30.08.2020 - !! NOVÝ TERMÍN !! VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020

Podrobnější informace zde: VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020 ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
10:00 Vysokomýtský půlmaraton 21km 235 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
30.08.2020 11:25 Alexa Jiří M 1953 Česká republika KRB Chrudim Ano Ne
17.02.2020 20:42 Alexa Martin M 1992 Česká republika Ano Ne
18.01.2020 22:10 Andrle Petr M 1960 Česká republika SK Kysperk Ano Ne
01.01.2020 18:27 Andrle Tomáš M 1991 Česká republika Ano Ne
11.07.2020 20:02 Bálka Stanislav M 1970 Česká republika SVVAT Ano Ne
01.01.2020 01:38 Bárta Josef M 1977 Česká republika Vysoké Mýto Ano Ne
07.02.2020 13:08 Bartoňová Klára Ž 1983 Česká republika STG Choceň Ano Ne
19.02.2020 20:22 Bartošek Martin M 2000 Česká republika Ano Ne
07.01.2020 10:22 Bašarin Tomáš M 1990 Česká republika Ano Ano
01.01.2020 19:36 Bašarinová Michaela Ž 1968 Česká republika Ano Ne
24.08.2020 14:46 Baťová Eliška Ž 1992 Česká republika Ano Ne
16.08.2020 08:43 Bednář Pavel M 1963 Česká republika Ano Ne
08.08.2020 14:00 Bělehrádek Pavel M 1958 Česká republika TJ Čolek Ano Ne
16.07.2020 12:45 Beneš Jiří M 1988 Česká republika Ano Ne
23.08.2020 22:19 Beneš Jiří M 1994 Česká republika Čenkovice Ano Ne
01.01.2020 20:25 Benko Jan M 1974 Česká republika ELEVEN RUN team Ano Ne
01.01.2020 20:30 Benková Romana Ž 1978 Česká republika LITOMYŠL Ano Ne
27.08.2020 20:03 Bis Dalibor M 1975 Česká republika Triathlon Team Chrudim Ano Ne
24.08.2020 21:41 Bláha Milan M 1957 Česká republika AF Křovice Ano Ne
17.02.2020 02:25 Bockaj Karel M 1972 Česká republika Stg Ceska Trebova Ano Ne
11.01.2020 11:08 Borovec Alexandr M 1976 Česká republika K.O.B. Choceň Ano Ne
10.02.2020 20:36 Brožková Květa Ž 1974 Česká republika KOB Ústí nad Orlicí Ano Ne
20.02.2020 14:51 Brýdl Jakub M 1977 Česká republika KOSP Ano Ne
27.08.2020 10:30 Brydlová Jana Ž 1977 Česká republika Ano Ne
23.08.2020 08:59 Burešová Kateřina Ž 1978 Česká republika Rozběháme Svratku Ano Ne
03.01.2020 09:02 Buryan Michal M 1977 Česká republika AKVM Ano Ne
08.08.2020 09:17 Buřval Lukáš M 1994 Česká republika Ano Ne
30.06.2020 09:27 Ceheľský Marek M 1993 Slovensko Ano Ne
17.01.2020 22:16 Čech Daniel M 1976 Česká republika VM Cross Ano Ne
26.07.2020 14:32 Čejka Bořivoj M 1980 Česká republika Triathlon Team Chrudim Ano Ne
29.01.2020 09:33 Černá Ludmila Ž 2000 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
25.08.2020 21:06 Číhař Tomáš M 1970 Česká republika Chvojenec Ano Ne
26.08.2020 20:45 Číž Josef M 1971 Česká republika Lázně Bohdaneč Ano Ne
03.01.2020 18:37 Čuřík Milan M 1974 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 20:16 Diblíková Kateřina Ž 1996 Česká republika Ano Ne
17.08.2020 19:14 Diviš Martin M 1979 Česká republika divous TEAM Ano Ne
17.08.2020 18:16 Diviš Petr M 1987 Česká republika divous TEAM Ano Ne
22.01.2020 09:18 Divoký Roman M 1990 Česká republika AC Vysoké Mýto Ano Ne
17.01.2020 19:58 Dobrkovský Miroslav M 1995 Česká republika Ano Ne
03.08.2020 22:02 Doležal Lukáš M 2000 Česká republika Ano Ne
30.06.2020 12:31 Doležal Michal M 1988 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Dudková Jana Ž 1992 Česká republika Rozběháme Svratku Ano Ne
02.03.2020 23:34 Dudycha Tomáš M 1975 Česká republika Ano Ne
09.03.2020 09:44 Dula Martin M 1988 Česká republika Ano Ne
27.02.2020 15:30 Dušek_Vaňousová Andrea Ž 1981 Česká republika "Prostě běž" Ano Ne
14.02.2020 06:07 Dvořáček Jan M 1995 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 19:15 Dvořák Tomáš M 1980 Česká republika SPINÁLNÍČEK z.s. Ano Ne
08.01.2020 10:08 Dvořáková Jindřiška Ž 1986 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 19:24 Dvořáková Zuzana Ž 1982 Česká republika SPINÁLNÍČEK z.s. Ano Ne
02.01.2020 22:01 Dycka Jan M 1980 Česká republika Podrazek Ano Ne
02.01.2020 22:06 Dycková Šárka Ž 1982 Česká republika Ano Ne
19.01.2020 18:27 Frýdlová Šárka Ž 1990 Česká republika Ano Ne
26.07.2020 12:37 Hakkel Pavel M 1979 Česká republika Ano Ne
03.01.2020 20:58 Hamzová Gabriela Ž 1999 Česká republika Ano Ne
08.03.2020 17:48 Hanousek Jiří M 1988 Česká republika Road Racing Podorlicko Ano Ne
12.01.2020 21:18 Hanulík Vladan M 1980 Česká republika Ano Ne
17.06.2020 23:36 Hanuš Petr M 1992 Česká republika Ano Ne
20.01.2020 19:49 Hašková Eliška Ž 1992 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 20:36 Hojný Mirek M 1980 Česká republika Kvůli holkám Ano Ne
15.07.2020 21:48 Holická Marta Ž 1975 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 16:14 Hospodka Vít M 1978 Česká republika CykloBendl Ano Ne
19.01.2020 11:43 Hozakova Leona Ž 1981 Česká republika Ano Ne
05.01.2020 17:25 Hurt Martin M 1977 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 18:26 Hyksa Břetislav M 1975 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 11:42 Hynek Tomáš M 1997 Česká republika FTC Vysoké Mýto Ano Ne
18.08.2020 21:45 Chmelařová Lenka Ž 1982 Česká republika BDM Team Ano Ne
04.01.2020 20:08 Izaiaszová Tereza Ž 1992 Česká republika Střely z Holic Ano Ne
24.06.2020 20:50 Janáčková Kateřina Ž 1975 Česká republika MRX Team Ano Ne
01.01.2020 19:57 Janouch Filip M 1993 Česká republika Ano Ne
08.01.2020 08:23 Ješina Petr M 1981 Česká republika Kobylský vinný sklep Ano Ne
20.01.2020 09:16 Jirásková Monika Ž 1970 Česká republika KČT Ústí nad Orlicí Ano Ne
01.01.2020 20:09 Jiříček Jan M 1977 Česká republika Ano Ne
14.01.2020 07:46 Johan Barbora Ž 1987 Česká republika Růžoffky v běhu Ano Ne
05.01.2020 15:31 Kajzrlík Aleš M 1981 Česká republika Zahrádkáři Choceň Ano Ne
27.07.2020 07:45 Kaláb David M 1987 Česká republika Blažovice Ano Ne
21.08.2020 14:29 Kalánek Jiří M 1978 Česká republika Ano Ne
27.01.2020 22:24 Kaňková Blanka Ž 1983 Česká republika Ano Ne
15.02.2020 23:29 Kaplan Jakub M 1996 Česká republika Bike Freaks Holice Ano Ne
01.01.2020 20:22 Karal Pavel M 1970 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
05.02.2020 07:11 Kárský Vojtěch M 1992 Česká republika Ano Ne
16.06.2020 12:53 Klíč Michal M 1977 Česká republika Ano Ne
21.01.2020 17:58 Kloboučník František M 2001 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 12:35 Knap Jiří M 1986 Česká republika Ano Ne
17.02.2020 18:03 Kokštejn Pavel M 1977 Česká republika Ano Ne
02.02.2020 20:51 Kopecky Ivo M 1991 Česká republika Ano Ne
29.01.2020 14:34 Kopecký Jan M 1990 Česká republika Vysoké Mýto Ano Ne
01.01.2020 22:10 Kopecký Libor M 1956 Česká republika AC Vysoké Mýto Ano Ne
05.01.2020 08:02 Koudela Adam M 1985 Česká republika Šogorisa Ultra Trail Team Ano Ne
01.02.2020 09:15 Kouřil Karel M 1972 Česká republika AC Vysoké Mýto Ano Ne
01.02.2020 09:18 Kouřil Tomáš M 1993 Evropská unie AC Vysoké Mýto Ano Ne
09.01.2020 22:20 Kouřímová Jolana Ž 1976 Česká republika Ano Ne
27.01.2020 19:18 Kovářová Monika Ž 1965 Česká republika Ano Ne
08.01.2020 14:02 Kozák Ondřej M 1988 Česká republika Ano Ne
28.01.2020 12:52 Kozel Karel M 1975 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
20.02.2020 12:47 Kozlová Jana Ž 1981 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
28.02.2020 05:54 Krátký Josef M 1965 Česká republika BezvaBěh Ano Ne
14.08.2020 13:33 Krejza Martin M 1962 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 20:49 Kroulík Radek M 1977 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Krumer Miroslav M 1949 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
08.01.2020 18:03 Křepelková Lucie Ž 1983 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Křepelková Vanda Ž 1973 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
17.08.2020 12:59 Kuba Lukas M 1980 Česká republika Matoni free run Olomouc Ano Ne
13.02.2020 15:05 Kubík Petr M 1966 Česká republika STG Choceň Ano Ne
10.02.2020 19:36 Kučera Radek M 1975 Česká republika Marcipan Ano Ne
14.07.2020 21:31 Kuchař Petr M 1951 Česká republika Maratón klub Kladno⁸t Ano Ne
18.01.2020 18:42 Kvapilová Barbora Ž 1987 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Kyčmol Štefan M 1978 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
04.01.2020 22:39 Laba Robert M 1978 Česká republika Ano Ne
17.01.2020 22:21 Langerová Petra Ž 1985 Česká republika VM Cross Ano Ne
21.02.2020 20:33 Langhammer Milan M 1980 Česká republika Gladiatoraceteam Ano Ne
02.01.2020 17:47 Lienertová Lenka Ž 1981 Česká republika Ostřetín Ano Ne
13.01.2020 10:27 Límová Alena Ž 1976 Česká republika Ano Ano
20.01.2020 16:00 Lipavská Marcela Ž 1978 Česká republika Dovolenkáři Ano Ne
22.08.2020 21:46 Lorenc František M 1968 Česká republika AC SPARTA Ano Ne
02.01.2020 14:43 Lorenc Marek M 1993 Česká republika Ano Ne
28.07.2020 21:30 Lounek Jaroslav M 1969 Česká republika Častolovice Ano Ne
02.01.2020 09:26 Ludvíček Josef M 1989 Česká republika Vračovice-Orlov Ano Ne
29.01.2020 08:07 Maarek Rafael M 1997 Spojené státy Ano Ne
16.07.2020 22:06 Machačová Ivana Ž 1989 Česká republika Ano Ne
29.01.2020 22:48 Machek Michael M 1989 Česká republika Ano Ne
14.01.2020 17:08 Malinek Pavel M 1977 Česká republika Mattoni free run Olomouc Ano Ne
30.08.2020 11:25 Mařáček František M 1965 Česká republika Ano Ne
23.02.2020 02:58 Mikulecký Pavel M 1991 Česká republika CTB Brandýs Ano Ne
07.01.2020 18:22 Miler Michal_J.M. M 1974 Česká republika Fénix - deskové hry Ano Ne
30.08.2020 11:25 Milerová Věrka Ž 1978 Česká republika Otakar VM Ano Ne
05.02.2020 15:31 Mlejnková Jolana Ž 1968 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 16:42 Mokrejš Leoš M 1993 Česká republika Ano Ne
03.01.2020 20:54 Mokrušová Pavla Ž 1985 Česká republika Ano Ne
14.02.2020 11:50 Moravec Marian M 1971 Česká republika Ano Ne
07.01.2020 21:49 Mořkovský Ondřej M 1987 Česká republika Ano Ne
23.02.2020 21:00 Mračko Aleš M 1991 Česká republika Ano Ne
05.01.2020 12:04 Mrzenová Eva Ž 1981 Česká republika Ano Ne
13.01.2020 21:39 Müller Michal M 1988 Česká republika SRTG Česká Třebová Ano Ne
30.01.2020 09:46 Musílek Martin M 1989 Česká republika 3MT Ano Ne
20.01.2020 05:35 Müttermüller Antonín M 1991 Česká republika Ano Ne
10.02.2020 22:31 Nadymáček Tomáš M 1991 Česká republika Ano Ne
05.02.2020 12:23 Nehybová Barbora Ž 1990 Česká republika Ano Ne
28.02.2020 07:03 Nemec Petr M 1981 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 19:33 Němec Radek M 1977 Česká republika Ano Ne
08.02.2020 18:01 Nešpor Jiří M 1994 Česká republika Ano Ne
07.01.2020 19:26 Norocelová Eva Ž 1987 Česká republika STG Česká Třebová Ano Ne
30.08.2020 11:25 Novák David M 1998 Česká republika Dobroběh Ano Ne
23.01.2020 13:22 Novák Karel M 1964 Česká republika Skimen Sport Ano Ne
19.01.2020 13:17 Novák Martin M 1963 Česká republika Ano Ne
17.06.2020 20:25 Novák Michal M 1993 Česká republika Ano Ne
16.08.2020 18:20 Novák Petr M 1995 Česká republika Ano Ne
11.08.2020 13:10 Novotná Denisa Ž 1992 Česká republika Hradec Králové 270 Ano Ne
30.08.2020 11:25 Novotný František M 1958 Česká republika CC Choceň Ano Ne
17.02.2020 17:58 Ondrová Lada Ž 1973 Česká republika Ano Ne
18.08.2020 22:43 Opravilová Ivana Ž 1957 Česká republika Ano Ne
12.01.2020 21:01 Papoušková Eva Ž 1970 Česká republika Ano Ne
05.02.2020 22:00 Pastrňáková Zuzana Ž 1988 Česká republika Ano Ne
05.01.2020 22:31 Pávek Miloš M 1973 Česká republika Little Peacock Ano Ne
20.08.2020 13:45 Pavel Oliver M 1998 Česká republika Ano Ne
11.02.2020 08:49 Pavlíček Jan M 1988 Česká republika STG Choceň Ano Ne
08.01.2020 10:41 Pazderová Alena Ž 1975 Česká republika Ano Ne
15.02.2020 10:55 Perůtka Libor M 1991 Česká republika Ano Ne
03.01.2020 15:58 Pešinová Veronika Ž 1984 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Petrová Magda Ž 1982 Česká republika Růžovky Litom Ano Ne
18.01.2020 20:39 Pidima Tomáš M 1990 Česká republika Dannyho parťáci Ano Ne
10.02.2020 20:00 Poslusny Petr M 1969 Česká republika Havana Club Ano Ne
23.08.2020 22:10 Poslušný Pavel M 1983 Česká republika Ano Ne
11.01.2020 21:30 Pospíšil Jaroslav M 1978 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 18:21 Pražáková Kristýna Ž 1998 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 14:01 Procházka Michal M 1977 Česká republika CC Choceň Ano Ne
01.01.2020 12:17 Procházka Petr M 1974 Česká republika CC Choceň Ano Ne
14.02.2020 13:43 Prokopec Daniel M 1970 Česká republika Dannyho parťáci Ano Ne
01.01.2020 19:00 Ráb Ludvík M 1982 Česká republika Ano Ne
27.01.2020 08:33 Radimecká Ola Ž 1981 Česká republika RůžOFFky v běhu Ano Ne
05.01.2020 17:47 Rautenkranc Miroslav M 1964 Česká republika SK Donocykl Ano Ne
10.02.2020 09:39 Rehakova Zuzana Ž 1992 Česká republika Ano Ne
06.01.2020 11:33 Rejcha Karel M 1974 Česká republika BK BARIUM Vysoká nad Labem Ano Ne
02.01.2020 09:15 Renza Martin M 1977 Česká republika Ano Ne
02.02.2020 15:19 Rudolecká Lucie Ž 1999 Česká republika Ano Ne
13.01.2020 21:20 Ryšavý Tomáš M 1986 Česká republika Stg Česká Třebová Ano Ne
17.01.2020 12:50 Rýz Bohuslav M 1977 Česká republika snakes Vysoké Mýto Ano Ne
01.01.2020 20:46 Samek Matej M 1983 Česká republika Ano Ano
08.01.2020 21:34 Savruk Jiří M 1999 Česká republika Ano Ne
06.01.2020 22:36 Severa Pavel M 1990 Česká republika Skauti Ano Ne
06.01.2020 07:58 Severa René M 1974 Česká republika Ano Ne
13.08.2020 12:25 Shánělová Martina Ž 1974 Česká republika Ano Ne
28.01.2020 22:30 Shorna Sabina Ž 1976 Česká republika Rozbehame Luzi Ano Ne
30.08.2020 11:25 Skalická Sára Ž 2002 Česká republika Ano Ne
08.03.2020 12:48 Skalický Petr M 1977 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 14:54 Skýbová Monika Ž 1983 Česká republika Rozběháme Luži Ano Ne
01.01.2020 12:09 Sládek František M 1983 Česká republika PRESSTEXTILE Ano Ne
07.01.2020 17:19 Slavík Radek M 1966 Česká republika Střední škola podnikání VM Ano Ne
26.08.2020 21:04 Stejskalová Andrea Ž 1972 Česká republika Litomyšl Ano Ne
12.01.2020 12:40 Stříteský Daniel M 1992 Česká republika Pobřeží kocoviny Ano Ne
11.02.2020 09:53 Stříteský Jan M 1989 Česká republika Orel Vysoké Mýto Ano Ne
01.01.2020 15:39 Svitková Elena Ž 1979 Slovensko Minimon Friendly Team Ano Ne
18.01.2020 20:20 Svobodová Martina Ž 1994 Česká republika Ano Ne
22.08.2020 21:56 Sýkora Tomáš M 1977 Česká republika RC Partizan Beograd Ano Ne
13.01.2020 05:58 Šimek Martin M 1987 Česká republika Ano Ne
07.02.2020 12:36 Šimková Kateřina Ž 1984 Česká republika STG Choceň Ano Ne
02.01.2020 23:24 Šlajs Tomáš M 1960 Česká republika CC Choceň Ano Ne
04.02.2020 18:41 Šotner Jan M 1993 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 20:28 Špaček Jiří M 1983 Česká republika Šogorisa Ultra Trail Team Ano Ne
01.01.2020 16:27 Šplíchal Milan M 1976 Česká republika Ano Ne
27.01.2020 18:21 Šraut Bohumír M 1975 Česká republika Ano Ne
13.07.2020 08:08 Šrautová Kateřina Ž 1977 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Štancl Josef M 1970 Česká republika Ano Ne
31.07.2020 21:35 Štembera Petr M 1969 Česká republika Pardubice Ano Ne
06.01.2020 21:24 Šusta Václav M 1979 Česká republika Ano Ne
26.01.2020 11:55 Šváb Adam M 1993 Česká republika Ano Ne
08.01.2020 14:46 Švarc Ondřej M 1991 Česká republika Pobřeží kocoviny Ano Ne
03.07.2020 22:46 Švastalová Ilona Ž 1981 Česká republika Ano Ne
12.01.2020 23:23 Švec Jakub M 1987 Česká republika SBR TRI-TEAM LITOMYŠL Ano Ne
03.07.2020 07:25 Švec Robert M 1977 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Teplý Jaroslav M 1978 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 13:51 Tobiška Štěpán M 1974 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 16:52 Tomášová Petra Ž 1973 Česká republika Ano Ne
11.02.2020 13:29 Tomek Jan M 1993 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 04:32 Urbánek Michal M 1983 Česká republika STG CHOCEŇ Ano Ne
02.01.2020 13:36 Urbánková Hana Ž 1985 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 14:28 Vacek Jiří M 1977 Česká republika Dlouhá Třebová Ano Ne
07.01.2020 15:07 Valášková Aneta Ž 1992 Česká republika Dobroběh Ano Ne
27.01.2020 08:21 Vannay Pavel M 1979 Česká republika Ano Ne
30.08.2020 11:25 Vaňousová Jana Ž 1993 Česká republika Ano Ne
14.08.2020 15:24 Vašek René M 1977 Česká republika Krucemburk Ano Ne
30.06.2020 12:30 Velš Vladimír M 1988 Česká republika Ano Ne
08.01.2020 22:14 Vilímek Václav M 1998 Česká republika FTC Vysoké Mýto Ano Ne
05.01.2020 18:42 Víšek David M 1975 Česká republika KRB Chrudim Ano Ne
05.01.2020 18:40 Víšková Mirka Ž 1974 Česká republika Ano Ano
19.01.2020 15:28 Vodičková Petra Ž 1991 Česká republika Ano Ne
02.01.2020 13:55 Vopařil Josef M 1962 Česká republika Ano Ne
18.06.2020 09:09 Vopařil Josef M 1996 Česká republika Ano Ne
18.06.2020 08:58 Vopařilová Anna Ž 1994 Česká republika Ano Ne
02.03.2020 15:55 Vopršálek Miroslav M 1971 Česká republika Ano Ne
18.01.2020 18:40 Vopršálek Tomáš M 2002 Česká republika FTC Vysoké Mýto Ano Ne
01.01.2020 11:47 Vopršálková Klára Ž 1999 Česká republika Ano Ne
23.02.2020 10:52 Vorisek Radim M 1984 Česká republika Ano Ne
01.01.2020 13:40 Vostrčilová Martina Ž 1976 Česká republika Ano Ne
08.01.2020 19:33 Votřel Pavel M 1978 Česká republika Ano Ne
18.02.2020 15:48 Wiedermann Ondřej M 1988 Česká republika 3D fitness RT Ano Ne
01.01.2020 12:02 Zahradník Jakub M 1986 Česká republika SC Jičín Ano Ne
29.06.2020 21:52 Żak Artur M 1979 Polsko Aktywny Wałbrzych Ano Ne
30.08.2020 11:25 Žák Robert M 1974 Česká republika DK MONT Loket Ano Ne
25.08.2020 09:56 Žampach Marek M 1991 Česká republika Stormweld Ano Ne

Podrobnější informace zde:  VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020

Název Ke stažení
Vysledky-Absolutni-v02.pdf
Vysledky-dle-kategorii-v02.pdf
Zpět
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.