Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
09:30 | Kaskáda Race školy 6-7 třída - pátek | skoly_6-7 | 0 | Výsledky |
10:30 | Kaskáda Race školy 8-9 třída - pátek | skoly_8-9 | 0 | Výsledky |
09:00 | Kaskáda Race Elite muži | 5km_EM | 13 | Výsledky |
09:10 | Kaskáda Race Elite ženy | 5km_EZ | 3 | Výsledky |
09:20 | Open | 5km | 173 | Výsledky |
11:20 | Kaskáda Race týmy | 5km_ty | 102 | Výsledky |
14:00 | Kaskáda Rrace děti | 1km | 92 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.10.2023 12:30 | Abrhámová Denisa | Ž | 2002 | ||||
07.10.2023 12:30 | Abrhámová Martina | Ž | 1979 | ||||
07.10.2023 12:31 | aleš kopeček | M | 1984 | Zbéšovští štolverci | |||
07.10.2023 12:30 | Ambrož Karel | M | 1995 | ||||
07.10.2023 12:31 | Andrea Sehnalová | Ž | 1991 | Team Jurkovičová | |||
07.10.2023 15:28 | Bačáková Karolína | Ž | 2012 | ||||
07.10.2023 15:28 | Balíková Adéla | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 15:27 | Baráth Max | M | 2009 | ||||
07.10.2023 15:27 | Bárta Michal | M | 2012 | OCR KIDS PODĚBRADY | |||
07.10.2023 12:30 | Baštýř Václav | M | 1986 | Klub bodrých mužů | |||
07.10.2023 15:27 | Bauer Vít | M | 2012 | ||||
07.10.2023 12:30 | Benda Stanislav | M | 1981 | ||||
07.10.2023 15:27 | Bendová Natálie | Ž | 2011 | ||||
07.10.2023 12:30 | Bendová Petra | Ž | 1982 | ||||
07.10.2023 12:30 | Benešová Tereza | Ž | 1990 | ||||
07.10.2023 12:31 | Bert Gnant | M | 1976 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 15:27 | Bezunková Tereza | Ž | 2015 | ||||
07.10.2023 15:27 | Bezunková Zuzana | Ž | 2018 | ||||
07.10.2023 12:30 | Bíbr Adam | M | 2001 | ||||
07.10.2023 12:30 | Blaho Jan | M | 1992 | ||||
07.10.2023 12:30 | Boček Jiří | M | 1996 | ||||
07.10.2023 12:31 | Boorová Romana | Ž | 1998 | Tem Boorová | |||
07.10.2023 12:30 | Boudný Filip | M | 2006 | To dáme | |||
07.10.2023 12:30 | Boudný Miroslav | M | 1973 | To dáme | |||
07.10.2023 12:30 | Boudný Tomáš | M | 2001 | To dáme | |||
07.10.2023 12:30 | Brunclík Tomáš | M | 1996 | ||||
07.10.2023 12:30 | Brzobohatý Jiří | M | 1976 | ||||
07.10.2023 12:30 | Bučko Zdeněk | M | 1982 | Ostravske kalače | |||
07.10.2023 15:28 | Bůčková Kornélie | Ž | 2016 | ||||
07.10.2023 12:30 | Cerny Jiri | M | 1992 | ||||
07.10.2023 12:30 | Cihlářová Barbora | Ž | 1987 | ||||
07.10.2023 12:31 | Cón Ondra | M | 1970 | StaráRíše | |||
07.10.2023 12:30 | Coufal Jan | M | 1996 | Silní hoši | |||
07.10.2023 12:31 | Čechová Michaela | Ž | 1976 | Life Style Clinic | |||
07.10.2023 15:28 | Černá Karolína | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 12:31 | Černý Marian | Ž | 2003 | Team Viktorínová | |||
07.10.2023 12:30 | Červinka Radek | M | 1980 | ||||
07.10.2023 12:30 | Čížek Tomáš | M | 1988 | ||||
07.10.2023 12:30 | Čotek Jan | M | 1990 | Šneci v běhu | |||
07.10.2023 12:31 | Davida Svrčka | Ž | 1998 | Tem Boorová | |||
07.10.2023 12:30 | Diviš Adam | M | 1995 | ||||
07.10.2023 12:30 | Diviš Filip | M | 1992 | ||||
07.10.2023 12:30 | Dohnal Václav | M | 1977 | ||||
07.10.2023 12:30 | Doležel Petr | M | 1984 | ||||
07.10.2023 12:31 | Dominik Dostál | M | 1995 | Team Špinar | |||
07.10.2023 12:30 | Dominik Tomas | M | 1989 | ||||
07.10.2023 12:30 | Drápela Filip | M | 1994 | ||||
07.10.2023 12:30 | Drozdová Aneta | Ž | 1997 | ||||
07.10.2023 12:30 | Drozdová Nastassia | Ž | 1991 | ||||
07.10.2023 12:30 | Dufek Jakub | M | 1994 | Predator workout Brno | |||
07.10.2023 12:30 | Dufek Pavel | M | 1978 | Winners Znojmo | |||
07.10.2023 15:28 | Dufková Emma | Ž | 2015 | ||||
07.10.2023 12:30 | Ďuráč Rudolf | M | 1983 | ||||
07.10.2023 12:30 | Durin Jan | M | 1954 | Nitra | |||
07.10.2023 15:27 | Dvořáček Michael | M | 2009 | ||||
07.10.2023 12:31 | Dyrčík David | M | 1988 | Tem Dyrčík | |||
07.10.2023 15:27 | Dyrčík Rafael | M | 2015 | ||||
07.10.2023 12:31 | Elišku Navrkalovou | Ž | 1998 | Tem Boorová | |||
07.10.2023 12:31 | Ernie Gnant | M | 1976 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 15:27 | Esterka Dominik | M | 2011 | ||||
07.10.2023 12:30 | Esterka Jakub | M | 1986 | ||||
07.10.2023 15:28 | Fetterlová Tereza | Ž | 2017 | ||||
07.10.2023 12:30 | Fiala Martin | M | 1991 | ||||
07.10.2023 12:30 | Fiala Martin | M | 1985 | ||||
07.10.2023 15:28 | Fiala Radim | M | 2015 | ||||
07.10.2023 12:30 | Fiala Richard | M | 1973 | ||||
07.10.2023 15:28 | Fialová Gabriela | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 12:31 | Filip Mařík | M | 1988 | Fífa tým | |||
07.10.2023 12:30 | Fišarová Barbora | Ž | 2001 | ||||
07.10.2023 12:31 | Frič Jáchym | M | 2002 | Opti-Project | |||
07.10.2023 12:31 | Frič Vilém | M | 2007 | Opti-Project | |||
07.10.2023 12:31 | Ganzwohl Petr | M | 1970 | StaráRíše | |||
07.10.2023 12:31 | Gnant Hannes | M | 1976 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 12:31 | Grois Oldřich | Ž | 2003 | Team Viktorínová | |||
07.10.2023 12:31 | Grundgetta Gnant | M | 1976 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 12:30 | Gulykáš Libor | M | 1979 | Klub bodrých mužů | |||
07.10.2023 12:30 | Hakszer Martin | M | 1989 | Silní hoši | |||
07.10.2023 12:30 | Hakszer Štefan | M | 1964 | Silní hoši | |||
07.10.2023 12:31 | Hamernikova Mirka | Ž | 1987 | Mirka Hamernikova | |||
07.10.2023 12:30 | Hanáček Pavel | M | 1987 | ||||
07.10.2023 12:31 | Havel Jan | Ž | 1999 | Zeus power house | |||
07.10.2023 12:30 | Havelka Matěj | M | 1993 | ||||
07.10.2023 12:30 | Havelková Eliška | Ž | 1993 | ||||
07.10.2023 12:31 | Hervertová Klára | Ž | 1991 | RVLT - 2 | |||
07.10.2023 12:31 | Herzigová Alena | M | 1978 | Team Šimek | |||
07.10.2023 12:30 | Herzog David | M | 1986 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 12:30 | Hollý Martin | M | 1988 | ||||
07.10.2023 12:30 | Holub Matěj | M | 1992 | ||||
07.10.2023 12:30 | Holubová Zuzana | Ž | 1995 | ||||
07.10.2023 12:30 | Honek Aleš | M | 1975 | Team Aleš | |||
07.10.2023 12:30 | Hotař Zbyněk | M | 1993 | ||||
07.10.2023 12:31 | Hroudná Eliška | Ž | 1999 | Team Pohlodková | |||
07.10.2023 15:28 | Hudínek Jan | M | 2010 | ||||
07.10.2023 15:28 | Hudínková Ivana | Ž | 2012 | ||||
07.10.2023 12:30 | Hůlková Markéta | Ž | 2002 | ||||
07.10.2023 12:31 | Chalupský Jiří | M | 1991 | JH Lev | |||
07.10.2023 12:30 | Chládek Rostislav | M | 1998 | ||||
07.10.2023 15:28 | Chlubna David | M | 2013 | ||||
07.10.2023 15:28 | Chlubna Tomáš | M | 2010 | ||||
07.10.2023 12:30 | Chlubnová Hana | Ž | 1985 | ||||
07.10.2023 12:30 | Chrumka Tomáš | M | 1993 | ||||
07.10.2023 15:28 | Iranová Anna | Ž | 2014 | ||||
07.10.2023 12:31 | Jabůrek Radek | M | 1984 | Zbéšovští štolverci | |||
07.10.2023 12:31 | Jahoda Stanislav | M | 1977 | Opti-Project | |||
07.10.2023 12:31 | Jakub Pelech | Ž | 1991 | Team Šuleková | |||
07.10.2023 12:31 | Jan Beneš | Ž | 1991 | Team Šuleková | |||
07.10.2023 12:31 | Jan Mařík | M | 1991 | JH Lev | |||
07.10.2023 12:31 | Jan Zadina | M | 1988 | Carnivora | |||
07.10.2023 12:30 | Janíček Dušan | M | 1996 | ||||
07.10.2023 12:30 | Janoušek Jiří | M | 1993 | ||||
07.10.2023 12:31 | Jaroslav Bečka | M | 1970 | StaráRíše | |||
07.10.2023 12:31 | Jaroslav Chudoba | M | 1997 | Znojmo Rabbits | |||
07.10.2023 15:27 | Jaša Dominik | M | 2012 | ||||
07.10.2023 12:30 | Javůrek Josef | M | 1992 | ||||
07.10.2023 12:30 | Javůrková Hana | Ž | 1992 | ||||
07.10.2023 15:28 | Jebáček Adam | M | 2013 | ||||
07.10.2023 15:28 | Jebáčková Eliška | Ž | 2010 | ||||
07.10.2023 12:30 | Jelínek Josef | M | 1994 | ||||
07.10.2023 12:30 | Jelínek Roman | M | 1988 | Spartan Moravský Krumlov | |||
07.10.2023 12:31 | Jelínek Roman | M | 1991 | Rabbits Znojmo | |||
07.10.2023 12:30 | Jelínek Tomáš | M | 1990 | ||||
07.10.2023 12:30 | Jelinkova Lenka | Ž | 1983 | ||||
07.10.2023 12:31 | Ježek Jakub | Ž | 1999 | Zeus power house | |||
07.10.2023 12:30 | Ježková Jitka | Ž | 1984 | ||||
07.10.2023 12:31 | Jirka Hřímal | Ž | 1987 | Mirka Hamernikova | |||
07.10.2023 12:31 | jiří holejšovský | M | 1984 | Zbéšovští štolverci | |||
07.10.2023 15:28 | Jonáková Lenka | Ž | 2015 | ||||
07.10.2023 15:28 | Jonáková Tereza | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 12:30 | Juračková Zuzana | Ž | 2002 | ||||
07.10.2023 12:30 | Juránek František | M | 1967 | ||||
07.10.2023 15:28 | Jurkovič Thomas | M | 2017 | ||||
07.10.2023 12:31 | Jurkovičová Monika | Ž | 1991 | Team Jurkovičová | |||
07.10.2023 15:28 | Jurkovičová Rhea | Ž | 2018 | ||||
07.10.2023 12:30 | Jursa Filip | M | 1995 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kadlec David | M | 2017 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kadlec Tomáš | M | 2009 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kadlecová Lucie | Ž | 2017 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kail Markus | M | 1985 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 12:31 | Kalmus Roman | M | 1991 | Team Kalmus | |||
07.10.2023 12:31 | Kalmus, Roman | M | 1991 | Team Kalmus | |||
07.10.2023 12:31 | Kalmus, Tomáš | M | 1991 | Team Kalmus | |||
07.10.2023 12:30 | Kaňovský Jaroslav | M | 1972 | ||||
07.10.2023 12:31 | Kantner Radek | M | 1987 | MMM Tým | |||
07.10.2023 12:31 | Karasek Tomáš | M | 1979 | BC Rebel | |||
07.10.2023 12:31 | Kateřina Hanáková | Ž | 1991 | Team Jurkovičová | |||
07.10.2023 12:31 | Kateřina Křenek | Ž | 1976 | Life Style Clinic | |||
07.10.2023 12:31 | Kateřina Luciani | Ž | 1981 | Life-Style-Clinic 1 | |||
07.10.2023 15:27 | Kica Vojtěch | M | 2012 | ||||
07.10.2023 15:27 | Kicová Nikol | Ž | 2014 | ||||
07.10.2023 12:30 | Klaudinger Petr | M | 1977 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kmotorka Tibor | M | 2005 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kocián Jiří | M | 1984 | STG Frydek-Mistek | |||
07.10.2023 12:30 | Kolečkář David | M | 1982 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kolhánek Norbert | M | 1977 | Nectel running team | |||
07.10.2023 12:30 | Kollner Zdeněk | M | 2006 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kollner Zdeněk | M | 1983 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kollnerová Agáta | Ž | 2012 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kopeček David | M | 1991 | Rabbits Znojmo | |||
07.10.2023 15:27 | Kopeček Domink | M | 2015 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kormoš Jakub | M | 2019 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kořínek Karel | M | 2014 | ||||
07.10.2023 15:28 | Kořínek Vojta | M | 2017 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kotlík Martin | M | 1985 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kovařík Radim | M | 1997 | ||||
07.10.2023 12:30 | Krausová Michaela | Ž | 1986 | ||||
07.10.2023 12:31 | Krčál Jiří | M | 1990 | Třebíčské bedle | |||
07.10.2023 12:30 | Křišťál Zdenek | M | 1993 | ||||
07.10.2023 12:30 | Křivá Mia | Ž | 1994 | Spermin | |||
07.10.2023 12:30 | Kubát David | M | 1992 | Carnivora | |||
07.10.2023 12:30 | Kubínová Klára | Ž | 1990 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kudláček Lukáš | M | 1991 | ||||
07.10.2023 12:30 | Kuchařová Simona | Ž | 1996 | Rabbits Znojmo | |||
07.10.2023 12:31 | Kuchařová Simona | M | 1991 | Rabbits Znojmo | |||
07.10.2023 12:31 | Kurečková Anežka | Ž | 1998 | Fajna partyja | |||
07.10.2023 12:31 | Kurečková Barbora | Ž | 1994 | Fajna partyja | |||
07.10.2023 12:31 | Lacina Jakub | M | 1988 | Fífa tým | |||
07.10.2023 12:30 | Lacinová Kamila | Ž | 1994 | Spermin | |||
07.10.2023 12:31 | Láďa Zajíček | Ž | 1987 | Mirka Hamernikova | |||
07.10.2023 12:31 | Lucie Veselá | Ž | 1991 | Team Šuleková | |||
07.10.2023 12:31 | Lukáš Lowinger | M | 1991 | Toms | |||
07.10.2023 12:31 | Lupoměch Tomáš | M | 1998 | Team Aleš | |||
07.10.2023 12:30 | Macúch Marek | M | 1975 | ||||
07.10.2023 12:30 | Malá Magdaléna | Ž | 1995 | Spermin | |||
07.10.2023 12:30 | Malek Jan | M | 1995 | ||||
07.10.2023 12:30 | Málek Lukáš | M | 1994 | Spermin | |||
07.10.2023 12:30 | Málek Zdeněk | M | 1992 | ŠBV | |||
07.10.2023 12:31 | Marek Jan | M | 1987 | MMM Tým | |||
07.10.2023 12:30 | Marek Jiří | M | 1999 | To dáme | |||
07.10.2023 12:31 | Marek Michael | M | 2007 | Workout Počátky | |||
07.10.2023 12:30 | Marflak Michal | M | 1982 | ||||
07.10.2023 12:31 | Martynek Lukáš | M | 1988 | Tem Dyrčík | |||
07.10.2023 12:31 | Martynek Radek | M | 1988 | Tem Dyrčík | |||
07.10.2023 12:31 | Martynková Nikol | M | 1988 | Tem Dyrčík | |||
07.10.2023 12:30 | Mašterová Nikita | Ž | 1995 | ||||
07.10.2023 15:28 | Matola Jan | M | 2016 | ||||
07.10.2023 15:28 | Matola Pavel | M | 2013 | ||||
07.10.2023 12:30 | Matoušek David | M | 1994 | Spermin | |||
07.10.2023 15:28 | Matula Šimon | M | 2013 | ||||
07.10.2023 15:28 | Matula Tomáš | M | 2017 | ||||
07.10.2023 12:30 | Matura Jan | M | 1982 | ||||
07.10.2023 15:27 | Maturová Natálie_Niamh | Ž | 2016 | ||||
07.10.2023 15:27 | Maturová Nela_Magdaléna | Ž | 2018 | ||||
07.10.2023 12:30 | melichařík jan | M | 1996 | ||||
07.10.2023 12:31 | Michal Brom | M | 1988 | Fífa tým | |||
07.10.2023 12:30 | Michal Mario | M | 1993 | BC Rebel | |||
07.10.2023 12:31 | Michal Smrčka | Ž | 1981 | Life-Style-Clinic 1 | |||
07.10.2023 12:31 | Milan Hladík | M | 1979 | BC Rebel | |||
07.10.2023 12:31 | Mojdl Robin | M | 1990 | Třebíčské bedle | |||
07.10.2023 12:30 | Molík Jakub | M | 2005 | ||||
07.10.2023 15:27 | Molík Jan | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:30 | Molík Zdeněk | M | 1977 | ||||
07.10.2023 15:28 | Moltaš Matyáš | M | 2013 | ||||
07.10.2023 12:30 | Moravec Tadeáš | M | 1997 | ||||
07.10.2023 12:31 | Nastassia Drozdova | Ž | 1991 | Life Style Clinic | |||
07.10.2023 15:28 | Navrátil Tomáš | M | 2019 | ||||
07.10.2023 15:28 | Navrátilová Marie | Ž | 2017 | ||||
07.10.2023 12:30 | Nehybová Karolína | Ž | 2005 | ||||
07.10.2023 12:30 | Nejezchleba Nicolas | M | 2010 | ||||
07.10.2023 12:30 | Nejezchleba Petr | M | 1975 | ||||
07.10.2023 15:28 | Němcová Josefína | Ž | 2014 | ||||
07.10.2023 15:28 | Němcová Karin | Ž | 2011 | ||||
07.10.2023 15:28 | Němcová Zora | Ž | 2014 | ||||
07.10.2023 12:31 | Németh Jaromír | M | 1987 | MMM Tým | |||
07.10.2023 12:31 | Neuwirth Luboš | M | 1991 | Rabbits Znojmo | |||
07.10.2023 12:30 | Neuwirth Luboš | M | 1989 | fKlidu | |||
07.10.2023 12:31 | Nikola Emil | Ž | 2003 | Team Viktorínová | |||
07.10.2023 15:27 | Norek Rostislav | M | 2015 | ||||
07.10.2023 15:27 | Norková Veronika | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 12:31 | Nováčková Barbora | Ž | 1999 | Zeus power house | |||
07.10.2023 12:30 | Novák Lukáš | M | 1991 | OCR KIDS PODĚBRADY | |||
07.10.2023 12:30 | Novák Tomáš | M | 1994 | ||||
07.10.2023 12:30 | Novák Vojtěch | M | 1998 | ||||
07.10.2023 12:31 | Nováková Šárka | Ž | 1999 | Team Pohlodková | |||
07.10.2023 15:28 | Ochmanová Vlaďka | Ž | 2010 | ||||
07.10.2023 12:30 | Ondrasek Filip | M | 1994 | ||||
07.10.2023 15:27 | Oremba Sofie | Ž | 2019 | ||||
07.10.2023 15:28 | Oremba Štěpán | M | 2018 | ||||
07.10.2023 12:30 | Oujezdská Vendula | Ž | 2002 | ||||
07.10.2023 12:30 | Palásek Petr | M | 1994 | ||||
07.10.2023 12:30 | Palásková Monika | Ž | 1995 | ||||
07.10.2023 15:27 | Páral Tobiáš | M | 2017 | ||||
07.10.2023 12:30 | Páral Tomáš | M | 1986 | ||||
07.10.2023 12:31 | Pavel Rella | M | 1988 | Fífa tým | |||
07.10.2023 12:31 | Pavel Šilhánek | M | 2005 | BC Rebel | |||
07.10.2023 12:31 | Pavel Vranka | M | 1970 | StaráRíše | |||
07.10.2023 12:31 | Pavel Žilinec | M | 1980 | Toms | |||
07.10.2023 12:31 | Pavelka Tomas | M | 1980 | Toms | |||
07.10.2023 15:28 | Pavlíček Tobias | M | 2014 | ||||
07.10.2023 15:28 | Pavlíčková Sofie | Ž | 2016 | ||||
07.10.2023 12:30 | Pelech Michal | M | 1988 | ||||
07.10.2023 12:30 | Peřinka Martin | M | 1979 | ||||
07.10.2023 15:28 | Peřinková Nikol | Ž | 2011 | ||||
07.10.2023 12:30 | Peštová Kateřina | Ž | 1980 | ||||
07.10.2023 15:28 | Peterková Charlotte | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 12:31 | Petra Adamcová | M | 1988 | Carnivora | |||
07.10.2023 12:31 | Petra Křížová | Ž | 1987 | Mirka Hamernikova | |||
07.10.2023 12:31 | Petra Nasadilová | Ž | 1991 | Team Jurkovičová | |||
07.10.2023 12:30 | Petrovič Pavol | M | 1983 | ||||
07.10.2023 15:27 | Petrovič Pavol | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:30 | Pittner Vojtěch | M | 2001 | ||||
07.10.2023 12:31 | Pohlodková Monika | Ž | 1999 | Team Pohlodková | |||
07.10.2023 12:31 | Pohlodková Veronika | Ž | 1999 | Team Pohlodková | |||
07.10.2023 12:30 | Pokorná Vlasta | Ž | 1972 | ||||
07.10.2023 12:30 | Pokorný Jiří | M | 1990 | ||||
07.10.2023 15:27 | Polášek Matyáš | M | 2010 | ||||
07.10.2023 12:30 | Pospíšil Petr | M | 1992 | ||||
07.10.2023 12:30 | Procházka Pavel | M | 1988 | ||||
07.10.2023 15:27 | Prokš Matyáš | M | 2018 | ||||
07.10.2023 12:30 | Přibilová Jiřina | Ž | 1982 | Winners Znojmo | |||
07.10.2023 12:30 | Příhoda Jan | M | 1996 | ||||
07.10.2023 12:30 | Puchnar David | M | 1998 | ||||
07.10.2023 12:30 | Puchnarova Zuzana | Ž | 1974 | ||||
07.10.2023 12:31 | Radka Sovjáková | M | 1980 | Toms | |||
07.10.2023 12:30 | Rampír Tomáš | M | 1989 | STG JIHLAVA | |||
07.10.2023 12:30 | Resenberg Robert | M | 1975 | BC Rebel | |||
07.10.2023 15:28 | Rosenberg Rocky | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:31 | Rosita Gnant | M | 1976 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 12:30 | Rotter Stefanie | Ž | 1986 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 12:30 | Rožnovský Jan | M | 1994 | Silní hoši | |||
07.10.2023 12:30 | Rožnovský Josef | M | 1980 | Silní hoši | |||
07.10.2023 12:31 | Řehák Josef | M | 1999 | Fajna partyja | |||
07.10.2023 12:30 | Samek Karel | M | 1986 | ||||
07.10.2023 12:30 | Sarga Aleš | M | 1987 | ||||
07.10.2023 12:31 | Sedláček, Dan | M | 1991 | Team Kalmus | |||
07.10.2023 12:31 | Sedlák Emil | M | 1990 | Třebíčské bedle | |||
07.10.2023 12:30 | Sedlařík Jan | M | 1980 | Ostravske kalače | |||
07.10.2023 12:30 | Selivanov Vítězslav | M | 1989 | ||||
07.10.2023 12:31 | Shakerzianov Timur | M | 2001 | RVLT - 1 | |||
07.10.2023 12:30 | Sivila Shannon | Ž | 1997 | ||||
07.10.2023 12:31 | Sklenář Lubomír | M | 1973 | Fajna partyja | |||
07.10.2023 12:31 | Skryja Zdeněk | M | 1997 | Team Aleš | |||
07.10.2023 15:28 | Skřivánek Šimon | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:31 | Slavíček Martin | M | 1990 | Třebíčské bedle | |||
07.10.2023 12:30 | Smetana Jiří | M | 1990 | ||||
07.10.2023 12:30 | Smrčka Michal | M | 1981 | Life-style-clinic | |||
07.10.2023 12:30 | Sochor Michal | M | 2002 | ||||
07.10.2023 12:30 | Sokolová Petra | Ž | 1976 | ||||
07.10.2023 15:28 | Stáňová Terezie | Ž | 2018 | ||||
07.10.2023 15:28 | Stáňová Viktorie | Ž | 2019 | ||||
07.10.2023 12:31 | Stehlík David | M | 1997 | Znojmo Rabbits | |||
07.10.2023 12:30 | Steiner Andreas | M | 1993 | union dirtrun.company | |||
07.10.2023 15:27 | Stloukalová Nela | Ž | 2012 | ||||
07.10.2023 12:30 | Strnad Jan | M | 1991 | ||||
07.10.2023 12:30 | Střížová Blanka | Ž | 1993 | ||||
07.10.2023 12:30 | Stupka Jan | M | 1999 | PRT | |||
07.10.2023 12:30 | Suchá Dana | Ž | 1978 | ||||
07.10.2023 12:30 | Svoboda Aleš | M | 1985 | ||||
07.10.2023 15:27 | Svoboda Aleš | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:30 | Svoboda Jiří | M | 1996 | ||||
07.10.2023 15:27 | Svobodová Sára | Ž | 2014 | ||||
07.10.2023 12:30 | Šašková Zuzana | Ž | 1983 | #gladiatorraceteam# | |||
07.10.2023 12:30 | Šebestík Ondřej | M | 1991 | ||||
07.10.2023 15:28 | Šigut Jakub | M | 2012 | ||||
07.10.2023 12:31 | Šimek David | M | 1978 | Team Šimek | |||
07.10.2023 15:28 | Šimková Kristýna | Ž | 2012 | ||||
07.10.2023 12:30 | Šinkovič Irena | Ž | 1981 | Life-Style-Clinic 1 | |||
07.10.2023 12:30 | Šíp Ondřej | M | 1997 | ||||
07.10.2023 12:30 | Škorvánek Jiří | M | 1982 | ||||
07.10.2023 12:30 | Škrabalová Karolína | Ž | 2003 | ||||
07.10.2023 12:30 | Šmikmátor Jan | M | 2004 | ||||
07.10.2023 12:30 | Šmýd Zdeněk | M | 1975 | ||||
07.10.2023 12:31 | Špinar Martin | M | 1995 | Team Špinar | |||
07.10.2023 12:31 | Šrámek Ondřej | M | 1997 | Znojmo Rabbits | |||
07.10.2023 12:31 | Štancl Pavel | M | 1978 | Team Šimek | |||
07.10.2023 12:30 | Štengl Milan | M | 1982 | ||||
07.10.2023 15:27 | Štenglová Elen | Ž | 2010 | ||||
07.10.2023 12:31 | Štěpán Michal | M | 2002 | Workout Počátky | |||
07.10.2023 15:27 | Šturalová Justýna | M | 2014 | není | |||
07.10.2023 12:31 | Šulekova Lucie | Ž | 1991 | Team Šuleková | |||
07.10.2023 12:30 | Šulová Kristýna | Ž | 1992 | ||||
07.10.2023 12:31 | Švec Tomáš | M | 1997 | Workout Počátky | |||
07.10.2023 12:30 | Švestka Tomáš | M | 1997 | PRT | |||
07.10.2023 12:31 | Tauchen Lukáš | M | 1980 | RVLT - 1 | |||
07.10.2023 12:30 | Tesař Vladimír | M | 1987 | ||||
07.10.2023 12:30 | Tesařová Eliška | Ž | 2007 | ||||
07.10.2023 15:27 | Těšík David | M | 2012 | ||||
07.10.2023 15:28 | Těšík Radek | M | 2014 | ||||
07.10.2023 12:30 | Tichý Josef | M | 1978 | FITNESS MB | |||
07.10.2023 12:30 | Točík Libor | M | 1977 | ||||
07.10.2023 12:30 | Točíková Lucie | Ž | 1982 | ||||
07.10.2023 12:31 | Tomáš Bláha | M | 1991 | JH Lev | |||
07.10.2023 12:31 | Tomáš Havlíček | M | 1995 | Team Špinar | |||
07.10.2023 12:30 | Trappl Vanessa | Ž | 1991 | ||||
07.10.2023 15:27 | Trávníček Adam | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:30 | Trávníček Antonín | M | 1966 | ||||
07.10.2023 12:30 | Tůmová Denisa | Ž | 1990 | ||||
07.10.2023 12:30 | Urbánek Martin | M | 1983 | ||||
07.10.2023 12:30 | Urbánková Radka | Ž | 1993 | ||||
07.10.2023 12:30 | Urbanová Kamila | Ž | 1998 | ||||
07.10.2023 12:30 | Urbanová Soňa | Ž | 2002 | ||||
07.10.2023 12:31 | Václav Krutina | Ž | 1998 | Tem Boorová | |||
07.10.2023 15:27 | Václavík Marek | M | 2012 | ||||
07.10.2023 12:31 | Václavíková Kristýna | Ž | 1997 | RVLT - 2 | |||
07.10.2023 15:28 | Vacuška Josef | M | 2018 | ||||
07.10.2023 15:28 | Vala Tomáš | M | 2014 | ||||
07.10.2023 15:28 | Valová Karolína | Ž | 2011 | ||||
07.10.2023 12:31 | Vargová Natália | Ž | 1990 | RVLT - 1 | |||
07.10.2023 12:30 | Vavrova Veronika | Ž | 1984 | ||||
07.10.2023 12:30 | Vejvoda Jiří | M | 1987 | ||||
07.10.2023 12:31 | Veronika Uhlíková | Ž | 1991 | Team Jurkovičová | |||
07.10.2023 12:31 | Viktorínová Renáta | Ž | 2003 | Team Viktorínová | |||
07.10.2023 12:31 | Vladimíra Ochmanová | M | 1980 | Toms | |||
07.10.2023 12:30 | Vlažná Veronika | Ž | 1998 | ||||
07.10.2023 12:30 | Vlažný Josef | M | 1995 | ||||
07.10.2023 12:30 | Vlčková Michaela | Ž | 2000 | ||||
07.10.2023 15:28 | Vodička Aleš | M | 2010 | ||||
07.10.2023 12:30 | Volák Martin | M | 2001 | ||||
07.10.2023 15:28 | Volf Letty | Ž | 2021 | ||||
07.10.2023 15:28 | Vranová Viktorie | Ž | 2019 | ||||
07.10.2023 12:30 | Vrlík Petr | M | 1987 | ||||
07.10.2023 12:30 | Všetula Ivo | M | 1991 | ||||
07.10.2023 12:31 | Wasmi Basharmal | M | 1979 | BC Rebel | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1991 | Team Kalmus | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1979 | BC Rebel | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1991 | Rabbits Znojmo | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1988 | Fífa tým | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1999 | Zeus power house | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1999 | Zeus power house | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1987 | MMM Tým | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1987 | MMM Tým | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1995 | Team Špinar | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1997 | Znojmo Rabbits | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1997 | Znojmo Rabbits | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 2003 | Team Viktorínová | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1991 | Team Šuleková | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1978 | Team Šimek | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1978 | Team Šimek | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1990 | Třebíčské bedle | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1981 | Life-Style-Clinic 1 | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1981 | Life-Style-Clinic 1 | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1984 | Zbéšovští štolverci | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1984 | Zbéšovští štolverci | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1991 | JH Lev | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1991 | JH Lev | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1975 | Team Aleš | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1987 | Mirka Hamernikova | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1988 | Tem Dyrčík | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1970 | StaráRíše | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1976 | Life Style Clinic | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1976 | Life Style Clinic | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | Ž | 1998 | Tem Boorová | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1988 | Carnivora | |||
07.10.2023 12:31 | Xxx Yyy | M | 1988 | Carnivora | |||
07.10.2023 12:31 | Zábojová Klára | Ž | 1983 | Team Šimek | |||
07.10.2023 12:31 | Zadina Vladimír | M | 1988 | Carnivora | |||
07.10.2023 12:30 | Zámečník Václav | M | 1983 | Klub bodrých mužů | |||
07.10.2023 15:27 | Zámečník Václav | M | 2013 | ||||
07.10.2023 12:30 | Zápotočný Standa | M | 1984 | Workout Počátky | |||
07.10.2023 12:30 | Závrský Martin | M | 1986 | ||||
07.10.2023 15:28 | Závrský Matyáš | M | 2016 | ||||
07.10.2023 12:31 | Zbránek Jan | M | 1975 | Team Aleš | |||
07.10.2023 12:30 | Zbranek Jiří | M | 1984 | ||||
07.10.2023 15:28 | Zbranková Kateřina | Ž | 2013 | ||||
07.10.2023 15:28 | Zbranková Tereza | Ž | 2015 | ||||
07.10.2023 12:30 | Zejda David | M | 1979 | ||||
07.10.2023 12:31 | Zemanová Eliška | Ž | 1999 | Team Pohlodková | |||
07.10.2023 12:30 | Zemanová Jaroslava | Ž | 1982 | ||||
07.10.2023 15:27 | Zemanová Nicol | Ž | 2014 | ||||
07.10.2023 12:31 | Žádná Barbora | Ž | 2001 | RVLT - 2 | |||
07.10.2023 12:30 | Žďánský Petr | M | 1975 | ||||
07.10.2023 12:30 | Žďánský Vojtěch | M | 2002 | ||||
07.10.2023 12:30 | Židek Martin | M | 1985 | ||||
07.10.2023 12:31 | Žíla Filip | M | 1995 | RVLT - 2 | |||
07.10.2023 15:28 | Žilinec Vojtěch | M | 2010 | ||||
Počet registrovaných závodníků: 424 |
Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open.