Podrobnější informace zde: www.indiansky-beh.cz ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
09:30 | Starší žactvo 1280m | ST | 3 | Výsledky |
09:40 | Mladší žactvo 640m | ML | 11 | Výsledky |
09:50 | Přípravka starší 320m Dívky | PŘSTD | 13 | Výsledky |
09:55 | Přípravka starší 320m Hoši | PŘSTH | 17 | Výsledky |
10:00 | Přípravka mladší 100m Dívky | PŘMLD | 12 | Výsledky |
10:05 | Přípravka mladší 100m Hoši | PŘMLH | 14 | Výsledky |
10:10 | Caparti 50m Dívky | CAPD | 6 | Výsledky |
10:15 | Caparti 50m Hoši | CAPH | 9 | Výsledky |
11:00 | Indiánský běh Rajhrad 6km | 5km | 18 | Výsledky |
12:00 | Indiánský běh Rajhrad 10,2km | 10km | 27 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2023 21:13 | Bár Lukáš | M | 1974 | Kongsberg PCS Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Bazalová Barbora | Ž | 1977 | ||||
22.10.2023 20:57 | Binarová Emma | Ž | 2016 | AC Moravská Slavia | |||
22.10.2023 20:58 | Černý Adam | M | 2018 | ||||
22.10.2023 20:58 | Černý Radim | M | 2021 | ||||
22.10.2023 20:58 | Čolakov Filip | M | 2017 | ||||
22.10.2023 20:58 | Čolakov Jakub | M | 2020 | ||||
22.10.2023 21:13 | Flekač Martin | M | 1977 | ||||
22.10.2023 20:59 | Flekačová Petra | Ž | 1986 | ||||
22.10.2023 20:58 | Fojtík David | M | 2014 | Atletika Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:57 | Fojtíková Karolína | Ž | 2009 | Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:58 | Fučík Kryštof | M | 2015 | ||||
22.10.2023 20:58 | Fučíková Julie | Ž | 2018 | ||||
22.10.2023 20:58 | Ganovsky David | M | 2016 | ||||
22.10.2023 20:58 | Gašpar Filip | M | 2018 | ||||
22.10.2023 20:58 | Hamšík Václav | M | 2005 | VSK Univerzita Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Hamšíková Romana | Ž | 1975 | Kočky v akci | |||
22.10.2023 20:58 | Hanuš Tomáš | M | 2016 | ATK Šlapanice | |||
22.10.2023 20:58 | Hermanová Amélie | Ž | 2019 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:57 | Hermanová Anna | Ž | 2016 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:57 | Hlivová Eliška | Ž | 2016 | Aha Vyškov | |||
22.10.2023 21:13 | Hochman Zdeněk | M | 1985 | SK I.CA / Orel Blučina Rajhraďák | |||
22.10.2023 20:58 | Holečková Laura | Ž | 2022 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 21:13 | Horáček Kamil | M | 1977 | Argyšáci | |||
22.10.2023 21:13 | Hudec Ondřej | M | 1988 | Jezeřany Maršovice | |||
22.10.2023 21:13 | Hýbl Jiří | M | 1967 | Hrušovany u Brna | |||
22.10.2023 21:13 | Jakeš Jiří | M | 1977 | Eleven Head CST Cyklolive | |||
22.10.2023 21:13 | Jiřikovský Jakub | M | 1999 | TK OPEN | |||
22.10.2023 21:13 | Jiřikovský Martin | M | 1973 | TK OPEN | |||
22.10.2023 20:58 | Kacafírek Jonáš | M | 2015 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Kacafírková Žofie | Ž | 2017 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Kachlíková Amálie | Ž | 2018 | ||||
22.10.2023 20:58 | Kachlíková Julie | Ž | 2020 | ||||
22.10.2023 20:58 | Kalmusová Josefína | Ž | 2017 | ||||
22.10.2023 20:58 | Kalmusová Sára | Ž | 2020 | ||||
22.10.2023 20:58 | Kočička Jindřich | M | 2019 | ||||
22.10.2023 20:58 | Kočička Richard | M | 2016 | Hornets Brno | |||
22.10.2023 20:57 | Kočičková Kateřina | Ž | 2010 | BK Žabiny | |||
22.10.2023 20:57 | Kohoutková Aneta | Ž | 2013 | Atletika Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:57 | Kohoutková Iveta | Ž | 2015 | Atletika Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:58 | Komárek Jakub | M | 2015 | ||||
22.10.2023 20:58 | Komárek Max | M | 2018 | ||||
22.10.2023 21:13 | Konečný Daniel | M | 1993 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 21:13 | Kovář Aleš | M | 1980 | Rajhraďák | |||
22.10.2023 20:58 | Kozina Michal | M | 2019 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Kozina Mikuláš | M | 2021 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Krejza Felix | M | 2022 | Horizontal Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Krejza Šimon | M | 2019 | Horizontal Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Krejzová Zuzana | Ž | 1984 | Horizontal Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Kučera Andreas | M | 2017 | AC Moravská Slavia | |||
22.10.2023 20:58 | Kučera Nikolas | M | 2021 | ||||
22.10.2023 20:58 | Kučerová Adéla | Ž | 2019 | ||||
22.10.2023 20:57 | Kutilková Ester | Ž | 2013 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Lebedová Lenka | Ž | 1972 | ||||
22.10.2023 20:58 | Máša Filip | M | 2014 | ||||
22.10.2023 20:57 | Mášová Karolína | Ž | 2011 | ||||
22.10.2023 21:13 | Matucha Tomáš | M | 1979 | Austerlitz Adventure | |||
22.10.2023 20:58 | Matucha Vít | M | 2019 | Austerlitz Adventure | |||
22.10.2023 20:58 | Matuchová Viktorie | Ž | 2017 | Austerlitz Adventure | |||
22.10.2023 20:58 | Matyáš Bernard | M | 2014 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 21:13 | Matyáš Jan | M | 1983 | Živělacup | |||
22.10.2023 20:58 | Melichar Kryštof | M | 2014 | ||||
22.10.2023 20:58 | Melichar Matěj | M | 2017 | ||||
22.10.2023 21:13 | Miffek David | M | 1976 | JK Equistana | |||
22.10.2023 21:13 | Michálek Juraj | M | 1982 | ||||
22.10.2023 20:58 | Michálek Tomáš | M | 2016 | ||||
22.10.2023 20:58 | Michálková Eliška | Ž | 2019 | ||||
22.10.2023 20:58 | Michálková Eva | Ž | 1987 | ||||
22.10.2023 20:57 | Musilová Anika | Ž | 2015 | AC Moravská Slavia | |||
22.10.2023 20:57 | Nekvapilová Klára | Ž | 2015 | ||||
22.10.2023 20:58 | Novosad Tobiáš | M | 2014 | Technika Brno | |||
22.10.2023 21:13 | Ondra Jaroslav | M | 1977 | Běžecký kroužek Blučina | |||
22.10.2023 20:58 | Ondrová Jitka | Ž | 1977 | Běženy | |||
22.10.2023 20:57 | Papoušková Klára | Ž | 2014 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Papoušková Lucie | Ž | 2017 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Papoušková Veronika | Ž | 1984 | ||||
22.10.2023 20:58 | Pašek Jana | Ž | 1986 | BKČS | |||
22.10.2023 21:13 | Pelikán Jaroslav | M | 1988 | Bananas | |||
22.10.2023 20:58 | Piskač Antonín | M | 2020 | Horizontal Brno | |||
22.10.2023 21:13 | Piskač Pavel | M | 1985 | Horizontal Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Piskačová Štěpánka | Ž | 2018 | Horizontal Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Pohorelcová Laura | Ž | 2017 | ||||
22.10.2023 20:58 | Pohorelcová Šarlota | Ž | 2020 | ||||
22.10.2023 20:58 | Polakovič Adam | M | 2017 | ||||
22.10.2023 20:58 | Popelka Samuel | M | 2020 | Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:57 | Popelková Rosalie | Ž | 2016 | Atletika Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:58 | Rusínová Monika | Ž | 1977 | ||||
22.10.2023 20:59 | Sedláček David | M | 2005 | Rajhraďák | |||
22.10.2023 21:13 | Sedláček Jiří | M | 1985 | Rajhraďák | |||
22.10.2023 20:57 | Sedláček Jiří | M | 2012 | ||||
22.10.2023 20:57 | Sedláčková Eliška | Ž | 2013 | ||||
22.10.2023 20:57 | Sedlák Kryštof | M | 2012 | ||||
22.10.2023 20:57 | Sekáčová Izabela | Ž | 2010 | AHA Vyškov | |||
22.10.2023 20:58 | Sochor Michal | M | 2017 | RAFK Rajhrad | |||
22.10.2023 20:58 | Sochorová Klára | Ž | 2021 | RAFK Rajhrad | |||
22.10.2023 20:59 | Sommerová Soňa | Ž | 1976 | ||||
22.10.2023 21:13 | Soural Lukáš | M | 1982 | AK Drnovice | |||
22.10.2023 20:58 | Stehlík Sebastian | M | 2017 | Plao.cz | |||
22.10.2023 20:58 | Stratil Michael | M | 2020 | ||||
22.10.2023 20:58 | Stratil Petr | M | 2016 | ||||
22.10.2023 20:58 | Svoboda Dan | M | 2015 | Draci Brno | |||
22.10.2023 20:57 | Šefčíková Šarlota | Ž | 2015 | Aha Vyškov | |||
22.10.2023 21:13 | Ševčík Jan | M | 1979 | Rajhraďák | |||
22.10.2023 20:57 | Šnajdová Vanesa | Ž | 2014 | Slavkov u Brna | |||
22.10.2023 20:58 | Šnýdrová Nikola | Ž | 1992 | ||||
22.10.2023 21:13 | Šolc Filip | M | 1985 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Šolcová Adéla | Ž | 2022 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:57 | Šolcová Alžběta | Ž | 2015 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:57 | Šolcová Anna | Ž | 2013 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:58 | Šolcová Eva | Ž | 1984 | Ski Žabiny | |||
22.10.2023 20:57 | Švábenská Tina | Ž | 2012 | SK Speed Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Tannenberger Teodor | M | 2017 | AC Moravská Slavia Brno | |||
22.10.2023 20:58 | Tomková Denisa | Ž | 1973 | Běženy | |||
22.10.2023 20:58 | Turečková Petra | Ž | 1976 | Ski klub Ostopovice | |||
22.10.2023 20:57 | Umlášek Marek | M | 2011 | Běžecký kroužek Blučina | |||
22.10.2023 20:58 | Umlášek Radek | M | 2014 | Běžecký kroužek Blučina | |||
22.10.2023 20:57 | Urbánková Adéla | Ž | 2014 | Atletika Přísnotice | |||
22.10.2023 20:57 | Urbánková Aneta | Ž | 2012 | Atletika Přísnotice | |||
22.10.2023 20:57 | Vilímková Lucie | Ž | 2015 | ||||
22.10.2023 20:58 | Vilímková Veronika | Ž | 2018 | ||||
22.10.2023 21:13 | Vintrlik Martin | M | 1977 | ||||
22.10.2023 20:57 | Vosynek Šimon | M | 2013 | ||||
22.10.2023 20:58 | Vosynek Štěpán | M | 2016 | ||||
22.10.2023 20:58 | Vozár Ondrej | M | 2021 | ||||
22.10.2023 21:13 | Vozár Vladimír | M | 1978 | Bystrc | |||
22.10.2023 20:58 | Vozár Vladimír | M | 2015 | ||||
22.10.2023 20:58 | Vozárová Věra | Ž | 1981 | ||||
22.10.2023 21:13 | Zedek Jakub | M | 1981 | Rajhraďák | |||
22.10.2023 21:13 | Zedková Helena | Ž | 1980 | Rajhraďačka | |||
22.10.2023 21:13 | Žampach Vít | M | 1979 | Rajhraďák | |||
Počet registrovaných závodníků: 130 |