21.08.2021 - RUSAVSKÁ 50ka

Trasa A 50km

Podrobnější informace zde: RUSAVSKÁ 50ka ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 5 KONWA Marek Polsko Force Team 1990 01:50:47
2 4 LOSS Enrico Itálie Force Wilier 7C 1997 01:50:48 00:00:00
3 3 TAFFAREL Nicola Itálie Force Wilier 7C 1999 01:50:51 00:00:03
4 2 HEM Ole Itálie Force Wilier 7C 1992 01:50:59 00:00:11
5 1 DEBERTOLIS Massimo Itálie Force Wilier 7C 1975 01:55:41 00:04:54
6 6 FOJTÍK Ondřej Česká republika FORCE FOJTÍK WILIER 1977 01:56:47 00:06:00
7 8 URUBA Jan Česká republika (TÜV SÜD) TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 1994 01:57:51 00:07:03
8 368 RADOSLAV Šíbl Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 1980 02:00:25 00:09:38
9 139 LAKOTA Maxim Česká republika TUFO CykloZákladna Otrokovice 2003 02:00:46 00:09:59
10 29 VÁCLAVEK Lukáš Česká republika Cykloop.cz-BT Morkovice 1991 02:00:48 00:10:00
11 273 KUREČKA Ludvík Česká republika KCK Zlín 1996 02:00:49 00:10:02
12 206 DŘEVOJÁNEK Jan Česká republika CYKLOMIRA RACING 1975 02:01:20 00:10:32
13 88 PONÍŽIL Radek Česká republika Nestlé Česko, s.r.o., SFINX 1981 02:01:33 00:10:46
14 181 HRADIL Jiří Česká republika KCK Zlín 1986 02:04:23 00:13:35
15 209 DOUŠEK Tomáš Česká republika Force Fojtík Wilier 2000 02:05:21 00:14:33
16 34 TRTEK František Česká republika MTB Nivnická 50 1984 02:05:30 00:14:42
17 73 SATKE Tomáš Česká republika Cycloracing Team 1989 02:06:12 00:15:24
18 219 ČIŽMÁŘ Jan Česká republika CASTELLI HC BIKE Zlín 1977 02:06:46 00:15:59
19 160 KLÁR Martin Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1986 02:07:42 00:16:54
20 10 HORVÁTH Áron_Mihály Maďarsko Limitless XCO Team Nagykanizsa 2003 02:07:59 00:17:11
21 205 DUSÍK Martin Česká republika Force Fojtík Wilier Team 1974 02:08:16 00:17:29
22 12 ŽÁK Radek Česká republika Force Fojtík Wilier team 1980 02:08:45 00:17:57
23 203 EIM Daniel Česká republika Kroměřížské bajker 1978 02:09:08 00:18:21
24 271 SMOLKA Michal Česká republika AMT - Team 1981 02:09:22 00:18:34
25 298 VYKOPAL Bronislav Česká republika Okcyklo 1971 02:09:27 00:18:39
26 99 ONDROUŠEK Stanislav Česká republika Force Fijtík Wilier team 1978 02:10:23 00:19:35
27 218 DALAJKA Stanislav Česká republika Cannapurna 1998 02:10:36 00:19:48
28 36 TRČKA Tomáš Česká republika Force Fojtík Wilier Team 1993 02:11:38 00:20:51
29 144 KRESTA Marek Česká republika Nooyeb 1990 02:12:13 00:21:26
30 340 FUKSA Štěpán Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2002 02:13:17 00:22:29
31 323 JANOTA Miroslav Česká republika Cyklo Mira Lukov 1977 02:13:26 00:22:38
32 312 DUBOVECKÝ Andrej Česká republika Bike Team Sazovice 1986 02:13:39 00:22:52
33 292 BEŇAČKA Pavel Česká republika Bike Team Sazovice 1987 02:14:28 00:23:40
34 121 MIKL František Česká republika 2001 02:14:34 00:23:47
35 251 MACHARÁČEK Jan Česká republika 1999 02:14:39 00:23:51
36 101 OLŠÁK Adam Česká republika Force Fojtík Wilier 1981 02:14:57 00:24:09
37 280 BUDY Janoš Česká republika Los playboys 1971 02:14:58 00:24:11
38 32 TYRÁČEK Martin Česká republika moolbike.cz 1973 02:15:01 00:24:14
39 96 PALÁSEK Igor Česká republika Force Fojtík Wilier Team 1975 02:15:05 00:24:17
40 204 EICHNER Tomáš Česká republika DNP Ostrava 1967 02:15:21 00:24:33
41 42 ŠTÍPALA Milan Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1984 02:15:54 00:25:07
42 350 FUČÍK Jan Česká republika Mike Bike 1982 02:16:08 00:25:21
43 74 SÁNDOR Zalán Maďarsko Limitless XCO Team Nagykanizsa 2003 02:16:09 00:25:22
44 351 BIEL Szymon Polsko Force Team 1987 02:16:22 00:25:35
45 177 HUBÍK Jiří Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 02:16:39 00:25:51
46 345 LAUCKÝ Pavel Česká republika Cykloop Morkovice 1983 02:16:45 00:25:58
47 145 KREJČÍŘ Marek Česká republika Cykloop.cz BT Morkovice 1985 02:16:46 00:25:59
48 180 HRTOŇ Aleš Česká republika ENDEKA BASSTA Team 1967 02:17:11 00:26:24
49 191 HLAVA Tomáš Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2002 02:17:14 00:26:27
50 113 NERADIL Richard Česká republika LÍšná 1979 02:17:25 00:26:37
51 360 KRATINA Tomáš Česká republika Blogic Cycling Team 1990 02:17:32 00:26:45
52 245 MACH Lukáš Česká republika Bajkavarna Zlín 1986 02:18:03 00:27:16
53 328 CESNAKOVÁ Milena Česká republika Bikeaction Rocky Mountain Team 1985 02:18:09 00:27:21
54 182 HOŠŤÁLEK Zdeněk Česká republika 1976 02:18:18 00:27:31
55 232 BARTOŠ Martin Česká republika Bike sport team mohelnice 1979 02:18:26 00:27:38
56 123 MENŠIK Jan Česká republika Force Fojtík Wilier 1977 02:19:10 00:28:23
57 371 WATZLAWIK Patrik Česká republika 1991 02:19:19 00:28:31
58 161 KELÍŠEK Tomáš Česká republika Fojtík Force Wilier 1977 02:19:37 00:28:49
59 159 KLESNIL Jakub Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2004 02:20:18 00:29:30
60 167 JOSEFUS Petr Česká republika Hlučín 1986 02:20:26 00:29:39
61 200 FRYŠTACKÝ Pavel Česká republika Drásal Team Holešov 1980 02:20:45 00:29:58
62 56 SZŐKE Balázs Maďarsko Limitless XCO Team Nagykanizsa 2002 02:20:51 00:30:04
63 216 DALECKÝ Štěpán Česká republika Bike Team Sazovice 2005 02:21:25 00:30:38
64 112 NESRSTA Michal Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2005 02:21:36 00:30:49
65 221 ČEVORA Oldřich Česká republika MTB Slovácko Vážany 1977 02:22:04 00:31:16
66 305 HADÁMEK Pavel Česká republika Babylonbike Litultovice 1971 02:22:20 00:31:33
67 320 ŠŤASTA Libor Česká republika Rega Team 1966 02:22:24 00:31:36
68 238 ADAMÍK Lukáš Česká republika KORYČANY BIKERS 1982 02:22:34 00:31:46
69 163 KARAS Josef Česká republika Force Fojtík Wilier 1997 02:22:34 00:31:47
70 322 DVOŘÁK Petr Česká republika 1972 02:22:35 00:31:47
71 92 PINDUR Ivo Česká republika CONTINENTAL SPORT TEAM 1989 02:22:35 00:31:47
72 148 KOŽUCH Michal Česká republika ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 1980 02:22:35 00:31:48
73 289 JANDA Jakub Česká republika Rohálov Bike team 1991 02:22:49 00:32:01
74 339 DITTRICH Jaroslav Česká republika Zvonek - Sport Valašské Kloubouky 1994 02:22:52 00:32:05
75 266 BŘEŇ Jan Česká republika Squash Brno 1984 02:22:56 00:32:08
76 324 VAŠULÍN Zdeněk Česká republika 1964 02:23:09 00:32:21
77 59 SUROVIČ Jan Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1991 02:23:21 00:32:33
78 297 ROHAN Jan Česká republika Opavský Sportovní Klub 1962 02:23:57 00:33:09
79 244 MATELA Michal Česká republika Fryšták 1973 02:24:19 00:33:32
80 63 SPÁČIL Leopold Česká republika MONDRAKER Racing team 1959 02:24:23 00:33:35
81 64 SOJÁK Martin Česká republika Sportbar Baďa Lobodice 1972 02:24:29 00:33:42
82 299 POLÁŠEK René Česká republika HC Gators Holešov 1976 02:24:29 00:33:42
83 172 JANČICH Tomáš Česká republika Biopress 1986 02:24:30 00:33:43
84 7 VOLEK Jaromír Česká republika SK Bagbike 1980 02:24:39 00:33:52
85 333 NEUBRAUER Tomáš Česká republika Okolo.cc 1999 02:24:47 00:33:59
86 75 SALAČ Petr Česká republika Amenity- Extrem Sport Team 1959 02:24:47 00:33:59
87 48 ŠKUBALA Ondřej Česká republika 2000 02:24:49 00:34:01
88 327 MINÁŘ Daniel Česká republika 1978 02:24:50 00:34:02
89 354 GRACLA Tomáš Česká republika TJFS Napajedla 1987 02:25:25 00:34:38
90 124 MĚCHURA Roman Česká republika Příště Už Nepojedu Kolo Tým 1972 02:25:56 00:35:08
91 114 NEČAS Miroslav Česká republika 1974 02:26:57 00:36:10
92 250 STIBORA Zdeněk Česká republika Rohálov Bike team 1998 02:27:00 00:36:13
93 348 ONDRÁŠEK Roman Česká republika Hape Brno 1977 02:27:02 00:36:15
94 296 VÍTÁMVÁS Zbyněk Česká republika Štarnov 1973 02:27:03 00:36:16
95 283 KANDRNÁL Martin Česká republika SKP Holešov 1972 02:27:37 00:36:50
96 26 VALD Marcel Česká republika Drásal Team Holešov 2006 02:28:49 00:38:01
97 158 KOLKUS Martin Česká republika Spartacus Brothers 1978 02:28:50 00:38:03
98 190 HLAVÁČ Ladislav Česká republika 1994 02:28:51 00:38:03
99 318 SLADKOVSKÁ Dagmar Česká republika Česká Spořitelna Accolade 1974 02:28:54 00:38:06
100 319 ŠUSTR Martin Česká republika Česká Spořitelna Accolade 1970 02:29:24 00:38:36
101 306 HADÁMEK Aleš Česká republika Babylonbike Litultovice 1974 02:30:06 00:39:18
102 353 KREJČIRÍK Ervín Česká republika Cyklosport Hranice 1976 02:30:31 00:39:43
103 199 GAJDOŠ Jan Česká republika Beer No Fear 1990 02:30:35 00:39:48
104 334 POLÁK Jiří Česká republika Topol 1985 02:30:36 00:39:49
105 65 SMYČEK Jakub Česká republika Bike Napajedla 1985 02:30:45 00:39:57
106 284 KREJČÍ Lukáš Česká republika Rohálov Bike Team 1993 02:31:05 00:40:17
107 131 MACH Šimon Česká republika 2005 02:31:14 00:40:26
108 313 BALGA David Česká republika Kola Číhal 2002 02:31:18 00:40:31
109 152 KOUBEK Petr Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1960 02:31:24 00:40:36
110 62 STREDULINSKY Radek Česká republika Rohalov bike team 1982 02:31:35 00:40:47
111 269 SVAČINA Radek Česká republika 1970 02:31:37 00:40:49
112 361 KONEČNÝ Stanislav Česká republika ABND Racing Team 1981 02:31:57 00:41:09
113 341 BAČÍK Pavel Česká republika ODRY 1962 02:31:58 00:41:10
114 300 VYKOPAL Tadeáš Česká republika TJ Sigma Hranice 2006 02:32:45 00:41:57
115 51 ŠEVČÁK Karel Česká republika TÜV SÜD Rusava bike team 1970 02:32:46 00:41:59
116 307 NÁBĚLEK Aleš Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1973 02:32:53 00:42:05
117 220 ČIHAŘ Martin Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2006 02:34:02 00:43:15
118 330 VIZNER Marek Česká republika 2002 02:34:03 00:43:15
119 243 BATÍK Lukáš Česká republika KCK Zlín 1986 02:35:02 00:44:14
120 157 KOLKUS Tomáš Česká republika Spartacus brothers 1980 02:35:05 00:44:18
121 189 HOBZA Vladimír Česká republika (TÜV SÜD) LIAZ Jablonec nad Nisou 1974 02:35:07 00:44:19
122 90 PLŠEK Radovan Česká republika 1971 02:35:18 00:44:30
123 44 ŠTEFÍČEK Richard Česká republika 1977 02:35:55 00:45:07
124 155 KONÍČEK Marek Česká republika Lagas F4U 1975 02:36:00 00:45:12
125 108 NOVÁK Michael Česká republika 1992 02:36:04 00:45:16
126 187 HOLČÍK Libor Česká republika 1990 02:36:14 00:45:27
127 193 HAVRLANT Mojmír Česká republika O2 1977 02:36:20 00:45:33
128 364 ZLÁMAL Jiří Česká republika Titan Trilife 1988 02:36:21 00:45:34
129 314 PUČEK Robert Česká republika Brod Gym 1979 02:36:44 00:45:57
130 363 TOMAL David Česká republika Znojmo 1977 02:36:54 00:46:06
131 58 SVOBODA Filips Česká republika 1977 02:37:01 00:46:14
132 67 SKOUPIL Tomáš Česká republika 1981 02:37:06 00:46:18
133 311 VEDRODI Gabriel Česká republika cyklolasl.cz 1958 02:37:08 00:46:20
134 235 BARON Pawel Polsko 1985 02:37:37 00:46:49
135 19 VYKOUKAL Petr Česká republika Bike Team Píchači 1971 02:37:40 00:46:52
136 246 SMYČEK Lukáš Česká republika TJFS Napajedla 1983 02:37:54 00:47:07
137 342 TYLŠAR Stanislav Česká republika 1985 02:37:55 00:47:07
138 252 STÝBLO Jiří Česká republika 1980 02:38:01 00:47:13
139 134 LORENC Marek Česká republika FORCE.CZ 1974 02:38:06 00:47:18
140 66 SLEZÁČEK Tomáš Česká republika TREK FACTORY RACING 1976 02:38:12 00:47:25
141 355 MLÝNEK Petr Česká republika Lapač 1986 02:39:31 00:48:43
142 316 HORÁK Pavel Česká republika MTB Ivaň 1966 02:39:59 00:49:12
143 76 ŘEHÁK Marek Česká republika 2003 02:40:26 00:49:39
144 21 VRÁNA Jiří Česká republika 1976 02:40:40 00:49:53
145 336 HEJTMÁNEK Ctibor Česká republika Shortbike 1968 02:41:04 00:50:17
146 293 ČUBA Pavel Česká republika 1966 02:41:06 00:50:19
147 197 GERYK Jan Česká republika BCS / Vraník 1975 02:41:09 00:50:22
148 326 DRUŽBÍK Zdeněk Česká republika PECHFÓGL 1978 02:41:18 00:50:31
150 257 ODSTRČILÍK Tomáš Česká republika Sokol Třebětice 1983 02:41:42 00:50:55
151 337 DITTRICH Tomáš Česká republika Cyklogat 2004 02:41:57 00:51:09
152 267 SLEZÁK Tomáš Česká republika 1981 02:42:03 00:51:16
153 183 HOŠŤÁLEK Marek Česká republika (TÜV SÜD) TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 1969 02:42:03 00:51:16
154 165 JURČÍK Radek Česká republika Titan Trilife 2001 02:42:07 00:51:20
155 27 VALD Jiří Česká republika Drásal Team Holešov 1973 02:42:08 00:51:21
156 370 ZAVADIL Milan Česká republika x-Trailrychlomrad 1988 02:42:10 00:51:23
157 117 MIKULÍK David Česká republika 1991 02:42:13 00:51:25
158 224 BURGET Miloslav Česká republika 1.MtB Opatovice 1961 02:42:16 00:51:29
159 186 HOLEC Radek Česká republika Garážmistři 1974 02:42:20 00:51:32
160 285 DROZEK Tomáš Česká republika Pes a Vlk 1974 02:42:22 00:51:34
161 215 DIRBÁK Martin Česká republika Dirbajk Forride Zlín 1999 02:43:11 00:52:23
162 195 GRACLA Josef Česká republika napajedláci 1962 02:43:28 00:52:41
163 352 CHOVANEL Jiří Česká republika 1968 02:43:32 00:52:44
164 46 KAROL Marek Česká republika Canyon team 1977 02:44:18 00:53:30
165 116 NÁDVORNÍK Zdeněk Česká republika Mtb Koala 1962 02:44:32 00:53:45
166 287 HLAVÁČ David Česká republika Myšárna 1980 02:44:36 00:53:49
167 70 SICHALKOVÁ Natálie Česká republika Business Logic 1994 02:45:31 00:54:43
168 317 KRUPICA Pavel Česká republika Kovářství Krupica 1971 02:45:43 00:54:56
169 196 GHISI Tomáš Česká republika 1996 02:46:04 00:55:16
170 50 ŠIMEČEK Petr Česká republika 1984 02:46:19 00:55:32
171 71 SCHUBERT Jaroslav Česká republika (TÜV SÜD) 1972 02:46:21 00:55:34
172 208 DOVRTĚL David Česká republika CYKLO ŽOPY 1993 02:46:54 00:56:07
173 41 ŠVUB Zdeněk Česká republika FORCE CZ 1972 02:47:40 00:56:53
174 23 VEČEŘA Jiří Česká republika Velodílna Slušovice 1976 02:47:41 00:56:53
175 366 SVĚTINSKÝ Radek Česká republika Titan Trilife 1977 02:48:02 00:57:14
176 57 SVOBODOVÁ Ester Česká republika 2001 02:48:11 00:57:23
177 265 DOLEŽELOVÁ Martina Česká republika 1985 02:48:14 00:57:26
178 24 VEČEŘ Michal Česká republika 1984 02:48:18 00:57:31
179 143 KROPÁČEK Jan Česká republika KČT Slečinky Napajedla 1983 02:49:44 00:58:57
180 28 VÁCLAVÍK Libor Česká republika Sokol Třebětice 1979 02:50:01 00:59:13
181 109 NEUMANN Tomáš Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 02:50:06 00:59:18
182 93 PAVLÍK Libor Česká republika 1969 02:50:07 00:59:19
183 270 ZBRANEK Stanislav Česká republika Holešovští Pokališci 2003 02:50:13 00:59:26
184 248 MANIŠ Martin Česká republika Rohálov Bike team 1990 02:50:16 00:59:29
185 91 PLÁNIČKOVÁ Petra Česká republika 1982 02:50:17 00:59:29
186 176 HULEJA Jan Česká republika 1977 02:50:26 00:59:38
187 304 PAVELEK Ladislav Česká republika Babylonbike Litultovice 1978 02:50:30 00:59:43
188 321 SLANÁ Michaela Česká republika Kolokrám 1993 02:50:32 00:59:44
189 264 JAMBOR Michal Česká republika DYCKY KROSS 1983 02:50:58 01:00:11
190 329 MUDRÁŇ Stanislav Česká republika OB Luhačovice 1967 02:51:07 01:00:20
191 335 ŠROM Petr Česká republika 1979 02:51:35 01:00:48
192 106 NOVOTNÝ Jan Česká republika Bombič 1986 02:51:39 01:00:51
193 184 HOŘÁK Martin Česká republika 1972 02:51:40 01:00:52
194 120 MIKULÁŠTÍK Petr Česká republika Bike Team Police 1981 02:51:50 01:01:03
195 178 HRUBÝ Vojtěch Česká republika 1974 02:52:07 01:01:19
196 53 Šimara Petr Česká republika OD MORAVA 1977 02:52:12 01:01:25
197 55 ŠESTÁK Jan Česká republika Kroměřížské bajker 1959 02:52:13 01:01:26
198 365 DOVAZIL Miloš Česká republika 1981 02:52:47 01:01:59
199 228 BENEŠ Jan Česká republika 1991 02:52:52 01:02:05
200 38 TOMEČEK Petr Česká republika RBT Slimáci 1971 02:53:21 01:02:34
201 173 JALŮVKA Jaromír Česká republika 1986 02:53:29 01:02:42
202 263 VECKO Martin Česká republika DYCKY KROSS 1979 02:53:33 01:02:45
203 68 SKOPAL Jiří Česká republika MALVAS 1969 02:53:35 01:02:47
204 135 LIŠKA Ladislav Česká republika 1970 02:53:35 01:02:47
205 302 STUPŇÁČEK Marek Česká republika ST-OS 1973 02:53:38 01:02:50
206 153 KOTAS Petr Česká republika (TÜV SÜD) Špica Team 1983 02:53:46 01:02:58
207 308 NÁBĚLKOVÁ Adéla Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2001 02:54:26 01:03:39
208 82 PUMPRLA Libor Česká republika Rohálov bike team 1975 02:55:15 01:04:28
209 362 ŠŇUPÁREK Martin Česká republika ABND Racing Team 1971 02:55:39 01:04:52
210 239 ADÁMEK Jan Česká republika 1967 02:56:04 01:05:16
211 128 MÁLEK Tomáš Česká republika KEPORKAK!!! 1997 02:56:27 01:05:39
212 126 MATĚJ Václav Česká republika 1991 02:56:29 01:05:41
213 290 ŠŤASTNÝ Jan Česká republika Nevyměknem 1986 02:57:07 01:06:20
214 61 SUCHÁNEK Robert Česká republika 3XJ 1976 02:57:11 01:06:24
215 272 VITOVSKÝ Ondřej Česká republika 1985 02:57:23 01:06:35
216 105 OCÁSEK Michal Česká republika mjkl.bike 1988 02:57:29 01:06:42
217 129 MAJERSKY Roman Česká republika MS Hradisko 1972 02:57:45 01:06:57
218 214 DIRBÁK Robert Česká republika Dirbajk Forride Zlín 1968 02:58:00 01:07:12
219 359 HNÁTEK Robert Česká republika Lapač 1986 02:58:01 01:07:13
220 132 MAČEK Jakub Česká republika 1997 02:58:20 01:07:32
221 40 TICHÁNEK Josef Česká republika DTP Team 1977 02:58:56 01:08:09
222 79 Richtár Pavel Česká republika PSG Construction Otrokovice 1970 02:59:00 01:08:13
223 45 ŠTÁBL Zdeněk Česká republika 1967 02:59:12 01:08:24
224 164 KADLČEK Josef Česká republika TK sport Uherský Brod 1969 02:59:36 01:08:49
225 149 KOVÁŘ Martin Česká republika RBT Slimáci 2000 02:59:38 01:08:50
226 294 BÍLEK David Česká republika MTB Kozí Chlívek 1974 02:59:50 01:09:02
227 179 HRUBÁ Renáta Česká republika V.I.K. TREK Zlín 1977 03:00:26 01:09:38
228 254 ČEŠKA Daniel Česká republika Biopress 1983 03:00:56 01:10:09
229 369 KOPLÍK Martin Česká republika 1977 03:00:58 01:10:10
230 223 CABLÍK Martin Česká republika 1967 03:00:58 01:10:10
231 97 PACHTA Jindrich Česká republika Jindra už zase jede 1977 03:00:59 01:10:11
232 170 JANOŠ_KOTAS Roman_Tomáš Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1911 03:01:02 01:10:14
233 325 SVAČINA Luděk Česká republika 1964 03:01:11 01:10:23
234 137 LHOTSKY Petr Česká republika SK Louky 1960 03:01:12 01:10:25
235 217 DALECKÝ Jiří Česká republika Bike Team Sazovice 1974 03:01:19 01:10:32
236 346 BLAHA Richard Česká republika Fitkomat 1991 03:01:57 01:11:10
237 14 ZHÁNĚL Petr Česká republika HE-CENTRUM Holešov 1981 03:02:14 01:11:27
238 69 NAŇÁK Milan Česká republika NANY BIKE ZLÍN 1969 03:02:24 01:11:36
239 309 NÁBĚLKOVÁ Kateřina Česká republika PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1974 03:02:32 01:11:45
240 13 ZMEŠKAL David Česká republika Lipovjak 1973 03:02:55 01:12:07
241 84 PRAVDA Radomír Česká republika MONET+ 1988 03:03:12 01:12:24
242 100 OLŠÁK Rostislav Česká republika Denny Team 1972 03:03:20 01:12:32
243 332 KALÁČEK Pavel Česká republika 1977 03:03:25 01:12:37
244 80 RAŠKA Miroslav Česká republika MONET+ 1976 03:03:32 01:12:45
245 31 URBÁNEK Petr Česká republika 1980 03:03:42 01:12:54
246 288 KABŮREK Tomáš Česká republika 1979 03:04:05 01:13:17
247 138 LANG Lukáš Česká republika 1997 03:04:17 01:13:29
248 18 VYSLOUŽIL Jan Česká republika NightMares 1981 03:04:30 01:13:43
249 154 KOPYTKO Michal Česká republika KEPORKAK!!! 1996 03:05:53 01:15:06
250 230 BARTOŠKOVÁ Zuzana Česká republika 2006 03:05:55 01:15:07
251 255 BATÍK Josef Česká republika 1981 03:06:08 01:15:20
252 111 NETUŠIL Marek Česká republika MALVAS 1973 03:07:28 01:16:40
253 356 KADLČÍK Rostislav Česká republika 1977 03:07:30 01:16:43
254 241 MACHOVSKÝ Ladislav Česká republika Holešov 1962 03:07:40 01:16:53
255 49 ŠIŠKA Oldřich Česká republika Dr.a.cy 1955 03:08:36 01:17:48
256 274 JANÍK Miroslav Česká republika 1974 03:09:35 01:18:48
257 347 MATĚJÍČEK Marek Česká republika Rokytnice 1987 03:10:21 01:19:33
258 213 DOHNALEK Radek Česká republika (TÜV SÜD) 1975 03:10:28 01:19:40
259 343 POLÁŠEK Jakub Česká republika 1986 03:11:02 01:20:14
260 81 RASKA Jiri Česká republika CSSR 76 Brusel 1979 03:11:36 01:20:49
261 87 POSOLDA Filip Česká republika Kroměříž 2007 03:11:38 01:20:50
262 72 SEBERA Přemysl Česká republika 1975 03:12:42 01:21:54
263 130 MACHALA Petr Česká republika HK Bystřice pod Hostýnem 1970 03:13:57 01:23:09
264 279 PERUTKA Karel Česká republika 1973 03:13:58 01:23:11
265 261 DVOŘÁK Milan Česká republika DYCKY KROSS 1977 03:14:10 01:23:22
266 344 DÉDUCH Alexader Česká republika 1985 03:14:45 01:23:57
267 282 NAVRÁTIL Petr Česká republika 1970 03:14:57 01:24:09
268 262 PODĚBRADSKÝ Jiří Česká republika DYCKY KROSS 1984 03:16:06 01:25:18
269 142 KUTIL Libor Česká republika SYNOVÉ VÝČEPU 1969 03:16:16 01:25:29
270 331 ONDROUŠKOVÁ Erika Česká republika 1978 03:16:21 01:25:33
271 276 PÁTEK Lubomír Česká republika Bike Team Sovadina 1958 03:17:01 01:26:14
272 275 HUDEC Roman Česká republika HEARTATTACK RACING 1983 03:18:09 01:27:22
273 16 ZEINER Jan Česká republika 1981 03:19:59 01:29:11
274 338 PASTŘÍK Tomáš Česká republika 1998 03:20:22 01:29:34
275 253 VALÁŠEK Pavel Česká republika Kula Team 1950 03:20:25 01:29:37
276 43 ŠTĚRBA Petr Česká republika SPPPPK 1966 03:20:25 01:29:38
277 115 NÁDVORNÍKOVÁ Jana Česká republika Mtb Koala 1994 03:21:26 01:30:39
278 315 POLÁCH Viktor Česká republika CFZ 1984 03:21:35 01:30:48
279 78 ROSÍK Miroslav Česká republika 1977 03:21:44 01:30:57
280 222 ČERNOŠEK Radim Česká republika 2005 03:22:36 01:31:49
281 89 PODOLA Michal Česká republika TJ Sokol Chomýž 1989 03:22:47 01:31:59
282 256 MACEK Jiří Česká republika Rusava Bike Team 1998 03:23:03 01:32:16
283 60 SÚKUP Radim Česká republika 1991 03:23:30 01:32:42
284 103 ODLOŽILÍK Pavel Česká republika 1983 03:23:48 01:33:00
285 11 ŽELEZNÝ Jaroslav Česká republika 1958 03:24:46 01:33:59
286 147 KRATOCHVIL Jan Česká republika HRT motorsport - cyklo 1972 03:25:23 01:34:36
287 17 ZDRÁHAL Marek Česká republika 1977 03:25:54 01:35:07
288 349 POLNICKÝ Adam Česká republika ST-OS 1977 03:26:10 01:35:22
289 268 VÁCLAVEK Martin Česká republika Orel Jednota Zlín 1970 03:26:17 01:35:29
290 150 KOVÁČ Martin Česká republika Team Canada 1992 03:26:22 01:35:34
291 291 SKLENÁŘ David Česká republika 1997 03:28:48 01:38:00
292 278 TŘASOŇ Miroslav Česká republika 1975 03:28:50 01:38:03
293 236 BARFUS Miroslav Česká republika CYKLO ŽOPY 1958 03:29:21 01:38:34
294 22 VLČEK Rostislav Česká republika CYKLO ŽOPY 1976 03:29:24 01:38:36
295 47 ŠRÁMEK Jiří Česká republika OtroKovičáci 1970 03:29:24 01:38:36
296 122 MIKAČ radim Česká republika SK Louky 1974 03:29:30 01:38:43
297 102 ODSTRČIL Luděk Česká republika Všední den 1998 03:29:52 01:39:04
298 20 VYBÍRAL Petr Česká republika 1975 03:32:29 01:41:41
299 39 TICHÝ Tomáš Česká republika KEPORKAK!!! 1997 03:34:26 01:43:38
300 127 MARTINEC Stanislav Česká republika 1961 03:34:31 01:43:43
301 237 ALBRECHT Jiří Česká republika RONNY TEAM 1975 03:35:11 01:44:23
302 242 BURDA Rostislav Česká republika 1954 03:36:21 01:45:34
303 357 DRESSLER Jan Česká republika Lapač 1988 03:37:11 01:46:24
304 104 OCELKA Vojtěch Česká republika SALTIC Climbing and trekking Team 1959 03:39:07 01:48:20
305 125 MATUŠÍKOVÁ Simona Česká republika 1974 03:39:10 01:48:23
306 260 VÁVRA Petr Česká republika Cyklo Žopy 1963 03:40:17 01:49:29
307 258 SOVADINA Petr Česká republika Cyklo Žopy 1969 03:40:17 01:49:29
308 231 BARTOŠEK Michal Česká republika 1979 03:40:25 01:49:38
309 52 ŠIMČÍK Radek Česká republika -MR- 1997 03:40:42 01:49:55
310 77 RŮŽIČKA Petr Česká republika 1983 03:41:29 01:50:42
311 118 MIKULÍK Daniel Česká republika Přerov 1973 03:41:30 01:50:42
312 295 VRUBEC Vít Česká republika BPM 1957 03:41:52 01:51:04
313 166 JURÁŇ Michal Česká republika Cykloservis u Pavouka 1968 03:43:37 01:52:50
314 171 JANEČKA David Česká republika 2005 03:43:50 01:53:03
315 247 MANIŠ Miloslav Česká republika 1964 03:47:15 01:56:28
316 86 POSOLDA Matěj Česká republika Kroměříž 2010 03:50:08 01:59:21
317 162 KATRUŠÁKOVÁ Ilona Česká republika 1975 03:50:18 01:59:31
318 85 POSOLDA Roman Česká republika Kroměříž 1971 03:51:29 02:00:42
319 212 DOLEŽEL Zdeněk Česká republika 1956 03:56:38 02:05:51
320 185 HORČIČKO Pavel Česká republika 1967 03:57:05 02:06:17
321 107 NOVÁK Michal Česká republika 1975 04:01:38 02:10:50
322 229 BATÍK Miroslav Česká republika 1979 04:01:41 02:10:54
323 249 FOJTŮ Jaroslav Česká republika 1983 04:01:52 02:11:04
324 201 FOJTŮ Jaroslav Česká republika 1957 04:04:04 02:13:17
325 240 ADÁMEK Jakub Česká republika 1988 04:09:24 02:18:36
326 286 ČEPICA Jaroslav Česká republika Špica Team Dřevohostice 1956 04:10:59 02:20:11
327 367 KOPLÍKOVÁ Radka Česká republika 1978 04:12:47 02:21:59
328 207 DOVRTĚL Zdeněk Česká republika CYKLO ŽOPY 1963 04:13:47 02:23:00
329 188 HOFEREK Aleš Česká republika Sk Louky 1975 04:17:00 02:26:12
330 192 HERMAN Tomáš Česká republika 1984 04:17:00 02:26:13
331 301 DLABAČ Jiří Česká republika Dinaz 1962 04:19:29 02:28:41
332 277 TOBOLIK Ondřej Česká republika HEARTATTACK RACING 1983 04:21:01 02:30:13
333 226 BRÁZDIL Michal Česká republika 1973 04:21:08 02:30:20
334 198 GARGULÁK_HOLÍNEK Vladimír_jiří Česká republika Vokurka a Jitrnice 1911 04:21:08 02:30:21
335 30 URUBA Tomáš Česká republika (TÜV SÜD) 1985 04:22:22 02:31:34
336 281 WINKLER Michal Česká republika 1979 04:23:32 02:32:45
337 234 BARTON Jitka Česká republika 1979 04:36:44 02:45:56
338 303 HUBEŇÁK Tomáš Česká republika 1993 04:37:22 02:46:35
339 225 BUREŠ Viktor Česká republika (TÜV SÜD) Nestlé Česko, s.r.o., SFINX 1977 04:42:30 02:51:43
340 211 DOLEŽELOVÁ Irena Česká republika (TÜV SÜD) Nestlé Česko, s.r.o., SFINX 1961 04:46:05 02:55:17
341 95 PASSINGER Jiří Česká republika Nestlé Česko, s.r.o., SFINX 1978 04:48:19 02:57:31
342 133 LUŇÁKOVÁ Petra Česká republika 1980 04:56:50 03:06:02
343 151 KOUŘIL Karel Česká republika 1980 04:57:05 03:06:18
344 233 BARTON Paul Česká republika 1978 04:57:41 03:06:53
345 194 HAVLÍČEK Milan Česká republika HELLANGIS 1969 05:09:42 03:18:54
346 141 KVÍČALOVÁ Soňa Česká republika 1988 05:20:13 03:29:25
DNF 210 DOLEŽELOVÁ Jitka Česká republika 1966 03:25:56 01:35:08
DNF 146 KRATOCHVILOVA Ivona Česká republika HOLKY PRO ŽIVOT 1976 02:53:23 01:02:36
DNF 259 SOVADINOVÁ Soňa Česká republika Cyklo Žopy 1970 03:04:46 01:13:59
DNF 37 TOPIČ Patrik Česká republika JUNIORA 1979 02:12:06 00:21:19
347 9 DAREBNÍK Libor Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1981 03:40:27
348 33 TRUBELÍK Milan Česká republika 1974 03:40:27
349 35 TRČKOVA Žaneta Česká republika Force Fojtik Wilier 1998 03:40:27
350 83 PRUSENOVSKÝ Jan Česká republika 1984 03:40:27
351 94 PAVLÍK Leo Česká republika 1973 03:40:27
352 98 OSTRČIL Tomáš Česká republika AD team 1975 03:40:27
353 110 NEUMANN Adam Švédsko TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1984 03:40:27
354 119 MIKULČÍK Petr Česká republika Pařezy Holešov 1986 03:40:27
355 156 KOLOUCH Jiří Česká republika 1983 03:40:27
356 202 FIODOR Jaroslav Česká republika KČT Slečinky Napajedla 1984 03:40:27
357 227 BRÁZDIL Jiří Česká republika www.brazdil-cycling.cz 1988 03:40:27
358 310 BIČAN Milan Česká republika RTS Brno 1973 03:40:27
DNS 175 HYNEČEK Michal Česká republika Aspire SCM 1987 03:40:16
DNS 174 CHOLEČEK Olda Česká republika FORCE KCK ZLÍN 1979 03:40:16
DNS 169 JOHN Martin Česká republika (TÜV SÜD) 1968 03:40:16
DNS 168 JOHN Zdeněk Česká republika (TÜV SÜD) 1965 03:40:16
DNS 140 LAGA Milan Česká republika (TÜV SÜD) LAGAS 1967 03:40:16
DNS 136 LIBOSVÁR Václav Česká republika MTB Kozí Chlívek 1974 03:40:16
79 RICHTÁR Pavel Česká republika PSG Construction Otrokovice 1970
53 ŠIMARA Petr Česká republika OD MORAVA 1977
DNS 25 VALENTOVÁ Jana Česká republika Fojtík Force Wilier 1989 03:40:16
DNS 15 ZELENKA David Česká republika Z Kroměříže 1984 03:40:16
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.