vyškov | |||
10.09.2023 22:04 | Hakl Marek | M | 2018 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:03 | Hakl Ondřej | M | 2011 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Hála Antonín | M | 2020 | ||||
10.09.2023 22:03 | Halas Matěj | M | 2013 | AH Vyškov | |||
10.09.2023 22:03 | Halasová Anežka | Ž | 2011 | AH Vyškov | |||
10.09.2023 22:04 | Haška Pavel | M | 1983 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:03 | Heisler Dominik | M | 2011 | Drnovice | |||
10.09.2023 22:04 | Heislerová Nikol | Ž | 2017 | Komořany | |||
10.09.2023 22:04 | Hlodan Lukáš | M | 1982 | Endeka Team | |||
10.09.2023 22:04 | Hochman Zdeněk | M | 1985 | SKICA Orel Blučina | |||
10.09.2023 22:04 | Hrubá Klaudie | Ž | 2017 | Hodějice | |||
10.09.2023 22:04 | Hruda Ondřej | M | 2019 | Luleč | |||
10.09.2023 22:04 | Hybl Jiří | M | 1967 | Hrušovany u Brna | |||
10.09.2023 22:03 | Chaloupková Barbora | Ž | 2015 | Žij.cz | |||
10.09.2023 22:04 | Juránek Karel | M | 1985 | ||||
10.09.2023 22:03 | Knapcová Sofie | Ž | 2015 | ||||
10.09.2023 22:04 | Kohoutek Jiří | M | 1980 | Bučovice | |||
10.09.2023 22:04 | Kohoutek Michal | M | 2017 | Bučovice | |||
10.09.2023 22:03 | Kohoutková Aneta | Ž | 2013 | Atletika Slavkov | |||
10.09.2023 22:03 | Kohoutková Iveta | Ž | 2015 | Atletika Slavkov | |||
10.09.2023 22:04 | Kolmašová Lucie | Ž | 1982 | Liga Sto Olomouc | |||
10.09.2023 22:04 | Kolomaš Zdeněk | M | 1982 | Liga Sto Olomouc | |||
10.09.2023 22:04 | Konečná Markéta | Ž | 1985 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:03 | Kotolan Adam | M | 2011 | Atletika Slavkov | |||
10.09.2023 22:03 | Kotolan David | M | 2014 | Atletika Slavkov | |||
10.09.2023 22:04 | Koudelka Lukáš | M | 1983 | AK Drnovice / fKlidu Sport Team | |||
10.09.2023 22:04 | Kozina Michal | M | 2019 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:04 | Kozina Mikuláš | M | 2021 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:03 | Krčmářová Amálie | Ž | 2009 | Atletika Slavkov | |||
10.09.2023 22:03 | Krčmářová Lada | Ž | 2012 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Krčmářová Mia | Ž | 2017 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Kresta Roman | M | 1965 | Orel Židenice | |||
10.09.2023 22:04 | Kunc Josef | M | 1960 | Orel Vyškov | |||
10.09.2023 22:04 | Kyjovký Radovan | M | 1986 | Cyklo Kyjovský | |||
10.09.2023 22:04 | Labudová Markéta | Ž | 2017 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Marišler Šimon | M | 2019 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Marišlerová Julie | Ž | 2019 | Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Miffek David | M | 1976 | JK Equistana | |||
10.09.2023 22:04 | Michálek Martin | M | 1978 | ||||
10.09.2023 22:03 | Míchalová Kateřina | Ž | 2012 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:03 | Mlčák Maxmilián | M | 2013 | Punk team | |||
10.09.2023 22:04 | Mlčák Roman | M | 1980 | Punk Team | |||
10.09.2023 22:03 | Mlčáková Gabriela | Ž | 2016 | Punk team | |||
10.09.2023 22:03 | Mlčáková Silvie | Ž | 2016 | Punk team | |||
10.09.2023 22:04 | Müller Tomáš | M | 1977 | AK Drnovice | |||
10.09.2023 22:03 | Pabyrád Lukáš | M | 2015 | Běžecký klub Baboš Tučapy | |||
10.09.2023 22:04 | Piskač Pavel | M | 1985 | Horizontal Brno | |||
10.09.2023 22:04 | Pospíšilová Irena | Ž | 1983 | AK Drnovice | |||
10.09.2023 22:03 | Pospíšilová Lenka | Ž | 2011 | AK Drnovice | |||
10.09.2023 22:03 | Pospíšilová Lucie | Ž | 2013 | AK Drnovice | |||
10.09.2023 22:03 | Pospíšilová Veronika | Ž | 2009 | ||||
10.09.2023 22:04 | Potůček Jiří | M | 1988 | AK Ludvíka Daňka Blansko | |||
10.09.2023 22:04 | Pučera Pavel | M | 1979 | SK Degart | |||
10.09.2023 22:04 | Pučera Václav | M | 2018 | Slavkov u Brna | |||
10.09.2023 22:04 | Pučera Vilém | M | 2021 | Slavkov u Brna | |||
10.09.2023 22:04 | Rájová Eliška | Ž | 2021 | ||||
10.09.2023 22:03 | Rumplík Antonín | M | 2015 | SK Junior Tučapy | |||
10.09.2023 22:03 | Schachl Erik | M | 2016 | ||||
10.09.2023 22:03 | Schachlová Elena | Ž | 2013 | ||||
10.09.2023 22:04 | Skřivánek Martin | M | 1976 | AK Drnovice | |||
10.09.2023 22:03 | Skřivánková Nikol | Ž | 2012 | ||||
10.09.2023 22:04 | Ševčíková Ema | Ž | 2017 | AH Vyškov | |||
10.09.2023 22:03 | Ševčíková Šarlota | Ž | 2015 | AH Vyškov | |||
10.09.2023 22:04 | Šolc Filip | M | 1985 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:04 | Šolcová Adéla | Ž | 2022 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:03 | Šolcová Alžběta | Ž | 2015 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:03 | Šolcová Anna | Ž | 2013 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:04 | Šolcová Eva | Ž | 1984 | Ski Žabiny | |||
10.09.2023 22:03 | Švábenská Tina | Ž | 2012 | SK Speed | |||
10.09.2023 22:04 | Tomář Martin | M | 1977 | ||||
10.09.2023 22:03 | Tomáš Vojtěch | M | 2014 | SK Speed | |||
10.09.2023 22:04 | Tomášová Viktorie | Ž | 2019 | ||||
10.09.2023 22:03 | Václavíková Alexandra | Ž | 2013 | ||||
10.09.2023 22:03 | Václavíková Simona | Ž | 2011 | ||||
10.09.2023 22:04 | Viskotova Alesja | Ž | 1992 | Velešín | |||
10.09.2023 22:04 | Winterová Vlaďka | Ž | 1984 | Hodějice | |||
10.09.2023 22:04 | Zalubil Martin | M | 2021 | Viničné Šumice | |||
10.09.2023 22:04 | Zalubil Zdenko | M | 1984 | AŠK Grafobal Skalica | |||
Počet registrovaných závodníků: 86 |