12.06.2020 - DTB serie - Běh K5 po kunovických vrcholech 2020

K5 Jednotlivci

Podrobnější informace zde: DTB serie K5 SDH Kunovice pořádá 6. ročník pochodu či běhu po kunovických vrcholech. Kdy Závod či pochod se uskuteční 12.6.2020. Čas začátku závodu 18:00. Pr...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 44 HOLIŠ Martin Česká republika 1974 00:45:49
2 108 DOVŘÁK Pavel Česká republika Atletika Prostějov 1982 00:46:31 00:00:41
3 85 JANDA Jakub Česká republika ROHÁLOV bike team 1991 00:47:09 00:01:19
4 40 POLÁČEK Michal Česká republika 1989 00:48:10 00:02:20
5 56 KUČERA Petr Česká republika PSG Cyklosport Chropyně 1975 00:48:46 00:02:56
6 72 VINKLÁREK Milan Česká republika Sokol Opatovice 1988 00:48:57 00:03:07
7 18 BAROT josef Česká republika TJ Slavkov pod Hostýnem 1982 00:49:20 00:03:30
8 69 DOLEFAL Zdeněk Česká republika PSG Cyklosport Chropyně 1974 00:49:21 00:03:32
9 41 ADÁMEK Honza Česká republika RUN Magazine Team 1982 00:49:42 00:03:52
10 20 ZAJÍČEK Petr Česká republika SKIBI ValMez 1974 00:50:38 00:04:48
11 21 ČÁŇ Daniel Česká republika Vivat sport Valašské Meziříčí 1993 00:50:46 00:04:56
12 47 TVRDOŇ David Česká republika 1978 00:50:54 00:05:04
13 116 FLANDERKA Michal Česká republika Kunovice 1989 00:51:19 00:05:29
14 31 MINAŘÍK Ondřej Česká republika Valachbajk team 1992 00:51:52 00:06:02
15 60 ZAVADIL Milam Česká republika X-TRAIL RychloHrad 1988 00:52:16 00:06:26
16 68 JANOVSKÝ Daniel Česká republika 1993 00:52:33 00:06:44
17 105 NOVOTNÁ Martina Česká republika TÜV ASU Rusava bike team 1988 00:52:39 00:06:49
18 34 FELČÍR David Česká republika 1988 00:53:20 00:07:30
19 30 BRÜCK Ivan Česká republika 1976 00:53:42 00:07:52
20 117 SIVEK Jaroslav Česká republika Loučka 202 1989 00:54:10 00:08:20
21 2 GRYGAŘÍK Radek Česká republika 1983 00:54:40 00:08:50
22 83 SLÁNSKÝ René Česká republika 1972 00:54:51 00:09:01
23 26 DOBEŠ Vlastimil Česká republika Valašské Meziříčí 1970 00:55:02 00:09:12
24 104 KVITA Jiří Česká republika Štramberk 1987 00:55:43 00:09:53
25 37 MACHÁČOVÁ Jana Česká republika 1996 00:55:56 00:10:06
26 71 SVÁČEK Martin Česká republika Vivatsport 1981 00:56:11 00:10:21
27 75 ŠILHOVÁ Kristýna Česká republika 1993 00:56:12 00:10:22
28 38 KLÍMA Martin Česká republika SKP Nový Jičín 1991 00:56:38 00:10:48
29 25 HOŠŤÁLEK Marek Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1969 00:56:44 00:10:54
30 3 PEKAŘ Martin Česká republika www.zlinska50.cz 1980 00:56:55 00:11:05
31 84 ŠARMAN Petr Česká republika SK Hasiči Zlín 1979 00:57:15 00:11:25
32 97 FIŠER Petr Česká republika SKI KLUB VM 1975 00:57:30 00:11:40
33 86 JANIČEK Marek Česká republika Cyklosport Hranice 1979 00:57:36 00:11:46
34 62 MACHNIK Vojtěch Česká republika 1983 00:57:36 00:11:46
35 78 HRADIL Adam Česká republika 1987 00:57:47 00:11:57
36 4 HAJEK Pavel Česká republika www.zlinska50.cz 1983 00:57:55 00:12:05
37 29 NOVÁK Jakub Česká republika Slawex runners 2001 00:57:55 00:12:05
38 94 KLUS Tomáš Česká republika Třinec 1978 00:58:08 00:12:18
39 50 HLAVICA Karel Česká republika Vivatsport 1973 00:58:25 00:12:35
40 63 BRÁZDIL Daniel Česká republika Ultra Blázen 1975 00:58:45 00:12:56
41 53 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Česká republika Poličná 1978 00:59:12 00:13:22
42 54 CHROMEC Filip Česká republika Fichr 1996 00:59:37 00:13:47
43 14 KREJČÍŘ Daniel Česká republika BěFci Ratiboř 1981 00:59:57 00:14:07
44 106 SUCHÁNEK Zdeněk Česká republika Jezernice 1987 01:00:28 00:14:38
45 6 HERMAN Radek Česká republika 1995 01:00:39 00:14:50
46 61 TOMČÍK Lukáš Česká republika X-TRAIL RychloHrad 1981 01:00:53 00:15:03
47 32 MACÍČEK Miroslav Česká republika DODO bike team 1961 01:01:09 00:15:19
48 67 KROČIL Jan Česká republika 1992 01:01:18 00:15:28
49 100 AMBRUZ Martin Česká republika Vivat sport Valašské Meziříčí 1979 01:01:24 00:15:34
50 66 URBANČÍK Martin Česká republika Mushing team Ostrava 1974 01:01:38 00:15:48
51 58 HRAZDIL Roman Česká republika O-sport KroměříF 1974 01:01:49 00:15:59
52 39 KRUTILEK Ondřej Česká republika 2003 01:01:57 00:16:07
53 87 KOLÁČEK Aleš Česká republika Slavíč 1976 01:02:03 00:16:13
54 24 JANOŠ Roman Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 01:02:14 00:16:24
55 107 UHŘÍK Luděk Česká republika Rajnochovice 1994 01:03:25 00:17:35
56 42 STRNADEL Petřík Česká republika 1983 01:04:35 00:18:45
57 52 RANDUS Josef Česká republika AC Sportguides 1972 01:05:05 00:19:15
58 48 PERNICA Pavel Česká republika T.j.Gumárny Zubří 1965 01:05:06 00:19:16
59 12 MYNAŘÍK Petr Česká republika BěFci Ratiboř 1980 01:05:13 00:19:23
60 101 ŠKABRAHA Pavel Česká republika X-TRAIL RychloHrad 1983 01:06:00 00:20:10
61 9 TOMÁŠEK Petr Česká republika 1974 01:06:03 00:20:13
62 27 HAVRAN Jiří Česká republika 1982 01:06:27 00:20:37
63 82 KOPEČNÝ František Česká republika TTS Osek 1962 01:06:33 00:20:43
64 74 MARTINEZ_REVILLA Mikel Španělsko 1992 01:06:58 00:21:08
65 90 NEVŘELA Jakub Česká republika 2001 01:07:02 00:21:12
66 79 HRADILOVÁ Simona Česká republika 1990 01:07:26 00:21:36
67 81 KOPEČNÁ Monika Česká republika TTS Osek 1987 01:07:32 00:21:42
68 93 CHVATÍK Zdeněk Česká republika 1986 01:07:45 00:21:55
69 1 BEŇO Petr Česká republika 1996 01:07:46 00:21:56
70 11 ZUBÍČEK Petr Česká republika BěFci Ratiboř 1977 01:08:28 00:22:38
71 51 KVITA Josef Česká republika vivat spor team 1951 01:08:29 00:22:39
72 118 ŽÍDEK Michal Česká republika Bystřice 2003 01:08:40 00:22:50
73 7 SKÝPALA Mirek Česká republika ValMez Skypi Team 1977 01:08:44 00:22:54
74 43 ANDRÝSEK Jiří Česká republika 1968 01:08:55 00:23:05
75 80 NEVŘELA Miroslav Česká republika 1965 01:09:20 00:23:31
76 76 HRAZDILOVÁ Martina Česká republika SK Hranice 1980 01:09:25 00:23:35
77 109 STOJAN Radek Česká republika Kunovice 1985 01:09:45 00:23:56
78 57 PLESNÍK Jaroslav Česká republika 1969 01:09:48 00:23:58
79 59 HROMADA Jiří Česká republika 1986 01:10:04 00:24:14
80 64 ANDRÝSEK Václav Česká republika 1997 01:10:26 00:24:36
81 103 JUŘICOVÁ Tereza Česká republika Hranice 2000 01:10:26 00:24:36
82 33 FOUKALOVÁ Eva Česká republika SDH Komárovice 1991 01:11:07 00:25:17
83 115 ANDRÝSEK Tomáš Česká republika 1996 01:11:09 00:25:19
84 55 JEMELKOVÁ Kateřina Česká republika 1980 01:11:17 00:25:27
85 23 HANÁČKOVÁ Hana Česká republika 1977 01:11:33 00:25:43
86 5 PEKAROVA Olga Česká republika Www.zlinska50.cz 1984 01:11:53 00:26:03
87 22 ŠNEVAJS Radomír Česká republika KHB Radegast 1963 01:12:40 00:26:50
88 10 HAVRANOVÁ Mirka Česká republika 1984 01:12:43 00:26:53
89 65 KUČNÝ Luboš Česká republika Super Sonic Team 1993 01:13:00 00:27:10
90 113 PAVELKA Robert Česká republika Utečenci z Polic 1978 01:13:08 00:27:19
91 15 MIKULÁŠTÍK Petr Česká republika 1981 01:13:24 00:27:34
92 73 MAREČEK Tomáš Česká republika Břííídil 1978 01:14:15 00:28:25
93 13 BENSCHOVÁ Veronika Česká republika 1989 01:14:27 00:28:37
94 28 OREL Petr Česká republika 1985 01:14:40 00:28:50
95 110 NOVOSAD Lukáš Česká republika Kunovice 1996 01:15:36 00:29:46
96 102 BAMBUŠEK Petr Česká republika Loučka 1972 01:16:05 00:30:15
97 46 TVRDOŇOVÁ Jana Česká republika 1984 01:17:07 00:31:17
98 49 MATISKOVÁ Simona Česká republika 1994 01:17:23 00:31:33
99 92 KUČNÝ Luboš Česká republika Suťadrw ModroFlutý Fénix Valašské Království 1972 01:17:55 00:32:05
100 70 RYBKA Miroslav Česká republika 1977 01:18:28 00:32:38
101 45 GROHMANN Bohumil Česká republika 1998 01:19:11 00:33:21
102 111 BAMBUŠEK Zbyněk Česká republika Loučka team 1976 01:19:44 00:33:54
103 112 KLVAŇA Pavel Česká republika Loučka 104 1976 01:21:39 00:35:49
104 35 PODMOLÍKOVÁ Lucie Česká republika Sušice 1988 01:21:48 00:35:58
105 98 HRUŠKOVÁ Monika Česká republika Kunovice 1976 01:23:06 00:37:16
106 114 SEHNALOVÁ Jana Česká republika Kunovice 1965 01:25:27 00:39:38
107 36 PODMOLÍK Václav Česká republika Sušice 1964 01:28:33 00:42:43
108 77 KOCMANOVÁ Lucie Česká republika 1991 01:28:40 00:42:50
109 19 MAREČKOVÁ Veronika Česká republika 1984 01:28:51 00:43:01
110 16 SVOBODOVÁ Veronika Česká republika 1983 01:52:49 01:06:59
111 17 SVOBODA Miroslav Česká republika 1971 01:52:49 01:06:59
112 99 BLÁHA Tomáš Česká republika Hranice 1986 00:34:01
113 8 MIKULOVÁ Veronika Česká republika SKÁJ team 1982 00:35:58
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.