26.09.2021 - VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2021

Vysokomýtský půlmaraton

Podrobnější informace zde: VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 73 Randa Drahomír Česká republika Běžecké tréninky on line 1974 01:15:31
2 113 Śvec Robert Česká republika Choceň 1977 01:21:33 00:06:01
3 68 Pešek Pavel Česká republika SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1990 01:23:55 00:08:24
4 128 Novák David Česká republika SK DonoCyklo VM 1998 01:24:38 00:09:06
5 53 Macho Aleš Česká republika VSK UNI Brno & SR Vranov 1975 01:26:15 00:10:44
6 121 Zachař František Česká republika Litomyšl 1979 01:26:22 00:10:50
7 115 Málek Michal Česká republika Choceň 2005 01:29:15 00:13:44
8 87 Štancl Josef Česká republika 1970 01:30:16 00:14:44
9 112 Zábraha Petr Česká republika Rychnov 1974 01:32:49 00:17:18
10 131 Špaček Jiří Česká republika Šogorisa B 1983 01:33:17 00:17:46
11 76 Rohal Martin Česká republika 1973 01:33:57 00:18:25
12 50 Lounek Jaroslav Česká republika 1969 01:34:53 00:19:21
13 10 Čejka Bořivoj Česká republika Triathlon Team Chrudim 1980 01:35:06 00:19:35
14 23 Hakkel Pavel Česká republika TechnickáVM 1979 01:35:06 00:19:35
15 84 Šimek Jakub Česká republika K O. B. Choceň 2003 01:35:42 00:20:10
16 119 Doleček Josef Česká republika Fort SMC Ústí n/ Orlicí 1979 01:37:06 00:21:34
17 116 Hurych Antonín Česká republika Stratílek Cyklo 1976 01:37:17 00:21:45
18 130 Brýdlová Jana Česká republika 1977 01:37:54 00:22:22
19 11 Číhař Tomáš Česká republika Chvojenec 1970 01:38:01 00:22:29
20 18 Dvořáček Jan Česká republika 1995 01:38:50 00:23:18
21 127 Chasák Leoš Česká republika TJ Sokol Ústí n/ Orlicí 1980 01:39:49 00:24:18
22 14 Divoký Roman Česká republika Vysoké Mýto 1990 01:40:04 00:24:33
23 28 Hojný Mirek Česká republika Kvůli holkám 1980 01:40:12 00:24:40
24 88 Štembera Petr Česká republika 1969 01:40:24 00:24:53
25 110 Kábrtová Jitka Česká republika TJ Maratonstav Úpice 1971 01:40:45 00:25:13
26 93 Švec Jakub Česká republika SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1987 01:41:16 00:25:44
27 33 Jorníček Petr Česká republika 1965 01:41:57 00:26:25
28 129 Kahánek Stanislav Česká republika 1981 01:42:15 00:26:44
29 45 Kučera Radek Česká republika Marcipan 1975 01:42:41 00:27:10
30 12 Číž Josef Česká republika Lázně Bohdaneč 1971 01:42:56 00:27:24
31 24 Hanulík Vladan Česká republika 1980 01:43:02 00:27:31
32 31 Jačisko Jakub Česká republika 1993 01:43:37 00:28:05
33 69 Petr Ondřej Česká republika 1999 01:44:10 00:28:38
34 83 Šejna Jan Česká republika 1982 01:44:16 00:28:44
35 62 Novák Petr Česká republika 1995 01:44:23 00:28:51
36 118 Hurychová Jaroslava Česká republika Stratílek Cyklo 1982 01:44:35 00:29:03
37 124 Novák Michal Česká republika Vysoké Mýto 1993 01:45:31 00:29:59
38 65 Pachtová Iva Česká republika 1970 01:46:41 00:31:10
39 86 Šplíchal Milan Česká republika 1976 01:47:38 00:32:06
40 44 Kuba Lukas Česká republika Matoni free run 1980 01:48:14 00:32:43
41 6 Bayerová Lenka Česká republika TJ Sokol Unhošť 1968 01:48:42 00:33:10
42 30 Hynek Tomáš Česká republika FTC Vysoké Mýto 1997 01:49:05 00:33:34
43 91 Šumberová Lucie Česká republika 1972 01:49:13 00:33:41
44 114 Březina Marek Česká republika 1992 01:49:34 00:34:02
45 13 Diblíková Kateřina Česká republika Dobroběh Vysoké Mýto 1996 01:49:34 00:34:03
46 60 Němečková Zuzana Česká republika 1980 01:49:47 00:34:16
47 89 Štěpánková Tereza Česká republika 1994 01:50:17 00:34:45
48 57 Mokrejš Leoš Česká republika 1993 01:50:18 00:34:46
49 51 Ludvíček Josef Česká republika Vračovice-Orlov 1989 01:50:25 00:34:54
50 59 Němec Radek Česká republika Litomyšl 1977 01:50:40 00:35:09
51 4 Barbořák Bohuš Česká republika TJ Liga 100 Olomouc 1959 01:51:07 00:35:36
52 32 Janoušek Jiří Česká republika Pínu 55 1993 01:52:05 00:36:34
53 101 Visek David Česká republika 1975 01:52:25 00:36:54
54 61 Nešpor Zdeněk Česká republika STG Česká Třebová 1969 01:53:36 00:38:05
55 37 Karal Pavel Česká republika Rozběháme Luži 1970 01:53:39 00:38:07
56 70 Pospíšil Jaroslav Česká republika 1978 01:54:39 00:39:08
57 100 Velš Vladimír Česká republika 1988 01:55:03 00:39:31
58 104 Vránek David Česká republika 1978 01:55:58 00:40:26
59 123 Stejskalová Adéla Česká republika Růžoffky v běhu 1992 01:57:00 00:41:28
60 117 Mogilevskiy Andrey Rusko Expedo Pardubice 1977 01:57:06 00:41:35
61 9 Buryan Michal Česká republika 1977 01:57:16 00:41:45
62 49 Lorenc František Česká republika 1982 01:57:19 00:41:48
63 125 Ondrová Lada Česká republika Choceň 1973 01:57:34 00:42:03
64 54 Malinek Pavel Česká republika Mattoni free run Olomouc 1977 01:57:37 00:42:05
65 8 Blahovec Ondřej Česká republika 1995 01:58:11 00:42:39
66 17 Dudycha Tomáš Česká republika 1975 01:58:17 00:42:46
67 27 Hnátnická Jitka Česká republika 1995 01:59:14 00:43:42
68 38 Klíč Michal Česká republika 1977 01:59:28 00:43:56
69 81 Stříhavka Petr Česká republika 1978 02:00:24 00:44:53
70 106 Zábojová Kateřina Česká republika 1988 02:01:01 00:45:30
71 105 Záboj Přemysl Česká republika 1988 02:01:01 00:45:30
72 103 Vopršálková Klára Česká republika 1999 02:01:14 00:45:43
73 102 Vopršálek Miroslav Česká republika 1971 02:01:14 00:45:43
74 111 Bělohlávek Martin Česká republika 1972 02:02:12 00:46:41
75 67 Pavlíček Jan Česká republika 1988 02:02:49 00:47:17
76 120 Bína Kristýna Česká republika Litomyšl 1984 02:03:22 00:47:51
77 80 Stehlíková Lucie Česká republika 1995 02:03:33 00:48:02
78 36 Kaňková Blanka Česká republika 1983 02:03:41 00:48:09
79 85 Šotner Jan Česká republika 1993 02:04:14 00:48:42
80 2 Abraham Jan Česká republika kvůli holkám 1984 02:04:22 00:48:50
81 16 Dudková Jana Česká republika 1992 02:05:54 00:50:22
82 39 Knap Jiří Česká republika 1986 02:06:52 00:51:20
83 21 Franiak PaweŁ Česká republika 1967 02:07:09 00:51:37
84 19 Dycka Jan Česká republika 1980 02:07:16 00:51:44
85 5 Baťová Eliška Česká republika 1992 02:08:10 00:52:38
86 72 Radimecká Ola Česká republika Růžoffky v běhu 1981 02:08:18 00:52:46
87 25 Hečko Ivo Česká republika 1976 02:09:17 00:53:45
88 107 Zahradník Jakub Česká republika SC Jičín 1986 02:10:53 00:55:21
89 64 Orlovičová Magdalena Česká republika 1980 02:12:15 00:56:44
90 58 Mořkovský Ondřej Česká republika 1987 02:13:01 00:57:29
91 29 Hudcova Martina Česká republika 1980 02:15:44 01:00:13
92 52 Macák Jiří Česká republika Hradec Králové 1984 02:16:09 01:00:37
93 56 Masničáková Blanka Česká republika 1974 02:16:30 01:00:59
94 63 Novotný Martin Česká republika C’est la vie 1994 02:17:14 01:01:43
95 48 Límová Alena Česká republika 1976 02:17:16 01:01:45
96 66 Papoušková Eva Česká republika Dobroběh 1970 02:17:16 01:01:45
97 40 Kopecký Libor Česká republika AC Vysoké Mýto 1956 02:17:20 01:01:48
98 43 Krčmářová Barbora Česká republika C’est la vie 1992 02:17:32 01:02:00
99 41 Kovářová Monika Česká republika 1965 02:17:40 01:02:09
100 74 Ráž Pavel Česká republika Pája je borec 2003 02:18:27 01:02:55
101 78 Serafinová Kristýna Česká republika 1989 02:22:19 01:06:47
102 96 Trkalová Pája Česká republika C’est la vie 1991 02:22:55 01:07:24
103 95 Trkal Ondřej Česká republika C’est la vie 1991 02:22:56 01:07:24
104 20 Dycková Šarka Česká republika 1982 02:24:36 01:09:05
105 126 Kokštejn Pavel Česká republika Choceň 1977 02:33:33 01:18:01
106 82 Stříhavková Radka Česká republika 1979 02:40:09 01:24:37
107 109 Krátký Josef Česká republika Hvězda Pardubice 1965 02:43:59 01:28:27
DNF 47 Lím Štěpán Česká republika 1991 02:02:02 00:46:31
DNS 3 Andrle Tomáš Česká republika C’est la vie 1991
DNS 7 Bezdíčková Monika Česká republika Rozběháme Luži 1979
DNS 15 Dobrkovský Miroslav Česká republika 1995
DNS 22 Habrmanova Dominika Česká republika 1994
DNS 26 Hlaváč Štěpán Česká republika SJB Semtam jdu běhat 1990
DNS 34 Kačer Jan Česká republika 1987
DNS 35 Kajsrlík Jan Česká republika 1991
DNS 42 Kozlová Sandra Česká republika Rozběháme Luži 1993
DNS 46 Lachman David Česká republika 1990
DNS 55 Mařáček František Česká republika 1965
DNS 71 Prášková Eva Česká republika 1983
DNS 75 Rejmanová Šárka Česká republika 1977
DNS 77 Rýz Bohuslav Česká republika Dobroběh Vysoké Mýto 1977
DNS 79 Severa Pavel Česká republika SJB Semtam jdu běhat 1990
DNS 90 Štika Josef Česká republika 1996
DNS 92 Švastalová Ilona Česká republika 1981
DNS 94 Tomšů Ladislav Česká republika 1978
DNS 97 Valášek Vratislav Česká republika 1993
DNS 98 Vannay Daniel Česká republika 1980
DNS 99 Vašek Matěj Česká republika Táborová jízda 1989
DNS 108 Zeida Jakub Velká Británie 1986
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.